تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 53 اولاول ... 3036373839404142434450 ... آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام دوستان/شرمنده من این پست رو اشتباهی تو تاپیک آخرین فیلمی که دیدم گذاشتم بعد دیدم واسه انیمیشنا تاپیک جدا هستش واسه همین اووردمش اینجا/مدیران اگه میخوان از اون تاپیک پستم رو پاک کنند
    --------------------
    از اونجایی که به سبک کارتون و انیمیشن خیلی علاقه دارم/واسه همینم دوتا انیمیشن معرفی میکنم
    1-Sen to Chihiro no kamikakushi (2001) و به زبان انگلیسی Sprirted Away

داستان از جایی شروع میشه که یه خانم و آقایی همراه فرزند گرامیشون دارن خونشون رو عوض میکنن و به یه منطقه جدید میرن/بعد تو راه پدر خانواده راه رو عوضی میره و میرسن به یه ساختمون باستانی/وقتی داخلش میشن میبینن که اونطرف ساختمون یه شهر بدون سکنس(خالی از جمعیته!) اما همه مغازه هاش بازه و عذاهای توپی هم داره.........(این تیکه سانسور میشه تا داستان تابلو نشه)................ولی غافل از اینکه اینجا شبا پاتوق ارواح و جوادگر(جادوگرها!) میشه و اگه انسان ها رو ببینن دخلشون رو میارن
    میتونم بگم انیمیشن فوق العاده ای بود و جزء بهترین انیمیشن های عمرم بود!
    امتیازای من:
    Metascore: 94/100
    امتیاز IMDB 8.6
    خودم 9
    ---------------------------------
    انیمیشن Mononoke-hime اسم انگلیسیش Princesse mononoke

داستان در زمانی اتفاق میفته که ملت واسه هر چیزی یه خدایی داشتن
    اول داستان یکی از این خداها(فکر کنم خدای گرازها بود) رم میکنه و تبدیل به یه موجود شیطانی میشه و میخواد یه قبیله رو نابود کنه که یه پسر میاد جلوشو میگیره ولی همین درگیریش باعث تلسم شدنش میشه و واسه رهایی از این تلسم(که آدم رو میکشه!) میره تا از خدای بزرگشون یعنی خدای جنگل کمک بگیره اونهم در قعر جنگل های پرخدا!
    با این یکی هم خیلی خیلی حال کردم/انیمیشنش خدا بود!ظ
    امتیاز IMDB 8.6
    خودم 9.01! چون کمی بیشتر از اونیکی دوست داشتم
    ---------------
    این چند وقته دارم انیمیشنایی که توی Top 10 IMDB هستش رو دانلود میکنم/بعد امتحانا اگه یادم بود با معرفی انیمیشن های بیشتری خدمت میرسم
    Last edited by Y@var; 09-01-2011 at 12:35.

2. 8 کاربر از Y@var بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

Mary And Max

داستان در مورد ارتباط دو شخصیت اصلیه انیمیشنه. یه پیرمرد 40 ساله ساکن آمریکا که بیماری روانی و افسردگی داره، و یه دختر بچه 8 ساله ساکن استرالیا که پدرو مادرش بهش اهمیتی نمیدن و به قول خودشون به دنیا اومدنش فقط یه اتفاق بوده! ارتباطی که هرچند از راه دوره ولی خلا تنهایی دوتاشون رو پرمیکنه و باعث میشه بتونن به همدیگه خیلی کمک بکنن.

واقعا با روح آدم بازی میکنه؛ وقتی زندگی دو نفر با این همه تفاوت ظاهری رو جوری به هم متصل میکنه و باعث میشه از دید دیگه ببینیم چقدر به هم نزدیکترن، یا وقتی کسایی مثل اینا رو نشون میده که تا این حد توی جامعه پنهان شدن و دیده نمیشن، واقعا بیننده کف میکنه! : دی
    موضوع خیلی جالبی داره و خیلی عالی هم تونسته نمایشش بده. یعنی فکر کنم هیچ جور دیگه نمیشد اینقدر تاثیرگذار بشه!!
    با اینکه یه مدتی میشه دیدمش، ولی هنوز تمام صحنه هاش یادمه!

شدیدا توصیه میشه.

امتیاز به داستان: 10
    امتیاز به دیالوگها: 10
    امتیاز به ساخت: 10

امتیاز کل: 10
    سنگین ترین و حالگیرترین انیمیشنی که من دیدم. یعنی فقط بدی و تاریکی رو به تصویر میکشه. با اینکه بعضی مواقع قسمت های خنده دار و آهنگ غیر غمگینی(!) داره اما عمق داستان کاملاً غمگینه و چیز های خوبی که آخراش اتفاق میوفته نمیتونه جای ضد حال هایی رو که زده پر کنه. اما در واقع سبکش اینطوریه. این
    انیمیشن از همه نظر با دقت ساخته شده و بسیار عالیست.

بهترین انیمیشن هایی که دیدم: Wall E - عروس مرده - داستان اسباب بازی 3 هم بد نبود.

بدترین: گریه ی چکمه پوش!

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Despicable Me

در مورد مرد مهاجریه که توی آمریکا زندگی میکنه. یه خونه ی بزرگ اما تاریک و وحشتناک بین خونه های رنگارنگ اطرافش داره و شغلشم دزدیدن آثار مهم دنیاس. اون بعد از کلی دزدی، از بانکی مخفی وام میخواد تا بتونه ماه رو هم بدزده، اما رئیس بانک بهش میگه که یه کوچیک کننده رو از آزمایشگاه علمی بیاره تا بهش وام بدن اما کار آسونی نیست چون رقیب هم داره. از طرفی طی جریاناتی داستان به جایی میرسه که 3 تا بچه رو به فرزندی میگیره تا ...

هرچی تلاش کردم خلاصه تر تعریف کنم نشد : دی
    انیمیشن قشنگ و خیلی خوش ساختیه. خیلی با ظرافت طراحی شده و همین یکی از عامل های اصلی جذاب شدنشه.
    داستانش تا حد زیادی قابل پیش بینیه اما با این حال جالبه.
    کلا تو مایه بقیه انیمیشن هاس که یه سر خوب دارن یه سر بد و آخرشم .. ...

امتیاز به داستان: 7
    امتیاز به دیالوگها: 6
    امتیاز به ساخت: 9

امتیاز کل: 7.5

5. 12 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

انیمیشن خوبی بود.

فقط توی سوژه تکراری بود . یعنی کافی که شخصیت ها را ببینید آنوقت می توانید تا آخر فیلم را حدس بزنید . چیزی که توی اکثر انیمیشن ها اتفاق می افته .

از نظر دیالوگ ( دوبله اش ) خیلی جملات خاصی نداشت از لحاظ طنز بودن خوب بود.

ولی از نظر ساخت خیلی خوب ساخته شده بود . نوع انیمیشن را دوست داشتم.

7. 2 کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

MegaMind

داستان در مورد دو تا کودک فضایی هست که به دلیل اینکه سیاره هاشون داره توی سیاهچاله فرو میره توسط پدر و مادرشون به زمین فرستاده میشن.
    این دوتا بچه توی دو موقعیت اجتماعی متفاوت رشد میکنند یکی در محیطی آرام و دیگری در یک زندان.
    یکی با قدرتهایی که داره به قهرمان شهر تبدیل میشه و دیگری با هوش سرشاری که داره به خاطر محیط نامناسبی که در اون رشد کرده به یک معضل برای جامعه.ایندو همیشه در حال جنگ و مبارزه با همدیگر هستند.حوادثی که رخ میده سبب میشه شخصیت منفی داستان به خصوصیات نهفته درون خود پی ببره.
    من با زیرنویس دیدم.به نظرم جالب بود.
    Last edited by Sub007; 27-01-2011 at 20:51.

9. 4 کاربر از Sub007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این دومین باره که میام یه انیمیشن تعریف کنم و درست توی پست قبلیم تعریف شده! : دی

Megamind

خب داستان رو که دوستمون توضیح دادن.

عجب انیمیشینی! : دی
    در مورد داستانش بگم که خیلی خیلی قشنگ و جذابه و اثری از کلیشه و قابل پیش بینی بودن توش یافت نمیشه!
    با یه داستان به شدت جدید روبرو هستیم که تا آخر بیننده رو با خودش همراه میکنه. و اینکه داستانش خیلی منطقی پیش میره ، غیر از این، خیلی نکات قشنگی داره که بعضیاش قابل تامله! و به خاطر همین چیزا به یه داستان خیلی زیبا و جذاب تبدیل شده.
    نکته ی دیگه اینکه چهره پردازی و شخصیت پردازی خیلی جالبی داره. حتی توی این قسمت هم کلیشه وجود نداره!
    توصیه میشه.

امتیاز به داستان: 10
    امتیاز به دیالوگها: 10
    امتیاز به ساخت: 10

امتیاز کل: 10

11. 8 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dusti55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سرزمین دوست

پيش فرض despicable me

انیمیشن "despicable me" که دوستم آن را دسپیکاب‌می تلفظ میکنه و ترجمه‌های مختلفی از آن شده مانند "منِ نفرت‌انگیز" به طور اتفاقی نسخه‌ اچ.دی با فرمت "MKV" این فیلم رو گیرم آمد و منم در ال.سی.دی ۴۰ اینچ تماشایش کردم و لذت زیادی بردم هم از ویژگی‌های طراحی گرافیک و فنی ساخت و هم داستان طنزآمیز و جالبش!
    خوب منتقد فیلم نیستم ولی به نظرم اساسش همان داستان شر و خیر و نمادهای شخصیت سپید و سیاه است و این میان یک کسی که شر است به خیر می‌رسه! دیگه مسأله گره داستان و این که عاقبت چه میشه توی فیلم‌ها قدیمی شده چرا کمابیش همان یک سوم فیلم‌ها سرنوشت قهرمانیا ضدقهرمان داستان رو میره ولی مهم داستان چگونگی رسیدن به آن سرانجام است!
    با دیدن این پویانمایی پس از سالیان دوباره علاقه‌مند دیدن کارتون شدم.
    مشخصات فیلم در سایت آی.ام.دی.بی:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این هم یک تحلیل و یک سری نظر در موردش:

کد:
    کد:
    کد:

13. 3 کاربر از dusti55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه squall12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Rome

پيش فرض

سلام.
    آخرین انیمیشنی که دیدم tangled محصول والت دیزنی بود.
    داستان در مورد دختری به نام راپونزل شاهزاده ای هست که موقع به دنیا اومدنش مادرش سخت مریض میشه .به همین خاطر شاه همه سربازاشو می فرسته دنبال یه نوع گل که شفا بخشه . ولی قبلا یه پیرزنه اون گل رو پیدا کرده بود و ازش برای جوون موندن استفاده می کردو...

بعد از مدتها انیمیشن ندیدن این یکی خیلی بهم چسبیدواقعاً عالی بود.داستان، صدای شخصیت ها،موسیقی و خلاصه همه چیز از نظرمن عالی بود.من بهش نمره 10 میدم.(فقط حیف که با کیفیت TS دیدم)
    از دستش ندین

15. 7 کاربر از squall12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض شعبده باز ـ 2010 ـ L'illusionniste

شعبده باز پا به سن گذاشته ای که دوران کارهاش تمام شده و برای مخاطبش تکراری به نظر میرسه ، مجبوره این تکرار خودش رو با سفری طولانی در موقعیت های جدید قرار بده اما زندگی هم پر از موقعیت های تکراری است .

فیلمنامه شعبده باز رو Jacques Tati نوشته که قصد داشت از روی آن یک فیلم زنده بسازه ولی بعد از مرگ تاتی ، دخترش فیلمنامه را به شومه سپرد و اینطور شد که انیمیشن شعبده باز از کلاه شومه بیرون آمد ! (کاراکتر شعبده باز و حضورش در سینمایی که فیلمی از تاتی رو پخش میکنه هم ادای دینی به اوست) سیلوین شومه همبا ساخت انیمیشن سه قلوهای بله ویل و نامزدی اسکار برای اون ، اینبار با شعبده باز این تجربه رو تکرار کرده .

ویژگی های مشابهی رو میشه در هر دو اثر پیدا کرد که البته میشه گفت شومه در روایت شعبده باز پخته تر عمل کرده هرچند بستر اولیه ی فیلم جای تردستی های بیشتر رو از شومه گرفته . کاراکترهای کم حرف با زاویه ی نمایش این انیمیشن اصلا برای مخاطب گنگ نیستند چراکه کاراکترها به گونه ی دیگری با مخاطب صحبت می کنند . حالات و حرکات شخصیت ها در کنار موسیقی و افکت های صوتی ، استفاده بجا از نور و سایه ها و جزئیات محیط ، ترتیب سکانس ها و نوع مکان و حرکت دوربین مواردی است که نبود دیالوگ های بیشتر ، توجه شما رو معطوف به اونها میکنه و دریافت عمق داستانی با این روش بسیار لذتبخش خواهد بود .

شومه به خوبی از تمامی این ویژگی ها در روایت اثرش استفاده کرده ، کافی است بعد از دیدن فیلم به خلاف چند مورد فکر کنید ؛ اینکه اگر این فیلم به صورت انیمیشن نبود ، انیمیشنی دو بعدی نبود ، دیالوگهای بیشتری برای کاراکترها تعریف شده بود و ...

شعبده باز روایتی است آرام از گذر انسانی که سرنوشتش را مثل خرگوشی چالاک در کلاه داره اما نه برای همیشه ... انیمیشن شعبده باز برشی هرچند کوچک از زندگی است که نه آنقدر تلخه و نه چندان شیرین ، بلکه به مزه ی زندگی است . امتحانش کنید .

کد:

17. 14 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Final Fantasy VII: Advent Children
    2005

داستان از جایی شروع میشه که یه شرکتی موفق میشه از زندگی آدما انرژی تولید کنه که با مخالفت تعداد زیادی هم مواجه میشه. بعد از مدتی یه سرباز جلوی اینکار می ایسته و از همه ی زمین و زمان هم متنفره و میخواد همه جا رو نابود کنه، که قهرمان داستان شکستش میده.
    حالا داستان در مورد همین قهرمانه س که باید با 3 تا برادر که میخوان با به دست اوردن جوهره ی زندگی (که بهش میگن مادر) اون آدم منفور رو برگردونن و خرابکاری کنن.

هرکاریش کردم خلاصه تر نشد : دی
    داستان جالب و تا حد زیادی، پیچیده ای داره. به خاطر همین، خیلی سریع پیش میره و بیننده رو مجبور میکنه خیلی صحنه ها رو بزنه عقب یا حتی کل فیلم رو دوباره ببینه! و همینش خیلی خیلی به جذاب تر شدن داستان کمک میکنه. داستانش پر از ظرافت و ریزه کاریه، طوری که خیلی بهش میاد از روی یه کتاب طولانی یا یه بازی طولانی ساخته شده باشه!
    دیگه اینکه یه جا میبینی همه چی آرومه (: دی)، اما یک دفعه با یه صحنه ی خیلی اکشن و جالب مواجه میشی و از جات میپری! (دقیقا این حالتیه که من داشتم : دی)، همینم خیلی جالب و جذابترش کرده.
    کلا انیمه قشنگیه اما فکر نمیکنم دامنه گروه سنیش زیاد باشه.

امتیاز به داستان: 8
    امتیاز به دیالوگها: 7
    امتیاز به ساخت: 8

امتیاز کل: 8

19. 3 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •