تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 53 اولاول ... 404647484950515253 آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

پروفشنال sdfssdfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    land of the god

پيش فرض

خب اخرین انیمیشنی که دیدم امروز 5 سانتیمتر بر ثانیه بودش
    خیلی حالم گرفته شد نمیدونم چرا ژاپنی ها این جوری تموم میکنن داستاناشونو ینی همه شخصیت ها ی داستان بیکس موندن اخرش کاش مثل فیلم هندی یکم خوب تموم کنن فیلماشونو

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

Graves of the Fireflies

این روزها شبکه‌ی IRIB HD (که واقعاً انتخاب‌های خوبی داره؛ از مستندهایی مثل Home گرفته تا فیلم‌های خوبی که هر هفته انتخاب می‌کنه) داره انیمیشن مدفن کرم‌های شب‌تاب، شاهکار تاکاهاتا رو نشون میده

دوبله‌ی فوق‌العاده خوبی داره و کیفیت هم که HD

واقعاً انیمیشن تأثیرگذار و زیباییه

راجر ایبرت حق داشته اونو بذاره تو لیست برترین‌های فیلم عمر، و یکی از بهترین آثار جنگ تاریخ سینما ...

جز معدود آثاری بود که تونست اشک من رو در بیاره

این غربت و در این حال صمیمیت سیتا و ستسوکو به شدت آدمو تحت تأثیر قرار میده

سبک انیمیشن کار به سبک انیمیشن کاپیتان سوباساست و طراحی کاراکترا هم به همون شکله تقریباً

کار از تولیدات استودیوی معروف Ghibli است و به شدت ارزش دیدن رو داره ...

این طور که گفته میشه، ترجیحاً باید به زبان اصلی (ژاپنی) دیده بشه، اما خب دوبله‌های انگلیسی و فارسیش هم بسیار تأثیرگذار هستند

اگه به IRIB HD دسترسی دارید، زیاد بازپخشش می‌کنه تو این هفته ... حتماً ببینید

داستان در مورد خواهر و برادریه که بعد از مرگ مادرشون و در نبود پدر باید جنگ رو بی آب و غذا و سرپناه سر کنن ...

ااینکه از imdb نمره‌ی 8/5 گرفته، یا از روتن تومیتوز 97 از 100 گرفته اصلاً‌ چیز مهمی نیست برای این فیلم؛ کافیه خودتون ببینید تا به نمره‌ی واقعی فیلم برسید

مطمئنم از این کار لذت می‌برید

پ.ن: ممنون میشم دوستان سایر انیمیشن‌های خوب استودیو Ghibli رو بهم معرفی کنن ... کارایی که واقعاً ارزش دیدن رو داشته باشن

3. 13 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض Asura

درود

@ کوروش : در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پست راهنمایی کردم ; )

Asura

جورج آکیاما ، یه مانگاکای ژاپنیه که تو سال 1995 یه اثر با عنوان "آشنایی با چین : مطالعه ای بر همسایه های آزاردهنده مان" منتشر کرد که به شدت چینی ها رو تحقیر می کرد و اونا رو آدمخوار معرفی میکرد و همه ی جنایت های ژاپنی ها که تو جنگ بزرگ چین و ژاپن انجام شده بود رو انکار کرد !
    جمله ی بالا کاملا بی ربطه و ارتباطی با Asura نداره ، فقط گفتم شاید واسه بعضی ها جالب باشه . Asura کار قبلی جورج آکیاما ، قبل از انتشار همون اثره که اتفاقا این هم با موضوع آدمخواری بیگانه نیست ! اما فیلم Asura ، خیلی بیشتر از حد انتظارم خوب بود .

Asura یه فیلم CG یه و با توجه به سابقه ی خیلی خیلی بد ژاپنی ها تو کار با CG (البته به جز استثناهایی مثل FF:Advent Children) طبیعتا انتظار میره که کار ضعیفی باشه . اما اینجا از یه نوع خاصی از CG استفاده شده که کاملا متفاوته و نتیجه ی خیلی خوبی داشته . البته طراحی کاراکتر ها یجورایی غیرمعموله و شاید هم کمی اوایل فیلم ، توی ذوق بزنه و به هیچ وجه جزئیات کارای 2D رو نداره . اما چیزی که باعث موفقیت فیلم شده ، طراحی و کارگردانی هنری فوق العاده ی فیلمه ! معمولا وقتی بحث از طراحی هنری خیلی خوب میشه ، مثل کارای ماکوتو شینکای ، همه منتظر صحنه های به شدت زیبا هستن ، اما در مورد Asura ، این صحنه های زشت ، خرابی ها و ویرانی هاست که فوق العاده ست !

یه نکته ی جالبی که موقع دیدن فیلم متوجه شدم ، این بود که برخلاف اکثریت انیمه ها که پس زمینه ها و شخصیتای 2D دارن ولی از افکت های CG استفاده می کنن اینجا برعکسه . با اینکه پس زمینه ها و شخصیت ها و محیط CG هستن از یه سری جاها از افکت های 2D استفاده شده که به شدت کار رو ارتقا داده مثل افکت های آتش آب و باران .

Asura داستان بسیار تاریک ، غم انگیز و خشنی داره . داستان پسر از همه جا طرد شده ای که تمامی موجودات زنده رو دشمن خودش میبینه . البته بی رحمی این داستان فقط مخصوص آشورا نیست و یه سری از پست ترین رفتارهای انسانی تو این فیلم به نمایش درمیاد و به همین خاطر ، این فیلم به هیچ وجه مناسب همه نیست . فیلم همه ی تاثیرگذاریش رو مدیون اتمسفر قدرتمندیه که سازنده ها تقریبا تو کل فیلم نگهش میدارن . این اتمسفر هم به خاطر همون طراحی هنری و ترکیبش با موسیقی و افکت های صوتی مناسبه . بی تجربگی کارگردان باعث شده که فیلم ، تو کل زمانش ، ریتم یک نواختی نداشته باشه ، اما اونقدر مسئله ای نیست که چیزی از تجربه ی فیلم کم کنه .

Asura فیلمیه که با ارائه ی صمعی و بصری قوی ، داستان ساده ولی عمیق و درعین حال بیرحم خودش رو به خوبی روایت میکنه . جزو فیلماییه که تا مدتی تو ذهنم باقی می مونه .

5. 5 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

آخرين انيميشن‌ی، كه ديدم The Boxtrolls از سال 2014 بود! فوق‌العاده بود... بدون اغراق بگم كه بعد از مدت‌ها احساس بسيار خوب‌ی، داشتم. خاطرم هست كه آخرين بار‌ی كه از ديدن انيميشن خوشحال بودم، مربوط به Wall-E بود كه به چند سال پيش برمی‌گرده!

The Boxtrolls ايده بسيار منحصر به فردی داره، طوری كه خيلی دلم می‌خواد بدونم اين ايده از كجا و چظور اومده... منظورم همون Boxtrolls هاست كه موجودات‌ی‌، به نظر انسان ولی با زبان متفاوت، طوری كه به زبان انسان‌ها هم می‌تونند صحبت كنند و به مانند انسان‌ها عمل می‌كنند... اما پوشش كارتن‌ی، دارند.

چيزی كه نظر من رو بسيار جلب كرد، نگاه فلسفی Mr. Pickles و Mr. Trout در انتهای فيلم بود كه ديدگاه متفاوت ولی آگاهانه‌ای نسبت به دنيای خودشون داشتند و بعد زوم دوربين و حركت تند انيماتور و نمايان شدن دكور در آخر، واقعا فوق‌العاده و عالی بود.

داستان، خوب بود... خيلی عالی نبود... يعنی منحصر به فرد نبود، اما جذاب و گيرا بود.

در كل، اين انيميشن بسيار ديدنی، زيبا و دوست داشتنی بود!

7. 13 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات - Saman -'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    ا مـپـر ا طـو ر ی پـا ر س

پيش فرض

خب... چند وقت پيش فرصتی دست داد تا انيميشن Big Hero 6 كه يكی از بهترين‌ها در سال 2014 بود رو تماشا كنم.

انيميشن فوق‌العاده‌ای بود... داستان تا حدودی تكراری (يعنی نجات دادن دنيا توسط قهرمان‌ها و ...) ولی جذاب بود... اگر چه از Disney بيشتر از اين‌ها انتظار داشتم... اما می‌تونم اين رو بگم كه از اين انيميشن به اندازه Wall-E خوشم اومد... چرا؟! چون شما در كاراكتر دوست داشتنی Baymax كه يك ربات بزرگ سفيد رنگ هست، نوعی تفاوت رو می‌بينيد...

.. Baymax علاقه داره كه به يك پسر بچه كوچك كمك كنه... و ما به طور خوبی جلوه درك احساس توسط ربات رو در Baymax می‌بينيم... اين ربات سفيد بزرگ مثل انسان‌ها به اتفاقات واكنش نشون می‌ده و در هدف خودش هم مصمم و با اراده هست.

به طور حلاصه می‌تونم بگم كه انيميشن Big Hero 6 يكی‌ از بهترين‌هايی‌ بود كه در اين چند وقته ديدم.
    Last edited by - Saman -; 25-02-2015 at 18:37.

9. 8 کاربر از - Saman - بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه stabesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    دیروز خانوادگی رفتیم سینما انیمیشن جمشید و خورشید رو دیدیم یه داستان کلیشه ای دختر پادشاه میدزدن و جمشید برای نجانش باید غولها کویر ها و ... پشت سر بذاره و دست آخرم آدم بده ی داستانو نتبود کنه من که خوابم گرفته بود ولی بچه ها خوششون اومده بود دوبلوراش بازیگرای معروف بودند و گرافیکشم خیلی معمولی بود البته مثل اینکه ده سال پیش ساخته شده بوده برای همینم گرافیکش معمولی بود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    %B4%DB%8C%D8%AF_%D9%88_%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%B4%DB %8C%D8%AF

11. این کاربر از stabesh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Wreck-It Ralph - 2012

من انیمیشن زیاد نمی بینم ولی با این حال نسبت به فیلم جدیدا بیشتر دیدم
    Wreck-It Ralph هم مثل خیلی از فیلم ها و انیمیشن ها داشت خاک می خورد که خوشبختانه تازه دیروز وقت کردم ببینمش
    باید بگم که ازش راضیم و فراتر از انتظارم بودش
    داستان در مورد یه شخصیت منفی بازی های رایانه ای به نام رالف هستش که همیشه توی یه بازی رایانه ای نقش خرابکار رو داره ولی از این وضعیت خسته میشه و می خواد یه نقش خوب داستان رو داشته باشه و توی این مسیر با ماجراهای خیلی جالبی رو به رو میشه...

داستانش شروع خوب داره و از همون اول برام جالب بودش که درون بازی های ویدئویی رو نشون میده که اکثرا فرضی هستن
    بعدش که قضیه اصلی اون شروع میشه دیگه کم کم میشه محو شخصیت پردازی خوب اون شد
    به خصوص اینکه دختر بچه ای وارد داستان بازی میشه که شخصیت خیلی جالبی داره و حتی بعضی جاها لحظات احساسی رو به وجود میاره
    یه جوری هم داستان طراحی شده که حالت هیجانی خودش رو حفظ کنه و سورپرایزهایی رو هم توی داستان گذاشتن

دنیا و فضای انیمیشن هم که همیشه برام خیلی مهمه توی این انیمیشن به خوبی طراحی شده
    در نگاه اول و آغاز اون خیلی از این لحاظ روش حساب نمی کردم ولی به مرور بهتر شد و از دنیای اونم میشه لذت برد
    کلا ازش خوشم اومد و جزو انیمشین های خوبی که دیدم قرار می گیره
    حالا امیدوارم زمینه ساز این بشه که بیشتر انیمیشن ببینم و نذارم الکی توی کامپیوتر نقش دکور رو داشته باشن : دی

Graves of the Fireflies

این روزها شبکه‌ی IRIB HD (که واقعاً انتخاب‌های خوبی داره؛ از مستندهایی مثل Home گرفته تا فیلم‌های خوبی که هر هفته انتخاب می‌کنه) داره انیمیشن مدفن کرم‌های شب‌تاب، شاهکار تاکاهاتا رو نشون میده

دوبله‌ی فوق‌العاده خوبی داره و کیفیت هم که HD
    دستت درد نکنه حتما دانلودش می کنم
    نمی دونم چرا حتی اسم همچین شاهکاری رو نشنیده بودم یا اینکه به راحتی قبلا از کنارش گذشتم

در مورد شبکه HD جدیدا انیمیشن های زیادی نشون میده و از لحاظ کیفیت خیلی خوبه
    ولی فقط این مشکل سانسور حتی توی انیمیشن هم پابرجاست و این Toy Story 3 رو یادمه چند روز پیش داشتم از همین شبکه یکمی می دیدم که متوجه شدم یه جاهایی رو سانسور کردن!
    بعضی وقتا هم با اینکه دوبله خوبه ولی من خودم صدای اصلی رو بیشتر می پسندم و مسلما بهتره

13. 10 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

انیمیشن Song of the Sea که نامزد اسکار بهترین انیمیشن سال 2014 هم شد
    بر اساس داستان بومی ایرلند و ماجرای پسر و دختری است که مادر در موقع تولد خودش را در دریا انداخته (به دلیلی که آخر این انیمیشن متوجه آن می‌شویم) و با پدر و سگ شان در چراغ دریایی زندگی میکنند. دختر داستان که شخصیت اصلی است حرف نمیزند ولی قدرت خاصی دارد که میتواند ... (بقیه‌اش را نمیگویم چون گره اصلی ماجراست!)

از لحاظ گرافیک, خاص و خیلی خوب بود انگار که داری نقاشیهای یک کتاب داستان کودکان را میبینی
    از لحاظ داستان من زیاد باهاش ارتباط برقرار نکردم

15. 9 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت tremor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آخرین انیمیشنی که دیدم Big_Hero 6 بود
    حیف خورده به امتحانات و گرنه کلی انیمیشن دانلود شده دارم که ندیدم
    راستی مینیون ها 2015 اومد ؟

ببخشید وقت یه نقد کامل رو ندارم ( آخه یه زمانی نقد می کردم )

به نظرم نقطه قوت این انیمیشن همکاری و اتحاد بین اعضای گروه بود

و احساسی ترین صحنه ، صحنه ای بود که بیمکس گفت : تاداشی هنوز زندس و خاطرات اونو گذاشت که واقعا احساسی بود

نوع داستان و گمشدن دختر پروفسور و ایده های خلاقانه شخصیت اصلی ( اسمش یادم نیست ) فوق العاده بود

با اینکه چیزی یادم نمیاد ولی به نظرم نقطه ضعفی نداشت

و لایق کسب اسکار بود
    Last edited by tremor; 16-05-2015 at 15:27. دليل: نقات ضعف و قوت

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

آخرین انیمیشنی که دیدم Big_Hero 6 بود
    حیف خورده به امتحانات و گرنه کلی انیمیشن دانلود شده دارم که ندیدم
    راستی مینیون ها 2015 اومد ؟
    خیررهنوز اکران هم نشده
    دوست عزیز توضیحاتی در رابطه با انیمیشنی که دیدید باید بدید. مثلا چطور بود نقاط قوت یا ضعف. مثل یه نقد....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •