تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 67

نام تاپيک: يه برنامه واسه disconnect کردن افراد از اينترنت(خيلی ساده)

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamedmotevali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

حالا چطوري آي پي گير بياريم؟
    ديگه ببخشيد خنگي و............

آخر فروم باز Lovelyman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    همین دورو برا!

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط hamedmotewali
    حالا چطوري آي پي گير بياريم؟
    ديگه ببخشيد خنگي و............
    منم همين نو ميگم يكي كمك كنه كه مي خوام حال گيري كنم اساسي

آخر فروم باز AHT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

كافيه يه انجمن بزنيد و كاربراني كه اونجا ميان آي پيشون ذخيره ميشه به اين طريق ميشه حالشون رو گرفت كه كار درستي نيست
    تازه من فكر نكنم جواب بده
    من تازه يه برنامه پيدا كردم كه با داشتن آي پي ميتونه سيستم رو شات داون و ريستارت كنه
    ولي هركاري كردم فقط براي خودم اجرا شد

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

بالاخرا برای من که وایرلس دارم و هر که که به شبکه وصل بشه کار کرد هم تونستم توسط یه برنامه کلیه سیستم ها رستارت یا خاموش کنم حتی سرور!!!!!!! و با این برنامه هم می تونم همه دیسکانکت کنم که فعلا حال همه گرفتم وایرلس بگیرین حالش کنید چون که به شبکه وصل هستین نه شبکه اینترنت!!!!!!!!!!!!!!1

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

از اینجا فهمیدم که سیستم ها خاموش شده با ای پی اسکنر چک کردم و ایپی ها هی روشن و خاموش می شد ولی وقتی برنامه ها م stop می زدم همه چیز عادی بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamedmotevali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط AHT
    كافيه يه انجمن بزنيد و كاربراني كه اونجا ميان آي پيشون ذخيره ميشه به اين طريق ميشه حالشون رو گرفت كه كار درستي نيست
    تازه من فكر نكنم جواب بده
    من تازه يه برنامه پيدا كردم كه با داشتن آي پي ميتونه سيستم رو شات داون و ريستارت كنه
    ولي هركاري كردم فقط براي خودم اجرا شد
    اصلا اين كار كه بخواي يه انجمن بزني و اونطوري حال گيري كني درست نيست. آخه كسي رو كه نمي شناسي مي خواي اذيت كني كه چي بشه؟
    اين برنامه ها وقتي به آدم حال ميده كه به موقع و درست استفاده بشه.
    يه كلمه بود كه وقتي تو CMD مينوشتي آي پي كسي رو كه باهاش چت مي كني رو نشون ميداد. الان يادم نمي آد چي بود . كسي از دوستان ياد داره؟
    AHT جان شما اون نرم افزاري رو كه مي گي بزار ما هم دانلود كنيم. به خدا خيلي ثواب داره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

منم خواهش ميكنم يكي بگه چطوري ميشه آي پي طرف رو گير آورد

حـــــرفـه ای mpsjavad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ¤¤ بندرعباس ¤¤ ، ديار گرما ، شرجي و عشق

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط pykamoor
    منم خواهش ميكنم يكي بگه چطوري ميشه آي پي طرف رو گير آورد
    با سلام ..

براي پيدا كردن ادرس IP خودتون و ديگران به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنيد .

مشکلي بود من در خدمتم .

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

در اين مقاله 6روش براي بدست آوردن اي پي توضيح داده شده

روش اول: استفاده از لینک تقلبی است لینک تقلبی همان ip شماست که به وسیله برنامه ای مانند Ipeasy آماده ی استراق سمع می شود به اين صورت که شما وقتی با این برنامه ها ip خود را براي یک فرد یا یك چت روم می فرستید با کلیک افراد بر روی آن ip یک ارتباط بر قرار شده و برنامه به شما می گوید که چه سیستمی با چه ip ای با شما ارتباط داشته و ip وی در قسمت stolen ip نمایش می یابد روش دوم: دعوت به گپ اي سي كيو شما از دوستتان دعوت ميكنيد كه با شما در ICQ به گپ زدن بپردازد شما در همين لحظه در منويstart به گزينه run رفته و مينويسيدcommand وبعد فرمانnetstat -tرا اجرا مي كنيد شما در لحظه اي كه اين كار را انجام مي دهيد اگر صفحه اي به غير از ICQ باز نباشد فقط يك اي پي به شما نشان مي دهد كه اون اي پي شخص مورد نظر است روش سوم پيدا كردن آدرس ip ي كامپيوتر: فرستادن يك فايل يا گپ زني صوتي (voice chat ) از طريق يك پيام رسان (yahoo)است.بر خلاف نرم افزارICQ كه تنها با شروع به گپ زني و اجراي فرمانnetstat -t مي توان به آدرس ipي طرف مقابل دست پيدا كرد,در messenger هاي فعلي كه در ايران بيشترين كاربر را دارند مثل (yahoo , msn) شما به راحتي ICQ نمي توانيد ipطرف مورد نظر خود را در بياوريد شما ابتدا بايد فايلي براي طرف بفرستيد يا با او به گفت و گو بپردازيد بعد از آن شما فرمان netstat -tرا زده و به دنبال آدرس ipيي مي كرديد كه دو ويژگي زير را داشته باشد 1.وضعيت اتصال آن ESTABLISHED باشد 2.در همان سطر در ستونLocal Address, آدرس ipي شما بهمراه پورت باز شده 80 آمده باشد بعد از اينكه اين دو را چك كرديد در همان سطر به ستونForeign Adress توجه كنيد ipي شخص مورد نظر شما اين مي باشد اميد وارم اين براتون مفيد بوده باشد روش پنجم براي پيدا كردن ip ي كامپيوتر: از دوست خود بخواهيد كه صفحه وبي را ببيند شما بايد صفحه وبي رو براي خود داشته باشيد مراكز زيادي هستن كه اين امكان رو به شما مي دهند من 2تا از آن ها رو به شما معرفي مي كنم تا شما براي گرفتن فضاي خالي براي صفحه وبتان از آن ها استفاده كنيد 1. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما مي توانيد از اين 2سايت فضاي مورد نظرتان رو بگيريد حالا كاري كه شما بايد بكنيد اينه كه بر روي صفحه وبتان يك شمارشگر نصب كنيد كه باز هم يك سري از سايت ها هستن كه اين امكان رو به شما مي دهند شما در طي ثبت نام در اين سايت ها طوري آن ها رو تنظيم مي كنيد كه ipهايي كه با سايت شما در تماس هستند رو به ادرس ايميل شما بفرستد من معروفترين هاي آن رو براي شما معرفي مي كنم 1. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا وقتي كار تموم شد از دوست خود بخواهيد كه صفحه وب شما رو ببيند روش چهارم براي پيدا كردن ip ي كامپيوتر: دريافت نامه پست الكترونيك از طرف مقابل شما با گرفتن يك ايميل از طرف مقابل در ياهو مي توانيد آدرس آي پي او را بدست آوريد براي اين كار بايد در تنظيمات ياهو دست ببريد شما اول به ايميلتات ميرويد و در آنجا گزينه mail options مي زنيد و در صفجه بعد به فسمت Mail Accounts مي رويد و در آنجا گزينه اديت رو مي زنيد و در آنجا گزينه Show all headers on incoming messages رو كه در Headers: هست فعال كنيد از اين پس هر كس يه شما ايميلي بزند شما آدرس اي پي او را در بالاي صفحه ميل مي بينيد حال شما بايد از دوستتان در خواست يك ميل كنيد. روش ششم براي پيدا كردن ip ي كامپيوتر: استفاده از يك برنامه ip sinffer اسنيفر ها برنامه هايي هستند كه با نظاره كردن بسته هاي اطلاعات موجود در يك شبكه اطلاعات مفيدي را در اختيار شما قرار مي دهد. براي مثال sinfferها مي توانند كلمات عبور (password) اشتراك هاي كاربري (account) اعداد كارنهاي اعتباري (credit account) اطلاعات بانك هاي و غيره را با كشف رمز و فاش كنند.يكي از انواع ساده اين برنامه ip sniffer است كه آدرس ip را پيدا مي كند.همچنين برنامه aim blackout اين كار را با قابليت ها ي بالا براي شما انجام مي دهد

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

راستی بعضی از دوستان گفته بودند رو خودم کار نکرد.
    نميدونم شما از کسی خواسته بودين که رو شما تست کنه
    يا اينکه خودتون....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
    اگه يا اينکه... درسته ديگه خيلی ....!!!!!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •