تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 27 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 262

نام تاپيک: مشکلات حرفه ای ویندوز

آخر فروم باز winxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

دوستان این جا سوال که نمیپرسین پس

ایا موافقین با هم بریم کامل ترین اموزش gpedit رو داشته باشیم ؟

و اما اموزش به چه طریق است ؟

من خیلی دسته بندی شده و منظم از gpedit و قسمتهای مختلفش عکس گرفتم و با help مربوطه کامل کردم که بیام بزارم اینجا و بچه ها بگن کار این قسمت چیه , تا بعدش که کامل توضیح داده شد بیام تبدیل به pdf کنم بزارم تو سایت

هستین یا نه ؟

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

ایول خیلی خوشم اومد . اگه کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم
    Last edited by mahdi7610; 24-09-2007 at 12:46.

پروفشنال Farahmand Farshidy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان عزیز!!

با معذرت وقت نکردم تا این همه پست را بخوانم اما جواب این پست شما اینست:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان

من سوپر هایدنم درسته
    فقط وقتی properties میرم اون جا hidden تیک خورده و غیر فعاله
    اونو میخوام فعال کنم که بتونم فایلامو از حالت مخفی در بیارم
    البته با برنامه mb_danger درست شد ولی من میخوام دستی این کار رو انجام بدم , ضمن این که ویروسه مربوطه پاک شده , اسم ویروسشم Trojan.Win32.Delf.aam اینه
    برای درست نمودن دستی گزینه Hidden در یک پوشه از کد attrib -S استفاده میشود.

مثلاً شما میخواهید گزینه Hidden را در پوشه ای به اسم Ahmad که در درایو F قرار دارد، فعال سازید پس چنین عمل نمایید:

در کادر محاوروی Run عبارت پایین را نوشته و اینتر نمایید.

attrib -S F:\Ahmad

در عبارت بالا attrib -S کدی است که گزینه Hidden را فعال میکند، F اسم درایو مورد نظر شما است که میتوانید اسم درایو مطلوب تان را در آنجا بنویسید و Ahmad هم اسم پوشه ای است که در درایو F قرار دارد و گزینه Hidden در Properties اش غیر فعال است.

در بین S, attrib- و F:\Ahmad به اندازه یک حرف فاصله وجود دارد.

یاد داشت:

1- اگر خواستید دوباره گزینه Hidden را غیر فعال سازید، در کد فوق به عوض علامه ( - ) علامه ( + ) را بنویسید.

2- اگر پوشه شما Super Hidden شده است، و در صورت فهمیدن اسم دقیق پوشه با علاوه نمودن ( h- ) در کد مذکور میتوانید پوشه را دوباره به حالت اولی برگردانید یعنی:

attrib -S -h F:\ Ahmad

3- در صورتیکه خواهان معلومات بیشتر درمورد کد های Attrib هستید، میتوانید در کادر Run کلمه Cmd را تایپ نموده و سپس عبارت زیر را بنویسید و اینتر نمایید:

?/ attrib

با این عمل یک سلسله معلومات در باره کد های Attrib ظاهر میشود.

با این جمله شما هم کاملاً موافقم و در صورت ضرورت اماده کمکم.

مؤفق و کامگار باشید!!
    فرهمنــــــــــــــــــــ ــد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Center Of Iran

پيش فرض

دوستان این جا سوال که نمیپرسین پس

و اما اموزش به چه طریق است ؟

من خیلی دسته بندی شده و منظم از gpedit و قسمتهای مختلفش عکس گرفتم و با help مربوطه کامل کردم که بیام بزارم اینجا و بچه ها بگن کار این قسمت چیه , تا بعدش که کامل توضیح داده شد بیام تبدیل به pdf کنم بزارم تو سایت

هستین یا نه ؟
    ایده ی خیلی خوبیه

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

farahmand جان ممنون
    حالا منم نشستم طریقه پاک کردن اون ویروس رو به طور دستی نوشتم که فکر کنم کامل کامل و مبتدی مبتدی باشه
    اگه عیبی یا نقصی داره راهنمایی کنین

به نام خدا

و حالا طریقه پاک کردن دستی این ویروس رو براتون میگم
    اول این که چه طوری بفهمیم همچین ویروسی گرفتیم و نشانه هاش چیه
    1-برین task manager تو قسمت پروسه ها بگردین ببینین ایا از services.exe دو تا دارین یا نه
    2-برین ادرس C:\Documents and Settings\welcome\Local Settings\Temp و اونجا ببینین پوشه ای به اسم services.exe
    هست یا نه
    3-برین folder options بعد سربرگ view و گزینه های show hidden files و hidde protected oprations system files
    رو فعال کنین , و پنجره رو ببندین و دوباره برین همون قسمت ببینین گزینه hidde protected oprations system files تیک خورده یا نه در حالی که شما تیکشو ورداشته بودین
    4-برین مثلا درایو d:\mp3 و رو پوشه مثلا حمید دابل کلیک کنین و بعد برگردین d:\mp3 , حالا از پوشه حمید properties بگیرین ببینین 37 kb نشونمیده یا نه
    5-برین run\regedit\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
    حالا در سمت راست بگردین دنبال یه value به نام Shell , ببینین مقدارش با این برابر یا نه explorer.exe "C:\DOCUME~1\welcome\LOCALS~1\Temp\services.ex e"
    6-برین همون پوشه حمید که حجمش 37 kb هست , حالا اون رو rename کنین به مثلا xp و دوباره برین توش و ببینین داخلش mp3 داره یا نه

بله اینا همه نشانه های وجود این ویروس در سیستم شماست که با بروز این ویروس به سیستم شما همه این نشانهها ظاهر میشه
    و حالا طریقه پاک کردنش
    اول یه چیزی بگم
    من ویروس نوشتن بلد نیستم ولی خیلی دوست دارم یاد بگیرم چون کرمم خیلی زیاد و اگه ویروس بنویسم یه کرمی درست میکنم که راه پاک کردنش فقط تعویض هارد باشه

اول از همه باید برین ریجستری به دستور زیر
    run\regedit\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
    حالا اون شلی رو که گفتم باز کنین و مقدار داخلشو پاک کنین و اینو به جاش بنویسین explorer.exe
    حالا registry رو close کنین و سیستم رو هم log off
    دوباره login بشین و قبل از هر کاری رو my computer راست کلیک کنید و serach بزنین , حالا all files and folder رو انتخاب کنین و سپس پایین تر از
    فیلد look in کادر کشویی what size is it و more advanced options رو باز کنید
    از wha size is it روی specify size کلیک کنید و مقدار at least رو به at most تغییر بدین و مقدار صفر رو هم به 37 kb تغییر بدین
    حالا بیاین تو قسمت more advanced option که باز کردین و از قسمت type of file مقدار application رو اتخاب کنین و 3 گزینه ی
    search system files , search hidden files and folder , search subfolders رو هم تیک بزنین
    و رو search کلیک کنین
    حالا دنبال فایلهایی میگرده که حجمشون کمتر از 38 و پسوندشون exe هست
    بعد از اتمام عملیت شما باید اون فایلهایی رو که دقیق حجمشون 38 kb است و شکلشون مثله پوشسه میمونه رو انتخاب و delete کنید
    لازم به یاد اوری هست که اگه رو یکی از این پوشه ها دابل کلیک کنید ویروس دوباره اجرا شده و باید همه مراحل رو دوباره طی کنین
    حالا چی کار کنیم که فایلهایی که مخفی شدن رو از حالت مخفی در بیاریم
    یه new text باز کنید و توش بنویسید
    attrib -s -h [drive:][path][filename]
    حالا باید به جای [drive:][path][filename] ادرس فایلهایی رو که مخفی شدن رو بنویسید که اینم ترفند داره
    تو همون search تمام فایلهایی رو که ویروسی شدن رو پیدا میکنه و این یهنی فقط همون فایلها مخفی شدن و شما ادرس اون فایلها رو میخواین نه چیز دیگه , پس قبل از پاک کردن فیلها از ریجستری باید ادرساشون رو ورداریم
    برا ساده شدن این کار بیاین رو همو ویروسها right click\propeties برین و از قسمت location ادرسش رو کپی کنین تو فایل text که ساختین و در اخر فقط اسمه فایل رو
    باید به ادرس اضافه کنین
    مثلا
    attrib -s -h E:\film sho mp3\sho\American\video\enrique
    attrib -s -h d:\mp3\hamid
    attrib -s -h c:\windows
    و ...
    حالا که همه ادرسهارو درست کردین برین فایل رو با پسوند bat ذخیره کنین و اجراش کنین
    چند تا نکته دیگه
    یکی این که نمیخواد دستور زیر رو بنویسید
    attrib -s -h C:\Documents and Settings\welcome\Local Settings\Temp\services
    چون که از این فایل مخفیش وجود نداره
    و دیگری این که اگه میخواین کارتون سریعتر راه بیفته میتونین از برنامه زیر استفاده کنین
    attrib -s -h d:\*.* /s /d
    attrib -s -h E:\*.* /s /d
    attrib -s -h f:\*.* /s /d
    attrib -s -h g:\*.* /s /d
    attrib -s -h h:\*.* /s /d
    این برنامه میاد هر چی فایل مخفی دارین رو unhidde میکنه و دیگه نیازی به اون همه ادرس ورداشتن و این حرفا نیست
    حالا شما تونستین یه ویروس رو بدون انتی ویروس پاک کنید و شروعی باشه برا انتی شدن
    فکر کنم کامل باشه
    موفق باشین

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

برا اموزش gpedit هم خیلی خیلی خیلی خوشحالم که بچه ها کمک میکنن , فقط یه راهنمایی میخوام که چه جور عکسا رو اینجا قرار بدم :d

دست همتون درد نکنه

پروفشنال Farahmand Farshidy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

farahmand جان ممنون
    حالا منم نشستم طریقه پاک کردن اون ویروس رو به طور دستی نوشتم که فکر کنم کامل کامل و مبتدی مبتدی باشه
    اگه عیبی یا نقصی داره راهنمایی کنین

به نام خدا

و حالا طریقه پاک کردن دستی این ویروس رو براتون میگم
    اول این که چه طوری بفهمیم همچین ویروسی گرفتیم و نشانه هاش چیه
    1-برین task manager تو قسمت پروسه ها بگردین ببینین ایا از services.exe دو تا دارین یا نه
    2-برین ادرس C:\Documents and Settings\welcome\Local Settings\Temp و اونجا ببینین پوشه ای به اسم services.exe
    هست یا نه
    3-برین folder options بعد سربرگ view و گزینه های show hidden files و hidde protected oprations system files
    رو فعال کنین , و پنجره رو ببندین و دوباره برین همون قسمت ببینین گزینه hidde protected oprations system files تیک خورده یا نه در حالی که شما تیکشو ورداشته بودین
    4-برین مثلا درایو d:\mp3 و رو پوشه مثلا حمید دابل کلیک کنین و بعد برگردین d:\mp3 , حالا از پوشه حمید properties بگیرین ببینین 37 kb نشونمیده یا نه
    5-برین run\regedit\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
    حالا در سمت راست بگردین دنبال یه value به نام Shell , ببینین مقدارش با این برابر یا نه explorer.exe "C:\DOCUME~1\welcome\LOCALS~1\Temp\services.ex e"
    6-برین همون پوشه حمید که حجمش 37 kb هست , حالا اون رو rename کنین به مثلا xp و دوباره برین توش و ببینین داخلش mp3 داره یا نه

بله اینا همه نشانه های وجود این ویروس در سیستم شماست که با بروز این ویروس به سیستم شما همه این نشانهها ظاهر میشه
    و حالا طریقه پاک کردنش
    اول یه چیزی بگم
    من ویروس نوشتن بلد نیستم ولی خیلی دوست دارم یاد بگیرم چون کرمم خیلی زیاد و اگه ویروس بنویسم یه کرمی درست میکنم که راه پاک کردنش فقط تعویض هارد باشه

اول از همه باید برین ریجستری به دستور زیر
    run\regedit\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
    حالا اون شلی رو که گفتم باز کنین و مقدار داخلشو پاک کنین و اینو به جاش بنویسین explorer.exe
    حالا registry رو close کنین و سیستم رو هم log off
    دوباره login بشین و قبل از هر کاری رو my computer راست کلیک کنید و serach بزنین , حالا all files and folder رو انتخاب کنین و سپس پایین تر از
    فیلد look in کادر کشویی what size is it و more advanced options رو باز کنید
    از wha size is it روی specify size کلیک کنید و مقدار at least رو به at most تغییر بدین و مقدار صفر رو هم به 37 kb تغییر بدین
    حالا بیاین تو قسمت more advanced option که باز کردین و از قسمت type of file مقدار application رو اتخاب کنین و 3 گزینه ی
    search system files , search hidden files and folder , search subfolders رو هم تیک بزنین
    و رو search کلیک کنین
    حالا دنبال فایلهایی میگرده که حجمشون کمتر از 38 و پسوندشون exe هست
    بعد از اتمام عملیت شما باید اون فایلهایی رو که دقیق حجمشون 38 kb است و شکلشون مثله پوشسه میمونه رو انتخاب و delete کنید
    لازم به یاد اوری هست که اگه رو یکی از این پوشه ها دابل کلیک کنید ویروس دوباره اجرا شده و باید همه مراحل رو دوباره طی کنین
    حالا چی کار کنیم که فایلهایی که مخفی شدن رو از حالت مخفی در بیاریم
    یه new text باز کنید و توش بنویسید
    attrib -s -h [drive:][path][filename]
    حالا باید به جای [drive:][path][filename] ادرس فایلهایی رو که مخفی شدن رو بنویسید که اینم ترفند داره
    تو همون search تمام فایلهایی رو که ویروسی شدن رو پیدا میکنه و این یهنی فقط همون فایلها مخفی شدن و شما ادرس اون فایلها رو میخواین نه چیز دیگه , پس قبل از پاک کردن فیلها از ریجستری باید ادرساشون رو ورداریم
    برا ساده شدن این کار بیاین رو همو ویروسها right click\propeties برین و از قسمت location ادرسش رو کپی کنین تو فایل text که ساختین و در اخر فقط اسمه فایل رو
    باید به ادرس اضافه کنین
    مثلا
    attrib -s -h E:\film sho mp3\sho\American\video\enrique
    attrib -s -h d:\mp3\hamid
    attrib -s -h c:\windows
    و ...
    حالا که همه ادرسهارو درست کردین برین فایل رو با پسوند bat ذخیره کنین و اجراش کنین
    چند تا نکته دیگه
    یکی این که نمیخواد دستور زیر رو بنویسید
    attrib -s -h C:\Documents and Settings\welcome\Local Settings\Temp\services
    چون که از این فایل مخفیش وجود نداره
    و دیگری این که اگه میخواین کارتون سریعتر راه بیفته میتونین از برنامه زیر استفاده کنین
    attrib -s -h d:\*.* /s /d
    attrib -s -h E:\*.* /s /d
    attrib -s -h f:\*.* /s /d
    attrib -s -h g:\*.* /s /d
    attrib -s -h h:\*.* /s /d
    این برنامه میاد هر چی فایل مخفی دارین رو unhidde میکنه و دیگه نیازی به اون همه ادرس ورداشتن و این حرفا نیست
    حالا شما تونستین یه ویروس رو بدون انتی ویروس پاک کنید و شروعی باشه برا انتی شدن
    فکر کنم کامل باشه
    موفق باشین
    عالی بود دوست عزیز!!

تا حال یک چنین روش کامل و مبتدی برای از بین بردن این ویروس بصورت دستی و فعال ساختن دوباره پوشه های مخفی شده ندیده بودم.

مؤفق باشید!!
    فرهمنــــــــــد

کاربر فعال انجمن مقالات هـک و امنیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    U /\/ |< /\/ 0 \/\/ N

پيش فرض

برا اموزش gpedit هم خیلی خیلی خیلی خوشحالم که بچه ها کمک میکنن , فقط یه راهنمایی میخوام که چه جور عکسا رو اینجا قرار بدم :d

دست همتون درد نکنه

ممنون دوست عزيز
    از سايت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    استفاده كن و بعد از آپلود چند آدرس ميبيني اوني كه آبي رنگه كپي كن تو متنت

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

majeed76 ممنون دوست عزیز
    به زودی کامل شه میام شروع میکنم چون خودم زیاد باهاش کار نکردم و دارم یه خورده با help ور میرم ببینم چی میشه
    به هر حال ممنون از کمکت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

مى‌خوام صفحه‌ى Welcome Screen، موقع بالا اومدن ويندوز نشون داده بشه. اين رو هم بگم كه فقط يك يوزر تعريف كردم كه Admin هست و پسوردى هم براش نمى‌خوام بذارم.
    راستى،‌دستور control userpassword2 رو وقتى اجرا مى‌كنم، هيچ اتفاقى نمى‌افته!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •