تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 22 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 217

نام تاپيک: مشكلات مودم Zoltrix

آخر فروم باز mhentezari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض مشكلات مودم Zoltrix

سلام
    من يك مودم زولتريكس 3 چيپ خريدم كه voice هم داره براي كارهايي مثل caller id .اما درايوري كه توي سي دي او هست نصب نميشه و ميگه درايوري كه خود xp براش گذتشته جديد تره. اما اوني كه خودش گذاشته voice رو تشخيص نميده و زده softV92 data fax modem و voice رو نزده.
    چي كار كنم؟ لطفا كمك كنيد.

کاربر حرفه ای
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از سایتش آخرین ورژن رو دانلود کن. بعد اگر باز هم گفت مال ویندوز جدیدتره از Device manager درایورش رو Uninstall کن بعد اونی رو که دانلود کردی نصب کن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام من فكس مودم 3 چيپ دارم برنامه phon tary
    نسب كردم اما شماره نشون نميده چرا ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط shohan
    سلام من فكس مودم 3 چيپ دارم برنامه phon tary
    نسب كردم اما شماره نشون نميده چرا ؟

براي اينكه سيستم مكالمه انتظار براي شماره تلفت خونه ات فعال نيست.1000 تومان ميدي مخابرات و يه ليست پر مي كني.اين سيستم فعال ميشه و از اين به بعد شماره روي كامپيوتر مي افته.

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliarc2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من فكر نمي كنم اين مساله ربطي به انتظار مكالمه داشته باشه.
    شما يك ورژن جديد PhoneTray Dialup رو نصب كنيد.

حـــــرفـه ای ALIAK28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

10 دروغ تبلیغاتی

عزیزان!!
    پشتیبانی مودم زولتریکس 3 چیپ اصلی( مهرگان ماشین آسیا) از پروتوکل V92 یک فریب تبلیغاتی محض بود!! الان که دیده اند کاربران نمی توانند از این خاصیت استفاده کنند یک اطلاعیه از طرف شرکت زولتریکس را نشان می دهد که می گوید علت پر فروش بودن مودمشون فقط سرعت بالا و عدم قطع مکرر اینتر نت بوده !!!!! توی تبلیغات تازه شون هم از مدل کبرا لیت 3 به عنوان مودمی که کالر آیدی و کال ویتینگ رو پشتیبانی میکنه نام می برن. که البته اون هم مشکلات خاص خودش رو داره!!!

اگر خوب دقت کرده باشید مودم زولتریکس 3 چیپ در ماههای اخیر توسط دو شرکت " مهرگان ماشین آسیا" که همون به قول معروف اصلی هست و " کامپیوتر جزیره " که به قول اولی ها تقلبی هست ارائه می شه که از نظر ظاهر تفاوتهائی باهم دارند.
    مهرگان ماشین آسیا کامپیوتر جزیره را به تک چیپ بودن و در مدار نبودن فیش اسپیکر و میکروفون متهم می کنه و می گه مودمهای اونا تقلبیه
    در عوض کامپیوتر جزیره مودمهای مهرگان ماشین آسیا رو تقلبی می دونه و میگه از V92 پشتیبانی نمی کنن و الکی گفتن . در ضمن اگر اشتباه نکنم 1 سال گارانتی تعویض و چند سال گارانتی معمولی برای مودمهاشون گذاشتند. مودمهائی هم برای سیستم های دارای Cpu از نوع Amd تبلیغ می کنند.
    خلاصه....
    هیچ کدوم از مدلهای زولتریکس کامل نیستند.. یکی از V92 پشتیبانی نمی کنه و دیگری چیپ هاش در مدار نیستند!!
    من خودم اولی رو دارم . ولی به نظرم اگر نیاز به کالر آی دی دارید از مودم مارک دیگری استفاده کنید بهتر است!!!!!!

حـــــرفـه ای 'POP''s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ALIAK28
    پشتیبانی مودم زولتریکس 3 چیپ اصلی( مهرگان ماشین آسیا) از پروتوکل V92 یک فریب تبلیغاتی محض بود!
    عجب حكايتيه...با اينهمه تبليغاتي كه راه انداخته! آقا اگر اينجوريه ، US.Robotics رو بگيريد(من دارم و خوبه)
    نقل قول نوشته شده توسط princes
    براي اينكه سيستم مكالمه انتظار براي شماره تلفت خونه ات فعال نيست.1000 تومان ميدي مخابرات و يه ليست پر مي كني.
    من شنيدم رايگانه عزيز.

حـــــرفـه ای ALIAK28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

6

نقل قول نوشته شده توسط FARID_R
    آقا اگر اينجوريه ، US.Robotics رو بگيريد(من دارم و خوبه)

راستش من هم می خواهم توی سیستم جدیدی که می گیرم دقیقا همین کار رو بکنم و از US.Robotics استفاده کنم. این توصیه یکی از اساتید سخت افزار انجمن یعنی hamidfull گرامی هم هستش.( البته اگر این شریکمون از خر شیطون پیاده بشه!!!)

داره خودمونی میشه neda1182004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    خیابان خودمون

پيش فرض

Aliak28 عزیز من هم با شما موافقم.این زولتریکسها مفتش گرونه و حیف پولی که بابتش دادم.

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

زولتريكس هم با گارانتي مهرگان هم با گارانتي جزيره متروك و مترود كه الن شده زولتريكيس كيش هر دو ريمارك هستن البته مال مهرگان اورجيناله ولي وي 90 خود زولتريكس هم مارك مفت گروني هست.

الان مودم خوب : Aztech,gigabyte

صفحه 1 از 22 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •