تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 53 اولاول ... 2935363738394041424349 ... آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Mary And Max

داستان در مورد ارتباط دو شخصیت اصلیه انیمیشنه. یه پیرمرد 40 ساله ساکن آمریکا که بیماری روانی و افسردگی داره، و یه دختر بچه 8 ساله ساکن استرالیا که پدرو مادرش بهش اهمیتی نمیدن و به قول خودشون به دنیا اومدنش فقط یه اتفاق بوده! ارتباطی که هرچند از راه دوره ولی خلا تنهایی دوتاشون رو پرمیکنه و باعث میشه بتونن به همدیگه خیلی کمک بکنن.

واقعا با روح آدم بازی میکنه؛ وقتی زندگی دو نفر با این همه تفاوت ظاهری رو جوری به هم متصل میکنه و باعث میشه از دید دیگه ببینیم چقدر به هم نزدیکترن، یا وقتی کسایی مثل اینا رو نشون میده که تا این حد توی جامعه پنهان شدن و دیده نمیشن، واقعا بیننده کف میکنه! : دی
    موضوع خیلی جالبی داره و خیلی عالی هم تونسته نمایشش بده. یعنی فکر کنم هیچ جور دیگه نمیشد اینقدر تاثیرگذار بشه!!
    با اینکه یه مدتی میشه دیدمش، ولی هنوز تمام صحنه هاش یادمه!

شدیدا توصیه میشه.

امتیاز به داستان: 10
    امتیاز به دیالوگها: 10
    امتیاز به ساخت: 10

امتیاز کل: 10

2. 16 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

انیمیشن جدید والت دیزنی که داستان همون راپانزل خودمونه فقط کلی تغییرش دادن و کلا یک انیمیشن کمدی هست.

داستان از اینجا شروع میشه که یک گل سحر آمیز وجود داشته که خاصیت شفا بخش داشته. یک پیرزن اونو پیدا میکنه و همیشه برای گله آواز میخونده که جوون بمونه. یک روز همسر پادشاه که باردار بوده مریضی خیلی سختی میگیره برای همین مامور ها میرن تا اون گل رو پیدا میکنن. بعد از پیدا کردنش اونو میکنن و برای درمان ملکه ازش استفاده میکنن. بعد از مدتی ملکه دختری با موهایی طلایی به دنیا میاره. اون پیرزن داستان یک روز دزدکی به قصر پادشاه میاد و میفهمه که موهای راپانزل قدرت جادویی گل رو داره برای همین سعی میکنه کمی از موهای دختر رو کوتاه کنه و با خودش ببره ولی میبینه وقتی اون قسمت مو رو کوتاه میکنه به رنگ قهوه ای سوخته در میاد و قدرت جادوییش رو از دست میده. برای همین دختر رو میدزده و با خودش میبره. دختره رو توی برج بلندی بزرگ میکنه و اجازه نمیده از داخل برج بیاد بیرون و با بهانه هایی مثل این که دنیا ظالمه و اگه مردم بفهمن موهای تو چه قدرتی داره سعی میکنن ازت سو استفاده کنن اونو میترسونه. توی این سالها هم اصلا موهای راپانزل رو کوتاه نمیکنه تا قدرتش رو از دست نده. بعد از مدتی دزد تاج ، در حال فرار به این برج میرسه و از اونجا بالا میره و داستان اصلی از اینجا شروع میشه ....

داستان خیلی جذابی داشت. من که خیلی خوشم اومد
    نمره ی من به این انیمیشن : 10
    نمره ی IMDb
    8.3 از 10

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 11 کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

انیمیشن جدید والت دیزنی که داستان همون راپانزل خودمونه فقط کلی تغییرش دادن و کلا یک انیمیشن کمدی هست.

داستان از اینجا شروع میشه که یک گل سحر آمیز وجود داشته که خاصیت شفا بخش داشته. یک پیرزن اونو پیدا میکنه و همیشه برای گله آواز میخونده که جوون بمونه. یک روز همسر پادشاه که باردار بوده مریضی خیلی سختی میگیره برای همین مامور ها میرن تا اون گل رو پیدا میکنن. بعد از پیدا کردنش اونو میکنن و برای درمان ملکه ازش استفاده میکنن. بعد از مدتی ملکه دختری با موهایی طلایی به دنیا میاره. اون پیرزن داستان یک روز دزدکی به قصر پادشاه میاد و میفهمه که موهای راپانزل قدرت جادویی گل رو داره برای همین سعی میکنه کمی از موهای دختر رو کوتاه کنه و با خودش ببره ولی میبینه وقتی اون قسمت مو رو کوتاه میکنه به رنگ قهوه ای سوخته در میاد و قدرت جادوییش رو از دست میده. برای همین دختر رو میدزده و با خودش میبره. دختره رو توی برج بلندی بزرگ میکنه و اجازه نمیده از داخل برج بیاد بیرون و با بهانه هایی مثل این که دنیا ظالمه و اگه مردم بفهمن موهای تو چه قدرتی داره سعی میکنن ازت سو استفاده کنن اونو میترسونه. توی این سالها هم اصلا موهای راپانزل رو کوتاه نمیکنه تا قدرتش رو از دست نده. بعد از مدتی دزد تاج ، در حال فرار به این برج میرسه و از اونجا بالا میره و داستان اصلی از اینجا شروع میشه ....

داستان خیلی جذابی داشت. من که خیلی خوشم اومد
    نمره ی من به این انیمیشن : 10
    نمره ی IMDb
    8.3 از 10

کد:
    چه جالب! همین الان اومده بودم ببینم بعد از پستم پستی داده شده که اینو تعریفش کنم یا نه؟

=
    به نظر من انیمیشن خیلی خوش ساختیه، داستان خیلی جذابی هم داره، کلا مثل اکثر کارتون و انیمیشنهای والت دیسنی، داستان خیلی شادی داره، ولی در بین این شادی اول و آخر داستان، یه تیرگی وجود داره! معمولا هم آخرش شدیدا قابل پیش بینیه؛ ولی به نظر من، فیلمی که آخرش معلوم باشه رو به زور هم شاید نشه دید ولی انیمیشن چیز دیگه س! برای همین دیدنش می ارزه.

امتیاز به داستان: 7
    امتیاز به دیالوگها: 6
    امتیاز به ساخت: 8

امتیاز کل: 7

6. 6 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

انگار کسی انیمیشن نمی بینه؟؟؟

---
    اخرین انیمیشنی که من دیدم داستان اسباب بازی ها 3 بود.
    خیلی وقت بود این انیمیشن رو داشتم ولی وقت نمیکردم ببینم
    برای من که شاید داستان اسباب بازی های 1 رو موقعی دیدم که شاید زمان بازی با اسباب بازی هام تموم شده بود.(فکر کنم 2-3 سال بعد از تاریخ اکران فیلم با ویدیو دیدم) زیاد ارتباط برقرار نکرده بودم با فیلم و مثل کارتون های دوران کودکیمون نبود.ولی نسخه سوم فیلم برای من خیلی زیبا بود.نمی دونم چون شاید احساس نوستالوژی آدم رو تحریک میکرد. در حین دیدن فیلم به خصوصاوایل فیلم و لحظات پایانی فیلم که اندی داره با اسباب بازی هاش بازی میکنه یاد اسباب بازی های خودم افتادم و چقدر دلم میخواست الان داشتمشون ....
    من به این فیلم امتیاز 8 رو میدم

8. 5 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه zeus_1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

انیمیشن 9
    کد:
    اولین نکته ی جالب در مورد این انیمیشن، زمان اکرانش هست. 9/9/2009 که به نوعی با اسم فیلم هم خوانی داره. حتی روی پوستر فیلم هم زمان اکرانش درج شده
    فیلم مربوط به زمان بعد از جنگ ماشین ها و انسان ها می شه. زمانی که دیگه نسل بشریت توسط ماشین ها نابود شده و دنیا به صورت خرابه ای در اومده
    در این بین یک دفعه یک عروسک پارچه ای(شاید هم بشه گفت روبات با پوشش پارچه) که پشتش شماره 9 نوشته شده از یک حالت خواب بیدار بشه و پس از اون با چند روبات مشایه خودش، با شماره های مختلف رو برو می شه. و همینطور اولین برخوردش رو با یکی از ماشین های باقیمونده ی بعد از نابودی دنیا داره... ماشینی که سعی در نابود کردنشون داره.....

اگه بخوام بیشتر از این تعریف کنم یه جورایی فیلم بی مزه می شه. ولی واقعا توصیه می کنم ببینید
    یکی دیگه از نکات جالب توجه فیلم، دوبله ی الیجا وود ( بازیگر ارباب حلقه ها ) به عنوان نقش اول فیلم یا همون شخصیت 9 هست
    این انیمیشن الهام گرفته شده از انیمیشن کوتاهی با همین نام هست که در سال 2005 نامزد جایزه اسکار هم شد. بعد از اون سال کارگردانش، بعنی "شان اکر" تصمیم گرفت فیلم بلندی بر محوریت همون فیلم کوتاه بسازه. البته ظاهرا این موضوع با پیشنهاد "تیم برتون" بوده که تهیه کنندگی فیلم رو هم خودش به عهده گرفته

شخصیت پردازی فیلم در حد قابل قبوله و ببیننده با کاراکتر اصلی فیلم ارتباط خوبی برقرار می کنه.
    فضا سازی های فیلم هم در نوع خودش خوبه. هر چند محیط های زیادی رو در فیلم به نمایش نمی کشه ولی در همون تعدادی که کار شده، قابل قبوله
    یک نکته دیگه فیلم که جلب توجه می کنه، ربات هایی با روکش پارچه ای( شبیه گونی) و بسیار کوچیک در برابر ربات های فلزی بزرگ هستن . که به نظر من به نوعی می خواد قدرت فکر و اندیشه رو القا کنه و بگه ضعف جسمانی این روبات های کوچیک، مانع این نمی شه که به مبارزه ی ربات های غول پیکر نرن
    نمره ی سایت IMDB به این فیلم 7 هست. من بهش 8/5 میدم.
    یک نکته ی دیگه. در سایت IMDB اسم فیلم به این صورت آورده شده
    9 (I) (2009)
    پس شاید قسمت دومی هم در کار باشه

Last edited by zeus_1; 20-12-2010 at 05:40.

10. 12 کاربر از zeus_1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه zeus_1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole 2010

کد:
    /

مورد اولی که جا داره بهش اشاره کنم اینه که گروه سنی این انیمشین پایینه! پس نباید انتظار یک داستان پیچیده مثل Mary & Max رو داشته باشید
    داستان فیلم از اونجایی شروع می شه که دو بچه جغد توسط گروهی از جغدها دزدیده می شن و این دو برادر ناخواسته وارد اختلاف و جنگ بزرگ دو گروه از جغد ها بر سر قدرت می شن... به نوعی همون جنگ خوب و بد
    نیمه اول فیلم کمی روتین هست و مثل بقیه داستان های مشابه خوبها و بدها می مونه. ولی نیمه دوم فیلم واقعا عالی ساخته شده و بیننده رو راضی می کنه . مخصوصا بچه ها رو ;-)
    در مورد کیفیت انیمیشن و صحنه ها که واقعا نیازی به تعریف نداره.... خیلی عالی و چشم نوازه
    قهرمان پردازی داستان هم در نوع خودش جالبه و احساس خوبی به مخاطب میده
    شخصیت پردازی فیلم در مورد کاراکترهای اصلی خیلی خوبه. ولی روی کاراکتر های فرعی فیلم که اتفاقا خیلی در روند داستان حضور دارن، چندان کار نشده و صرفا به یک معرفی مختصر ازشون بسنده شده و نقش مهمی هم در روند اتفاقات ایفا نمی کنند، با این حال که در سکانس های زیادی حاضر هستند.... در واقع محوریت روی کاراکتر اصلی خیلی زیاده که به نظرم خیلی خوب نیست. مخصوصا که اول داستان اینجوری به نظر نمیاد قرار باشه داستان تک شخصیتی بره جلو
    در کل شاید مهمترین نقطه مثبت فیلم اون 20 دقیقه آخرش باشه که هم صحنه های قشنگی داری، هم روند داستان کمی جون می گیره
    ضمن اینکه صحنه های تعقیب و گریز و نبردها هم خیلی خیلی جالب کار شده و آدم رو هیجان زده می کنه
    توصیه میکنم اگر می خواید این انیمشین رو ببینید حتما نسخه 720 یا 480 رو ببینید و به نسخه های کیفیت پایین اکتفا نکنید
    امتیاز سایت IMDB به این انیمشین 7.1 هست که برای یک انیمشین امتیاز نسبتا خوبی محسوب می شه. من هم همون حدود 7 رو بهش میدم.

Last edited by zeus_1; 21-12-2010 at 04:38.

12. 9 کاربر از zeus_1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه eimanpaladin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اطراف خونمون

پيش فرض

بهترین انیمیشنی که من دیدم تو این چند وقته toy story 3 بود
    خیلی جالب هستش از تمامی نسخه هاش خوشم میومد مخصوصا این یکی
    در ضمن انیمیشن tangled کیفیت خوبش هست ؟؟؟

محصولات دیسنی و دریم واقعا محشر هستند .

14. این کاربر از eimanpaladin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه "_"'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ببینید من هر وقت که بخوام انیمیشن ببینم پاندای کونگفوکار وی میزام پس اخرین انیمیشنی که من دیدم همینه
    در ضمن من بیشتر انیمیشن های دوبله شده رو دیدم مثل ایگور

حـــــرفـه ای M3HRD@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    دالان ســـبز WEb►ByNvAyAn.BlOgFa.CoM

پيش فرض

Toy Story 3

فقط بخاطر دل شکسته خانم سيب زميني!
    اولين باره دارم تو اين قسمت مطلب مي نويسم ولي ديگه چه کنيم داستان اسباب بازي واقعا بدجوري حالم رو عوض کرد و برد منو به دوران شيرين کودکي جايي که هيچ چيزي بجز بازي کردن و شاد بودن برامون مهم نبود و وراي اين دنيا بوديم هي کودکي کجاي که يادت بخير يادم مياد چطور حتي اگه مثل اندي اسباب بازي بخصوصي هم نداشتم ولي هرچي دم دستم ميومد از مهره شطرنج بگير تا .... با هاش بازی میکردم ولي الان چي بچه هاي امروزي بايد با کنسول هاي بازي خودشون رو سرگرم کنند و واقعا خوشي واقعي اون دوران بود.
    داستان اسباب بازي به بيان ساده براي من يه محشر بود که هم لبخند رو بروي لبم آورد و در بيشتر جاها خودمونيم اشک هاي هم ريختم نه فقط بخاطر حسي که از کودکي بهم ميداد بيشتر بخاطر داستان زيبا و ماندگار اسباب بازي ها که چطور تمام غرایز و احساسان انساني رو در تک تک کارکتر هاي عروسک ها ميتونيم ببينيم .
    داستان اسباب بازي 3 از دو تاي قبلي خيلي بهتر و پخته تر بود و کلا سه گانه اسباب بازي از اون انيمه هاي بود که تا زنده ايم در خاطراتمون ميمونه اون تیتر اول رو هم تو مجله ای خوندم برا اون موقع بود که اندی عروسک ها رو آشغال خطاب کرد و خانم سیب زمینی از این حرف خیلی ناراحت شده بود.
    ببخشيد که يکم زيادي احساساتي شدم
    نمره imdb8.8/10
    نمره من به فيلم 10/10

بدرود رفیق...

17. 10 کاربر از M3HRD@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Meet The Robinsons

در مورد پسربچه ی مخترعیه که در انتظار پیدا کردن یه خونواده توی یتیم خونه بزرگ میشه، روزی که میخواد اولین اختراعش رو به نمایش بذاره ...

انیمیشن با مزه ایه. با اینکه اولش و حتی تا اواسطش زیاد جالب پیش نمیره، ولی بعدش با روشن شدن یه سری حقایق جالب میشه و بیننده رو سرگرم میکنه.
    فضای انیمیشنش عین بقیه ی کارهای والت دیسنیه، همون فضای شاد با یه تیرگی کوچیک و پایان شاد! : دی

امتیاز به داستان: 6
    امتیاز به دیالوگها: 4
    امتیاز به ساخت: 5

امتیاز کل: 5

19. 5 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •