تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 800 اولاول ... 41011121314151617182464114514 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 7992

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

عزیز اگه با وجود همه ی کارایی که گفتم درست نشد برو به
    HCU/SOFTWARE/microsoft/windows/current version/polisis/explorer
    dword به نام NoFindو مقدار1 بساز.
    Last edited by shahedi; 07-12-2007 at 13:04.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دستتون درد نكنه . واقعا متشكرم . اين روش دومتون كار كرد . نميدونم چه طوري ازتون تشكر كنم . خيلي خيلي مــــــــــــــــــــــــ ـــــمنونم !!!
    واقعا كه اين تاپيك كه زدين خيلي مفيده .... اميدوارم هميشه موفق باشيد .
    Last edited by mohammadrezams; 07-12-2007 at 15:24. دليل: مشكلم حل شد! حل! حل !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

14

ببخشيد من اينترنت اكسپلوررم يه مشكل داره كه وقتي به يه سايت ميري تعداد زيادي از عكس هاشو نميارم و من مجبورم تك تك روشون راست كليك كنم و اون گزينه اي كه براي ظاهر كردن عكس هست رو بزنم . دليل چيه ؟ در ضمن كيبورد من حرف هاي ك و ي رو عربي ميزنه . من اون برنامه هايي رو كه معرفي كرده بودين نصب كردم . اما فايده اين داشت . لطفا بگيد من اين فايل dll موجود در پوشه رو كجا كپي كنم كه اين مشكل حل بشه ؟
    در ضمن حالا كه سرچ رو حذف كردم ، آيا يه نرم افزار خوب براي جايگزين كردنش مي شناسين به من معرفي كنين ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ببخشيد من اينترنت اكسپلوررم يه مشكل داره كه وقتي به يه سايت ميري تعداد زيادي از عكس هاشو نميارم و من مجبورم تك تك روشون راست كليك كنم و اون گزينه اي كه براي ظاهر كردن عكس هست رو بزنم . دليل چيه ؟ در ضمن كيبورد من حرف هاي ك و ي رو عربي ميزنه . من اون برنامه هايي رو كه معرفي كرده بودين نصب كردم . اما فايده اين داشت . لطفا بگيد من اين فايل dll موجود در پوشه رو كجا كپي كنم كه اين مشكل حل بشه ؟
    در ضمن حالا كه سرچ رو حذف كردم ، آيا يه نرم افزار خوب براي جايگزين كردنش مي شناسين به من معرفي كنين ؟
    خواهش می کنم دوست من قابل شما را نداشت.
    برای IEشما در آپشن برنامه و قسمت advanceتیک گزینه ی show picturesرابزنید چند صفحه قبل عکش هم گذاشتم.
    در پوشه dllنیست یک ستاب+pdfاست شما بعد از نصب فارسی توجه کنید فارسی چون حالت عربی هم همراهش است و رفتن به کنرل پنل و قسمت تنظیمات زبان در حالی که در تب دوم و دیتیلز هستین بر روی عکس کی برد فارسی کلیک کنید و بعد addکنید .و از قسمت IMEبه طور پیش فرض وجود داره بعد برای استفاده اش باید تغییرات را در لنگویج بار ایجاد کنید تا به راحتی بین farsi-farsiو دیگر زیر مجموعه ی آن گردش کنید البته توضیحات کامل که در pdfبا تصویر هست اگر مشکلی بود در خدمتم.

پروفشنال [ali]'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

سلام با تشکر از شما واقعا این عنوان بهت می یاد ایشا الله که بشي یک کاره ي انجمن نرم افزار
    اما سوالی که دارم فرض کن یه فایل دارم حالا نمی خوام فرضا کاري با رجیستریم داشته باشه و تغییراتي را اعمال کنه چي کار کنم که کارِي با رجستري نداشته باشه؟
    Last edited by [ali]; 07-12-2007 at 17:08.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

آيا يه نرم افزار خوب براي جايگزين كردنش مي شناسين به من معرفي كنين ؟
    از گوگل دسکتاپ استفاده کنید.

[ali]جان از لطفتون ممنونم درمورد سوالتون از run as..استفاده کنید بعد گزینه ی protct my computer...را علامت دار کنید .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

14

سلام . ببخشيد كه دوباره مزاحم شدم . اين گوگل دسكتاپ رو دانلود و نصب كردم . اما وقتي توي سرچش مثلا مي نويسم home.png يا هر چيز ديگه هيچ چي پيدا نمي كنه . يه برنامه ديگه هم استفاده كردم اونم همين طوري . نميدونم چرا اينجوريه . اين مشكل رو حل مي كنم يه جا ديگه خراب ميشه . خلاصه ما رو ببخش اينقدر شما رو به زحمت مي اندازيم .

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

پس از دانلود و نصب ، برنامه پويشگر آن شروع به جستجو در هارد ديسك و ايندكس فايلهاي موجود ميكند. مزيت اين برنامه تاثير بسيار كم در سرعت سيستم و همچنين عدم اشغال منابع سيستم است. ايندكس محتواي هاردديسك شما ممكن است ساعتها طول بكشد و شما ميتوانيد تعداد فايلهاي ايندكس شده را در صفحه اول جستجو ببينيد.
    فايلهاي ايندكس و ديتابيس گوگل دسك تاپ در شاخه اي مشابه زير ذخيره ميشود
    C:/Documents and Settings/YourUserName/Local Settings/Application Data/Google/Google Desktop Search
    و البته اين آدرس با توجه به نام كاربري شما و پارتيشن نصب ويندوز ميتواند متفاوت باشد.

پروفشنال [ali]'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

از گوگل دسکتاپ استفاده کنید.

[ali]جان از لطفتون ممنونم درمورد سوالتون از run as..استفاده کنید بعد گزینه ی protct my computer...را علامت دار کنید .
    دستت درد نکنه.
    لطف نبود داداش واقعیت بود باز مرسی بابت راهنمایت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام . ببخشيد من اين گوگل دسكتاپ رو نصب كردم . ايندكس هم شد . اما مثل اين كه اين فقط دسكتاپ رو سرچ مي كنه . چيكار كنم كل ويندوز رو سرچ كنه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •