تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 53 اولاول ... 39454647484950515253 آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض تنها 7 دقیقـه هنـگ شـویـد!

درود

خب اینبار میخوام یکی از انیمیشن های کوتاهی رو که امـروز تمـاشـا کردم رو بهتـون پیشنــهاد بـدم

!Get A Horse
    بپـر بـالـا بریـم سـواری!

کمپانی دیزنی در یک حرکت بی سابقه انیمیشن کوتاه خود را گویی از انیمیشن های اولیه و سیاه سفید خود انتخاب کرده. یعنی با آن سبک و حال و هوا ساخته است. اما با جذابیت ها و جلوه های کامپیوتری امروز!
    انیمیشن کوتاه Get A Horse محصول 2013 کمپانی دیزنی نامزد دریافت جایزه اسکار انیمیشن کوتاه سال 2014 می باشد که این انیمیشن با سبک کلاسیک انیمیشن های میکی ماوس ساخته شده.
    روش نقاشی میکی ماوس به سبک جدید و کلاسیک توسط یکی از انیماتورهای والت دیزنی به نام اریک گولدبرگ (Eric Goldberg) کشیده شده.
    در این انیمیشن شخصیت های کارتونی کلاسیک میکی موس ، مینی موس ، دیزی ، گوفی ، پلاتو و پت حضور دارند.

انیمیشن با ریتم آرام و موزیکالش شروع میشه و همون اول تو دلم جاخوش کرد.
    به محض اینکه پت میاد آدم خودش رو جمع و جور میکنه و منتظر اتفاق نابه هنجاریه که دقیقا 10 ثـانیه بعد اتفاق میفته!
    (نمیخوام اسپویل کنم در نتیجه...)
    واقعا انتظار همچین سورپرایزی رو نداشتم. Paul Briggs و رفقاش برای داستان سرایی این انیمیشن وظیفه خودشون رو به نحو احسنت انجام دادند. رومانس طنز وحشتناک و صدالبته دلهره آور!

خلاقیت از تو فیلم پرده سیــنما و بیرون پرده سینما میباره! کـاری نمیتونیم بکنیم جز اینکه بهت زده بشیم و تنها 7 دقیقه مخمون هنـگ کنه.
    صداگذاری شخصیت ها مارو میبره به 100 سال پیش که اولین انیمیشن بلند میکی ماوس ساخته شد!
    واقعا دل انگیزه صدای شخصیت ها.
    از نظر گرافیک و نماها هم انتـظار چه چیزی جز "عـالـی" از والت دیزنی میتونیم داشته باشیم؟
    پیشنهاد میدم این انیمیشن 7 دقیقه ای رو حتما ببینید.

Last edited by E.N.A.Y.A.T; 06-04-2014 at 19:20.

2. 10 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

The Nut Job
    محصول 2014

داستان این انیمیشن درباره گروهی حیوانات پارک است (راسو و سنجاب و موش و ...) که مشغول جمع آوری آذوقه برای زمستان هستند و رهبر آنها یک راکن با صداپیشگی Liam Neeson است انها افرادی را از بین خودشان انتخاب میکنند و برای دزدیدن آجیل (بادام زمینی و ...) به اطراف پارک میفرستند ولی به دلایلی ماجرای این دزدیها با سرقت گروهی خلافکار از بانک گره میخوره!

امتیاز imdb این انیمیشن 5.8 بود و نقدهای خوبی هم نگرفته بود اما به نظر من خیلی خوب و بامزه بود

یک جمله جالب یکی از شخصیتهای این انیمیشن :

Animals are controlled by the amount of food they have.

It is our duty to keep it from them.

Less food means more control!

4. 7 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

چقدر اینجا فعالیت موج میزنه

دیروز ۲ تا انیمیشین جدید دیدم

the Lego Movie

از پوستر فیلم میشه حدس زد با یه انیمیشن بچه گانه طرفید

من این انیمیشن رو با خانواده دیدم و همون ۱۰ دقیقه اول همه ول کردن رفتن

داستان این انیمیشن درباره یه شخصیت به نام Emmet هست که یه فرد فوق العاده معمولیه و تقریبا هیچ دوستی هم دور و برش نداره٬ و بر حسب اتفاق یه روز سر کار به طور اتفاقی یه دختر رو میبینه و عاشق دختره میشه و دنبالش میره تا میرسه به یه ... .

خب تقریبا میشه گفت داستانش یکم کلیشه ایه و شبیه فیلم های ابر قهرمانی می مونه که یارو از هیچی به همه چی تبدیل میشه
    از شخصیت اون اسبه خیلی خوشم اومد٬ چون صورتشو خیلی باحال طراحی کرده بودن + فضانورده که خیلی مسخره بازی کرد آخر انیمیشن
    از مسخره بازی Emmet هم خیلی خوشم اومد مخصوصا اونجایی که دختره بهش میگه هیج حرفی و مثه یه چهار پایه رفتار کن٬ بعد چهار دست و پا میره تو کافه میگم سلام من یه چهار پایه هستم
    کلی بخوام بگم اگه این انیمیشن رو به شما پیشنهاد بدم٬ ممکنه بعد از دیدنش کلی فحش نثارم کنید چون یه جورایی به شدت بچه گانس
    هیچی دیگه٬ پس به نظر خودم ۱ بار دیدنش وقتمو تلف نکرد .
    البته با دیدنش میتونید حدس بزنید زحمت و هزینه فوق العاده زیادی برای ساختش متحمل شدن .

6. 6 کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

فرزند خواندگی بوسیله یک سگ
    Mr. Peabody & Sherman / آقای پی بادی و شرمن

کاری از دریم ورکز

یه انیمیشن خوب٬ اما نه عالی
    خبر ساخت این انیمیشن رو حدود ۱.۵ سال پیش شنیده بود و منتظر بودم تا ببینمش

داستان انیمیشن خیلی جذاب و دنبال کردنیه ٬ اما کلیشه ای

این خلاصه ای که میگم شاید تو ۵ الی ۱۰ دقیقه اول فیلم میگذره .

داستان این انیمیشن درباره یه سگه که با سگ های دیگه یه فرق اساسی داره و اونم اینه که این آقا سگه نمیخواد عمرشو به بطالت بگذرونه و میخواد عمرشو وقف علم و تکنولوژی کنه٬ به همین خاطر تصمیم میگیره بره دانشگاه و خلاصه کلی اعتبار بدست بیاره و فارق التحصیل بشه٬
    خلاصه یه روز سگه یه بچه سر راهی رو توی یه کوچه پیدا میکنه و میاردش خونه و بزرگش میکنه و با همین دیگه یه دستگاهی میسازن که میتونه در زمان سفر کنه ٬ اما هیچ کس از جریان این دستگاه خبر نداره و بین خودشون ۲ تا قرار میذارن که به کسی چیزی نگن
    بگذریم
    اولین روز مدرسه این پسره فرا میرسه و روز اول مدرسه با کلی توهین و دعوا با یه دختر به پایان میرسه
    خلاصه والدین این ۲ تا تصمیم میگیرن برای آشتی کنان و حل و فصل این قضیه دور همدیگه جمع شن و مسئله این ۲ تا رو حل کنن که ...

از کاراکتر و شخصیت این پسره خیلی خوشم اومد٬ خیلی کاراش مسخره بود مخصوصا اونجایی که سگه یه معما رو حل میکنه و پسره هم باید دنبالش همون کا رو دنبال کنه

زیبا و دلنشین و اگه بخوان قسمت ۲ رو بسازن٬ با کمال میل ازش استقبال میکنم .

8. 4 کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

The Lego Movie

محصول 2014

بازیگرهایی که به جای شخصیتها حرف زده‌اند:
    Will Ferrell
    Liam Neeson
    Morgan Freeman

داستان انیمیشن درباره یک کارگر ساختمانی است که دوستان خاصی نداره مجرده و کلاً ویژگی خاصی غیر از یک زندگی تکراری نداره اما یک شب بعد از پایان کار به طور اتفاقی قطعه‌ایی را در محل کارش پیدا میکنه که طبق پیشگوییها میتونه از پایان گرفتن دنیا به وسیله یک شخصیت شرور جلوگیری کنه! و طبق پیشگوییها کسی که این قطعه را پیدا کنه یک ادم استثنایی و خلاق و استاد سازنده هر چیزی با قطعات لگو هست!

یک انیمیشن خلاق و باحال و با پیامهای خوب!

امتیاز imdb :
    8.1 از 10

دیدنش را توصیه میکنم

لینک 3 تا از نقدهای فارسی این انیمیشن را در پروفایلم گذاشتم
    Last edited by ehsan_iace; 01-06-2014 at 08:47.

10. 6 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

The Suicide Shop _2012
    (Le Magasin des Suicides)
    فروشگاه خودکشی

مغازه‌ای در گوشه‌ی انتهای یک خیابون باریک ابزار غیرمتعارفی می‌فروشه، همه‌ی وسایلی که برای خودکشی به ذهن برسه در این مغازه موجوده؛ از طناب دار و تیغ و سم تا هاراکیری سامورایی! خانواده‌ی آقای توواش در مغازه به مشتریان افسرده و مأیوس خودشون کمک می‌کنند تا خودکشی موفقی داشته باشند. هیچ شادی و حتی لبخندی در این خانواده دیده نمی‌شه تا اینکه پسربچه‌ای با ویژگی‌هایی متفاوت در این خانواده متولد می‌شه که...

خب سینمای فرانسه چند ساله انیمیشن‌های خوبی رو مداوم تولید کرده که اغلب ایده‌های نو و منحصری هم دارند. انیمیشن فروشگاه خودکشی بر اساس کتابی با همین نام ساخته شده و انصافاً از نظر طراحی و ایده‌پردازی و نوع روایت خوش ساخت از آب درآمده اما مفهومی که بر پایه‌ی اون ساخته شده بسیار تاریک و غمگینه. مشتریانی که از زندگی خسته شدن و دنبال ابزاری برای پایان دادن به اون هستند، خانواده‌ای که از نظر روحی با مشتریان همراه هستند و فقط به خودکشی فکر نمی‌کنن چون مشتری‌ها بهشون نیاز دارن و شهری که مردم و ساختارش ناامید و افسرده اند. حتی با ورود بچه‌ای که روحیه‌ی شادی داره و پایان محتملش این سیاهی به قوت خودش باقیست، جایی که داستان قراره روی خوش خودشو نشون بده هنوز تحت تأثیر دوز بالای ایده‌ی اصلیه و تا انتهای داستان هم خودکشی نفس حضورشو حفظ می‌کنه.

تلخی فضای حاکم تا پایان حس می‌شه و طنز موقعیت‌ها هم بیشتر گزنده است. موزیکال بودن فیلم هم درهمین راستا قدم برمی‌داره و دقیقاً بزرگترین مشکل فیلم همینجاست، برای از بین بردن کام تلخش اونطور که باید شیرین نمی‌شه. در واقع بزرگترین خودکشی فیلم مربوط به خودش می‌شه جایی که با انتخاب این سوژه روی لبه‌ی تیغ قدم برداشته و در انتقال پیام تعادل خودش رو از دست داده. و این یعنی ضعف در جایی که قضاوت اصلی بر اساس اون شکل می‌گیره. این اثر فاقد لحن ظریفی است که به عنوان مثال در آثار تیم برتون به بهترین شکل پیاده شده. در چند مورد مثل سکانس دید زدن پسرک و دوستانش، سیگار کشیدن و استفاده از موسیقی برای زیر و رو کردن همه چیز می‌شد ظرافت بیشتری به کار برد، با این حال سکانس‌های مربوط به روند پدر خانواده خیلی بهتر شکل گرفتن. این انیمیشن برای سنین پایین و دیدن با خانواده مناسب نیست. می‌شه به زندگی امیدوار باشید اما به فروشگاه خودکشی هم سر بزنید!

12. 10 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

The Wind Rises 2014

ای خدا ...
    استاد چرا با احساسات مردم بازی میکنی آخه ؟
    تو مخیرم نمیگنجه این اثر میتونه آخرین ایده پردازی ناب زندگیم باشه
    اصلا حس و حال نقد و بررسی نیست ... سرِفرصت نقدی مینویسم که تا بحال جهان بخودش ندیده !!

10/10

و من الله توفیق /
    Last edited by E.N.A.Y.A.T; 24-06-2014 at 18:41.

14. 4 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

The Wind Rises

داستان انیمیشن : داستان زندگی یک طراح هواپیمای ژاپنی

قسمتهای مثبت : رنگهای شاد، دیدن تخیلات این طراح که از بچگی در خوابهایش با طراح ایتالیایی هواپیما صحبت میکرده و از او راهنمایی میگرفته، یک صحنه زلزله هم داره که خیلی خوب (مهیب) زلزله را نشان میدهد، نمایش قسمتی از فرهنگ کار مردم ژاپن

نکات منفی : زمان طولانی، روابط عاطفی شخصیت اصلی و سیگار کشیدن مداوم او که دیدن این انیمیشن را برای کودکان نامناسب میکند

من سبک انیمیشن سازی هالیوودی را بیشتر میپسندم (من از انیمیشن فقط سرگرم کننده بودن میخواهم) و سبک این انیمیشن بیشتر واقعگرا بود که ممکن است طرفداران سرسخت خودش را داشته باشد و زبان ژاپنی آن هم باعث میشد که نتوانم با آن ارتباط برقرار کنم و فقط زیرنویس را ببینم و افکتهای صوتی را بشنوم و زبان ناآشنای ژاپنی‌اش را تحمل کنم

16. 3 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

How To Train Your Dragon II

بسیار هم عالی . دقیقا مثل قسمت اول یه انیمیشن فوق العاده که یه پکیج کامل از دراما و اکشن و جوک های واقعی و صد البته توسلس ! به شکل واقعا قابل باوری انیمیشن هنوز جادوی خودش رو قویتر از قبل داره و دقیقا مثل قسمت اول همه جوره راضیتون میکنه . در واقع شاید براتون جالب باشه که بگم این انیمیشن در بطن خودش حرف های خیلی جالب و صد البته تلخی رو بیان میکنه . دنیا یه بالانس داره و وقتی سرنوشتت مقدر شده که همراه با یکنفر باشی باید با همون نفر باشی و اگه قرار شخص یا چیز جدید بهت اضافه بشه باید اون قدیمی از سیستم خارج بشه .
    خدا رو شکر سازنده ها و کارگردان به هیچ وجه انیمیشن رو لوس و بیمزه نکردن و هنوز هم بهترین نقطه قوت های قسمت اول ، بهترین نقطه قوت های قسمت دوم هستند . چه میدونم نه برای کسی زن گرفتن و نه برای کسی جفت پیدا کردن ! به صورت کاملا باورپذیری داستان روایت میشه .
    بخصوص در قسمتی از این انیمیشن دوباره شاهد صحنه ای میشیم که دفعه قبل قهرمانان باهاش درگیر بودند ولی با این تفاوت که جبهه ها عوض شده و داریم از یه زاویه دید دیگه نگاه میکنیم .
    فقط کاشکی این انیمیشن هم بلای Sherek بر سرش نازل نشه ! توی این شرایط که ساختن قسمت دوم با استفاده از فاکتورهای سودآور همیشه تکرار را در پی داره اما این انیمیشن واقعن از این لحاظ از بقیه انیمیشن ها پیشی گرفته بود . به شخصه کوچکترین امیدی به این قسمت نداشتم و به خودم قول دادم که این انیمیشن باید تو همون قسمت اول تموم میشد و حرف زیادی برای گفتن نداشت . شاید الانم یکم این مورد اضافی بودن و وصله نچسب به داستان و وجدیت این قسمت بچسبه ولی خب حداقل ادامه خیلی خوبی هست و در واقع یه چیز بی دلیل ولی خوبی هست ! Sherek هم قسمت اول عالی و به شخصه برای خودم قسمت دوم حتی عالی تر بود ! ولی خب وای بحال قسمت های بعد ... امیدوارم محض رضای خدا دریم ورکز این بلا رو سر این سری نیاره و بتونه کیفیتش رو حفظ کنه .
    بهرحل انیمیشن خیلی به نقاط قوت قسمت اول وفادار هست و یه سیکوئل بسیار عالی هست . به احتمال زیاد اسکار مال خودش هست

در ضمن Toothless هم به شکل کاملا خفن تر و دلربا تر و باحال تری این قسمت برگشته و به هیچ وجه از ابهتش کوچکترین ذره ای کم نشده همین برای من بزرگترین نقطه قوت یه ادامه هست !

و من الله توفیق /

18. 5 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sdfssdfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    land of the god

پيش فرض

اخرین انیمیشنی که دیدم :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گرافیک اهنگ طراحی صحنه بیست
    داستان خیلی ساده و متاسفانه زیاد دلچسب نیست
    Last edited by sdfssdfs; 17-10-2014 at 12:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •