تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 37 از 37

نام تاپيک: معرفی روش هايی که توسط اونها قربانيتون رو هيچ وقت گم نميکنيد!!!!!!!

پروفشنال arkadas's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

جناب اقای علی مصلحی
    من همیشه از مطالب شما استفاده می کنم و حق رو به شما می دهم.دوستان عزیز خوبه کمی در مورد طرفشون اطلاع داشته باشند.اقای مصلحی از افرادیه که من پست دادن ایشون رو در این انجمن،افتخاری برای انجمن می دونم.

حـــــرفـه ای 'POP''s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط arkadas
    جناب اقای علی مصلحی
    من همیشه از مطالب شما استفاده می کنم و حق رو به شما می دهم.دوستان عزیز خوبه کمی در مورد طرفشون اطلاع داشته باشند...
    دوست گرامي؛ هيچ نوع دعوايي نيست كه نياز به دخالت يا جانبداري جنابعالي يا كساني ديگه باشه.سؤالهايي مطرح شد و پاسخهايي داده شد.اما آنچه براي يك كاربر يا خواننده مهم هست ، مستند و مستدل بودن پاسخ است كه هدف من هم از ادامه ي بحث همين بوده و هست.ما (اگر ياد نداريم) بايد ياد بگيريم يك حرف رو چون گوينده اش شخص كوچك ويا بزرگي هست ، بلافاصله رد يا تاييد نكنيم(امروزه با پيشرفت و توسعه ي سريع علوم... ديگر هيچكس نمي تواند ادعاي مصون بودن از اشتباه را داشته باشد.)
    واقعا متاسفم كه توي انجمنهاي p30world يك بحث كوچك علمي كه در محيط بيرون ممكنه ساعتها دوستانه ادامه پيدا كنه براحتي به جار و جنجال و جانبداري و... تعبير يا تبديل ميشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Underground World

پيش فرض مستندات!

حرف دوست عزیزم رو قبول دارم! که گفته : هر آدم بزرگ یا کوچیکی که اومد! اسمش مهم نیست! زود حرفش رو قبول نکنیم!
    ولی یک سوال دارم به نظر شما ؟ بین دو آدم ! که یکی متخصص در زمینه ای هست و دیگری یک فرد عادی! کدام مستند تر هستند؟
    مستند و مستدل بودن پاسخ رو هم جوابتون رو دادم! آخه یه ذره دقت کنید چقدر اتفاق افتاده توی روزنامه های مختلف اومدن چیزهای بی ربط و ... نوشته اند! چه سیاسی چه ورزشی و چه علمی!

در ضمن دوست عزیز اینجا جنجالی شروع نشده!! اگه واقعا فکر می کنید بحث دوستانه بود! توی پیغام خصوصی می تونستید نظرتون رو بیان کنید! نه اینجا این جمله رو بزنید! منم می تونستم انیجا خیلی چیزها رو بیان کنم.!

باز هم می گم تلفن رو نمی شه به راحتی با یه برنامه ساده پیدا کرد! اونم برنامه ای به اون کم حجمی !
    نقشه الکترونیکی و باکس های الکترونیکی تمام مدارات رو هم بذاریم کنار هم همچین قابلیتی نداره! در ضمن چه طوری می تونه رد یابی کنه؟ باید وصل بشه به مخابرات!
    فکر می کنید مخابرات هر کشوری ( ایران هم حساب کنید ) به راحتی با یک برنامه مورد حمله قرار می گیره و اطلاعاتش رو در اختیار کرکر قرار می ده؟

یکم به این ها فکر کنید! می بینید چه کسی تند رفته! و چه کسی با گفتن ببخشید شما؟ جنجال درست کرده!
    شما می تونستید به جای این حرف درست و منطقی جوابم رو بدید نه اینکه این راه رو پیش بکشید! و بعد هم برای این انجمن دلسوزی کنید که چرا اینجوریه!
    اتفاقا به نظر من این انجمن تنها انجمنی هست که بچه هاش خیلی با همدیگه صمیمی هستند!

پروفشنال arkadas's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط FARID_R
    دوست گرامي؛ هيچ نوع دعوايي نيست كه نياز به دخالت يا جانبداري جنابعالي يا كساني ديگه باشه.سؤالهايي مطرح شد و پاسخهايي داده شد.اما آنچه براي يك كاربر يا خواننده مهم هست ، مستند و مستدل بودن پاسخ است كه هدف من هم از ادامه ي بحث همين بوده و هست.ما (اگر ياد نداريم) بايد ياد بگيريم يك حرف رو چون گوينده اش شخص كوچك ويا بزرگي هست ، بلافاصله رد يا تاييد نكنيم(امروزه با پيشرفت و توسعه ي سريع علوم... ديگر هيچكس نمي تواند ادعاي مصون بودن از اشتباه را داشته باشد.)
    واقعا متاسفم كه توي انجمنهاي p30world يك بحث كوچك علمي كه در محيط بيرون ممكنه ساعتها دوستانه ادامه پيدا كنه براحتي به جار و جنجال و جانبداري و... تعبير يا تبديل ميشه.
    با سلام
    من هدفم جانبداری نبود!!شاید جمله رو بد ادا کرده باشم ولی هدفم جانبداری نبود،هدفم این بود که ابتدا انسان باید طرفش رو بشناسه و بعد در موردش مطلبی رو عنوان کنه تا بعدا پشیمون نشه،همین!منظورم این نیست که بگم کسی پشیمون شده یا نه!این دیدگاه من بود.شما هم از بهترین کاربران پی سی ورلد هستید و احترامتون سر جا و پنج سالی هم از من بزرگتر!!بازم احترامتون سر جاش(فکر کنم بیست و هفت هشت سالتون باشه)!!
    من بحثی با کسی ندارم.در ضمن این نکته رو هم قبول دارم که بعضی اقات سر مسایل بسیار کوچک،بحث تندی پیش می اید که اصلا ارزش نداره.
    در ضمن اگر کسی از من ناراحت شده همین جا ازش عذر می خواهم.
    +++++++++
    Last edited by arkadas; 10-12-2005 at 22:26.

حـــــرفـه ای 'POP''s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض چگونگي كار برنامه ي Modem Spy

نقل قول نوشته شده توسط digitalbass
    آقا چند روز پیش یکی از دوستان گفت میشه تلفن کسی که باهاش چت میکنی رو میشه گیر اورد آیا این راسته؟
    به اين تاپيك و صفحه مراجعه شود:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

ببخشيد مي شه بگيد چگونه يه پورت بسته رو باز مي كنند چون من هر می خوام هک کنم همه پوتا بسته است

max.uv
    Guest

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Hamid2010
    ببخشيد مي شه بگيد چگونه يه پورت بسته رو باز مي كنند چون من هر می خوام هک کنم همه پوتا بسته است
    سلام
    به همین راحتی نیست باز کردن یک پورت..........
    شما بگید از چه اسکنری استفاده می کنید........همینطور سیستم عاملتون چیه.......اینم بگم که تو سرویس پک دو اسکن اصلا جواب درستی به ادم نمیده.......یا از سرویس پک 1 استفاده کنید یا از 2000
    اینی که می گویید پورت بسته هست چه جوابی بهتون داده.......
    اینا رو روشن کنید فکر کنیم بهتر جواب سوالتون رو بگیرید!

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •