تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 53 اولاول ... 2834353637383940414248 ... آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Up

داستان از جایی شروع میشه که یه پسر بچه که خیلی به ادونچر و اینا علاقه داره با یه دختر بچه آشنا میشه و وقتی بزرگ میشن با هم ازدواج میکنن و با اینکه بچه دار نمیشن، زندگی خیلی خوبی دارن، تا اینکه پیر میشن و زنه میمیره و مرده تصمیم میگیره آرزویی که تمام عمرشون داشتن رو عملی کنه...

کارتون شدیدا خوش ساختیه! : دی
    با اینکه نسبت به خیلی از کارتونهای دیگه داستان ساده ای داره، ولی واقعا خوش ساخته و روی همین داستان ساده، خیلی خوب کار کرده و جای هیچ ایراد گرفتنی رو نذاشته! همین خوش ساختیش باعث شده که اینقدر انیمیشنش جذاب بشه، بیننده رو کاملا با خودش همراه کنه و خیلی عالی تونسته احساساتش رو به بیننده منتقل کنه. بعضی جاهاش حتی پا به پای اون شخصیت، اشک تو چشای آدم جمع میشه!
    توصیه میشه!

امتیاز به داستان: 7
    امتیاز به دیالوگها: 8
    امتیاز به ساخت: 10

امتیاز کل: 8.5

===========

Toy Story 3

در ادامه ی قسمتهای قبلی، حالا صاحب این عروسکا بزرگ شده و میخواد ولشون کنه و به کالج بره، طی یه جریاناتی اینا سر از مهد کودک درمیارن ولی ...

شباهت زیادی به همون قسمتهای قبلیش داره، انگار یه داستان چسبیده به همه! فقط فرقش توی کیفیت و سه بعدی بودنشه!
    در کل کارتون خوش ساختیه ولی همه ازش خوششون نمیاد! چون به نظرم این قسمت هم مثل قسمتهای دیگه ش، داستان بچه گونه ای داره و فکر کنم فقط اینش برای بزرگترها جالب باشه که اونا رو یاد بچگیشون میندازه! : دی

امتیاز به داستان: 3
    امتیاز به دیالوگها: 3
    امتیاز به ساخت: 5

امتیاز کل: 4
    Last edited by frnsh; 02-10-2010 at 18:28.

2. 6 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

How To Train Your Dragon

داستان از جایی شروع میشه که شخصیت اصلی انیمیشن که پسر رئیش قبیله شونه، به نظر خیلی بی دست و پا میاد و با بقیه فرق میکنه، واسه همین باباش به جای اینکه بذاره با اژدهاها که به قبیله شون حمله میکنن بجنگه، اونو توی آهنگری گذاشته، یه شب موقعی که اژدها ها حمله میکنن، پسره اعتماد به نفس به خرج میده و به سمت یکیشون که هیچکس نتونسته حتی ببینتش شلیک میکنه و فرداش میره ببینه چی شده که میفهمه میتونه باهاش دوست بشه و ...

انیمه خیلی خیلی جذابیه
    داستان خیلی جالب و قشنگی داره، واقعا بیننده لذت میبره، من که عاشقش شدم!
    هیچ قسمتیش کلیشه ای نیست و قسمتهای حذفی اصلا نداره، حتی بعضی جاهاشو فکر کنم بیشتر هم باید نشون میدادن! : دی
    نکته ی دیگه ای که خیلی برام جالب بود، حرکت لبهاشون بود که واقعا با حرفاشون میخوند! یه کم لنگ میزد ولی نسبت به بقیه انیمیشنها که اصلا از روی لبهاشون نمیشه فهمید چی میگن، خیلی عالی بود!

دیگه اینکه من از اول تا آخر فقط تو کف چشمای این بودم: : دی

انیمه خیلی قشنگیه، توصیه میشه.

امتیاز به داستان: 10
    امتیاز به دیالوگها: 9
    امتیاز به ساخت: 9

امتیاز کل: 9.5

4. 15 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

Toy Story 3

خب بلاخره قسمت من هم شد که بتونم قسمت سوم این انیمیشن دوست داشتنی رو ببینم...
    تویه دو قسمت قبل، داستان در زمان کودکی اندی(صاحب اسباب بازیها) میگذره اما تویه این قسمت، اندی دیگه مردی شده برا خودش! اون خیلی وقته با اسباب بازیهای بازی نمیکنه و الانم میخواد بره دانشگاه...!
    2 سال پیش وقتی برای بار چندم دیدم قسمت اولش رو، یه چیز خیلی به چشمم اومد...دوبله بی نظیر تام هنکس بجای شخصیت وودی...خیلی وقتها بخاطر لحن صحبت کردنش در حالیکه اصلا اون سکانس خنده نداشت، من خندم میگرفت! فوق العاده بود کارش و جای یه خسته نباشید داره...
    نکته بعدی داستان خیلی جالب و متفاوتیه که فیلم داره...داستان زندگی چند تا اسباب بازی که به صاحبشون وابسته هستن! و حالا وقتی صاحبشون بعد چند سال بهشون دست میزنه، ذوق مرگ میشن!! یه حس عاطفی بسیار خوبی داره فیلم..در واقع نسبت به قسمت های قبل، از این نظر یه شاهکار شده فیلم (مثل قسمتی که همه دست هم رو میگیرن و...)
    از نظر کمدی هم که جدای از دوبله های عالی فیلم، واقعا فیلم عالی و موفق میره جلو...امکان نداره 1 دقیقه از فیلم بگذره و شما نخندین(مگه اینکه تو حس انیمیشن دیدن نباشید!)..کلی مثال میتونم بزنم...
    هر چند اصل داستان بمانند قسمت های قبله(تلاش برای رسیدن به اندی و...)، اما این یکی واقعا کامله...اضافه کردن شخصیت های تویه فیلم و دیالوگ ها و داستان هاشون واقعا جالب و کم نقص کار شده..کلا داستان خیلی جذاب تر از دو قسمت قبل روایت میشه...
    من توی استوری 1 رو برای اولین بار، فک کنم نزدیک به 8-9 سال پیش بود که دیدم و بعدشم که 2ش رو... هر چند در این بین چندین بار دیگه هم دیدمشون اما خب دیدن این و یکی، خاطرات خوبی رو یادآوری میکرد برام...
    بعد از وال-ای، یه 2 بودکه یه انیمیشن اینقدر دلچسب ندیده بودم...
    در کل انیمیشن فوق العاده ایه که از همین الان میشه اسکار رو براش در نظر گرفت...هر چند این " How To Train Your Dragon" هم گویا ترکونده...اما واقعا توی استوری یه چی دیگس...دو تا اولی به جایی نرسیدن..امیدوارم این یکی اسکار رو ببره...
    امتیاز من به این یه قسمت 10 از 10
    امتیاز من به هر 3 قسمت 9.5 از 10
    +
    کلا از همون قسمت اول، من شیفته این اسباب بازیها شدم! به هر حال هممون تویه دوران کودکی، دورانی داشتیم با این اسباب بازیها! (هر چند معتقدم در تمام دوران زندگیمون، همش یه اسباب بازی پیشمونه! وقتی بزرگ تر میشیم، اسباب بازیمون میشه موبایل..بزرگ تر میشیم، میشه ماشین..بعدش خونه و...)
    الان میخوام برم و تویه انباری یه سر به اسباب بازیهای دوران کودکی بزنم! من خیلی بیشتر از این اندی اسباب بازی دارم!!: دی

6. 11 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Bolt

در مورد یه سگه که نقش قهرمان داستان رو توی یه سریال تلویزیونی بازی میکنه، این سگه با همکارش که یه دختر بچه س خیلی دوسته و فقط به خاطر جدی گرفتن موضوع فیلمه که اینقدر خوب بازی میکنه! سگه اینقدر توی فیلم غرق شده که فکر میکنه واقعا زندگیش همینه اما طی جریاناتی وقتی وارد دنیای بیرون میشه ...

انیمیشن خیلی شادیه و به نسبت انیمیشنهای دیگه، بچه گونه تره.
    داستان ساده ای داره و خیلی هم ساده اونو پیش میبره که بعضی جاها حوصله بیننده سر میره!
    نکته ای که هست اینه که شخصیتهای جالبی و جذابی داره؛ یکی به عنوان هدف، یکی به عنوان همکار، یکی هم برای خالی نبودن عریضه و کمک برای وقتی که بقیه کاری نمیتونن بکنن! : دی
    دیگه اینکه، صداگذاریهاش خیلی بامزه س، به قیافه هاشون میخوره! : دی
    اگه حوصله تون از فیلمها و انیمیشنهای پیچیده سر رفته ببینیدش بدک نیس!

امتیاز به داستان: 4
    امتیاز به دیالوگها: 6
    امتیاز به ساخت: 8

امتیاز کل: 6

8. 6 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Essi69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    لیان

پيش فرض

mary and max

خطر لو رفتن داستان زیاد هست
    مری دختر 8 ساله که با پدر و مادرش در استرالیا زندگی میکنند
    مری دختر تنها هست و کسی با او دوست نمیشه
    مری یک روز تصمیم میگریه به شخصی که اسم ونشانی اش را اتفاقی از دفترچه اسامی ساکنان نیویورک
    بیرون کشیده نامه بنویشه
    اسم طرف مکس هست
    مکس مرد 40و چند ساله هست که بیماری روانی داره و مثل مری در این دنیا تنهاست
    مری سوال هاش را از مکس میپرسد و مکس هم جواب میده و مری از علایق و خاطره هاش مینویسه
    مری کم کم بزرگ میشه و فکر در مان مکس میفته اما مکس از این تصمیم مری ناراحت میشه .......

انمیشن زیبا و درد ناک
    نکته اصلی انمیشن تکراری نبودن سبک و لحن داستان هست
    داستان نا مکرر عشق رو با زبون تازه ای یک بار دیگه تعریف میکنه
    این انمیشن تمام جزییات هست
    چیزی که ما حال میکنیم جزییات زندگی دو کارکتر + خانواده اونها هست
    که ما رو سرگرم + اموزش میده
    انمیشن با زیبایی تمام عشق رو میگه
    یک دیو و دلبر با تفاوت کم
    چیز ندارم بگم
    چز بگم
    متشکر م از سازندش
    همین......

امتیاز ها

کارگردان 20 ( بسیا بسیار زیبا ( یک تارکفسکی ؟)
    پ.ن
    فیلمنامه 20 ( بسیار زیبا بود و خیلی اموزنده )
    Last edited by Essi69; 20-10-2010 at 14:38.

10. 15 کاربر از Essi69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Coraline

در مورد دختربچه ایه که با پدرو مادرش به یه خونه آپارتمانی اسباب کشی کردن، دختره خیلی بازیگوشه ولی پدرو مادرش اهمیت چندانی بهش نمیدن و فقط مشغول کارهای خودشونن؛ از طرفی دختره یه در مخفی توی خونشون پیدا میکنه که به یه جای مرموز راه داره که در اونجا پدرو مادری مثل مال خودش رو ملاقات میکنه که برعکس پدرو مادر خودش، بهش محبت زیادی دارن اما ...

انیمیشن خیلی خوش ساختیه، واقعا لذت میبردم میدیدمش چون فکر همه جا رو کرده و واقعا اشکال چندانی توش پیدا نکردم، هیچ جایی بیننده رو خسته نمیکنه و تا آخر جذابیتش رو حفظ میکنه.
    داستان جالبی داره، با اینکه مثل انیمیشنهای تیم برتون فضاش تیره س ولی بازم مثل همونا، شادی داخلش هست، مخصوصا وقتی توی دنیای غیر واقعی وارد میشه. برای همین اولش واقعا فکر کردم تیم برتون ساختش!!! : دی
    توصیه میشه.

امتیاز به داستان: 8
    امتیاز به دیالوگها: 9
    امتیاز به ساخت: 9

امتیاز کل: 8.5

=================

Shrek Forever After

در ادامه ی قسمتهای قبلی، این دفعه یه آدم بد دیگه ظاهر میشه که میخواد سلطنت رو به دست بگیره، از راههای مختلف میخواست اینکارو بکنه ولی نتونسته بود، پس وقتی که میبینه شرک از زندگی تکراریش خسته شده، بهش یه پیشنهاد میده و شرک هم قبول میکنه ولی...

جالب اینجاست که هرچی هم داستان شرک رو ادامه میدن، باز هم جزء پرفروش ترینها میشه! همینطوری بخواد پیش بره تا شرک 20 هم میاد! : دی
    این قسمت هم داستانش تو مایه قسمتهای قبلیه ولی باز هم طبق همون قاعده که اولی بهتره، قسمتهای جدید خسته کننده تر و تکراری تر میشن؛ هردفعه یه داستان کلیشه ای دیگه که آخرش شدیدا چراغ میزنه!!!
    فقط اگه از طرفدارانش هستین ببینین!

امتیاز به داستان: 1
    امتیاز به دیالوگها: 5
    امتیاز به ساخت: 6

امتیاز کل: 4

12. 12 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض جنگ‌های تابستانی ـ 2009 ـ Summer Wars

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با معرفی یک دنیای مجازی به اسم Oz آغاز میشه که هر فرد با عضویت در اون با داشتن یک اوتار و کاراکتر کارتونی دلخواه خودش میتونه یک زندگی دلخواه رو بازی و تجربه کنه . کل اصول و روابطی که در این دنیای مجازی و در طول فیلم نمایش داده میشه به یک بازی تشبیه شده که هم سرگرم کننده است و هم تجربه ای دلخواه هر فرد .

پسری به اسم کنجی کویسو که در ریاضی نابغه است و یکی از 4 میلیون عضو Oz هست به درخواست ناتسوکی قبول میکنه برای کمک در کاری همراهش به محل زندگی خانواده او بره ، اما وقتی به اونجا میرسه متوجه میشه خانواده برای جشن تولد 90 سالگی مادربزرگ آماده میشن و باید چند روزی نقش نامزد ناتسوکی رو بازی کنه اما یک اشتباه باعث تقابل دنیای مجازی OZ و دنیای واقعی میشه ... ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

در این فیلم جمع خانواده و اجتماع مجازی در برابر هم قرار می گیرند اما کلیت فیلم یک تعادل لذت بخش برای مخاطب به نمایش می گذاره . کنجی از حضورش در جمع گرم و سنتی یک خانواده لذت میبره هرچند خودشو با اون غریبه میبینه ، چراکه عدم توجه خانواده کنجی اولین دلیلی بوده که اونو به سمت دنیای مجازی Oz کشونده و جنس این بستر جمع واقعی رو کمتر لمس کرده و حتی نمیتونه علاقه ی پنهانش به ناتسوکی رو بیان کنه ... روند فیلم به گونه ای است که احساس نمی کنید با فیلمی صرفا روان شناسانه که در مدح خانواده ساخته شده طرف هستید بلکه حضور مباحث مرتبط با تکنولوژی در دنیای امروز انسان رو امری غیر قابل انکار نشان میده ، اینکه دنیای مجازی اگر تعادلی متناسب با دنیای حقیقی داشته باشه چقدر میتونه در بروز موفقیت انسان ها تاثیرگذار باشه .

نسخه دوبله انگلیسی فیلم هم قراره در امریکا اکران بشه تا شانس نامزدی اسکار رو هم داشته باشه . از کارگردانش (Mamoru Hosoda) قبلا The Girl Who Leapt Through Time رو هم دیده بودم که هر دو حاصل همکاریش با استودیو مدهاوس (Madhouse) هستند . البته قبل از این دو اثرش در استودیو توئی (Toei Animation) چند اپیزود و فیلم از دیجیمون و ششمین فیلم از وان پیس رو کارگردانی کرده ! مطمئنا حضورش در مدهاوس مسیر بهتری در عرصه کاری براش رقم زده که خب امیدوارم ادامه داشته باشه .

14. 9 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

the little mermaid ariel's beginning

داستان : در مورد گذشته ی پری دریایی هست که اول داستان کودکیشو نشون میده که اونها خانواده ی شادی بودن اما با مرگ مادرشون همه چیز تغییر میکنه و ...

داستان قشنگی بود ، همه چیز خوب بود فقط یکمی بچه گونه بود!
    بهش 7 از 10 میدم.

IMDB : 6.5

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

16. 7 کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز talot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    فراتر از اندیشه

10

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با معرفی یک دنیای مجازی به اسم Oz آغاز میشه که هر فرد با عضویت در اون با داشتن یک اوتار و کاراکتر کارتونی دلخواه خودش میتونه یک زندگی دلخواه رو بازی و تجربه کنه . کل اصول و روابطی که در این دنیای مجازی و در طول فیلم نمایش داده میشه به یک بازی تشبیه شده که هم سرگرم کننده است و هم تجربه ای دلخواه هر فرد .

پسری به اسم کنجی کویسو که در ریاضی نابغه است و یکی از 4 میلیون عضو Oz هست به درخواست ناتسوکی قبول میکنه برای کمک در کاری همراهش به محل زندگی خانواده او بره ، اما وقتی به اونجا میرسه متوجه میشه خانواده برای جشن تولد 90 سالگی مادربزرگ آماده میشن و باید چند روزی نقش نامزد ناتسوکی رو بازی کنه اما یک اشتباه باعث تقابل دنیای مجازی OZ و دنیای واقعی میشه ... ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

در این فیلم جمع خانواده و اجتماع مجازی در برابر هم قرار می گیرند اما کلیت فیلم یک تعادل لذت بخش برای مخاطب به نمایش می گذاره . کنجی از حضورش در جمع گرم و سنتی یک خانواده لذت میبره هرچند خودشو با اون غریبه میبینه ، چراکه عدم توجه خانواده کنجی اولین دلیلی بوده که اونو به سمت دنیای مجازی Oz کشونده و جنس این بستر جمع واقعی رو کمتر لمس کرده و حتی نمیتونه علاقه ی پنهانش به ناتسوکی رو بیان کنه ... روند فیلم به گونه ای است که احساس نمی کنید با فیلمی صرفا روان شناسانه که در مدح خانواده ساخته شده طرف هستید بلکه حضور مباحث مرتبط با تکنولوژی در دنیای امروز انسان رو امری غیر قابل انکار نشان میده ، اینکه دنیای مجازی اگر تعادلی متناسب با دنیای حقیقی داشته باشه چقدر میتونه در بروز موفقیت انسان ها تاثیرگذار باشه .

نسخه دوبله انگلیسی فیلم هم قراره در امریکا اکران بشه تا شانس نامزدی اسکار رو هم داشته باشه . از کارگردانش (Mamoru Hosoda) قبلا The Girl Who Leapt Through Time رو هم دیده بودم که هر دو حاصل همکاریش با استودیو مدهاوس (Madhouse) هستند . البته قبل از این دو اثرش در استودیو توئی (Toei Animation) چند اپیزود و فیلم از دیجیمون و ششمین فیلم از وان پیس رو کارگردانی کرده ! مطمئنا حضورش در مدهاوس مسیر بهتری در عرصه کاری براش رقم زده که خب امیدوارم ادامه داشته باشه .

خيلي جالبه حالا تو بازار هست به زيرنويس فارسي يا بايد دانلود كرد
    ميشه يه سايت معرفي كنيد اگه بايد دان بشه

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من دو تا انیمیشن کوتاه دیده ام. معرفی میکنم.

یکیش که پدر و دختر بود (Father and Daughter) برای سال 2000.
    خیلی قشنگ بود.

در باره دختریست که پدرش به علتی که معلوم نیست ترکش میکنه و دیگه بقیه ش رو خودتون ببینید...
      محتوای مخفی: دو سوال 
    1- آخرش توی خیالش پدرش رو بغل میکنه؟؟
    2- چرا پس وقتی دوباره سنش میاد پایین به سن اولیه ش نمیرسه؟ سن اولیه ش کودک بود ولی این نوجوان یا جوان شد؟
    + اگه این انیمیشن معانی خاصی داشت بهم بگید لطفا

و اون یکیش هم More بود برای سال 1998.
    اینم جالب بود. در باره دنیای تاریک و کدر امروزه. جوامع صنعتی و انسانی که در رویای شادمانیهای کودکی به سر میبره...
    راستش یه چیزایی دستگیرم شد و یک تفاسیری کردم. ولی اگه میشه بهم توضیح بدید لطفا اگه زیاد میدونید!

Last edited by Nocturne; 26-11-2010 at 11:26.

19. 5 کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •