تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 42 از 53 اولاول ... 3238394041424344454652 ... آخرآخر
نمايش نتايج 411 به 420 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام دوستان...

اين اولين پست من تو اين تاپيك هست

داستان:مربوط به رباتي ميشه به اسم WALL.E كه تنها عضو باقي مونده از تيم جمع آوري كننده ي مواد زايد هست ... تمام همشكل هاش قبلا از بين رفتن و فقط اين ربات باقي مونده... اون هم به مدت 700 سال .زماني كه زمين ديگه جايي براي زندگي نيست... تا اينكه انسان هايي كه در فضا زندگي ميكنند رباتي به اسم EVE رو ميفرستند به زمين براي يدا كردن علائم حيات ... و اينجا والي به ايو علاقه مند ميشه و به هر زحمتي هست با ايو به سفينه ميرن تا خبر كشف گياه رو به كاپيتان بدند و انسان ها به زمين برگردند ... اما ...

به جرات بگم كه اين انيميشن بهتريني بود كه تا به حال ديدم... منظورم از لحاظ ساخت نيست.منظورم اون حقايقي هست كه توسط اين اثر نمايش داده شد... جايي كه نشون ميداد انسان ها زمين رو به زباله دان تاريخ تبديل كردند.

جايي كه نشون ميداد انسان ها فقط به فكر دست و پا كردن وسائل رفاهي هستند جوري كه به سلامت خودشون هم لطمه زدند و حتي ديگه يك قدم هم برنميدارند و به نوعي اسير زندگي ماشيني و پر از لوازم برقي شدند.

جايي كه نشون ميداد انسان ها ديگه طبيعتي براي زمين باقي نگذاشتند... بهترين سكانس جايي بود كه كاپيتان داشت از كامپيوتر سوال ميكرد و ميپرسيد: زمين رو تعريف كن؟! دريا رو تعريف كن؟ ... خاك چيه؟!
    و اين همه نشون از فاجعه اي هست به نام تخريب زمين توسط مخلوقي به اسم انسان !
    انسان به جايي خواهد رسيد كه ديگه معني عشق و محبت رو از ياد خواهد برد...جايي كه انسان فراموش ميكنه كه جنس مخالفي هم هست تا خلا هاي زندگيش رو بتونه با اون پر كنه.نه به وسيله ي كامپيوتر و ماشين ها ي برقي مختلف و ...

در كل خيلي لذت بردم از اين انيميشن... اين 2 سال منتظر بودم تا نسخه اي بدستم برسه كه كيفيت خوبي داشته باشه و بتونم از ديدنش لذت ببرم....

ديدن اين كار به همه توصيه ميشه...
    نمره ي من به اين انيميشن 10 هست.
    سايت IMDb نمره ي 8.5 رو داده...

اين فيلم در بين 250 اثر برتر رتبه ي 49 رو داره.

موفق باشيد

2. 17 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Leyth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض شاهزاده مونونوکه

شاهزاده مونونوکه
    Princess mononoke
    ۱۹۹۷، ۱۹۹۹

نه. شاید زیرخاکی باشه ولی کهنه نیست.
    [با اینکه همه احتمالا دیدن؛ اما سعی شده تا از اسپویلر پرهیز بشه. با خیال راحت بخون]

بیشتر از ۲ ساعت در حال تماشای انیمیشنی بودم که با صحنهٔ اول جذبم کرد. یه پسر جوان سوار یه گوزن که برای دفاع از دهکده با یه گراز بزرگ که «طلسم» شده بود جنگید. حین جنگ با گراز زخمی برداشت، اون زخم نفرین‌شدست و حالا برای خلاص شدن از مرگی که با اون زخم در انتظارش بود؛ ماجراهای «آشی‌تاکا» شروع میشه.

پرنسس مونونوکه از نظر داستانی ریشهٔ عمیقی تو تفکرات ژاپن داره. میازاکی خیلی خوب تونست این داستان‌ها رو با آهن و باروت -مواد اولیه برای تهیهٔ یک جنگ- در تضاد بگذاره. تضاد تو این انیمیشن زیاد بود. از یه طرف جنگل حیات‌بخش و از طرف دیگه هم انسان‌های جنگل‌زدا و این وسط هم علاقهٔ آشیتاکا و سان به هم دیگه در عین نفرت که تو کل فیلم موج می‌زد. تو زخم آشیتاکا، تو نهاد گرازها، تو صحبت‌های «مورو» و ... . انگار نفرت تو این زندگی شده نقطهٔ عطف. همون نفرتی که آشیتاکا رو وسط جنگ ایبوشی و سان دخالت داد.

بگذریم.
    به داستان ۹.۵ می‌دم.
    به موزیک تیتراژ پایانی ۱۰ می‌دم. واقعا تاثیرگذار بود.
    به انیمیشن ۹.۷۴ .
    (اگه روی روح جنگل تو سکانس آخر بیشتر کار می‌کردن ۱۰ می‌گرفتن ())
    Last edited by Leyth; 08-06-2011 at 20:46.

4. 12 کاربر از Leyth بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه abdolahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Helm's Deep

پيش فرض

خوب فیلمی که الان دیدم میخوام براتون صحبت کنم اول نکات فنی شروع میکنم
    Coraline
    این فیلم مال سال 2009 هست..
    رتبه این فیلم تو سایت IMDb شده 7.8/10
    و اما نمره ای که من میدم 8.5

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خوب میریم سراغ فیلم..فیلم مربوط میشه کورالاین...
    کورالاین یه دختر (شر: نه به اون معنا بیشتر شیطون) و کنجکاو..
    قصه از جایی شروع میشه که اونا به خونه جدیدشون میان..یه خونه تقریبا قدیمی..
    پدر مادر سخت درگیر کارشون هستن مادر تو نت میگدره.. و پدر با داس داره کار میکنه
    خلاصه که حوصله این دختر خفن سر میره دیگه...! تو کنجکاویاش تو خونه جدید یه در کوچیک پیدا میکنه..و از اون در شب ها که میخوابه میره به یه خونه وصل میشه مثل خونه خودشون ولی...! خیلی جالب تر.مثلا عروسکاش راه میرن..مادرش غذاهای خوب درت میکنه ..ولی..به جای چشم دکمه داره...بقیه فیلم لو نمیدم تا ببینید

درباره فیلم: این فیلم فیلمیست متفاوت از انیمیشن های دیگه..شاید اگه بچه ها ببینند شب نخوابند (بچه ها رو میگم ها باز فردا ما رو خفت نکنید)
    خوبیش اینه که هر لحظه اتفاقی میفته که شما اصلا انتظارشو ندارید
    در کل به نظر من اگه این فیلم رو از دست بدید ضرر کردید ارزششو داره

6. 14 کاربر از abdolahe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض شهری به نام ترس _ 2009 _ A Town Called Panic

اسب ، سرخپوست و کابوی سه دوست سرحال هستند که در خانه ای روی یک تپه در دهکده ای کوچک زندگی میکنند. کابوی و سرخپوست تصمیم می گیرند برای کادوی تولد اسب یک باربکیو بسازند! اما در اثر یک اشتباه در خرید اینترنتی به جای پنجاه آجر پنجاه میلیون آجر سفارش میدن (یا اونطور که من دیدم 234^10×50) ، پنجاه میلیون آجر در روز تولد اسب با ایده ها و راه حل های این سه دوست مجموعه ای از اتفاقات و دردسرهای عجیب و غریب رو باعث میشه که در کنار هم از غیرقابل پیش بینی ترین خط داستانی هایی است که میشه دید .

این انیمیشن در اصل نسخه فیلم یک سریال تلویزیونی محبوبه که در سال 2003 و در قسمت های 5 دقیقه ای پخش شده ، با همین پیش زمینه و توصیفی که در بالا گفتم میشه فیلم رو هم به چندین فصل و یک پوسته اصلی تقسیم کرد و اون رو هم به صورت سریالی به تماشا نشست .

به هر صورت فیلم ریتم تندی داره و البته سبک استاپ موشن آن سر و شکلی متفاوت از چیزی داره که بیشتر دیدیم ؛ کاراکترها در واقع به فرم عروسکهای ماکت هستند و حرکات نرم و صیقلی ندارن ، با این ساختار چیز بهتری نمیشه انتظار داشت . این ویژگی به اضافه ی اتفاقات منحصر به فردی که رخ میده بیشتر شبیه یک بازی پرداخته ی یک ذهن خلاق کودکی است که توجه شما رو زیر زیرکی به خودش جلب میکنه ، متعجب میکنه و میخندانه . با همین توضیح قوانین ساختاری و فیزیکی مثل بعد و حجم خیلی راحت تر شکسته میشه و البته جذابیت بیشتری به وجود میاره .

ماکت دهکده و ساختمانها با فرم کاراکترها و حرکاتشون هماهنگ هست و ابتکاراتی که در اشیاء و وسایل اطراف دیده میشه جذابند. کاراکترها دوست داشتنی هستند نجابت اسب در برابر خرابکاری ها و مشکلاتی که سرخپوست و کابوی از صداقت عجولانه شان بوجود میارن یک دوستی بامزه و دیدنی رو در انیمیشنی با کاراکترها و ساختاری کمیک رقم میزنه .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 13 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
    2010

داستان از جایی شروع میشه که توی یه خونواده از جغدها که دوتا پسر و یه دختر دارن، بین دوتا پسره اختلاف زیادی وجود داره؛ طی جریاناتی یه گروه از جغدهای بد که میخوان تمام دنیای جغدها رو مال خودشون کنن، این دوتا برادر رو میدزدن و میخوان ازشون کار بکشن که ...

اولین باره که درمورد جغدها انیمیشنی دیدم، شاید واسه همین با قیافه هاشون زیاد ارتباط برقرار نکردم
    داستانش چندان جدید و خاص نیست، اما موضوعش قشنگه و به خاطر اینکه توی دنیای خودمون هم این چیزا زیاده، میتونیم به همونا نسبتش بدیم! اینش خوفه و به نظرم ارزشش رو بالا میبره.
    دیگه اینکه، خوشم اومد بعضی جاها تا حد امکان کلیشه رو کم کرده! مثلا یکیش همینکه شخصیت اصلی جفت پیدا نکرد! : دی
    کلا بامزه س.

امتیاز به داستان: 7
    امتیاز به دیالوگها: 6
    امتیاز به ساخت: 8

امتیاز کل: 7

10. 6 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
    2009

در ادامه ی قسمت قبلی، حالا ماموت ماده هه حامله شده و اینا منتظر بچه شن که سید 3 تا تخم دایناسور پیدا میکنه و میخواد نگهشون داره که مادرشون سر میرسه و ...

با اینکه داستانش اونقدر جالب نیست، اما خدایی هنوزم خیلی با مزه س!
    تکه های خنده دار و بامزه زیاد داره و با دقت زیادی هم روشون کار شده. همینش باعث جذابیتش میشه.
    دیگه اینکه شخصیتهای جدیدش زیاد با مزه نیستن جز اون اسکرت مادهه
    کلا اگه قبلیا رو دوست داشتین اینم خوبه.

امتیاز به داستان: 5
    امتیاز به دیالوگها: 5
    امتیاز به شخصیت پردازی: 6
    امتیاز به ساخت: 7

امتیاز کل: 6

12. 10 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ای بابا چرا اینجا هیچ خبری نیست؟
    شرمنده که پشت سر هم پست میدم، سعی میکنم دیگه انیمیشن نبینم، یا چندتا رو با هم معرفی کنم : دی

Rango
    2011

داستان از جایی شروع میشه که یه آفتاب پرست (که نمیدونم چرا بهش میگن مارمولک)؛ تو اوج نقش بازی کردن و اینا، طی یه تصادف آکواریومش میشکنه و میفته وسط جاده! اینم که نمیدونه چیکار کنه، به یه سمتی راه میره تا به یه دهکده وسط بیابون میرسه که همه موجودی توش هست و با مشکل کم آبی مواجه هستن.

اینم مثل انیمیشنی که از جغدها معرفی کردم، داستان تقریبا معمولی داره، اما حرفهای زیادی توش نهفته س و واقعا وقتی به دنیای واقعی انعکاسش میدی، به نکات جالبی میرسی : دی
    داستانش بیشتر از اینکه جذاب باشه، بامزه س! شخصیت هایی داره که توی کمتر کارتونی دیدیم! چون توی اکثر کارتونها خرس و گربه و خرگوش و از اینجور موجودات کلیشه ای رو توی جنگل و چمن دیدیم، اما توی این چی؟ مار و سوسمار و آفتاب پرست و موجودات چندش آور امثالشون رو توی بیابون! : دی کار جالبیه! فقط نمیدونم چرا سایزهاشون با هم نمیخونه : دی
    کلا یه انیمیشن متفاوته.

امتیاز به داستان: 7
    امتیاز به دیالوگها: 8
    امتیاز به ساخت: 8

امتیاز کل: 8

IMDB: 7.6

14. 11 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

The Nightmare Before Christmas

مثل تمام آثاري كه تيم برتون توشون دخالت داره فوق العاده!
    جالبه كه با توجه به تاريخ ساختش كه 1993 است اونقدرا هم قديمي بنظر نمياد.
    داستان در شهري بنام هالووين اتفاق ميفته كه پر از موجوداتي مثل خون آشام و جادوگر و گرگ نما و روح و غيره هستش. Jack يه كله كدوييه كه مسئول اجراي هالووين هرساله توي شهره اما ديگه از اجراي مراسم تكراري هرساله خسته شده. يه روز دري رو كشف ميكنه كه به شهري بنام شهر كريسمس راه داره. جك با ديدن اونجا و مراسم جالبشون تصميم ميگيره بابانوئل رو بدزده و كريسمس رو به روش خودش توي شهر اجرا كنه كه اين قسمتش كه نتيجه اش ترسوندن بچه ها با هديه هاي ترسناك هستش خيلي جالب بود :دي
    تو IMDb رتبه 8 از 10 داشت كه يه ذره بنظرم واسش كمه من 9 ميدم بهش

16. 16 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام. مدت زیادی بود کارتون ندیده بودم.
    آخریش فکر کنم کارتون قدیمی آناستازیا بود. قشنگ بود.
    دو تا آهنگم داشت که دوست دارم: Once Upon a December و Journey To The Past
    البته این آهنگها از هرکدوم نسخه دیگری هم هست که خواننده(ها)ی دیگری خونده، ولی من همون نسخه رو دوست دارم که متعلق به خود کارتونه.
    قبل از اون هم ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی بود که دیدم. اونم کارتون قشنگی بودش.

Gnomeo and Juliet / 2011 / Kelly Asbury

این پست رو برای معرفی نومئو و ژولیت میزنم. کارتونی که تازه دیدم.
    کارتون بر پایه اثر معروف رومئو و ژولیت نوشته شکسپیر ساخته شده، اما یه جور دیگه س!
    شخصیتهای فیلم از این مجسمه هان که غربیها توی حیات خونه میذارن. بهشون جن (elf) میگن.
    من خودم قبلا در فیلمی دیده بودم از این مجسمه ها...
    قصه اینه که دوتا خونه بقل هم هستن که که یکیش مال یه پیرمرده یکیش مال یه پیرزن.
    البته داستان در مورد اونا نیست در مورد همین مجسمه هاست که تو حیات این خونه هاست و اینها دو گروهن.
    مال یکی از خونه ها آبی و مال دیگری قرمز. و این دو دسته، یعنی آبی ها و قرمزها با همدیگه جنگ دیرینه دارن!
    تا اینکه نومئو از دسته آبی ها با ژولیت از دسته قرمزها عاشق همدیگه میشن!...

جالب اینکه خود شکسپیر هم توی کارتون هست (البته مجسمه ش!!) و در صحنه ای با نومئو گفتگو میکنه.
    کارتون نسبتا خوبی بود. داستان جالبی داشت. موسیقی هم نسبتا خوب بود.
    رنگبندیش رو اما زیاد دوست نداشتم و همینطور شخصیت قورباغه رو.
    یه کمی هم بچه گونه تر هست نسبت به سایر انیمیشنها. بعضی جاها باید منطق رو بذارید کنار.
    مثلا صحنه کارکردن یکی از مجسمه های حیات با لپ تاپ!... دیگه اینکه جنگ آخرش جالب بود.
    و نکته آخر اینکه این کارتون با لهجه زیبای انگلیسی هست.
    دوبلورهای دو نقش اصلی هم جیمز مک آوُی و امیلی بلانت هستن.

نمره imdb این کارتون 5.8 هست. منم 5.5 میدم.
    Last edited by Nocturne; 14-07-2011 at 23:32.

18. 8 کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

Cars2-2011

از كمپاني بزرگ پيكسار(سازنده آثاري چون Up ،Toystory3 و...)
    خلاصه داستان: مك كويين كه از آخرين مسابقش زماني هست ميگذره و توي همون مسابقه بود كه لقب سلطان جاده رو كسب كرد حالا قصد داره به استراحت بپردازه اما رقيبش فرانچسكو برنولي اونو دعوت ميكنه به يه گراند پريكس جهاني
    مك كويين با دوست صميمش مَتِر راهي اين مسابقات ميشه كه قراره تو شهرهاي توکیو ، پاریس ، پونته کورو و لندن برگزار بشه
    مك كويين و و دوستش متر متوجه ميشن كه شرايط مسابقه سالم نيست و دستهاي پشت پرده ميخوان كاري كنن كه مك كويين برنده نشه و دست به هر كاري ميزنن و كلا اتفاقات جالبي ميفته
    به نظر من تنها تغييرش نسبت به ماشين هاي 1 اينه كه نقش متر خيلي پر رنگتر شده و يه جورايي نقش اول داستان شده

imdb بهش امتياز 6.5 رو داده و خود من بهش امتياز 6 رو ميدم چون خيلي جذابيشتش بيشتر از cars1 نبود ولي قشنگ بود

20. 4 کاربر از Hamid Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •