تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 53 اولاول ... 2733343536373839404147 ... آخرآخر
نمايش نتايج 361 به 370 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Despicable Me 2010

تو تلویزیون تبلیغش رو دیدم که پر فروش ترین "فیلم" حال حاضر امریکاست . و البته من قبل از تبلیغ رفتم و دیدمش !

یه مهاجر آلمانی تبار تو یه شهر در جایی از امریکا یه مرکز مخفی در قالب منزل درست کرده و بتنهایی زندگی می کنه . تو خونه ی او یه پروفسور پیر دیوانه و هزاران ربات لوبیایی شکل زندگی می کنند .
    مرد ، که هیبتی شبیه به دراکولا داره البته گذشته ی چندان خشونت و تبهکارانه ای نداشته . بلکه والدین و تربیت نادرستش او رو به جو انتقام و انزوا کشوندن . او که بدنبال یک اسلحه با قابلیت کوچک کردن اشیاء ست .
    باید از پس یه مخترع جوان باهوش بر بیاد . برای نفوذ به قلعه ی او ، سه دختر بچه رو از یتیم خانه بفرزندی قبول می کنه و به بهانه فروش کلوچه های مورد علاقه مرد جوان تا به قلعه او نفوذ کنه ....

داستان فیلم چندان مهیر نیست و بیشتر ماجراها جذاب هستند . بنظر من بهترین فرم فیلم کمدیه تند و فلفلیه فیلم + شخصیت پردازی داستانی + از همه مهمتر پرداخت گرافیکی منحصر بفرد کارتونه .
    در بخش گرافیک بظرافت عجیب و غیر مترقبه ای برخورد می کنیم . از شمایل سازی چهره ، صورت ، نوع حرکات و میمیک های سه بعدی که دقت بسیار حرفه ای داشتند . بعنوان مثل چهره های پروفسور دیوانه ، مادر و مرد آلمانی .
    شما در لحظات مشترک چهره های گرافیکی خاصی رو می بینید که از دید روانشناسی روی علائم فیزیکی لبخند ، ترس ، جا خوردن ، تعجب و ... بسیار حرفه ای کار شده و هر کدام نمایش مجزایی دارند . وقتی هر سه کودک تعجب می کنند ، حالت چشمان و لبها و شمایل سه بعدی صورت فوق العاده است !

در مورد کمدیه فیلم :
    فیلم تند و سریعی رو می بینیم که از پس حوادث زیادی بسرعت عبور می کنه و زیاد روی مسائل عاطفی هم سکته نمی کنه . در عوض به نمایشهای اکشن در حد تیپ کارتونها رود-رانر و تام-جری هم تاکید مضاعف داره . یکسری چیزها رو هم باید پیش از نمایش فیلم بدونید تا متوجه کمدی های مخصوص امریکایی فیلم بشید .
    و گرنه از خودتون مرتب سووال می کنید که مثلا اینکارش چه معنی داشت ، چه بی نمک !

فیلم ارجاعات قابل توجهی به کارتونهای قدیمی تر از خودش هم داشته و از داستانهای اساطیری هم کپی های آزاد برداشته .

گرافیک کرکتریزیشن : 10
    دیزاین : 7
    آرت دایرک ، آرت گرافیک : 9
    داستان : 7 الی 8
    شخصیت پردازی : 7 و نیم
    خلق کمدی داستانی : 9
    خلق فانتزی : 8

آل اور : 9 و اندی

2. 18 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض یک سرود کریسمس - A Christmas Carol 2009

کریسمس دلم می خواست این کارتونو ببینم اما دستم به سینما نمی رسید . از طرف دیگه انتشار دی.وی.دی این کارتون از معروفترین فیلمهای بعد از خودش هم طولانی تر شد .
    بخودم می گفتم ببین دیگه والت دیزنی چی ساخته که می خواد یسال دیگه نسخه دی.وی.دی به بازار بده !
    و خب بعد از تماشای کارتون واقعا به جمله بالایی پی بردم !

عرض کنم که .... ، این دیگه چی بود من دیدم ؟ مغزمو منفجر کرد . کدوم دیوانه ای برای این انیمیشن استوری لاین نوشته ؟
    والت دیزی و چه به این کارا ؟
    این کارتون مملو از نمایشات و تصاویر مزاحم بصریست . بقدری که حتی چندش آور می شه و غیر قابل تحمل استفاده از سبک انیمیشن "شبه حقیقی" و اصلی تر از اون ، خلق نمایش کاملا جدی در قاب فانتزی برای بخش های داستانی ... فیلم رو کاملا وحشتناک کرده . من که زهلم آب شد از بس فضای تاریک و تهدید آمیز دیدم . منم جای اسکروچ بودم شلوارمو هم به فقرا می بخشیدم !! ......

این کجاش سرود کریسمسه ؟ با زور و شکنجه پیرمرده بیچاره رو مجبور کردن تا پولاشو به فقرا ببخشه . اونم از اون نامزد اسکروچ که با فیس و افاده در حالیکه تو سکانسی می گه من یه مرد دیگه ای رو ملاقات کردم ولی اگه تو هنوز منو بخوای بر می گردم .... اینم از آموزش ترا جنسیتی دیزنی

هیچ ابتکار جذابی در طراحی غولهای روح کریمس ندیدم . یکی-از-دیگری چندش آور تر . در انتخاب روح شمعی شکل و روح کریمس آینده کاملا واضحه کارگردان خواسته قابلیت های گرافیکیش رو برخ بکشه . نه خلاقیت فانتزی.
    نشون دادن نمایش شبه-حقیقی کلا بر مبنای برخ کشیدن قابلیت های تصویر سازی متحرک مجازیست . در حالیکه به فضای فانتزی اثر لطمه ی جدی زده .

فیلم در بخشهای زیادی بجای تکیه بر لطایف داستان منبعث از گرافیک زمخت و اجباری ، مرتب شاخه بشاخه فضا عوض می کنه و مهلت نمی ده مخاطب با فضای نمایشی جدید ارتباط برقرار کنه . بخصوص در سکانس های برخورد با روح کریسمس آینده .

از همه اینها گذشته من نفهمیدم چرا همه ملت از اسکروچ طلبکار بودن ؟ از اون کلفت دزد گرفته تا زن کارگر اسکروچ که پشت سر اسکروچ و جلو بچه ها متلک می گفت و نفرین می کرد ، از خود همکار اسکروچ که مرتب زار می زد از بدبختیش ، از اعانه جمع کن های خیابونی ... حتی برادر زاده ی اسکروچ دو بار عموش رو "الاغ" صدا زد و همه در میهمانی اونو "خر" می دونستند . این چجور پیام اخلاقیه ؟!

اسکروچ متحول شد باقیه مردم چی شدن ؟ تو تمام پوستر های این کارتون اسکروچ رو عجوزه ای جادوگر نما کشیدن که مثل لکه ننگ اجتماع آنروز لندنه . اما در مفهموم داستانی که بتصویر می کشند ، بنظر من اسکروچ با شرف ترین شخصیتی بود که در لندن می زیست در حالیکه مثل اطرافیانش نقاب بصورت نداشت .
    از نکات دیگه هم اینکه زندگیه کارمند اسکروچ چنانکه در فیلم می بینیم چندان هم بد نیست که اظهار می کنه . خریت خودش باعث شده 7 تا بچه پس بندازه و می خواد خرجیشونو اسکروچ بده . بوقلمونشونم که براه بود . دیگه چی می خواست ؟!
    اصلا مغزم سوت کشید چقدر این کارتون در سناریو و پرداخت ضعف داره . مردشور اون کارتون ساختنتونو ببرن .

4. 15 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز The Joker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این انیمیشین رو هم دیدم Batman Under The Red Hood

خیلی خیلی خوب بود ، کاملا تحت تاثیر دارک نایت بود و کی از عوامل موفقیتش هم همین بوده ؛ بعضی صحنه ها اینقدر شبیه به دارک نایت هست که سریع صحنه های فیلم جلوی چشمتون میاد ؛ انیمیشن خیلی خوب و اکشن و جذاب کار شده ؛ کاراکتر Red Hood با صدای جنسن آکلس بسیار جذابه ؛ دوبله و موسیقی قوی ؛ داستان خوب و هیجانی و اخلاقی در خیلی مواقع ؛ پایانی جالب و در کل این انیمیشنش خیلی خوب بود .

بهش امتیاز 8 میدم

6. 9 کاربر از The Joker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Home On The Range

در مورد یه گاوه ماده س که صاحبش ورشکست میشه و مجبور میشه به یه مزرعه دار دیگه بدش، اما این یکی مزرعه هم داره ورشکست میشه (شانس نداره!) اما این گاوه به فکر چاره میفته.

مثل کارتونهای دیگه ی والت دیسنی، داستان قشنگ و جذابی داره.
    ولی بازم مثل همونا، کاملا قابل پیش بینیه! اما با این حال،

امتیاز به داستان: 6
    امتیاز به شخصیت پردازی: 4
    امتیاز به دیالوگها: 6
    امتیاز به ساخت: 5

امتیاز کل: 5.5

========================

The Wild

در مورد شیر نریه که یه پسر داره و با دوستاشون توی یه باغ وحش زندگی میکنن، از اونجایی که میونشون با هم زیاد خوب نیست، بچه شیره (بس که فضوله) میره توی یه جعبه ی باربری و گرفتار میشه غافل از اینکه این جعبه داره به یه جزیره میره؛ حالا از اون طرف هم پدرش و چندتا دیگه دارن دنبالش میگردن.

خیلی خیلی مزخرف! تقلید کامل از ماداگاسکار!!! فقط یه ذره شخصیتها و داستان رو تغییر دادن! نمیدونم چرا جزو پرفروشها دیدمش!!! حیف!
    داستانش که هیچ تعریفی نداره، اصلا هم قسمت جذاب نداره و کاملا هم قابل پیش بینیه! به زور تا آخر دووم اوردم! شخصیت پردازیشم اصلا جالب نیست!
    تنها نکته ی مثبتی که داره، کیفیت و جلوه های ویژه شه، تقریبا به خوبی تونسته به طبیعی نزدیکش کنه، ولی به نظر من باید اینکارو با یه داستان جدی تر میکرد نه یه داستانی مثل این! چون به نظر من هیچکدوم از قیافه های شخصیتهاش برای بیننده (مخصوصا بچه ها) جذاب نیست!
    فکر کنم والت دیسنی خواسته ببینه میتونه کارتون با این کیفیت بسازه یا نه؟

امتیاز به داستان: 1
    امتیاز به شخصیت پردازی: 2
    امتیاز به دیالوگها: 2
    امتیاز به ساخت: 8

امتیاز کل: 3.5

8. 14 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض Sita Sings the Blues_2008

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اقتباس موزیکالی است از یک حماسه قدیمی سانسکریت که نینا پلی (Nina Paley) هنرمند 42 ساله امریکایی آن را در طول پنچ سال ساخته که ترکیبی از سبک کات اوت و انیمیشن دوبعدی و فلش است .

هسته اصلی داستان نمایش حماسه ی هندی Ramayana است ؛ عشق سیتا و راما که بعد از ربوده شدن سیتا توسط راوانا با مباحثی مثل وفاداری و خیانت و ... گره میخوره . در فواصل فیلم هم سه راوی نیمرخ که به شکل کاراکترهای نمایش سایه ای هستند در مورد داستان اصلی بحث می کنند ، اما به موازات اون داستان زنی به اسم نینا رو شاهد هستیم که تنهایی ناشی از مسافرت همسرش بتدریج با بی تفاوتی در بازگشت همراه میشه و اونو به واقعیت تازه ای میرساند...

تعادل خوبی بین بخش های موزیکال ، جدی ، بحث جانبی سه روای و داستان نینا می بینیم ، چه از لحاظ زمانبندی و چه از لحاظ تنوع بصری و طنز مناسب بکار رفته . حتی اون intermission حدودا سه دقیقه ای وسط کار ! هرچند آهنگسازی خوب فیلم روی بخش موزیکال و مفاهیم عاشقانه اون تاثیر بیشتری داشته .

نینا پلی کارگردان باهوشی است دستپخت خوبی هم داره ، این مسئله رو از اولین انیمیشن بلندش میشه استنباط کرد ، اقتباس او از یک داستان حماسی با لایه ی ظریفی از تفکرات شخصی پوشیده شده اما نوع روایت داستان و المانهایی که به فیلم اضافه شده در سطحی متعارف قرار گرفته . حتی وقتی در نهایت به سمت و سوی زنانه داستان میرسیم نینا پلی با یک تغییر جزئی در رنگ یک گربه و چند تا عکس روی دیوار شخصی بودن این بخش رو براحتی بیان میکنه و این برای اثر یک امتیاز بشمار میره . ترکیب کات اوت و انیمیشن دوبعدی برای یک اثر مستقل قابل قبول به نظر میرسه اما در این کار یکی از ویژگی های قابل توجه انیمیشن هم بشمار میره ، نینا پلی المان های خوبی برای کلیت یک اثر مستقل انتخاب کرده . رندرینگ نسخه نهایی انیمیشن هم توسط یک کامپیوتر مکینتاش خانگی صورت گرفته و با تمام این احوال بودجه فیلم حدود 290 هزار دلار آب خورده .

10. 9 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

Batman Under The Red Hood محصول 2010

در این انیمیشن یک شخصیت منفی جدید به نام Red Hood داریم که جذاب‌تر و ماهرتر از batman است
    صحنه های اکشن خوب ( بعضی مبارزها به Ninja Turtles شبیه است) به همراه داستانی که کمی از واقعیت دور شده است ( زنده کردن مردگان!)
    عنوان بندی ابتدای این انیمیشن خیلی جذاب است و فضای تاریک داستان فیلم را به خوبی نشان می‌دهد

دیالوگ منتخب من :

Red Hood: Just be happy I only killed one of them. They're all assassins.
    Batman: And what are you?
    Red Hood: I'm cleaning up Gotham. More than you ever did.
    Batman: You're stealing territory from Black Mask and killing anyone who gets in your way.
    Red Hood: Black Mask is just a part of the plan.
    Batman: Plan? You're becoming a crime lord.
    Red Hood: Yes. You can't stop crime. That's what you never understood. I'm controlling it. You wanna rule them by fear. But what do you do with the ones who aren't afraid? I'm doing what you won't, I'm taking them out

12. 5 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

Beowulf 2007

داستان :
    توی یک سرزمین غولی به نام گرندل وجود داشته که صدای مردم آزارش میداده و توی یک غار در بیرون شهر زندگی میکرده. یک شب وقتی پادشاه جشنی برپا میکنه صدای جشن به گوش گرندل میرسه و اونو عصبی میکنه ، پس به جشن میاد و کلی از افراد رو میکشه . در این بین فردی با همراهانش به این شهر میاد که اسمش بیوولف بوده و به شاه سرزمین قول میده که هیولا رو از بین ببره و ...

خب از لحاظ ساختاری خیلی خوب کار شده بود، صدا گذاری و ... ، ولی از سناریوش اصلا خوشم نیومد
    امتیاز من به این انیمیشن : 5.5 از 10

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Maggy_P; 27-08-2010 at 22:35.

14. 8 کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

در حدود سالهای 1950 شوروی برای اعزام و تست زنده ماندن جانداران بزرگ در فضا حدود 50 سگ رو مورد آزمون قرار داد و قرار بود از بین اونها چند سگ برای نخستین بار به فضا بروند . ماجرای حقیقه این فضانوردان یه خاطره ی ملی در روسیه حساب می آد .

این کارتون بر مبنای این داستان ساخته شده . البته بسیار فانتزی و بانمک تر !

سگهای فضایی 2010

"استرلکا" یک سگ نمایشی سیرکه . او روزی که قراره برای مردم از داخل یک توپ شلیک بشه ، اشتباها به بیرون سیرک و خیلی دور پرتاب می شه و می افته وسط خیابونای عادیه مسکو ... او با یک سگ ولگرد بنام بلکا و یه موش آشنا می شه . اونا طی اتفاقی وارد پروژه فضایی شوروی می شند . در حالیکه سگهای گنگستر در تعقیبشونند .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با نمکیه خاص کارتون بیشتر بخاطر متلک های روسیه فیلمه . مثلا شخصیت لات بلکا و قیافه ی الاف روسیه او ؛ سگهای گنگستر روس ... موش فیلم هم با موشهای کارتونای امریکایی فرق داره . نمایش و جدیت هدف فضایی شورروی هم چیز خاصیه .

رویه هم رفته کارتون از دید گرافیک هم بسیار خوب پرداخت شده . روسیه از قبل که تحت تحریم شرکت های والت دیزنی و ... امریکا بوده . صنعت انیمیشن سازیه فوق العاده ای داره که بیشتر در کارتونهای هنری می شه تجربه اشون کرد . این کارتون تجربه ی رقابت در مقابل سینمای کودکان کشورهای غربی بخصوص انیماتورهای امریکا و ژاپنه .
    تیریویا : من کارتون رو بزبان روسی و آنلاین تماشا کردم . زیرنویس برای اون وجود نداره

16. 11 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hirad_g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اصفانی دارم میشم...

پيش فرض

(Sinbad Legend of the Seven Seas (2003

http://www.imdb.com/title/tt0165982

دزد یا قهرمان؟ قصه مردی که میگه به خاطر پول کار میکنم ولی حاضره جونشو در راه دوستی فدا کنه. قصه ی شاهزاده خانمی که روی دریاها سفر می کنه و عاشق میشه. انیمیشنی دو بعدی و جالب از کمپانی دریم ورکس.داستانش در مورد دو تا دوسته که یکی حالا شده دزد و یکی وارث تاج و تخته. اما خلاصه داستان:
    اریس اله ی انتقام قصد دزدین کتاب صلحو داره تا در دنیا هرج و مرج ایجاد کنه اون هیولای خودش Cetus (صورت فلکی نهنگ) رو به زمین میفرسته تا این کتابو از کشتی حامل اون بدزده سندباد هم به دنبال کتابه و به کشتی حمله میکنه اما با دوستش مواجه میشه که مسئولیت محافظت از کتاب صلحو داشته تو همون دزدی سندباد پروتئوسو از حمله سیتوس نجات میده اما بر اثر یک ضربه توی آب میوفته و با یک زن مواجه میشه ،اله دشمنی و انتقام، اله از سندباد میخواد تا کتابو برای اون بدزده تا ثروتمند بشه و مهم تر از اون زنده بمونه.سندباد با قبول کردن این وعده به قصد دزدین کتاب به سیراکوس میره . تو سیراکوس به افخار کتاب ضیافت شاهانه ای برگزار شده ولی طی جشن سندباد طور ناگهانی از دزدی منصرف میشه و مهمونیو ترک میکنه اریس که دنبال کتابه خودشو شکل سندباد میکنه و کتابو بدست میاره. سندباد بی خبر از همه جا هم به خاطر این جرم بزرگ محکوم به اعدام میشه اما پروتئوس از حق جایگزینی استفاده میکنه و به سندباد ده روز فرصت داده میشه تا کتابو از تارتاروس برگردونه و سندباد درگیر ماجرایی میشه که زندگی دوستش به اون بستگش داره...
    به نظر من داستان از هیجان کافی برخورداره مخصوصاً این که برای ما ایرانی ها نا آشنا هم نیست(قصه های ایرانی عربی با ترکیب یونان). موسیقی متن هم خیلی خوب با داستان بالا و پایین میره. بعضی از سکانس ها هم به صورت سه بعدی طراحی شدن. من این انیمیشنو مدت ها پیش دیدم اونم تو دو نسخه یکی زبان اصلی یکی هم دوبله ی گلوری.البته گلوری یک سال پیش خبر دوبله این انیمیشنو تو سایت زدکه من نمی دونم با دوبله چار پنج سال پیش فرق داره یا نه (به هر حال داستان گلوریو و فشارای روی اونو همه میدونن).
    کارگردان این اثر تیم جانسون ( Tim Johnson ) که قبلاً کارگردانی انیمیشن های مورچه ای به نام زی و آنسوی پرچینو به عهده داشته و در استوری بورد و تهیه کنندگی چند انیمیشن دیگه دریم ورکس نقش داشته.صدا پیشه نقش اصلی هم براد پیته که در دریم اسفاده از افراد مشهور به عنوان صدا پیشه رایجه.
    امتیاز در IMDB 10/6.6
    امتیازی که به این داستان میدم 7( به نسخه دوبله شده امتیاز 8 میدم چون واقعاً خنده دار و قشنگ دوبله شده)
    مدت زمان: 86 دقیقه.
    با این که این انیمیشن به نسبت فروش خوبی نکرده به هر حال من توصیه میکنم حتماً ببینیدش. در زیر چند تا اسکرین شات از فایل خودمو میزارم(اندازه تصویر کوچیک شده)

Last edited by hirad_g; 08-09-2010 at 03:38.

18. 7 کاربر از hirad_g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض بتون آرمه ـ 2006 ـ Tekkon kinkurîto

" چه شناختی از آتش دارید ؟
    ظاهرش آرام و بی آزاره در حالیکه باطنش نیرو و خرابیه
    اونم مثل آدما باطنش مخفیه ، گاهی برای اینکه بدونیم اون تو چی داره باید بهش نزدیک بشیم
    گاهی برای رسیدن به حقیقت باید خودمون رو بسوزونیم
    "

در محله ای قدیمی بنام گنج باندهای مافیایی و تبهکاران بر سر قدرت و اداره امور در برابر هم قرار دارن . دو بچه ی یتیم و بزهکار به اسم سیاه و سفید هم با این جریان و شرایط همراه هستند و خودشون رو جزو گروه گربه ها و محافظت از محله رو وظیفه خودشون می دونند . از طرف دیگه سرکرده ی باند یاکوزا تصمیم داره محله رو برای ساخت تفریگاه تجاری از شر همه اونها پاکسازی کنه و ...

در طول فیلم نمادها و تضادهای بسیاری رو شاهد خواهید بود که آمیخته با مفاهیم روان شناسی روایت تلخی از عمق تاریک واقعیت پیش روی شما رو به نمایش میگذاره . در برابر سیاه که باهوشه و خشونت و رفتاری بالاتر از سن خودش داره این سفید هست که معصوم و بیگناه با حرفهای بهلول وار خودش شما رو به فکر فرو میبره . این تضاد ذاتی با وابستگی شدید این دو برادر به هم درهم آمیخته ؛ به جز این رویا و آرمانی که سفید در سر می پرورانه در برابر ذهنیات کابوس وار ناشی از حس انتقامجویی سیاه ، حضور نمادین کبوتر ، کلاغ و موجود با کله گاو شاخدار نمونه هایی از این مفاهیم هست .

این انیمیشن بارزترین مشخصه های رایج در انیمه های ژاپنی رو نداره ، اغراق در درشتی چشم و فرم بروز احساسات کاراکترها در این انیمه محلی از اعراب نداره ، بزرگنمایی در فرم طراحی کاراکترها و نحوه حرکاتشون به شکلی منحصربفرد پیاده شده ، و خب جالبه که این انیمیشن از روی مانگایی با همین عنوان و مشخصات ساخته شده ، فرم طراحی ها بیشتر یادآور سبک اروپایی ها است که با المانها و فضاهای سمبولیک ژاپنی مخلوط شده . همه اینها بعلاوه جزئیات بسیار محیط در کنار رنگ پردازی غنی انیمیشن بعلاوه طراحی و پرداخت حسابشده کاراکترها که از مانگایی با ساختار محکم برآمده تجربه متفاوتی رو برای شما رقم میزنه مثل لمس آتش برای درک ماهیت درونش .

این انیمیشن حدود دو سه سال پیش توسط انجمن گویندگان جوان دوبله شده که حدودا پنج دقیقه ازش حذف شده و کیفیت تصویرش هم بسیار کاهش پیدا کرده و خب البته ریتینگ R تعیین شده اش هم !

از اوایل فیلم و سکانسی که توجه من رو به خودش جلب کرد : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تلفظی اشتباه از عبارت Tekkin Konkurito به معنی بتون آرمه (steel reinforced concrete) است ؛
    که در یکی از دیالوگ های خاص سفید هم اشاره ای بهش میشه :

Concrete's got a special smell.
    Summer, winter, morning, night,
    all got their own smell.
    But l like it when it rains.
    Smells like margarine
    . i

20. 6 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •