تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 115

نام تاپيک: از بین بردن موهای زائد با زرنیخ و آهک

پروفشنال mr.reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    اینترنت !

پيش فرض

من که تا حالا ندیدم و فکر هم نکنم به صورت بزنن
    شاید خانوما بزنن ولی آقایون نه، ما که هر جا دیدیم میگن چراریش در نمیاریم و نمیگن چجوری از بین ببریمشون. ولی پوست صورت حساسه نزنی بهتره کاری بشه تا آخر عمر بیچاره میشی
    نه بابا من که با بهترین تیغ های ممکن میزنم چون خیلی حساسم اما یکی از دوستان یه سوال تو صفحه قبل پرسیده بود برای همین گفتم که یه وقت این کار و نکنه !!!

کلا یه موزر بخرید همه جای بدن و باهاش صفا بدید !! هم کوتاه میکنه کاملا هم اینکه اثرات ثانویه تیغ و موبر (جوش و ...) و نداره !

2. این کاربر از mr.reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

نه بابا من که با بهترین تیغ های ممکن میزنم چون خیلی حساسم اما یکی از دوستان یه سوال تو صفحه قبل پرسیده بود برای همین گفتم که یه وقت این کار و نکنه !!!

کلا یه موزر بخرید همه جای بدن و باهاش صفا بدید !! هم کوتاه میکنه کاملا هم اینکه اثرات ثانویه تیغ و موبر (جوش و ...) و نداره !
    تیغ خوبه. من جدیدا ماشین میکنم. بعضی مواقع هم تیغ میزنم.
    موزر هم هست که زیاد حال نمیده. قبلنا میزدم ریشام که در میومد یک جوری بود دیگه یک سالی هست استفاده نکردم.یک نفر دیگه هم دیدم با موزر میزنه بعد ریشاش در میاد یکی در میونه و سیخ هم هست
    حالا شاید اون مشکل از خودش باشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

از این موبرا که ماهواره تبلیغ میکنه دیدین ؟ 

اسپری هست بعد از زدنش با حوله مو رو پاک میکنه ! 

اون که چیز عجیب و غریبیه! تو مایه معجزه می‌مونه.
    تو ایران پیدا می‌شه؟

البته بعدش اون صفایی که بهت داده رو از دماغت درمی‌یاره؛ موها سیخ‌سیخی درمی‌یان مثل سوزن...

5. 4 کاربر از Balrog بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

تنها موبر مناسبی که من میشناسم موبر شرکت سینره هست که از لجاظ از بین بردن مو خوبه ، موهای نرمتر رو بعد از یه مدت محو میکنه ، اما برای استفاده در سطح وسیع برای موهای زبر به نظرم به صرفه نباشه . این موبر برای صورت هم استفاده میتونه بشه . و احتمال حساست اور بودنش هم زیاد کمه .

اما برای موهای بدن بهترین فکر کنم با یه پزشک متخصص پوست و مو مشورت کنید در مورد موبر های لیزری خانگی ، اگه پزشکتون تائید کردند فکر کنم تنها راه نهایی ممکن باشه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

من شنيدم روغن مورچه موها رو دايمي از بين ميبره

اگه نباشه جاش خالی می مونه .:2M:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    زیر باران ...

پيش فرض

من هم متاسفانه شدیدا از این موهای زائد صورت که نمیدونم از کجا دراومده خیلی ناراحتم !! با اینکه تیغ هم نزدم بشون اما هر روز ضخیم تر و پر پشت تر میشن !!
    از یه متخصص پرسیدم و یه کرم بهم معرفی کرده که باید 6 ماه استفاده میشد !! ساخت ترکیه . اما هم قیمت بالائی داشت و هم به نظر موثر نمیاد !!!

دوستانی که در مورد برداشتن مو توسط لیرز که دکترهای پوست و مو انحام میدن اطلاعات دقیقی دارن ، کمک کنن لطفا . چقدر زمان میبره و هزینش چطوریه .... ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيــراز

پيش فرض

سلام

منم شنیدم که چند بار استفاده از روغن یا جوهر مورچه ، موها رو از بین میبره ..

کسی دقیق میدونه ؟ !

10. این کاربر از Mr.K2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

من هم متاسفانه شدیدا از این موهای زائد صورت که نمیدونم از کجا دراومده خیلی ناراحتم !! با اینکه تیغ هم نزدم بشون اما هر روز ضخیم تر و پر پشت تر میشن !!
    از یه متخصص پرسیدم و یه کرم بهم معرفی کرده که باید 6 ماه استفاده میشد !! ساخت ترکیه . اما هم قیمت بالائی داشت و هم به نظر موثر نمیاد !!!

دوستانی که در مورد برداشتن مو توسط لیرز که دکترهای پوست و مو انحام میدن اطلاعات دقیقی دارن ، کمک کنن لطفا . چقدر زمان میبره و هزینش چطوریه .... ؟
    موهای صورت بیشتر جنبه ی ارثی داره ... بعد هم خوب ممکنه یکی اینجوری بشه ... اولین کاری که باید بکنید اینه که زیادی توجه نکنید ،، حساسیت بی جا باعث میشه که فکر کنید هی موها داره بیشتر میشه و این میتونه عوامل افسردگی رو در شما ایجاد کنه .

بعد هم اینکه بهترین کار همون مشورت با متخصصین هست . در مورد لیزر هم که طبق اخرین اطلاعات من بهترین روش ممکن همین هست . مخصوصا برای صورت . من به شما پیشنهاد میکنم حتما اینکار رو انجام بدید .
    یک روش دیگر برای موهایی هست که تعداد زیادی نیستند . حداکثر چند خال . برای اونها میشه با موچین موها رو از ریشه برداست و بعد روی محل موبرهایی رو استفاده کرد که :
    1. فرمولاسیون کم خطر تری دارن (این نیاز به یه بررسی های تخصصی تر داره . مثلا بعضی ترکیبات سدیم دار برای پوست و ریشه مو میتونه مضر باشه) . و احتمال حساسیت رو ندارن (قبلا چندبار عادی روی صورت تست کنید)
    2. زمان استفاده کم باشه . حداکثر 5 دقیقه .

احتمال زیاد مشکل رفع میشه . بازم میگم در درجه ی اول مشورت با متخصص ، چون اگه مشکلی برای پوستتون ایجاد بشه دیگه کسی نمیتونه کمکتون کنه .

سلام

منم شنیدم که چند بار استفاده از روغن یا جوهر مورچه ، موها رو از بین میبره ..

کسی دقیق میدونه ؟ !
    در مورد این که فعلا ما تبلیغاتش رو شنیدیم ... ولی تجربشو رو نداریم . این سوال اگه از یه متخصص پرسیده بشه بهتره . وگرنه همه ی سایت های موجود برای تبلیغات حرفای عجیب غریب میزنن .

12. 6 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Arpanet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

در مورد موي به اصطلاح زائد
    اگه در نواحي تناسلي باشن زائد محسوب نميشن واز نظر پزشكي نبودنشون غير طبيعيه و دليل علمي براي تراشيدن ان نداريم مگر در برخي بيماريهاي قارچي چون اسپور قارچ در ساقه مو تكثير ميشه.
    اگه موي بدن بطور غير عادي زياد باشه متخصص غدد اگه شك كنه ازمايش هورموني ميده (در مرد يا زن) يا ممكنه فوليكول مو به اندروژن حساس باشه
    مواد موبر همگي شيميايي هستن وطبعا روي پوست اثر نا مطلوب دارن.
    ليزر تراپي بايد روي تك تك ريشه هاي مو جداگانه انجام بشه كه اگه درست انجام بشه دائميه ولي روش طولاني مدت وپرخرجيه (بستگي به تعداد مويي كه لازمه از بين بره)

داره خودمونی میشه amir marmoolak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

.
    ليزر تراپي بايد روي تك تك ريشه هاي مو جداگانه انجام بشه كه اگه درست انجام بشه دائميه ولي روش طولاني مدت وپرخرجيه (بستگي به تعداد مويي كه لازمه از بين بره)

اگر بخوام لیزر کنم 100 سال طول میکشه واااییی
    حالا چه راهی بهتره من اگر لخت هم برم توی استخر همه فکر میکنن لباس پوشیدم
    شاید روغن مورچه بهتر باشه اینجور که شنیدم حداقل مو رو نازک میکنه ولی جایی تبلیغشو ندیدم

15. 3 کاربر از amir marmoolak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •