تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر شما در مورد اين تاپيك و مطالب آن چيست؟

راي دهنده
80. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالي و فراتر از انتظار

24 30.00%
  • خوب و در حد انتظار

40 50.00%
  • متوسط

12 15.00%
  • بد

4 5.00%
صفحه 54 از 151 اولاول ... 44450515253545556575864104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 1507

نام تاپيک: ▓ Microsoft Access سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad96's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این مشکل چطوری حل میشه؟
    كدوم !!!؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام به دوستای خوبم
    من تو زمینه اکسل تازه کارم پس اگر سوالاتم تکراری و سادست ببخشین.
    چندتا سوال دارم :
    1.من میخوام یه کاربرگ داشته باشم که شامل " روز-ماه-سال " به صورت شمسی باشه و توانایی تشخیص روزهای تعطیل رو داشته باشه و اون روز رو با رنگ دیگه ای نمایش بده .منظورم اینه که با استفاده از یه کاربرگ از قبل اماده شده تقویم این حالت رو انجام بده .
    2.توی هرکدام از این روزها ساعت ورود و خروج را ثبت و جمع ساعت کاری یا همون تفریق ساعت هارو بصورت روزانه بده .
    3.جمع کل ساعات ماهانه رو بده و اگر بشه جمع کل روزهای حضور و غیاب رو .
    4.بر اساس ضریب حقوقی مثلا" 135 ساعت کارکرد داشته ، ضرب در 12500 ریال جمع ماه... مساوی است با 1687500ریال .
    یه چیزایی از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تونستم یاد بگیرم ولی نه خیلی حرفه ای . در ضمن سایت جالبیه و یکسری توابع و ... آماده و رایگان برای استفاده داره .
    شاد باشین . " اگر به اندازه دانه خردلی ایمان داشته باشیم که میتوانیم، کوه ها را جا به جا خواهیم کرد "

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام به دوستای خوبم
    من تو زمینه اکسل تازه کارم پس اگر سوالاتم تکراری و سادست ببخشین.
    چندتا سوال دارم :
    1.من میخوام یه کاربرگ داشته باشم که شامل " روز-ماه-سال " به صورت شمسی باشه و توانایی تشخیص روزهای تعطیل رو داشته باشه و اون روز رو با رنگ دیگه ای نمایش بده .منظورم اینه که با استفاده از یه کاربرگ از قبل اماده شده تقویم این حالت رو انجام بده .
    2.توی هرکدام از این روزها ساعت ورود و خروج را ثبت و جمع ساعت کاری یا همون تفریق ساعت هارو بصورت روزانه بده .
    3.جمع کل ساعات ماهانه رو بده و اگر بشه جمع کل روزهای حضور و غیاب رو .
    4.بر اساس ضریب حقوقی مثلا" 135 ساعت کارکرد داشته ، ضرب در 12500 ریال جمع ماه... مساوی است با 1687500ریال .
    یه چیزایی از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تونستم یاد بگیرم ولی نه خیلی حرفه ای . در ضمن سایت جالبیه و یکسری توابع و ... آماده و رایگان برای استفاده داره .
    شاد باشین . " اگر به اندازه دانه خردلی ایمان داشته باشیم که میتوانیم، کوه ها را جا به جا خواهیم کرد "
    با سلام،
    به نظر سوالتون درباره Excel هست و نه Access !! برای گرفتن پاسخ سوالتون اونا در در تالار مربوط به اکسل مطرح کنید.

با سپاس،

4. این کاربر از mohammad96 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sanam.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ماه

پيش فرض

سلام من باز اومدم

وقتی که یه نرم افزار رو با اکسس نوشتی اون رو اجرایی می کنی که همکار برای کاربر راحت باشه و هم اینکه کسی نتونه اطلاعات بانک اطلاعاتی یا نرم افزار رو تغییر بده.
    آیا راهی است که ما دوباره به بانک اطلاعاتی موجود در برنامه دست رسی پیدا کنیم؟
    ما فرض می کنیم که یه همچین نرم افزاری رو نوشتیم و دادیم به یک اداره، بعد از مدتی اون اداره می خواد نرم افزارشو عوض کنه و به اون بانک اطلاعاتی که الان کلی اطلاعات توش هست نیاز داره حالا باید چیکار کنیم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام من باز اومدم

وقتی که یه نرم افزار رو با اکسس نوشتی اون رو اجرایی می کنی که همکار برای کاربر راحت باشه و هم اینکه کسی نتونه اطلاعات بانک اطلاعاتی یا نرم افزار رو تغییر بده.
    ما فرض می کنیم که یه همچین نرم افزاری رو نوشتیم و دادیم به یک اداره، بعد از مدتی اون اداره می خواد نرم افزارشو عوض کنه و به اون بانک اطلاعاتی که الان کلی اطلاعات توش هست نیاز داره حالا باید چیکار کنیم؟
    سلام،

منظور از اجرایی کردن فایل چیه؟ و چه تغییراتی روی اون انجام میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezapourmanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    زير گنبد کبود

پيش فرض

سلام دوستان کسي برنامه تبديل فايلهاي mde اکسس به mdb (فرمت پيش فرض و قابل تغيير اکسس) رو نداره؟
    اگه ميشه کسي هم در مورد فايل هاي mde کمي توضيح بدهد. با تشکر 11:

آخر فروم باز sanam.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ماه

پيش فرض

نقل قول:
    نوشته شده توسط sanam.b مشاهده تاپيک
    سلام من باز اومدم

سلام،

منظور از اجرایی کردن فایل چیه؟ و چه تغییراتی روی اون انجام میشه؟

سلام
    منظور من از اجرایی کردن یک فایل همون تبدیل کردن به پروِژه است همونی که از منوی tools گزینه startup را انتخاب می کنی و مشخص می کنی که فرم startup چی باشه و به کدام امکانات اکسس دست رسی داشته باشی

در حالتی که من می گم کاربر به غیر از فرمهای ورودی و گزارشها به هیچ چیز دیگه ای دسترسی نداره و هیچ چیزی رو نمی تونه تغییر بده.

9. این کاربر از sanam.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان کسي برنامه تبديل فايلهاي mde اکسس به mdb (فرمت پيش فرض و قابل تغيير اکسس) رو نداره؟
    اگه ميشه کسي هم در مورد فايل هاي mde کمي توضيح بدهد. با تشکر 11:
    سلام،

در مورد سوال دوم: تا جایی که اطلاع دارم، با تغییر از mdb به mde ، فرم ها و گزارشهای موجود در دیتابیس قفل میشن و دیگه نمیشه اون ها رو ویرایش کرد. کدها هم compile میشن و مشاهده اونا امکان پذیر نیست.
    درباره بازیابی فایل mde تجربه ای ندارم ولی اگه web رو یه جستجویی کنید حتما اطلاعات مفیدی پیدا می کنید. مثلا : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    منظور من از اجرایی کردن یک فایل همون تبدیل کردن به پروِژه است همونی که از منوی tools گزینه startup را انتخاب می کنی و مشخص می کنی که فرم startup چی باشه و به کدام امکانات اکسس دست رسی داشته باشی

در حالتی که من می گم کاربر به غیر از فرمهای ورودی و گزارشها به هیچ چیز دیگه ای دسترسی نداره و هیچ چیزی رو نمی تونه تغییر بده.
    سلام،
    در اجرایی کردن، شما فایل رو mde یا accde هم می کنید؟
    خب برگردیم سر مساله اصلی: وقثی که یک فایل رو اجرایی میکنیم ( و مثلا اونو به یک اداره ای میدیم)، اطلاعات اون (اطلاعات جداول) میتونه قابل دسترسی باشه؛ مگه اینطور نیست؟ مثلا اگه جداول رو مخفی کنیم (در 2003 این کار شدنیه؟) میشه از طریق یک دیتابیس دیگه اونا رو import کنیم ( درست نمیگم ؟). چیز دیگه ای که به ذهنم میرسه اینه که: معمولا دیتابیس ها رو جهت استفاده، به دو قسمت جداول ( و روابط) و قسمت کوئری ها ، فرمها و بقیه موارد تقسیم میکنن (spilit) که به اولی گفته میشه back_end و به دومی که مستقیما در دسترس کاربر قرار میگیره، گفته میشه front_end . که بین این دو دیتابیس اتصالی درست میشه (بصورت خودکار). حالا طراح برنامه کافیه بخش front_end رو اجرایی کنه و هر وقت هم که نیاز شد، اصلاحات احتمالی رو در اون بوجود بیاره بدون اینکه به اطلاعات برنامه کاری داشته باشه. این کارها در 2003 با گزینه spilit و در 2007 با گزینه Move Data > Access database انجام میشه.
    به تازگی مقاله ای رو دیدم درباره امنیت در اکسس 2007. اطلاعات جالبی رو داره. اگه مایل بودید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

12. این کاربر از mohammad96 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi17729's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Read Only در بانک اطلاعاتی
    من یک بانک اطلاعاتی دارم میخوام اینو بدم به کسی ولی نمیخوام این فایل تغییری بکنه
    یعنی نشه هیچ دستکاریه رو ش انجام بشه
    حالا باید چی کار کنم
    اگه بشه پسورد هم گذاشت خیلی خوبه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •