تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 800 اولاول ... 678910111213142060110510 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 7992

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

منظورم اینه که بشه در 4 پنجره مختلف 4 فیلم مختلف پخش بشه. با مدیا پلیر قدیمی می شد ولی با جدیدا نمی دونم کجاش باید برم. ممنون .
    مدیا پلیر مد کلاسیک را امتحان کنید

داره خودمونی میشه behrooz 2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

مدیا پلیر مد کلاسیک را امتحان کنید
    منظورتون با اسکین کلاسیک هست؟ نشد. مشکل اینه که وقتی فایل دوم رو باز میکنم تو پنجره قبلی باز میشه و پخش قبلی قطع میشه!

حـــــرفـه ای usfelme's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ایالت p30world

پيش فرض

منظورتون با اسکین کلاسیک هست؟ نشد. مشکل اینه که وقتی فایل دوم رو باز میکنم تو پنجره قبلی باز میشه و پخش قبلی قطع میشه!
    نه منظورشون خود مدیاپلیر کلاسیک هست که با اون هم نمیشه البته قدیمیاشو نمیدونم.برای این کار فکرکنم باید از پلیرهای پرتابل استفاده کنید و هر چند بار که خواستی پلیر رو لود میکنی و پلیر ها به صورت جداگانه کار میکنند

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نه منظورشون خود مدیاپلیر کلاسیک هست که با اون هم نمیشه البته قدیمیاشو نمیدونم.برای این کار فکرکنم باید از پلیرهای پرتابل استفاده کنید و هر چند بار که خواستی پلیر رو لود میکنی و پلیر ها به صورت جداگانه کار میکنند
    میشه اسم یکی از اونا رو بگید تا دنبالش بگردم.خیلی احتیاج دارم. مرسی.البته با Quick time تست کردم خیلی فایلهای avi و wmv رو پخش نمی کنه.
    Last edited by behrooz 2006; 21-11-2007 at 11:34.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

میشه اسم یکی از اونا رو بگید تا دنبالش بگردم.خیلی احتیاج دارم. مرسی.البته با Quick time تست کردم خیلی فایلهای avi و wmv رو پخش نمی کنه.
    در تایپیک های مرتبط چند صفجه قبل می تونید پیدا کنید

داره خودمونی میشه ghafari3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

منظورم اینه که بشه در 4 پنجره مختلف 4 فیلم مختلف پخش بشه. با مدیا پلیر قدیمی می شد ولی با جدیدا نمی دونم کجاش باید برم. ممنون .
    مدیا پلیر کلاسیک را دانلود کنید. چند تا کپی ازش توی یه دونه فولدر بزنید و با هر کدومش یه دونه فایل را اجرا کنید.

برای دانلود توی گوگل سرچ کنید mpc2kxp6490.zip

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دستتون درد نکنه.حل شد.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خوشحالم که دوستان مشکلاتشون را مطرح می کنند.اما |آموزش امروز
    شاید دیده باشید که برنامه ی دسکتاپ کلین آپ گاها(هر 60 روز یک بار)مزاحمتون می شه اما این مزاحم کوچولو هیچ کار مفید انجام نمی ده برای غیر فعال کردنش به دیس پلی پراپرتیس و سربرگ دسکتاپ و سپس کاستمایز بروید و مانند عکس زیر قسمت مشخص شده را از حالت انتخاب بیرون آورید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه siavosh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه چند تا مشکل بزرگ با win xp دارم... من از روزی که سیستمم رو جمع کردم از نظر ساپورت ویندوز مشکل داشتم.. اولین مشکلم مشکل درایوهای DVD بود که کار نمیکردن یا در حال خوندن مشکل پیدا می کردن (Plextor 750A ++ Plextor 130 A) با نصب ویندوز آپدیت جدید َApril hotfix این مشکل برطرف شد اما مشکل دیگه که الان دارم .. تاخیر و Delay تو کل سیستم عامل هست و توی اکثر برنامه ها مشکل سرعت پیدا کردم... و یه مشکل دیگه اینکه وقتی به اینترنت کانکت می شم سیستم برای مدت 4 دقیقه هنگ می کنه ... از اونجا که قطعات سخت افزاریم سرعت بالا هستن می دونم این مشکل ماله ویندوز هست... از لحاظ ویروس یا تروجان هم بررسی کردم یعنی فکر نمی کنم ویروسی باشه چون Norton نصب هست و کلا چیز غیر عادی نمی بینم ...الان یه چیزی که بهش مشکوکم این فایل هست که براتون می نویسم چون تو رجیستری ویندوز سرچش کردم نبود ولی توی Task manager وقتی که سیستم برای کانکت به اینترنت هنگ میکنه این فایل فعال میشه : LuCallbackProxy.exe
    بازم میگم سیستم از لحاظ سخت افزاری مشکلی نداره ... ولی محیط ویندوزم و کارکرد Cpu یک مقدار غیر عادیه و احساس میکنم یا وینوز ویا یه برنامه دیگه زیاد داره از Cpu کار میکشه....
    اگه چیزی در مورد رفع این مشکل می دونید بهم بگید
    cpu 6600 core 2
    main : p5b deluxe
    ram: 1gig dual
    graphic: asus 7950gt 512m

پروفشنال [ali]'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

شما از شبکه استفاده می کنی؟
    شاید تنظیمات فایروال خیلی بالاست.
    در اون زمانی که سیستمت هنگ می کنه اطلاعات رد و بدل می شه؟
    آیا سرعت اینترنتتون کاهش یافته؟
    یک بار از برنامه های پاک کننده ای چون Ccleaner که رایگان نیز هست استفاده کنید.
    استفاده از AVGآنتی اسپای ور را توصیه می کنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •