تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 53 اولاول ... 38444546474849505152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

تهران 1500

سال 1500 است ایران پیشرفته شده و ربات‌ها در خانه‌ها و خیابان‌ها کار میکنند مهران مدیری 160 سال‌اش است و نزدیک مرگ است و هدیه تهرانی از ماه آمده اشان را ببیند و مقدمات دفن‌اش را در قطعه هنرمندان فراهم کنه! و در این بین یک راننده تاکسی علاقمند بهش می‌شود و 2 نفر دیگر هم قصد ازدواج به هدیه تهرانی را دارند ...

درباره فیلم :

تصاویر سه بعدی‌اش بعضی صحنه‌ها خیلی از ریخت و قیافه می‌افته و حتی در حد انیمیشن‌های تبلیغی نیروی انتظامی هم نیست! (بخصوص تصاویری که از محیط‌های باز نشان می‌دهد مثلاً از بالای شهر، بین ساختمان‌ها و حتی خیابان‌ها!)

داستان فیلم هچل و هفت است!

صحته‌های فیلم ربطی به هم ندارد! (یعنی ارتباطی بین صحنه‌‌های فیلم وجود ندارد)

حرکات لب شخصیت ها به جملاتی که میگویند ربطی نداره! (و این باعث میشه بیننده باورشان نکنه!)

فیلم درباره تهران در سال 1500 است اما زیادی فیلم‌ فارسی شده (پسر فقیر و دختر پولدار و آدم ریاکار و آبگوشت و غیرت و ترانه‌های درپیت و ارث و میراث و داماد کلاهبردار و ...)

تبلیغات بانک ملی تو حلق بییننده است!

آهنگ فیلم بعضی جاها ریتم فیلم را بهم می‌زند!

با اینکه انیمیشن است ولی برای کودکان مناسب نیست و جذابیتی برای آن‌ها نخواهد داشت!

اگر کسی میخواهد یک انیمشین خوب در این سبک ببیند که هم جذاب و سرگرم‌کننده درباره ربات‌ها که آینده‌گرا هم باشد و هم پیام‌اش را بخوبی به بیننده می‌دهد انیمیشن Robots محصول 2005 را ببیند!)

2. 10 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

Hercules 1997 دوبله فارسی بدون حذفیات

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه کار قشنگ و کلاسیک از استدیو والت دیزنی
    دوبله فارسی واقعا به زیبایی انجام شده و صداها ارتباط عمیقی با شخصیت ها برقرار کردن
    از شخصیت هرکول گرفته تا شخصیت های کمرنگ مثه کوزه فروش و نامادری هرکول
    این روزا کمتر انیمیشنی به این خوش ساختی دوبله میشه
    البته نمیدونم دلیل اینکارشون چی بود ولی یه قسمت انیمیشن کلا دوبله نشده بود و حدس میزنم خذفش کرده بودن ٬ همونجایی که ( هادز یا هیدز ) میره دنیای مردگان پیش ۳ تا پیرزنه و ... .
    در کل یه شاهکار بود واسه خودش ٬ همچنین موسیقی متنش .

خلاصه داستان :
    هیدز فرمانروای دنیای مردگان برادر زاده خودش یعنی پسر زپوس بزرگ رو توسط ۲ تا از نوکراش میدزده و با استفاده از دارویی قدرت خدادادی اون رو ازش میگیره و اون رو تبدیل به یک انسال بی ارزش میکنه
    چندین سال میگذره تا اینکه هرکول بزرگ میشه و کنجکاو میشه که بدونه پدر و مادر واقعیش کی هستن ٬ برای همین راهی سفری میشه که ... .

امتیاز من ۹

4. 10 کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ATRGT3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    بین آدمها

پيش فرض

چرا این تایپیک فعال نیست پس
    انیمیشن های جدید Turbo

محتوای مخفی: تصاویر 

داستان یه حلزونه که میخواد قهرمان سرعت دنیا بشه و با داستان هایی که براش بوجود میاد
      محتوای مخفی: بالاخره  
    به این هدفش میرسه

گرافیک در حد عالی و داستانش هم کمدی حتما توصیه می کنم (انیمیشن مورد علاقه)

بعدیش هم که همه میشناسن Despicable Me 2 2013

ادامه قسمت اول هستش که یک سرم خطرناک دزدیده میشه و گرو باید اونو پیدا کنه البته با بچه داری هایی که داره نیاز به یک خانم داره .....
      محتوای مخفی: تصاویر 

اینم از انیمیشن های مورد علاقه هستش اینم از دست ندین

اینم آخریش Monster University 2013

داستان یک بچه هیولا هستش که میخواد بهترین هیولای ترسناک بشه با این تفاوت که هیچ چهره ترسناکی نداره

محتوای مخفی: تصاویر بیشتر 
    Last edited by Morteza4SN; 17-12-2013 at 09:29. دليل: به دلیل محتوای کم ادغام شد - پست اول مطالعه شود

6. 3 کاربر از ATRGT3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

rise of guardians (ظهور نگهبانان )
    نامزد یک گلدن گلوب به همراه برنده و نامزد ۲۷ جایزه ی بین المللی دیگر
    محصول امریکا - DreamWorks - 2012

خلاصه داستان : تعدادی از شخصیتهای افسانه ای کودکان دور هم جمع میشن تا با کمک هم برای نجات دنیای بچه ها با یه موجود شیطانی مبارزه کنن و دنیا رو نجات بدن ...

داستانش همونطوری که از توضیحاتم پیداس خیلی فانتزی شده نبرد قهرمانان افسانه ای و موجود شیطانی برای نجات بچه ها از دست کابوسهایی میبینن.با یه سری از این قهرمانان کودکانه خارجی هم اشنا شدم و از این نظرم برام جالب بود. دو تا صحنه از این انیمیشن خیلی قشنگ و تراژدیک بود یعنی بعد دیدنش کفم بریده بود ولی توضیح نمیدم در موردش که چی بوده خودتون ببینین. بیشتر به خاطر همون خیلی شیفته ش شدم. از نظر گرافیک شخصیتها هم خیلی خوب کار شده بود البته به جز همون موجود اهریمنی که به نظرم میشد بهتر روش کار بشه. فیلمی هم هست که میتونه جایگزین مناسبی برای اسکروچ باشه که برای سال نو میلادی پخشش کنن.

در کل انیمیشن یکی از ژانرهاییه که هیچ وقت از دیدنش سیر نمیشم کمتر انیمیشنیه که خوشم نیاد ازش

امتیاز من : 8

8. 6 کاربر از mohsen_gh1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض ارنست و سلستین ـ 2012 ـ Ernest & Celestine

بی شک یکی از سه انیمیشن برتر فهرست امسال اسکار و از دوست داشتنی‌ترین انیمیشن‌های چند سال اخیر، ماجرای دوستی غیرمعمول یک موش به اسم سلستین و ارنست خرسی بی‌خانمان و گرسنه است که با اجرای موسیقی خیابانی زمخت هم چیزی عایدش نمیشه. سلستین هم در نوانخانه‌ای در شهری کنار فاضلابی زیرزمینی زندگی ‌میکنه که تحت باور عام و آموزه‌های رایج دشمن اولشون خرس‌های ساکن در شهر بالای سر اونها هستند. سلستین در دنیای خیال و نقاشی کنجکاو شناخت و تعامل با خرس‌هاست تا اینکه روزی با ارنست مواجه میشه و...

انیمیشن با محوریت این قبیل دوستی‌های نامتعارف کم دیده نشده اما ارنست و سلستین در بستری ساده و گیرا اما متفاوت خودشون رو از کلیشه‌ها جدا می‌کنند، دو شخصیت که به زاویه‌های مکمل هم تبدیل میشن، درحالیکه کابوس هم نیستند و دنیای تنهای خودشون رو به نگاه درگیر در ساختار رایج می‌شناسونن. دیدن خود انیمیشن هم بین آثار کلیشه‌ای سه‌بعدی هالیوود همین حس تازگی رو در مخاطب ایجاد می‌کنه که غنیمتی به حساب میاد.

ارنست و سلستین برگرفته از کتاب مصور پرمخاطبی به همین نام اثر نویسنده بلژیکی گابریل وینسنت است. دنیل پناک نویسنده‌ی مطرح فرانسوی هم فیلمنامه‌‌ی انیمیشن رو نوشته و در ساختش هم گروهی از نویسندگان داستانهای مصور همکاری داشتن، نتیجه‌ی کار انیمیشن دلچسبی است که با سبک طراحی مختصر و مفید و حذف حاشیه‌های کم اهمیت محیط زمینه خیلی خوب با مؤلفه‌های کتاب مصور همراه شده و مخاطب رو با مسائل گزافه سردرگم نمیکنه. حتی با مقایسه‌ای ساده میشه گفت که طراحی شخصیت‌های انیمیشن از کتاب هم جذاب‌تر از آب درآمده. نمایش احساسات شخصیت‌ها در عین سادگی دوست‌داشتنی و گیراست، معرفی سلستین و ارنست با گذر در شهر سکونتشون واقعاً جذابه. موقعیت‌های جالبی در تعامل ساکنین دو شهر خلق شده و کمدی خوبی به جا گذاشته مثل تعقیب و گریز پلیس‌هاو... موسیقی مثل بهترین آثار سینمای فرانسه در طول فیلم جاریست و حتی وقتی جزو آرزوهای محال یکی از دو شخصیت اصلی قرار می‌گیره از انرژی اون کاسته نمیشه و طعم لحظات طنز و درام رو در کنار هم خوشمزه‌تر میکنه، در طرف مقابل هنر نقاشی است. یک انیمیشن که از شروع با همین طراحی‌های ساده و موسیقی جان می‌گیره و هنرمندانه مخاطب رو به دنیای خودش جذب می‌کنه.

10. 14 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

جدیدا ابر کوفته قلقلی ۲ رو دیدم

از قسمت ۱ شدیدا خوشم اومد و واقعا یه داستان جدید و تازه برای نمایش داشت
    قسمت ۲ رو هم بد نبود ولی به خوبی قسمت ۱ نبود ولی خیلی خوش رنگ و لعابش کرده بودن و میتونم بگم که اگه فروشگاه LED Lcd دارید حتما این انیمیشن رو برای عموم پخش کنید که میتونه روی فروشتون تاثیر خیلی زیادی بزاره .
    قسمت دوم تقریبا چیز زیادی باری گفتن نداشت
      محتوای مخفی: secret 
    شخصیت اصلی داستان با دختر مورد علاقش ازدواج میکنه و برای به حقیقت رسیدن آرزوش که با دکتری که دانشمندان زیادی رو از اطراف دنیا جع کرده بود آشنا میشه و این یارو دکتره برای اهدفی که در سرشه٬ شخصیت اصلی داستان رو به کار میگیره برای پیدا کردن دستگاه غذا ساز که در قسمت قبل معرفی شده بود و جزیره رو به گند کشیده بود
    اما حالا جزیره تبدیل شده به حیات وحشی از غذاها و میوه های مختلف که روز به روز در حال تکامل هستند و ...

برای سپری کردن ساعتی از تعلیلات روز جمعتون واقعا خوبه ولی توقعتون رو زیاد بالا نبرید .

دنیای انیمیشن رو هر روز دارم دنبال میکنم ( به جز ژاپن ) تقریبا به جز انیمیشن های ژاپنی تمام انیمیشن های نامزد اسکار امسال رو دیدم و به نظرم ارنست و سلستین قابل ستایش بود٬ مخصوصا گرافیک هنری و زیبای این انیمیشن که از همون دقایق اول منو میخکوب کرد٬ البته ۲۰۱۲ بود ولی به اسکار امسال راه پیدا کرد
    تریلر های باد می وزد و منجمد رو هم دیدم و فکر میکنم این ۳ تا از بهترین بهترین امسال باشن٬ حتی با اینکه منجمد قراره یه بازسازی باشه + من نفرت انگیز رو دیدم که به جز یکی دو تا صحنه تقریبا چیز جدید نداشت ولی فکر میکنم چون محبوبیت زیادی از قسمت قبل داره مردم اینو ترجیح بدن با ۴ انیمیشن نامزد دیگه
    غارنشینان هم شروع خوبی داشت ولی فکر میکنم باید بیشتر روی داستانش و شخصیت هاش کار میکردن٬ اصلا با شخصیت هایی مثله بچه و مادر و حیوونای اطرافشون ارتباط برقرار نکردم
    کلا فکر کنم خیلی کم گذاشتن برای این انیمیشن و باید خیلی بیشتر روش کار میشد.

به هر حال بین این ۵ انیمیشن که نامزد شدن فقط تونستم ۳ تاشون رو با کیفیت عالی ببینم و تنها ارنست و سلستین تونسته نظرم رو جلب کنه ولی از قبل روی میازاکی هم حساب ویژه ای باز کردم .
    امسال قسمت دوم خیلی از انیمیشن ها پخش شدن٬ مثه کارخونه هیولا ها٬ ابری با بارش کوفته قلقلی٬ من نفرت انگیز و ... و هیچ به نظرم هیچ کدومشون نتونستن به موفقیت قسمت اولشون برست٬ن برعکس داستان اسباب بازی که هر ۳ قسمت برای من یه تجربه جدید بود .
    Last edited by ms368; 17-02-2014 at 22:43.

12. 8 کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

قبرستان شبتاب ها رو دیدم
    یه کار ژاپنی از استدیو جیبلی

گریه آور بود
    کمتر انیمیشنی میتونه تا به این حد منو تحت تاثیر قرار بده
    فقر٬ جنگ٬ بدبختی و بی خانمانی
    فکر نمیکنم این انیمیشن به درد بچه ها بخوره ٬ حداقل اگه من بچه داشتم نمیذاشتم این انیمیشن رو ببینه چون اگه درک و فهمشو داشته واقعا باعث ناراحتیش میشه

این انیمیشن درباره یه خونوادس که توی یکی از بمباران های هوایی جنگ جهانی دوم مادر خانواده توی یکی از پناه گاها کاملا میسوزه و جون خودشو از دست میده
    از اون طرف هم هیچ خبری از پدرشون که توی نیروی دریایی کار میکرده نیست
    مسئولیت نگهداری از ستسوکو (دختر بچه ) میوفته به عهده سیتا (پسر خانواده) و اونها برای مدتی میرن خونه تنها فامیلشون که ... .

حدود ۱ سال بود این انیمیشن توی آرشیوم بود ولی دست و دلم میلرزید ببینمش
    برای من یه شاهکار بی نظیر بود اما دیگه نمیخوام بیشتر از ۱ بار ببینمش .

ps: داشتم توی گوگل دربارش سرچ میکردم که متوجه شدم یه فیلم ژاپنی هم به همین نام و همین موضوع ساخته شده .

14. 14 کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

منجمد / یخ زده

خوشحالم که تا اومدن نسخه با کیفیت صبر کردم
    داستان این انیمیشن با اون چیزی که در ذهن من بود زمین تا آسمون فرق میکرد
    درواقعا من تصور میکردم که داستان چیزی مثله ملکه بد و ملکه خوب و یه سری کلیشه که دربارش توی بچگی دیده بودم باشه اما ...

داستان درباره ۲ تا خواهره که .... ( خدایی اگه اینجاشو لو بدم تا تهشو خوندید )
    این ۲ تا خواهر یکیشون بنا به دلایلی که دست خودش نیست سر به کوه و کمر میزاره و خوهر کوچیکتر هم برای پیدا کردنش راهی سفر میشه و تو این سفر با یه پسر٬ یه گوزن و یه آدم برفی زنده آشنا میشه .

با بعضی از سکانساش خیلی حال کردم
    فعلا از بین 5 انیمیشنی نامزد اسکار٬ ۴ تاشون رو دیدم و فقط به ۲ تاشون امیدوار بودم٬ اما فکر میکنم با دیدن آخرین انیمیشن کلا نظرم عوض شه .
    Last edited by ms368; 06-03-2014 at 07:30. دليل: مشکل با عکس

16. 9 کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

Frozen
    محصول 2013
    برنده اسکار برای بهترین انیمیشن

پیام اصلی انیمیشن پیدا کردن عشق واقعی بود (آیا میتوان عشق واقعی را سریع پیدا کرد؟ آیا به عشقهای نوجوانانه میشه اعتماد کرد؟)
    با داستان آن زیاد حال نکردم زیادی دخترانه بود شخصیت پدر و مادر شاهزادگان در این انیمیشن خیلی کم بود و از یکجایی به بعد براحتی حذف شدند!!!
    گرافیک انیمیشن خیلی خوب بود (البته دخترها شبیه مدلها بودند! لاغر و زیبا!)
    آهنگ Let it go هم خیلی خوب بود (که برنده اسکار هم شد)
    قسمت عمل عاشقانه آن هم غیرقابل پیش‌بینی بود
    بخشهایی از انیمیشن موزیکال بود و دیالوگها با ریتم و آهنگ ادا میشد (والت دیزنی کلاسیک!)
    یک شخصیت ادم برفی هم دارد که دیالوگها و حرکات بامزه‌ایی دارد
    انیمیشن خوبی بود اما wreck it ralph والت‌دیزنی را انیمیشن بهتری میدانم (با اینکه آن هم شخصیت اصلی‌اش یک دختربچه بود)

18. 9 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

البته این آخرین انیمیشنی نیست که دیدم ولی خب ترجیح دادم فعلا این رو معرفی کنم!
    اول از همه بگم دیدن این سری انیمیشن از اوجب واجباته!
    قسمت اول این انیمیشن بسیار موردپسند بیننده ها قرار گرفت و جوایر بسیاری رو قاپید!( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    بنابراین، قسمت دوم نیز بر روی پرده سینما رفت...
    عالی!

داستان از این قراره که "گرو "خلافکاری رو گذشته و به آغوش خانواده برگشته ولی از طرف سازمان سیا انیمیشن(!!) ماموریتی بهش میدن که مجبور میشه...
    داستان رو بسیار زیبا درآوردن. شخصیت های متعدد و شخصیت پردازی عالی، اتفاقات ناگهانی و... که اگه نگیم به قسمت اول نمیرسه ولی درسطح بالایی قرار داره.
    ولی باور نمیکنید که سرنوشت فیلم فقط به یک
    بستگی داره!

گرافیک
    فیلم در سطح بالایی قرار داشت. مخصوصا اگه نسخه سه بعدی فیلم رو تماشا میکردی، فک میکردی داری تو دنیای واقعی راه میری، میرقصی، کتک میخوری و...
    به خاطر همین پیشنهاد میشه اگه نتونستید فیلم رو 3 بعدی ببینید، حداقل HD ببینید.

موزیک
    فیلم هم مثل همیشه فریل ویلیامز و هیتور پریرا به عهده داشتن و خوب از پسش براومد طوری که کاندید بهترین موزیک متن(آهنگ Happy فریل ویلیامز) اسکار هم شد.
    قسمت اعظم فیلم با موزیک پیش میره و ما انتظار همچین موسیقی زیبایی رو از قبل داشتیم. مثل نسخه قبل. مخصوصا اینکه موسیقی متن به طرف موسیقی های لاتین(مکزیکی) رفته واقعا جذاب شده!

صداگذاری فیلم هم عالی کار شده. مخصوصا مینیون ها!
    حالا که بحث رسید به مینیون های محبوب، بزارید یه توضیحی در موردشون بدم.

مزه ی فیلم همین ها هستن. یعنی اگه اینا نبودن فک نکنم Despicable me اینقد معروف میشد!
    واقعا ساخت همچین موجودات بامزه و احمق، خلاقیت و توانایی خیلی زیادی میخواست که عوامل طراحی به خوبی از پسش براومدن.
    مثلا ما وقتی انیمیشن
    rise of guardians میبینم، میفهمیم که اونا قصد داشتن از مینیون ها تقلید کنن ولی متاسفانه افتضاح کار کردن.
    از قدیم گفتن کار هر مرد نیست خرمن کوفتن...!
    یه خبر هم هست در رابطه با منیون ها که شاید بعضی ها نشنیده باشن. یه Spin-off از مینیون ها درحال ساخته که در تاریخ 10 جولای 2015 مهمان خانه شما خواهد بود!

این انیمیشن چیزی
    حدود ۹۱۲.۶۰۲.۹۱۶ دلار درآمد داشته! با این درآمد بالا، من نفرت انگیز ۲
    بیست و ششمین فیلم پردرآمد
    پنجمین انیمیشن پردرآمد
    اولین انیمیشن پردرآمد 2013
    پرفروش ترین فیلم کمپانی سازنده ایلومنیشن انترتیمنت
    پردرآمد ترین فیلم در تاریخ 100 ساله کمپانی یونیورسیال
    میشه!

دیگه همین دیگه. زیاد حرف زدم! کلام آخر رو هم که اول صحبتام گفتم!

موفق باشید!

Last edited by E.N.A.Y.A.T; 09-03-2014 at 15:23.

20. 7 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •