تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 12 اولاول ... 789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 115

نام تاپيک: گــلــخــانــه

داره خودمونی میشه firstpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

ببخشید یک سئوال
    همونطور که میدونید یکی از هزینه های جاری و نسبتا سنگین گلخونه داری، هزینه ی سوخت هستش
    من می خواستم بدونم آیا میشه گلخونه رو طوری طراحی کرد که برای به کار اندازی تجهیزات و دستگاه ها از گاز و گازوئیل استفاده نکنیم؟
    منظورم اینه که کل دستگاه های گرم کننده و خنک کننده و ... با برق کار کنن و به هیچ وجه در گلخونه از گاز و گازوئیل استفاده نشه
    آیا اقتصادی هست؟ تا حالا در ایران این کار انجام شده؟
    گلخونه ی خورشیدی چطور؟ با استفاده از صفحات خورشیدی انرژی خورشید رو به برق تبدیل کنیم و برای راه اندازی دستگاه ها ازش استفاده کنیم.
    از طرفی برای مناطقی که دسترسی به برق و گاز ندارن میتونه مفید باشه و از طرف دیگه هیچ هزینه ای بابت سوخت نمیپردازیم
    اگر در مورد هزینه ی صفحات خورشیدی و قدرت تولیدشون هم اطلاعی داشتید ممنون میشم منو در جریان بزارید

اگه نباشه جاش خالی می مونه death knight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    گناه

پيش فرض

طراحیش که کاری نداره من میتونم اینکار انجام بدم ولی از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست
    در اون مورد خورشیدی هم هزینه اولیه اش بالا هست
    کلا اجرای این جور طرح ها نیاز به فضای قابل توجه داره و از اون طرف هم بنظر من بهتره به جای این کارا اول یه تولید موفق رو شروع کرد و در مرحله بعد برای کم کردن هزینه های تولید به این روش ها رو بیاریم
    شما اول باید بتونید تولید کننده قابلی باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

salam dashtane y golkhone az arezohaye mane aya kasi hast k be soalatam javab bedeh??hatman bayad madrake mohandesi keshavarzi dasht?hatman bayad mojavez dasht?

salam yeki nist javabe manu bede? man dos daram golkhone dashte basham ama nemidonam az koja shoro konammmmmmmmmmmmm madrake keshavarzi nadaram va ba masahate kam mikham shoro konam mishe??.

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

salam dashtane y golkhone az arezohaye mane aya kasi hast k be soalatam javab bedeh??hatman bayad madrake mohandesi keshavarzi dasht?hatman bayad mojavez dasht?
    سلام طبق قوانین انجمن نباید فینگلیش تایپ کنید لطفا رعایت کنید.

در ضمن بستگی به این داره که با گلخونه تون چب کار کنی؟ برای خودت یه زمینی رو بگیر گلخونه کن هیچکی نمی آد بگه بالای چشمت ابروست. ولی اگه بخوا ثبت کنی و این حرف ها فکر نمی کنم مجوز و مدرک بخواد ولی به هر حال دوندگی داره.
    Last edited by m.beh; 12-07-2012 at 23:43.

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض تاپیک گلخانه و گلخانه دارها ( کشاورزی صنعتی )

سلام

چند وقتیه تصمیم دارم با کمک چند نفر 4 تا گلخونه 4500 متری تاسیس کنم و شرایطش هم آماده است مثل زمین 2 هکتاری و 18 ساعت آب و ...
    یه استخر هم به زودی میخواد زده بشه اطراف اون زمین واسه آبیاری قطره ای
    ساختمون های این گلخانه ها رو هم خودم میخوام بزنم چون قبلا تو کارهای عمرانی تجربه داشتم

این تاپیک رو ایجاد کردم از اطلاعات و تجربه های همدیگه استفاده کنیم. گرچه به نظر این مبحث فعالیتش خیلی کمه و پستی رد و بدل نمیشه!

این تاپیک میتونه یه مرجع باشه واسه همه گلخانه دارها و کسایی که تصمیم دارن گلخونه تاسیس کنن

من یه سری سوال دارم مثل اینکه هزینه تاسیس این گلخونه های چقدر میشه ؟ پلاستیک 2 لایه و 3 لایه متری چند در میاد و ...
    واسه شروع و تست فعلا یه گلخونه 2000 متری هم کافیه
    Last edited by anti-military; 06-02-2013 at 01:07.

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام

پلاستیک ها برا اساس عرض و ضخامت و درصد Uv قیمت متفاوت دارن بستگی داره شما چه عرضی و ضخامت و درصد Uv رو انتخاب کردین

+ اینکه از ضخامت های زیاد برای عایق کف استخر هم میتونید استفاده کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

با عرض سلام و ادب
    من در مورد مقدار نهاده های مورد استفاده در گلخانه خیار اطلاعات میخوام.مثلا مقدار سوخت، مقدار کود شیمیایی و دامی، سم، آب و... در هکتار

من باید ظرف یکی دو روز آینده مقدار نهاده های مورد استفاده در گلخانه خیار رو به دست بیارم.سم، سوخت، آب، کود شیمیایی و دامی.
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

سلام. من واقعا به کمک احتیاج دارم.پس چرا هیچکس هیچ فعالیتی نداره.
    من مقدار نهاده ها در یک هکتار گلخانه خیار میخوام.سم، آب، سوخت، کود شیمیایی و دامی
    لطفا لطفا کمک کنید
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

برای شروع به کار گلخانه می خواستم بدونم سیستم حرارتی هیتر استفاده کنم یا گرمایش تابشی؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

میشه لطفا راجع به کاشت و قدرتمند تر کردن بوته های گوجه فرنگی چری و کلاستر آموزش بدید؟ ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

من میخواستم با همین شرایط انجام بدم که تقریبا 4 ملیون تومن در میومد. بیخیالش شدم. حالا نمیدونم گوجه رو میشه اول فروردین تو زمین اصلی روباز کاشت!؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •