تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 46 از 53 اولاول ... 36424344454647484950 ... آخرآخر
نمايش نتايج 451 به 460 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Castle In The Sky

چند وقت پیش این انیمیشنو دیدم ! باید اقرار کنم که نویسندگان ژاپنی تخیل بسیار قویی دارن ، و فقط به حوزه فیلم سازی محدود نمیشه اونا در زمینه رمان نویسنده ی توانایی مثل موراکامی رو هم دارن که واقعا جز بهترین های آسیاست ! در بازی های رایانه ای هم با وجود سبکی به عظمت نقش آفرینی RPG ، ژاپنی ها سبک مخصوص به خودشون یعنی JRPG رو دارن که واقعا مستقله و استانداردهای خاص خودشو داره با داستان هایی خاص ژاپنی ها ! انیمیشن هایی که می سازند هم ازین قاعده مستثنی نیست !

در Castle In The Sky دختری رو می بینیم با گردنبندی که می تونه ازش محافظت کنه و پسری که به خاطر تحقق بخشیدن به رویای پدرش برای رسیدن به قلعه بهش ملحق میشه و مشکلات اونها برای در امان ماندن از دست کسانی که کریستال گردنبند رو می خوان و مهمتر از همه رسیدن به قلعه و گنجی که اونجا پنهان شده !

جو انیمیشن فوق العادس ، به راحتی می تونید حس کنید که داستان در یک برهه پسا آخرزمانی و بعد از یک اتفاق بزرگ رخ میده ! یک جور فضایی که توصیفش سخته و فقط باید خودتون حسش کنید !

کارگردانش همون کسیه که سال 2001 انیمیشن فوق العاده ی Spirited Away رو ساخته ! البته ایشون کارهای دیگه ای هم دارن که دست کمی از این اثرشون نداره ! در کل دیدن این انیمیشن و سایر کارهای آقای میازاکی رو به همه حتی اونایی که زیاد با انیمیشن رابطه خوبی ندارند توصیه می کنم !!
    IMDB : 8.1
    من : 8

2. 9 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

1

سلام

بالاخره این تاپیک پیوست انجمن (استیکی) شد!

تاپیک‌های موازی که باید مدنظر قرار گیرند:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از دوستان و همراهان عزیز.

پست موقت./

4. 13 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amirmb1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    some where nearby

پيش فرض A Monster in Paris 2011

سلام به همه ی دوستان این اولین باره دارم یه انیمیشن که دیدم در موردش می نویسم
    انیمیشن هیولایی در پاریس دیدم البته دوبله فارسی (گلوری)
    داستان به این صورته که یه جوان به نام رائول به دلیل فضولی داخله آزمایشگاه یه پروفسور باعث ساخته شدن یه هیولا می شن (از داستان چیزی نگفتم مزه انیمیشن نپره)

ویژگی که باعث شده این انیمیشن محبوب بشه موزیکال بودن این انیمیشن هست باید بگم دوبله خیلی خوب بود و حالت موزیکال انیمیشن رو نگه داشته بود خوده انیمیشن فرانسوی هست و اگه دوست دارین آهنگه فرانسوی گوش بیدن حتما نگاهش کنین قابل توجه هست که گوینده ی شخصیت خواننده خودش قبلا خواننده بوده پس صدای خوبی باید داشته باشه
    هم آهنگ غمگین داشت هم شاد
    در مورد دوبله هم این نکته اضافه کنم صدای خواننده ها خوب بود
    (آدم کیف می کنه هم وطناش دوبله های به این خوبی انجام میدن )
    این انیمشن صحنه های کمدی هم داره اما انیمیشنی نیست که شمارو مرتب بخندونه
    رقص خواننده زن هم خیلی جالب بود اگه خوب دقت کنین می بینین جوری می رقصه بال های فرشته مانند پشت لباسش به حات بال زدئن پرنده تکون بخوره
    راستی بعضی شخصیت ها همدیگرو می بوسن (بوسه ی عشق)(گفتم شاید بعضی ها دوست نداشته باشن بدونن )
    یه میمون داخل این انیمیشن هست که خیلی شخصیتش واسه من جالب بود تقریبا مثل یه آدم لال میمونه اما به شکل میمون

آخره داستان هم صحنه هایی از بچگی رائول و لوسی (خواننده)نشون می ده که خیلی بامزه بود

ادامه ی متن رو اگه بخونین داستان لو می ره کاملا

رائول و دوستش با فضولی داخل آزمایشگاه یه پروفسور باعث می شن یه کک خیلی بزرگ شه و همه فکر می کنن یه هیولاست اما یه خواننده معروف به کک اعتماد می کنه و سعی مکنه کک رو نجات بده یه کمیسر هم قصد از بین بردن کک داره تا بین مردم محبوب شه
    آخره داستان رو خیلی راحت می شد حدس زد خیلی تابلو بود
    یه اشتباه خیلی بد به نظر من این بود اصلا توجه نشده بود این صورته کک کاملا مشخصه انسان نیست اما یه صحنه می بینیم کک داره واسه یه خانوم آهنگ
    می زنه و اون تشخیص نمی ده انسانه
    از اولشم معلوم بود رائول و لوسی (خواننده) همدیگرو دوس دارن و دعوای الکی می کنن
    یک قسمت کمیسر قصد داره بره اتاق لوسی (خواننده) که کک رو گیر بندازه لوسی جلشو می گیره اما کمیسر به زور می ره اما چیزی پیدا نمی کنه بعد لوسی به جای عصبانیت از کمیسر بخاطر رفتار زشت کمیسر سعی مکنه با مهربونی کمیسر رو بفرسته بره (اگه کمیسر عاقل بود باید به این رفتار های متناقض شک می کرد)

راستی ببخشید خیلی شکلک دادم

در مورد انیمیشن نجات کودکان اینجا صحبت شده اما دوست دارم منم بگم در موردش اگه کسی مخالف هست بهم پیغام بده

6. 3 کاربر از amirmb1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

Grave of the Fireflies

کاش حرف دوستم که گفت اگر می تونی احساساتت رو کنترل کنی این انیمه رو ببین گوش می کردم و این رو نمیدیدم

خیلی تراژدی غم ناکی بود و دیگه اخراش رسما داشتم گریه می کردم و هر لحظه از کلمه جنگ و واژه نامفهومش بیشتر عصبانی و کفری میشدم.
    داستان انیمه در مورد خواهر و برادی هست که در وقایع جنگ جهانی دوم در ژاپن خانواده خود رو از دست میدن و اتفاقاتی که برای انها رخ میده رو روایت می کنه....تا...

اصلا نمی تونم از فکر شخصیت کوچیک انیمه بیرون بیام و الان هم هنوز بغض وجودم رو گرفته...
    Last edited by Layken; 26-08-2012 at 23:40.

8. 10 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

2 Fantastic.Mr Fox

Fantastic.Mr Fox
    آقای روباه شگفت انگیز

نامزد دو جایزه اسکار

این انیمیشن روباه شگفت انگیز یه مدت تو آرشیوم بود و هی میخواستم ببینمش اما اصلا وقت نمیشد تا اینکه امروز بالاخره دیدم!
    همونطور که دوستان میدونن این انیمشن نامزد اسکار هم بود و به خاطر همین با خودم گفتم حتما باید انیمیشن خوبی باشه اما اصلا در حد و اندازه هایی نبود که فکرش رو میکردم راستش انتظارات من از این خیلی بیشتر از اینا بود!

تو این انیمیشن بازیگرهای معروفی مثل جورج کلونی،مریل استریپ،بیل موری جای شخصیت ها حرف زدن و از نظر دوبله خیلی خوب از آب در اومده اما به نظر من بزرگترین مشکل پرداختن به یه همچین موضوعی هست و از طرف دیگه ضعف های وحشتناکی هم تو فیلمنامه دیده میشه!

خلاصه داستان: آقای روباه شگفت انگیز یه روز با همسرش برای دزدی از یه مزرعه میرن و در حین انجام کارشون به دام میوفتن و تو همون قفسی که به دام افتادن روباه شگفت انگیز به همسرش قول میده که اگه از اینجا برن بیرون این کارها رو ترک کنه و یه زندگی آبرومندانه رو شروع کنه!بعد از این قضیه فیلم چند سال بعد رو نشون میده جایی که آقای روباه اون شیوه قبلی زندگی رو کنار گذاشته و با توجه به اینکه پسرشون بزرگ شده سعی میکنه الگوی خوبی براش باشه!اما مدتی بعد با خودش فکر میکنه که نمیتونه کارهایی که بهش عادت کرده رو ترک کنه(دزدی از مزارع) به خاطر همین یه خونه نزدیک سه تا مزرعه که مال سه تا آقا به اسم بانس،باگیس،بین میخره تا بتونه از این مزارع دزدی کنه اما از شانس بدش این سه تا آدم های بسیار خشنی هستن و وقتی متوجه میشن روباه شگفت انگیز از مزرعه شون دزدی کرده به فکر انتقام میوفتن و ....

این انیمیشن یه انیمیشن استاپ موشن هست و یه جاهاییش واقعا تو ذوق میزنه مثل کندن زمین توسط روباه ها که با سرعت زیاد تو زمین تونل درست میکردن تا بتونن از دست اون سه تا فرار کنن از طرف دیگه همون اولش بیننده متوجه نمیشه که آقای روباه شگفت انگیز چطوری با همسرش از داخل قفس فرار کردن تا اینکه بعدا متوجه میشیم که اونا زمین رو کندن و فرار کردن اما اینجا یه سوال دیگه پیش میاد اینکه اگه اینا میتونستن زمین رو سوراخ کنن پس چرا وقتی گیر افتادن انقدر ترسیده بودن و همسرش از به دام افتادن می ترسید! اما این انیمیشن از نظر موسیقی خیلی خوب کار شده!

آهنگسازش هم آقای الکساندر دپلا هست که برای ساختن موسیقی این فیلم از ترانه های خاطر انگیز قدیمی هنرمندهایی مثل برل آیوز،نانسی آدامز و رولینگ استونز استفاده کرده که خب واقعا میشه تحسین کرد!
    کلا انتظارات من بیشتر از اینا بود و به خاطر همین بهش 7 میدم!

پ.ن:راستی با دیدن این انیمیشن بیشتر از قبل به یوگا و مدیتیشن ایمان پیدا کردم اون شخصیت کریستوفرسن انقدر یوگا کار کرده بود که شخصیت اش بهش حسودی میکرد!
    عکس هاي ضميمه عکس هاي ضميمه
    • نوع فايل: jpg 1.jpg (65.9 کيلو بايت, مشاهده : 287)
    Last edited by Pessimist; 11-09-2012 at 13:03.

10. 6 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

Resident Evil: Damnation

یا حضرت حق ..!! این دیگه چی بود IP رو نابود کردن رفت کار به جایی کشیده بود که حتی از حضور لیون هم اصلا خرسند نبودم و زده شدم از این شخصیت کلا انمیشن هیچی نداشت نه داستان درست و حسابی نه اصلا انیمیشن های درستی داشتن. داستان رو طوری قرار داده بودن مثلا در دنیای بازی برخی مجهولات حل بشه با این کار کل تیم Evil رو نابود کردن رفت
    تسلیت میگم به تمام دست اندرکاران Capcom که این عنوان رو به خوبی هدشات کردن.

12. 10 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خیلی جالب بود کاش بیشتر میگفتید در مورد کمدی هاش و طنزش

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

frankenweenie

كاري از تيم برتون . فيلم كاملاً سياه و سفيد بود . زنده كردن سگ مورد علاقه ویکتور با استفاده از رعد و برق (فرنکشتاین مانند) . همكلاسي هاي ويكتور كه پي به اين ماجرا برده بودند براي برنده شدن در مسابقات علمي مدرسه سعي ميكنند كه جانوران مرده و دفن شده در زير خاك را زنده كنند كه باعث بينظمي گسترده در شهر ميشوند .

15. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Fate2646's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

frankenweenie

كاري از تيم برتون . فيلم كاملاً سياه و سفيد بود . زنده كردن سگ مورد علاقه ویکتور با استفاده از رعد و برق (فرنکشتاین مانند) . همكلاسي هاي ويكتور كه پي به اين ماجرا برده بودند براي برنده شدن در مسابقات علمي مدرسه سعي ميكنند كه جانوران مرده و دفن شده در زير خاك را زنده كنند كه باعث بينظمي گسترده در شهر ميشوند .
    خوب نظرتم میگفتی چطور بود ؟راضیت کرد ؟قابل رقابت با انیمیشنای دیگه امسال هست یا نه .موشن کپچرش چجوری بود؟

17. 2 کاربر از Fate2646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه flying's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اخيرا دوتا انيميشن ديدم

Ice Age 4

داستانشو هم كه همه ميدونن توضيح نميدم
    خوب بود ولي قبلياش بهتر بودن
    شخصيت موردعلاقه من ننه جون سيد بود تواين قسمت
    صحنه مورد علاقم هم همون اولش كه نحوه تشكيل قاره ها رو ميگه خيلييييييييي باحال بود

بعديشم هيولا در پاريس دوبله شده بود
    تمام اهنگاشو سانسور كرده بودن اصلا خوشم نيومد

19. 3 کاربر از flying بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •