تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر شما در مورد اين تاپيك و مطالب آن چيست؟

راي دهنده
80. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالي و فراتر از انتظار

24 30.00%
  • خوب و در حد انتظار

40 50.00%
  • متوسط

12 15.00%
  • بد

4 5.00%
صفحه 8 از 151 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1507

نام تاپيک: ▓ Microsoft Access سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_infernal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehrun ... En nuestra casa

پيش فرض

وقت بخیر
    من توی اکسس وقتی یه command button درست میکنم (مثلا run query) موقع اجرای برنامه یه اروری میده به شرح زیر :

The expression On Click you entered as the event property setting produced the following error : A problem occured while microsoft office access was comunicating with the OLE server or ActiveX Control.

* the expression may not result in the name of a macro , the name of a user-defined function , or
    [Event Procedure]

* there may have been an error evaluating the function , event , or macro

البته این ارور فقط برای دکمه ی اجرای پرس و جو (run query ) نیست و هر command button رو که میسازم همین مشکل رو دارم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad96's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

وقت بخیر
    من توی اکسس وقتی یه command button درست میکنم (مثلا run query) موقع اجرای برنامه یه اروری میده به شرح زیر :

The expression On Click you entered as the event property setting produced the following error : A problem occured while microsoft office access was comunicating with the OLE server or ActiveX Control.

* the expression may not result in the name of a macro , the name of a user-defined function , or
    [Event Procedure]

* there may have been an error evaluating the function , event , or macro

البته این ارور فقط برای دکمه ی اجرای پرس و جو (run query ) نیست و هر command button رو که میسازم همین مشکل رو دارم.
    سلام!
    من هم این مساله رو داشتم. بیا و یه کاری کن : اسامی فرمی که توش هستی، و جداولی که مربوط به این فرم میشن و فیلدهای این جدولها رو با حروف انگلیسی بنویس(حروف فارسی رو میشه توی کپشن هر فیلدی نوشت). احتمالا همه چیز درست میشه !

با تشکر...

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام!
    من هم این مساله رو داشتم. بیا و یه کاری کن : اسامی فرمی که توش هستی، و جداولی که مربوط به این فرم میشن و فیلدهای این جدولها رو با حروف انگلیسی بنویس(حروف فارسی رو میشه توی کپشن هر فیلدی نوشت). احتمالا همه چیز درست میشه !

با تشکر...
    ولی من تمام اسمام انگلیسی هستش و بازم این مشکل رو دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

14 سوال مهم در ارتباط با گزارش گيري يا فرم در اكسس

سلام . مي خواهم گزارش يا فرمي در اكسس داشته باشم كه در بالاي صفحه مشخصات سازمان به طور كامل و در بخش اصلي صفحه مشخصات همه كارمندان و رابطين ما با آنها با مشخصات كامل و در انتها فعاليت هاي انجام گرفته ( با تاريخ و اطلاعات مورد نظر )با آنها موجود باشد

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان وقت بخیر
    کسی میدونه چطور میتونم پیغامی رو که توی اکسس ظاهر میشه حذف کنم یا متنش رو ویرایش کرده و به فارسی تبدیلش کنم؟
    مثلا وقتی یه دکمه برای اجرای query درست میکنم ، بعد از کلیک دو سه تا پیغام برای کاربر ظاهر میشه و یه سری هشدار راجع به تغییر جدول و... میده که نیازی به تاييد یا عدم تاييد کاربر نیست
    چطور میتونم این پیغام ها رو مدیریت کنم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ولی من تمام اسمام انگلیسی هستش و بازم این مشکل رو دارم
    دوستان وقت بخیر
    کسی میدونه چطور میتونم پیغامی رو که توی اکسس ظاهر میشه حذف کنم یا متنش رو ویرایش کرده و به فارسی تبدیلش کنم؟
    مثلا وقتی یه دکمه برای اجرای query درست میکنم ، بعد از کلیک دو سه تا پیغام برای کاربر ظاهر میشه و یه سری هشدار راجع به تغییر جدول و... میده که نیازی به تاييد یا عدم تاييد کاربر نیست
    سلام !
    در مورد اولی می تونم بگم که فرم رو دوباره درست کنی !
    و در مورد دوم هم یه فرمانی هست با نام SetWarnings که باید تعیین بشه به No (هم توی ماکروها و هم VB ).البته قبل از فرمان اجرای کوئری .
    در قسمت properties در زبانه events فرم ها و گزارش ها، میشه در قسمت OnError یک ماکرو یا کد یا یک اکسپرشن ساخت که در صورت بروز مشکل در اجرای فرم یا گزارش ، اجرا بشن .
    Last edited by mohammad96; 28-11-2007 at 21:32.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض کمک در رابطه با کدنویسی!

سلام!
    برای آرشیو و فشرده کردن دیتابیس یه برنامه پیدا کردم که :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که وقتی نام فایل مبدا Copy of test1 باشه، کار میکنه ولی در مورد بالا ( یعنی MKheiriye ) ،
    Run time error 53 رو نشون میده و میگه File Not Found در حالیکه فایل موجود میباشد. چرا؟ ....

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام . مي خواهم گزارش يا فرمي در اكسس داشته باشم كه در بالاي صفحه مشخصات سازمان به طور كامل و در بخش اصلي صفحه مشخصات همه كارمندان و رابطين ما با آنها با مشخصات كامل و در انتها فعاليت هاي انجام گرفته ( با تاريخ و اطلاعات مورد نظر )با آنها موجود باشد
    نگفتيد ميزان معلومات شما از اكسس چقدره؟

براي اين كار بايد اول يك يا چند جدول درست كرده و داده هاي دلخواه رو (مثلاً ليست كارمندان و ...) در اونها وارد كنيم. بعد گزارشي درست كنيم كه مثلاً در هر صفحه، ليست كارمندان رو نوشته، در Header صفحه، مشخصات سازمان رو بنويسه و در انتهاي فهرست هم مثلاً تاريخ رو بنويسه. براي مورد دوم هم بايد از ابزار طراحي ريپورت استفاده كنيم.

حالا شما ساخت جدول رو بلد هستيد يا نه؟

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

دوستان وقت بخیر
    سلام دوست عزيز

من هم يه چيزهاي مختصري بلد بودم ولي چون استفاده نكردم الان يادم نيست

دوباره اطلاعاتم رو مرور مي‌كنم اگه پيداش كردم جواب ميدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •