تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 53 اولاول ... 33394041424344454647 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

حـــــرفـه ای Hamid Reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام.اينم بعد از ظهر ديدم:
    Mars Needs Moms-2011

مريخي ها براي بزرگ كردن بچه هاشون دچار مشكل ميشن و براي همين تصميم ميگيرن يه مادري رو از زمين بيارن و اطلاعات مغزش رو تخليه كنن و بدن به رباطهاي پرستارشون
    اونا سراغ يه مادر ميان و اونو سوار سفينه ميكنن و پسرش هم خودشو به سفينه ميرسنه و از اون آويزون ميشه و با اونا ميره به مريخ
    اون(پسر) تو مريخ با يه كسي آشنا ميشه كه سرگذشتي مشابه اون داشته و مادرش رو از دست داده
    اونا تصميم ميگيرن با هم مادر پسر رو نجات بدن و وسطاي داستان يه مريخي هم به اونا ميپيونده و كلا اتفاقات جالبي براشون ميفيته
    توي بعضي جاهاي فيلم يه طنز ريزي نهفته هست كه زيبايي اين انيميشن رو دوچندان ميكنه
    imdb به اين فيلم نمره 4.6 داده و در رده بنديش فيلم 88 ام هست
    من بهش نمره 8 رو ميدم چون از ديدنش لذت بردم

2. 7 کاربر از Hamid Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای M3HRD@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    دالان ســـبز WEb►ByNvAyAn.BlOgFa.CoM

پيش فرض

مدفن کرم هاي شب تاب....

Grave of the Fireflies
    محصول 1988 ژاپن
    Isao Takahata

خلاصه داستان: يک داستان بسيار غم انگيز از حفاظت يک پسر جوان از خواهر کوچک خود و تلاش براي زنده ماندن در جنگ جهاني دوم در کشور ژاپن و سختي هاي جنگ ....

یه انیمیشن احساسی و زیبا که بهتر از خیلی از فیلمهای هالیوودی اونم در بیش از بیست سال پیش تونسته ناگواری های یک جنگ رو در روایت سوزناک یک خواهر و برادر به تصویر در بیاره....

دو شخصیت قصه خیلی دلنشین و دوست داشتنی اند به خصوص برادر بزرگتر که خودش رو وقف خواهر کوچکش کرده است و می خواهد در مقابل دشواری های جنگ زانو نزد ولی سختی های جنگ بزرگتر از عزم برادر است....

تصویرسازی های ساد ولی بسیار گیرا و پر مفهوم از جنگ رو شاهد بودم که به خوبی حس یک جنگ و اتفاقات و ناگواری های اون رو به تصویر کشیده بود....

پانزده دقیقه آخر فیلم به کل داغونم کرد و یکی از سوزناک ترین پایان های سینمایی رو در این انیمیشن دیده ام....

و دیالوگ به یاد موندنی و تاثیرگذار فیلم: چرا کرم های شب تاب زود میمیرند....

نمره imdb8.4/10
    نمره من 10/10
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 14 کاربر از M3HRD@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

Colorful _ 2010

روح سرگردانی در ایستگاه برزخ این شانس رو پیدا میکنه تا در قالب جسم پسری دبیرستانی به اسم ماکوتو که خودکشی کرده به زندگی برگرده و در صورت موفقیت در این آزمایش به زندگی ادامه بده . پوراپورا هم فرشته ای به شکل یک پسر بچه است که در این مدت اونو همراهی میکنه . اما زندگی ماکوتو با واقعیت های تلخی به خودکشی ختم شده ، بستر زندگی ماکوتو در خانواده و بین دوستانش با کشف حقایقی در مورد مادرش و دختری که بهش علاقه پیدا کرده تصمیم گیری برای ادامه ی زندگی رو سخت میکنه ...

کالرفول انیمه ای است که به روابط و شرایط اجتماعی حال ژاپن بسیار نزدیکه ، طراحی ها واقعی ، متعادل و به دور از اغراق آنچنانی است ، به هر حال از روی یک کتاب اقتباس شده نه مانگا . داستان بدون پیچش یا تغییر ضرباهنگ به آرامی در طول 127 دقیقه به پیش میره و کشش لازم رو در خودش داره هرچند بهتر بود بعضی قسمت ها کوتاهتر و ریتم تندتر به پیش میرفت . بخش مهمی مثل پیاده روی ماکوتو و دوستش و صحبت هاشون در مورد ترن ها بیش از هشت دقیق طول میکشه که میتونست کمتر باشه . با این حساب سکانس مربوط به رفتن ماکوتو و پدرش به ماهیگیری تاثیر بهتری داره . رنگ پردازی در جاهای مختلف هدفمند دنبال میشه ، از همان اسم انیمیشن که روی درخت پر شکوفه ی بیمارستان نقش می بنده تا تغییر رنگ ترن از سیاه و سفید عکس کتاب به رنگی و متحرک انیمیشن ، رنگ بندی غذاها ، طراحی مداد سیاه و سفید ماکوتو از طبیعت رنگارنگ روبروش ، کلاس هنر و نقاشی نیمه کاره ی ماکوتو و ... بعلاوه دیالوگهای مهمی که در حین اینها رد و بدل میشه با این ویژگی بصری بسیار در ارتباط هستند که اگر دیالوگها کوتاهتر می بود تاثیر بیشتری داشت و پیام ارزشمند فیلم بیشتر نمایان می شد . با وجود این تفاسیر رنگارنگ از ساختار خوبی برخورداره و روابط بین شخصیت ها در اون به خوبی تعریف شده و مخاطب رو درگیر واقعیت ها و مفاهیم مورد نظرش میکنه که ارزش دیدنش رو بیشتر میکنه .

کد:

Mars Needs Moms _ 2011

میلو پسربچه ای است که از توجه و سختگیری مادرش راضی نیست ، حوصله ی امر و نهی اونو نداره و حتی جوابش رو هم میده اما بلافاصله بعد از اینکه فضایی ها مادرش رو می دزدند به جای اینکه بره بشینه پای تی.وی با خیال راحت ... خب همونطور که حتما توی فیلمنامه نوشتن به کمک مادرش میره ، آویزون سفینه ی اون فضایی های بی ریخت میشه و به مریخ میره . ساکنان ناشناخته ی مریخ برای بزرگ کردن بچه هاشون میخوان از این مادر نمونه برای برنامه ریزی پرستارهای رباتی شون استفاده کنند . میلو در اونجا با یک انسان به اسم گریبل و یک مریخی به اسم کی آشنا میشه و ...

در حالیکه در ساخت این انیمیشن از تکنولوژی پرفورمنس کپچر و حرکات زنده استفاده شده چرا این انیمیشن اینقدر بی روح از آب درآمده ؟! طراحی کاراکترها اصلا خوب نیست ، نه کاراکترهای انسان و نه مریخی ها که به قول میلو به بوتاکس نیاز دارن هیچکدوم جذابیت حضور در یک فیلم انیمیشن رو ندارند . شخصیت پردازی خوبی هم نمی بینیم ، مادر میلو از همه بدتره ، گریبل و کی هم که گیج میزنن . در مورد اسم انیمیشن باید گفت که انتخاب شعاری و بسیار ناشیانه ای بوده ، به علاوه در طول انیمیشن پدرهای مریخی دور ریخته میشن و البته نهایتا در حد یک قبیله خل و چل قد علم میکنن ! پدر میلو هم که به توجیهی ترین شکل ممکن آخر کار پیداش میشه . "مریخ به مامانها احتیاج داره" انیمیشن متوسطی است که دلایل زیادی برای دوست نداشتنش میشه پیدا کرد .

در تیتراژ آخر انیمیشن میتونید پشت صحنه ورجه ورجه های بازیگرها در حالی که سنسورهای پرفورمنس کپچر بهشون وصل شده رو ببینید . "کی" در طول انیمیشن درحالی که جذابیت رنگ ها در برابر محیط خشک و بی روح سازها رو درک کرده نهایتا با مفهوم عشق و روح یک خانواده در برابر رباتهای پرستار روبرو میشه ، امیدوارم کسانی که به این شکل از تکنولوژی در ساخت انیمیشن استفاده می کنند هم معنی اون احساس و روحی که پشت اصالت هاست رو درک کنند ... دیزنی بعد از تجربه ی ناموفق انیمیشن پرفورمنس کپچری "سرود کریسمس" این بار در این فیلم شکست بدی در گیشه و بازخوردهای مختلف دریافت کرد طوری که پروژه ی بعدی خودش با این روش ساخت یعنی بازسازی انیمیشن "زیردریایی زرد" رو لغو کرد ، مگرنه معلوم نبود قراره چه بلایی سر زیردریایی زرد بیارن .

بهترین تصویری که از این انیمیشن برداشتم!

کد:
    پی نوشت : مریخ به مامانها احتیاج داره اقتباسی از یک کتاب تصویری به همین اسم از Berkeley Breathed کارتونیست امریکایی و نویسنده کودکان است ،
    چند نمونه از طرح های کتاب رو در ضمیمه اضافه میکنم که مقایسه اش با طراحی های این انیمیشن خالی از لطف نیست :
    Last edited by Morteza4SN; 30-07-2011 at 01:39.

6. 12 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت imanattack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

12 یوگی اوه

من آخرین کارتونی که دیدم یوگی اوه بود که در باره این بود که سالها پیش فرعون ها دست به بازی هایی می زدند که دوئل هیولاها نام داشت.مثلا آنها کارتی را روی یک دستگاه می گذاشتند و هیولا واقعا بیرون می آمد و با هم میجنگیدند.امپرا طور اتم امپراطور این بازی ها روحش داخل یک هرم کوچک گردنی اسیر می شود و ماجرا های آزادسازی اوست من یک وبلاگ دارم در مورد این کارتون اینه
    کد:

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

بالا / UP

کارگردان:Pete Docter, Bob Peterson
    محصول:2009

داستان:پیرمردی میخواد به آرزوی خودش و همسرش که رفتن به آبشار بهشته جامه عمل بپوشونه و در نهایت یک روز صبح با بستن خونش به بادکنکها تصمیم به رفتن میگیره و متوجه میشه که توی این سفر تنها نیست و در ادامه درگیر ماجراهایی میشن. . .
    خیلی وقت بود که این انیمیشن رو داشتم ولیوقت نکرده بودم نگاش کنم تا این که امروز نگاش کردم.انتظار داشتم انیمیشن بهتر و خنده دار تری باشه.تنها عاملی که شاید باعث بشه بخندین شخصیت راسله.خیلی قشنگ روش کار شده و صداپیشگی جالبی هم داره.در کل اگه بیکار بودین می ارزه یه بار نگاش کنین
    IMDB : 8
    امتیاز من : 6
    کد:

9. 4 کاربر از alone_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kamlo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من آخرین کارتونی که دیدم Tangled بود . داستان در مورد یک پیرزنه که می خواد همیشه جوون بمونه اون به گل زندگی دسترسی پیدا می کنه و به آرزوش می رسه اما در این بین زن پادشاه مریض میشه و فقط با عصاره ی گل زندگی می تونه به زندگیش ادامه بده، برای همین همه مردم شهر به دنبال گل زندگی می افتن و اونو پیدا می کنن و به زن پادشاه که حامله هم هست میدن. زن پادشاه خوب می شه اما خاصیت شفادهندگی و جوان کنندگی گل زندگی به موهای دختر پادشاه منتقل میشه . پیرزن آرزو به دل هم برای اینکه به منبع جاودانگی دسترسی داشته باشه دختر پادشاه رو می دزده و انونو به یه جنگل دور افتاده منتقل می کنه و خودشو مادر اون جا میزنه. داستان می گذره و دختر شاه که اسمش راپونزله 18 سالش می شه و... .

این انمیشن محصول کمپانی دیزنی است و روایت کننده داستان راپونزل برادران گریم به شیوه ای دیگر است. داستان فیلم جالب است اما به عقیده ی من دخترها از دیدن این انیمیشن بیشتر لذت میبرن. در ضمن این فیلم در ایران به اسم گیسو کمند دوبله شده!

11. 4 کاربر از kamlo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

Rango یک افتاب پرست کوچک که ارزو داشت تبدیل به یک قهرمان شود رویای در سر می پروراند ..تا این که روزی بنا به تصادف مسیر زندگیش تغییر می کند و در بیابانی دور افتاده که خود را در میان دهکده ای از حیوانات و موجودات مختلف میبیند و برای این که بتواند زنده بماند خود را یک قهرمان معرفی میکند اما این حرف برابر بود با....

هنرمند توانای سینمای هالیود جانی دپ در نقش این افتاب پرست قرار گرفته و به خوبی این کار را ایفا کرده..
    از نظر من این انمیشن قابلیت های مثبت زیادی داشت اما دیگه میشه گفت داستان های این چنینی کلیشه ای شده هر چند که درون مایه خوبی داشت اما اون جذابیت خاص رو برای من نداشت.

13. 7 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kamlo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بالا / UP

کارگردان:Pete Docter, Bob Peterson
    محصول:2009

داستان:پیرمردی میخواد به آرزوی خودش و همسرش که رفتن به آبشار بهشته جامه عمل بپوشونه و در نهایت یک روز صبح با بستن خونش به بادکنکها تصمیم به رفتن میگیره و متوجه میشه که توی این سفر تنها نیست و در ادامه درگیر ماجراهایی میشن. . .
    خیلی وقت بود که این انیمیشن رو داشتم ولیوقت نکرده بودم نگاش کنم تا این که امروز نگاش کردم.انتظار داشتم انیمیشن بهتر و خنده دار تری باشه.تنها عاملی که شاید باعث بشه بخندین شخصیت راسله.خیلی قشنگ روش کار شده و صداپیشگی جالبی هم داره.در کل اگه بیکار بودین می ارزه یه بار نگاش کنین
    IMDB : 8
    امتیاز من : 6
    کد:

سلام دوستان . این کارتون آپ خیلی جالب بود. به نظر من این انیمیشن اصلا برای کودکان نبود بلکه هدف آن بیشتر قشر نوجوان و بزرگسال بود. یک موضوع جالب در این انمیشن این بود که زندگی رو توی 5 دقیقه نشون داده بود. در قسمتی که داستان با یک آهنگ ما رو به جوانی پیرمرد داستان می بره و اونو همسرش و اینکه از کجا زندگی شون شکل می گیره رو به ما نشون میده . این قسمت انمیشن عین زندگی است . و این اوج هنرمندی کارگردان فیلم رو می رسونه.
    در مورد بخش کمدی هم این انیمیشن بسیار خنده دار بود (مخصوصا اون سگ سخنگو که اسمش دوگ بود) اما اگر می خواهید خیلی بیشتر از کارتون لذت ببیرید نسخه دوبله فیلم رو ببینید . این فیلم توسط انجمن گویندگان جوان دوبله شده و به اسم بالا در دسترسه . از نظر سانسور نسخه دوبله فقط بخش عروسی رو سانسور کردن.
    و یک نکته دیگه در مورد دوبله اثر اینکه صدای سگ سخنگو در فیلم اصلی بسیار شبیه صدای فارسی این کاراکتر است و این کمک میکنه که بیشتر از فیلم لذت ببرید.

در کل اینکه این فیلم یک تجربه زیبا و جالب از انیمیشن دیدنه . دیدنش رو به همه توصیه می کنم .

15. 2 کاربر از kamlo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه انیمیشن اکشن دیدم به اسم جی فورس یا نیروهای جی که محصول کمپانی والت دیزنی هست.

داستانش به این صورته که یه مدیر شرکت میخواد لوازم خانگی رو اختراع کنه که به وسیله اونها دنیا رو به هم بریزه به خاطر همین سه تا خوکچه هندی که با فردی به اسم بن زندگی میکنن رو مامور میکنن تا جلوی یه همچین کاری رو بگیرن و ....

خب انیمیشن نسبتا خوبی بود و از دیدنش واقعا لذت بردم.از نکات قوتش میشه به صدا گذاری عالی و شخصیت پردازی نسبتا خوب اشاره کرد.خوکچه های هندی که تو فیلم هستن همونطور که تو تصویر مشاهده میکنید بسیار خوب و زیبا طراحی شدن طوریکه بیننده رو تحت تاثیر قرار میده.

سایت imdb بهش 5 داده.

کد:

17. 2 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

جزو اولین انیمیشنهایی بود که دانلود کردم و دیدم.
    این خوکچه‌ها خیلی بامزه هستند به خصوص اون تپله

19. این کاربر از Sub007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •