تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 53 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من فیلمش رو از تلوزیون ندیدم ولی داستانش همینی هست که نوشتم به نظر من که فیلمش بی نظیر بود
    بخصوص قسمت اولش چون قسمت ساخته شده
    قسمت اول death note و قسمت دوم death note:the last name

البته تلوزیون ایران معمولا همه چی رو به ګند میشکه حالا نمیدونم این فیلم رو چی کارش کردن
    اینجا :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    میتونین قسمت ها ی اینفیلم رو به صورت انلاین ببینین من جند قسمت انګلیسی شدش رو دیدم فیلمش هم هست ولی زیرنویسش زیاد مشخص نیست ، برا لذت بردن از فیلم باید بدونین چی میګن
    مرسی برای توضیحاتت ولی فکر می کنم من اشتباه کردم تلوزیون ما عرضه نشون دادن همچین فیلمایی رو نداره
    از اطلاعاتی که دادی ممنون

آخریش این بوده:

Ouran High School Host Club

و باید بگم بهترین انیمه ای بوده که تا حالا دیدم
    آها ولی فکر می کردم بهترین انیمه ای که دیدی ساموراییه!!!

حالا یه سوال مهم:
    این انیمه های خوشگل خوشگل رو از بازار می خرین یا از نت می گیرین یا توی ماهواره می بینین؟
    اگه گزینه دوم و سومه پس من توی این تاپیک نیام دیگه روانی می شم
    اگرم گزینه اوله پس لابد ما قوزآباد زندگی می کنیم که اسم اینا رو هیچ فروشنده ای نشنیده
    Last edited by Ar@m; 04-12-2007 at 11:33.

Banned Maximillion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

مرسی برای توضیحاتت ولی فکر می کنم من اشتباه کردم تلوزیون ما عرضه نشون دادن همچین فیلمایی رو نداره
    از اطلاعاتی که دادی ممنون

آها ولی فکر می کردم بهترین انیمه ای که دیدی ساموراییه!!!

حالا یه سوال مهم:
    این انیمه های خوشگل خوشگل رو از بازار می خرین یا از نت می گیرین یا توی ماهواره می بینین؟
    اگه گزینه دوم و سومه پس من توی این تاپیک نیام دیگه روانی می شم
    اگرم گزینه اوله پس لابد ما قوزآباد زندگی می کنیم که اسم اینا رو هیچ فروشنده ای نشنیده
    هنوزم سامورایی رو دوست دارم،اشک هایی که به پاش ریختم رو یادمه
    ولی این یکی یه چیز دیگه است،حرف نداره.
    داستانش توی یه مدرسه میگذره این مدرسه،مدرسه ی بچه پولدارهاست یک دانش اموز تو مدرسه داره دنبال یه جایی برای درس خوندن میگرده که وارد این کلوپ میشه اتفاقی یه گلدون هشت میلیون ینی رو میشکنه و باید به جاش توی کلوپ کار کنه توی قسمت اول همه بجز رئیس کلوپ به یه چیزی شک می کنن اونم این بود که این جناب هاروهی یه دختره که موهاش رو کوتاه کرد و شبیه پسرها شده رئیس گروه هم تا خودش ندید از موضوع با خبر نشد
    این انیمه 26 قسمته و اکثر قسمت هاش عالی کار شدن.

من لینکهای RMVB این انیمه رو واسه یه نفر فرستادم اونم دانلود کرده و برام فرستاده

آخر فروم باز isbn84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

کارتونای هالییوودی خوبن ولی هیچ چیز جای کارتونای ژاپنی رو نمیگیره.
    خیلی وقته کارتونه ژاپنی درست حسابی ندیدم ..اخرین باری که دیدم سریال Trigun بود که خیلی باحال بود IMDB 8.7 گرفته ... یه شخصیتی داره به نام Vash the Stampede که اخر شخصیته .... خلاصه با این که مال 1998 است ولی اگر ندیدید من بهتون توصیه می کنم حتما ببینید ... البته چون سریاله باید کل 26 قسمتشو ببینید.

آخر فروم باز j0l6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    torrents

پيش فرض

کارتونای هالییوودی خوبن ولی هیچ چیز جای کارتونای ژاپنی رو نمیگیره.
    موافقم ، واقعا کاتون هاش مثل فیلم های سینمایی میمونن
    متاسفانه ما تو ایران بزرګ شدیم ، وقتی اسم کاتورن رو میشنویسم فک میکنیم این فیلم ها واسه بچه های دو یا سه ساله درست شدن
    به شدت پيشنهاد میکنم کارتون death note رو ببینن اګه سرعتتون پایینه فقط دو قسمت 6 و 7 اون رو ببینین ( لینکش و بالا ګذاشتم ورژن زاپنیش قشنګتره چون زیرنویس داره و راحت میشه فیلم رو نیګه داشت و زیرنویس رو خوند تا بهتر متوجه شد) احتمالا نظرتون در مورد کاتون ها عوض میشه
    "A battle between the world's 2 greatest minds begins when Light Yagami finds the Death Note, a notebook with the power to kill, and decides to rid the world of criminals."
    نظرات بعضی از کسایی که این سریال رو دیدن
    کد:

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

متاسفانه ما تو ایران بزرګ شدیم ، وقتی اسم کاتورن رو میشنویسم فک میکنیم این فیلم ها واسه بچه های دو یا سه ساله درست شدن
    آدمهایی که همچین طرز فکری دارن از نظر من آدم حساب نمی شن. می تونم فکر کنم یکی از روی نداشتن وقت و مشغله کارتون نگاه نکنه اما نه از روی این طرز فکر احمقانه!
    آدم هایی که لذت ساده نگاه کردن و ساده خندیدن و ساده فکر کردن رو از خودشون می گیرن آدم نیستن

آخر فروم باز isbn84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

موافقم ، واقعا کاتون هاش مثل فیلم های سینمایی میمونن
    به شدت پيشنهاد میکنم کارتون death note رو ببینن اګه سرعتتون پایینه فقط دو قسمت 6 و 7 اون رو ببینین ( لینکش و بالا ګذاشتم ورژن زاپنیش قشنګتره چون زیرنویس داره و راحت میشه فیلم رو نیګه داشت و زیرنویس رو خوند تا بهتر متوجه شد) احتمالا نظرتون در مورد کاتون ها عوض میشه
    "A battle between the world's 2 greatest minds begins when Light Yagami finds the Death Note, a notebook with the power to kill, and decides to rid the world of criminals."
    نظرات بعضی از کسایی که این سریال رو دیدن
    کد:
    یه فیلم سینمایی اش هم هست اونو دانلود کنم خوبه؟ یا باید سریالو دانلود کنم....?
    اخه یه کارتون بود به نام Bleach که سریالش خوب بود ولی از فیلمش چیزی متوجه نمی شدید اگر سریالو ندیده بودید.

آخر فروم باز j0l6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    torrents

پيش فرض

آدمهایی که همچین طرز فکری دارن از نظر من آدم حساب نمی شن. می تونم فکر کنم یکی از روی نداشتن وقت و مشغله کارتون نگاه نکنه اما نه از روی این طرز فکر احمقانه!
    متوجه منظور شما نمیشم ، نمیدونم چرا فکر میکنین همچین ادم هایی ادم حساب نمی شن؟
    این طرز تفکر به اختیار خودشون ایجاد نمیشه بلکه با تجربه کردن به صورت خیلی طبیعی و خود به خود به وجود میاد

کارتون هایی که یه بچه ایرانی میبینه همګی در رده ی برنامه ی کودک قرار دارن ، شما چنتا کارتون دیدین که زمان پخشش ، ننوشته باشن برنامه ی کودک ؟
    خوب وقتی ما تنها اسم کارتون ها رو در برنامه ی کودک دیدیم انتظار دارین با شنیدن اسم کارتون به یاد چی بیوفتیم ؟

آدم هایی که لذت ساده نگاه کردن و ساده خندیدن و ساده فکر کردن رو از خودشون می گیرن آدم نیستن
    اره ساده بودن خوبه ولی اګه اینجوری بخوایم فکر کنیم فقط بچه های یکی دو ساله ادم باقی میمونن
    با این طرز نفکرتون به احتمال خیلی زیاد شما از خودتون هم بدتون میاد ، یه چیز دیګه شما اشتباه میکنین اګه فکر میکنین ادم هایی که به کارتون ها نګاه ساده ای دارن ادم های ساده ای هستن ، به نظر من اینا ادم هایی هستن که زحمت فکر کردن در مورد اون چیزایی که میبینن رو بخودشون نمیدن
    من کارتون ها رو واسه سرګرمی نیګا نمیکنم ( شاید موقعی که 4 یا 5 ساله بودم واسه سرګرمی میدیدم )
    یه فیلم سینمایی اش هم هست اونو دانلود کنم خوبه؟ یا باید سریالو دانلود کنم....?
    اخه یه کارتون بود به نام Bleach که سریالش خوب بود ولی از فیلمش چیزی متوجه نمی شدید اگر سریالو ندیده بودید.
    پیشنهاد میکنم فیلمش رو ببین بعد اګه خوشت اومد سریال کارتونیش رو هم ببین

Banned Maximillion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

یه انیمه جدید به نام ef a Tale of Memories که طراحی فوق العاده و Opening بسیار زیبایی داره.این انیمه مدت زیادی نیست که لینک هاش روی اینترنت قرار گرفته توی همین مدت طرفداران زیادی پیدا کرده

من این انیمه رو در صدر سفارش هام قرار دادم.

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

متوجه منظور شما نمیشم ، نمیدونم چرا فکر میکنین همچین ادم هایی ادم حساب نمی شن؟
    این طرز تفکر به اختیار خودشون ایجاد نمیشه بلکه با تجربه کردن به صورت خیلی طبیعی و خود به خود به وجود میاد

کارتون هایی که یه بچه ایرانی میبینه همګی در رده ی برنامه ی کودک قرار دارن ، شما چنتا کارتون دیدین که زمان پخشش ، ننوشته باشن برنامه ی کودک ؟
    خوب وقتی ما تنها اسم کارتون ها رو در برنامه ی کودک دیدیم انتظار دارین با شنیدن اسم کارتون به یاد چی بیوفتیم ؟

اره ساده بودن خوبه ولی اګه اینجوری بخوایم فکر کنیم فقط بچه های یکی دو ساله ادم باقی میمونن
    با این طرز نفکرتون به احتمال خیلی زیاد شما از خودتون هم بدتون میاد ، یه چیز دیګه شما اشتباه میکنین اګه فکر میکنین ادم هایی که به کارتون ها نګاه ساده ای دارن ادم های ساده ای هستن ، به نظر من اینا ادم هایی هستن که زحمت فکر کردن در مورد اون چیزایی که میبینن رو بخودشون نمیدن
    من کارتون ها رو واسه سرګرمی نیګا نمیکنم ( شاید موقعی که 4 یا 5 ساله بودم واسه سرګرمی میدیدم )
    نه بابا منظورم اوناییه که مسخره می کنن: کارتون نگاه می کنی با این سنت؟؟؟؟

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

کارتون رو برای همه میسازن. کی گفته که فقط مال بچه هاست. حتی بعضی از کارتونها هم هست که معنی داره و بزرگارو تحت تاثیر قرار میده. حتی اگه بچه گونه هم باشه لازمه. میدونید چرا؟ چون بزرگا هم بعضی اوقات از دست این مشغله های فکری که خیلی سختن و بزرگونن میخوان فرار کنن و به بچگیشون پناه ببرن. پس میان و کارتونهایی رو که خیلی بچگونن(مثل برنامه خردسالان!!!) رو میبینن تا راحت باشن. که اتفاقا خیلی هم براشون خوبه.

بسه دیگه تا این تاپیکو نبستن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •