تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 800 اولاول ... 7891011121314152161111511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 7992

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

حـــــرفـه ای usfelme's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ایالت p30world

پيش فرض

یه چند تا مشکل بزرگ با win xp دارم... من از روزی که سیستمم رو جمع کردم از نظر ساپورت ویندوز مشکل داشتم.. اولین مشکلم مشکل درایوهای DVD بود که کار نمیکردن یا در حال خوندن مشکل پیدا می کردن (Plextor 750A ++ Plextor 130 A) با نصب ویندوز آپدیت جدید َApril hotfix این مشکل برطرف شد اما مشکل دیگه که الان دارم .. تاخیر و Delay تو کل سیستم عامل هست و توی اکثر برنامه ها مشکل سرعت پیدا کردم... و یه مشکل دیگه اینکه وقتی به اینترنت کانکت می شم سیستم برای مدت 4 دقیقه هنگ می کنه ... از اونجا که قطعات سخت افزاریم سرعت بالا هستن می دونم این مشکل ماله ویندوز هست... از لحاظ ویروس یا تروجان هم بررسی کردم یعنی فکر نمی کنم ویروسی باشه چون Norton نصب هست و کلا چیز غیر عادی نمی بینم ...الان یه چیزی که بهش مشکوکم این فایل هست که براتون می نویسم چون تو رجیستری ویندوز سرچش کردم نبود ولی توی Task manager وقتی که سیستم برای کانکت به اینترنت هنگ میکنه این فایل فعال میشه : LuCallbackProxy.exe
    بازم میگم سیستم از لحاظ سخت افزاری مشکلی نداره ... ولی محیط ویندوزم و کارکرد Cpu یک مقدار غیر عادیه و احساس میکنم یا وینوز ویا یه برنامه دیگه زیاد داره از Cpu کار میکشه....
    اگه چیزی در مورد رفع این مشکل می دونید بهم بگید
    cpu 6600 core 2
    main : p5b deluxe
    ram: 1gig dual
    graphic: asus 7950gt 512m
    این حرفی که شما میزنید یه خورده عجیبه.شما برای اطمینان بیشتر یه بار ویندوز و مودم رو نصب و هیچ درایور دیگه ای رو نصب نکن ببین باز مشکل هنگ رو داری.اگه اون فایل هم تو taskmanager ات هست end process اش کن.و دوباره تست کن.

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

کنترلی بر منوی start
    روی باتون startکلیک راست کنید و سپس پراپرتیس را برگزینید و حال به تب start menuرفته و بر روی customizeکلیک کنید در قسمت programsمی توانید تعداد ایکن ها را تعیین و یا لیست کنونی را پاک کنید با کلیک روی قسمت small icon نیز آیکن ها به صورت کوچکتری به نمایش در می آیند.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

کمی درمورد ارورهای سیستم بیشتر بدانیم!
    یکی از روش ها را که چند صفحه پیشتر توضیح دادم.اما روش دیگر:
    بر روی Help از منوی استارت کلیک کنید و invite.....)اولین گزینه را انتخاب کنید)حال advance system information و سپس view the eror log

در این قسمت هم می توانید کنترل کاملی بر سرویس های سیستم داشته بایشید.

پروفشنال Aloneboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

من یه دی وی دی ویندوز از این سایت خریداری کردم بعد از نصب ویندوز برای نصب درایور ها هر کدوم که می خواستم نصب کنم یه ارور به این شکل می داد عکس پایین
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که موقعی که روی retry کلیک می کردم بازم ارور می داد عکس پایین
    کد:
    که مجبور می شدم سی دی ویندوز رو داخل دی وی دی رام بزارم خوشبختانه من یه سی دی رام هم داشتم چون باید هم سی دی نصب درایور و هم دی وی دی نصب ویندوز رو سی دی رام بزارم
    حتی موقعی که میخواستم موبایلم رو به سیستم وصل کنم همین پیغام رو می داد.
    شما میگید من چی کار کنم؟

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

من یه دی وی دی ویندوز از این سایت خریداری کردم بعد از نصب ویندوز برای نصب درایور ها هر کدوم که می خواستم نصب کنم یه ارور به این شکل می داد عکس پایین
    کد:
    کد:
    که مجبور می شدم سی دی ویندوز رو داخل دی وی دی رام بزارم خوشبختانه من یه سی دی رام هم داشتم چون باید هم سی دی نصب درایور و هم دی وی دی نصب ویندوز رو سی دی رام بزارم
    شما میگید من چی کار کنم؟
    از شما سیدیه ویندوز رو میخواد دی وی دیه که خریدین بزارین توی سیستم و ok

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

کد:
    کد:
    شما میگید من چی کار کنم؟
    من منظورتون را نفهمیدم! شما برای تعریف سایر درایورها اینقدر کارتون را مشکل می کنید؟ قبل از حذف ویندوز با استفاده از نرم افزار های مخصوص بک آپ گیری درایور عمل کنید سه سوته کل درایورها تعریف می شن انشا الله یه پست را به صورت کامل راجع به این موضوع اختصاص میدم.
    اولا به نظر من بهتره آخرین درایور مربوطه سیدی رایتر و یا دی وی دی تون را از سایت گرفته و نصب کنید. منظورتون اینه که با هر وسیله ی جانبی که می خواین به کامپیوترتون وصل کنین همین مشکلو دارین؟ اگه می شه تصویر more informationرا هم بذارین مضمون پیام می خواد بگه فیل هایی برای جایگزینی نیازند و ویندوز باید به ارجینال ورژن اون فایلا دسترسی پیدا کنه که با گذاشتن سی دی این مشکل حل می شه شما ورژن میندوزی که نصب کردین که MRTنیست یا احتمالا دستکاری انجام ندادین؟.
    Last edited by shahedi; 30-11-2007 at 11:30.

پروفشنال Aloneboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

من منظورتون را نفهمیدم! شما برای تعریف سایر درایورها اینقدر کارتون را مشکل می کنید؟ قبل از حذف ویندوز با استفاده از نرم افزار های مخصوص بک آپ گیری درایور عمل کنید سه سوته کل درایورها تعریف می شن انشا الله یه پست را به صورت کامل راجع به این موضوع اختصاص میدم.
    اولا به نظر من بهتره آخرین درایور مربوطه سیدی رایتر و یا دی وی دی تون را از سایت گرفته و نصب کنید. منظورتون اینه که با هر وسیله ی جانبی که می خواین به کامپیوترتون وصل کنین همین مشکلو دارین؟ اگه می شه تصویر more informationرا هم بذارین مضمون پیام می خواد بگه فیل هایی برای جایگزینی نیازند و ویندوز باید به ارجینال ورژن اون فایلا دسترسی پیدا کنه که با گذاشتن سی دی این مشکل حل می شه شما ورژن میندوزی که نصب کردین که MRTنیست یا احتمالا دستکاری انجام ندادین؟.
    ممنون از پاسخ شما
    فعلن مشکلم حل شده اگه باز گیر داد خبرتون میدم

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    ترفند امروز شاید شما در همین انجمن دیده اید دوستان مطلبی راجع به میانبر خاموش شدن بر روی دسکتاپ مطالبی را نوشتند و گفتند مثلا به جای سه کلیک شما راحت روی میانبر دابل کلیک کنید اما راه آسانتری نیست؟ می توانید همین میانبر را بسازید و یک کلید میانبر را به آن اختصاص دهید! حال شد چند کلیک؟ درست است 0 کلیک!! اما اگر هم نخواستید میانبر هم بسازید alt+f4سپسU .

یادم رفت بعد از ایجاد میانبر آیکن آن را ابا کلیک بر 2 تنظیم کنید.

آخر فروم باز aa12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام

بعد از نصب ويندوز اكس پي 64 بيتي ، گزينه استندباي غيرفعاله

چرا ؟

چطور حل مي شه ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام

بعد از نصب ويندوز اكس پي 64 بيتي ، گزينه استندباي غيرفعاله

چرا ؟

چطور حل مي شه ؟
    سلام گرامی
    غیر فعال بودن گزینه ی stand byدلیلی جز تعریف نبودن کارت گرافیک شما نیست .پس از تعریف درایور مناسب فعال خواهد شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •