تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 53 اولاول ... 2228293031323334353642 ... آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

کاربر فعال انجمن موسیقی و تلویزیون Dark Shine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایــ مشهــد ـران

پيش فرض

The Nightmare Before Christmas
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    انیمیشن کابوس قبل از کریسمس. به تهیه کنندگی تیم برتون. به کارگردانی هنری سلیک. محصول سال 99 از شرکت والت دیزنی.

این فیلم یکی از انیمیشن های معروف محصوب می شه. ریتش توی ای ام دی بی از ده 8 هست. که می شه جزو 250 تا فیلم برتر. ( رتبه ی 227 )
    اما من زیاد ازش خوشم نیومد. به نوعی به نظرم تکراری اومد. پیام های داستان رو می گم.
    خود مدل داستان رو هم زیاد دیده بودم. اما احتمالا اونای که دیده بودم رو از روی این ساخته اند.
    داستان توی شهر هالووین اتفاق می افته. شهری که تمام مردمش ترسناکن. و کل عمرشون خودشون رو برای جشن هالووین اماده می کنن. اما اصل کاریشون احساس می کنه ااز این کار تکراری خسته شده. و یه نظراتی به کریسمس می ندازه....

انیمیشن مدل عروسکی داره. یعنی همو مدلی که کرولاین داشت. از این نظر جالب بود.
    موزیکال هم بود.
    اما همون طور که گفتم ، خیلی از نظر داستانی ازش لذت نبردم.
    امتیاز من به انیمیشن از ده: 7 ( خیلی لذت نبردم. اما به هر حال خوشم اومد.)
    Last edited by Dark Shine; 08-12-2009 at 09:24.

2. 5 کاربر از Dark Shine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

انیمیشن more محصول 1998 به کارگردانی Mark Osborne که انیمیشن Kung Fu Panda هم به کارگردانی اوست

یک انیمیشن کوتاه (6 دقیقه‌ایی) فوق‌العاده درباره :

دنیای بدون احساس
    سیستم کاری سختگیرانه و صنعتی و تکراری و کسل کننده و غیرخلاق
    افسردگی
    اختراع و مخترع
    گوهر وجودی انسان و شادی دورنی انسان
    جستجو کردن شادی در بیرون از وجود خودمان
    تغییر دید نسبت به دنیای اطراف
    اینکه برای بدست آوردن شادی چه چیزهایی را از دست می‌دهیم
    اینکه شادی مقابل چشمان ماست فقط باید خوب نگاه کنیم

نوشتن داستان این انیمیشن کوتاه، لذت تماشای آنرا کم می‌کرد بنابراین به جای داستان موضوعاتی که در آن مطرح شده بود را نوشتم
    آهنگ فوق‌العاده‌ایی هم این انیمیشن دارد که کاملاً به تصاویر آن ترکیب شده است

انیمیشن more در سال 1998 نامزد اسكار بهترين انيميشن كوتاه شده است و تا به حال 9 جایزه برده است

امتیاز من : 7.5 از 10

تنها لینک دانلودی که از این انیمیشن پیدا کردم که کیفیت خوبی هم دارد :

http://www.youtube.com/watch?v=Sd-oNZHKWgA

توصیه می‌کنم حتماً این انیمیشن را ببینید

4. 8 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و تلویزیون Dark Shine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایــ مشهــد ـران

پيش فرض

9
    محصول سال 2009
    کارگردان شین اکر
    فانتزی علمی.

براي نمره دادن به انيميشن ناين بايد بگم از ده 11ميگيره چون علاوه بر معنا گرا بودن فيلم شخصيت پردازي و داستان خيلي جالبي داره. داستان فيلم هم كه در آينده اتفاق ميوفته حكايت از جنگ بين ماشين ها (روباتها)كه به وسيله ي ماشيني به اسم ماشين صلح رهبري ميشن و انسانهاست. ماشين صلح رو دانشمندي ميسازه ولي از اثرات مخرب اون اطلاع نداشته و در آخرين لحظات زندگيش روح خودش رو در يك عروسك به اسم9 ميدمه و........
    پلير جان توضيح بيشتر هم نميدم تا هم اونايي كه نديدن برن ببينن لذت ببرن نه من براشون تعريف كنم دوما براي اينكه چشت دراد:دي

نمرره ی این کاربر از ده به انیمیشن: 11
    نمره ی کاربران ای ام دی بی : 7.1

می دونید از اولین چیزای که به ناظرا ( معمولا توی هر سایتی) یاد می دن اینه که با کاربر ها درست رفتار کنن و لحن حرف زدنشون هم بیشتر جدی باشه تا شوخی.
    بعد کاربرا اعتراض می کنن که چرا هر کی ناظر می شه انقدر خودش رو می گیره. الان من راجع به خط اخری که ون هلسینگ عزیز نوشته چی می تونم بگم؟ حالا من که کلا جدی هستم و حرف بدی به صورت مکتوب نمی زنم. لینک رو خودم گذاشتم و یه چند خط هم خودم به صورت ابی نوشتم که باید خود پوریا می نوشت. اما انشالله توی میتینگ که دیدمش یک گفتگویی با هم خواهیم داشت. دفعه ی دیگه هم پستش پاک می شه. چون توی هر تاپیک باید قوانین اون تاپیک ( که معمولا در پست اول گذاشته می شه ) رعایت شه.
    پلیر

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بازم کریسمس شد و فیل من رفت سمت اونور هندستون شادی این ارتون رو بیش از 40 باری دیده باشم . که 35 بارش با دوبله و سانسور تلویزیون بود . هر بار کریسمس که می شد اینو پخش می کردن ، بجز وقتیایی که کریمس تو عزا می افتاد یا روز جمعه بود ! نکته ی جالب کریسمس حس زیبای برف و خانواده و صمیمیت بود که تو دوران یخ زده ی بخصوص قبل خیلی آدم رو تحت تاثیر قرار می داد .
    آخی ! چقدر دلم برای اون پسر کوچولوی معلول خونواده میکی می سوخت

سرود کریسمس میکی 1983

اسکروج یه مرد انگلیسیه خسیسه که یک بنگاه کوچک داره . تنها کارمند او یک مرد محجوبه که با حقوق بسیار ناچیز برای او حتی در شب کریسمس کار می کنه . اسکروج که از عید کریسمس بیزاره و هیچ رفیق و دوستی هم نداره شب به خونه ی خلوت و تاریکش برمیگرده که متوجه یک روح می شه . این روح رفیق قدیمیش هست که در زمان حیات بهمراه اسکروج مال مردم فقیر رو می دزدیدند . او به اسکروج می گه برای اینکه بار گناهان عاقبتش زیاد نشه امشب باید به حرف سه روح دیگری که بملاقاتش می آد گوش بده ....

چارلز دیکنز هم انصافا با این داستانش امید و ایمان و اخلاق رو بنظر من به خیلی ها بر گردونده . من این داستان اسکروج رو بشکل های مختلف از فیلم صامت گرفته تا انواع کارتونش رو دیدم ولی هنوز هم حس جالبی برام داره . منتظر نسخه ی 2009 اقتباس این داستان هم هستم
    از نکات جالب در این انیمیشن روان بودن حرکات و وسواس در طراحی جزئیات و شهر و ... هست . از طرف دیگر ارواح فیلم هیچ کدام وحشتناک نیستند و خیال مرگ تنها حادثه دلخراش کارتون محسوب می شه . شوخی های بامزه در طول انیمیشن ، بامزه بودن کاراکترهای میکی و دانلد و گوفی مخاطب کودک رو به داستان جلب کرده و خاطره ی بد در ذهنش باقی نمی گذاره از مرگ و ترس و بجای اون یک پایان خوش و نمایش لطیف می بینه ...

بگذریم من با توجه به نکاتی که دقت کردم و زمان ساخت و ... غیهر و غیره به این انیمیشن در پرداخت گرافیکی 10 ، پرداخت شخصیت : 7 و موسیقی 10 و در مجموع 10 می دم

7. 16 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Aladdin

در مورد پسریه که فقیره و وزیر حاکم اون شهر بهش پیشنهاد میده که بره داخل یه غاری و یه چراغ جادویی رو براش بیاره. حالا اینم میره اما وسط کار ...

اینو زمانی که ویدیو بود، به فارسی دیده بودم!!!! بس که دیده بودمش، الان دیالوگهای فارسیشو شعرهاشو میدونستم!!! خیلی باحاله وقتی یه فیلم اینطوری ببینین! خلاصه به نظرم خیلی خوش ساخته، مخصوصا به نسبت کارتونهایی که همون زمان دیده بودم، خوش ساخت تر بود. داستانشم که همه میدونن و اینجا هم خیای خوب ساخته شده.
    کلا خوش ساخته و توصیه میشه.

امتیاز به داستان: 7
    امتیاز به ساخت: 8

امتیاز کل: 7.5

9. 5 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

Hoodwinked! 2005

(این کلمه به معنی "فریب خورده" س. قسمت hood اولش در واقع از کلمه ی Redhood یا همون شنل قرمزی خودمون برداشته شده)

فیلم در واقع روایت جدیدیه از داستان شنل قرمزی خودمون
    یه دزدی توی جنگل پیدا شده که کتاب دستور غذای مادربزرگ رو از همه می دزده
    شنل قرمزی یا به عبارت اونها "red" (با صدای آن هتوی) می خواد تنها نسخه ی باقی مونده ی کتاب رو به مادر بزرگ برسونه
    وقتی می رسه خونه ی مادربزرگ ، گرگه تو رختخواب مادر بزرگه! این وسط خود مادربزرگ طناب پیچ شده، از توی کمد میاد بیرون و یه مرد قوی هیکل هم با تبر از پنجره می پره توی خونه! پلیس سر می رسه و از همه یکی یکی بازجویی می کنه و کم کم این قضیه ی به ظاهر ساده و بچه گونه ، تبدیل به یه معمای پلیسی می شه!

عجیبه که انیمیشن به این باحالی ،تا این حد نادیده گرفته شده !
    میشه گفت این یه انیمیشنه با تم مشابه فیلم Basic . که یه اتفاقی می افته و هر کسی به ترتیب از زاویه ی دید خودش قضیه رو تعریف می کنه
    هر چند مایه های پلیسی -جنایی قضیه وسطای فیلم وا میره، ولی خب کار جالب و بسیار خلاقانه ایه

از مادر بزرگ که بعدا معلوم میشه تو چند تا رشته ورزشی فعال و قهرمانه بگیر، تا خود شنل قرمزی که کمربند سیاه کاراته داره.
    تو جنگل یه روزنامه هم چاپ میشه به اسم Once upon a Times !!!

بنده که لذت بردم و کلی خندیدم! امتیاز : حوالی 8

قسمت دومش هم در حال ساخته که قراره "هایدن پنیتیر" به جای رد صحبت کنه.

11. 5 کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

12 French Roast - 2008

French Roast - 2008

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    داستان : آقای متشخصی در یک کافه مشغول خوردن قهوه است و ...

محصول کشور فرانسه است و دو سه کلمه دیالوگ بیشتر نداره که کاملا قابل درکه ...
    از ده اثر برگزیده ی آکادمی اسکار هم هست!

نمایشی زیبا ساده و بی زرق و برق از انسانیت ...
    کمدی تلخی که راوی گوشه ای از دنیای طبقاتی امروز بشره و واقعا چه زیبا این داستانک اش رو تموم میکنه.

شخصیت پردازی عالی و به جا و مختصر با یک موسیقی اصیل و مناسب حال و هوا با ساختار جالب و فانتزی شخصیت ها یک فیم کوتاه تمام عیار رو بهنمایش میگذاره .
    و در آخر مثل یک معادله خطی میکشه زیر همه چیز و نتیجه گیری میکنه ...

بسیار زیبا بود ...

امتیاز به عنوان یک انیمیشن کوتاه : 10

13. 6 کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض The Snowman _ 1982

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برف زيادي روي زمين نشسته بود ، يه آدم برفي ساختم شد همبازي روياهام ، ميدوني ... اون يه آدم برفي واقعي بود ، يه دوست واقعي .
    از آخرين باري كه اين انيميشن رو ديدم سالها گذشته بود ...

پسر بچه اي در يك روز سرد زمستاني يه آدم برفي ميسازه ، ساعت دوازده شب آدم برفي زنده ميشه و يك شب رويايي رقم ميخوره يك رفاقت كامل .

اين انيميشن مثل يك نقاشي كودكانه است چه از نظر لطافت روايي و چه از نظر گرافيك بصري . طراحي ساده ي اثر به همراه نوع رنگ آميزي كه همان تكرار خط خطي هاي مداد رنگي است به خوبي به يكي از نقاط قوت انيميشن تبديل شده وقتي مي دانيم اين داستان ميتونه يك خاطره از دوران كودكي باشه . اين فلاش بك به خاطرات كودكي با طراحي كامپيوتري شايد اينقدر تاثير گذار نمي شد .

با يك اثر صامت روبرو هستيم كه موسيقي عالي آن بار اصلي افكت ها رو هم بر دوش داره ، مثل انيميشن Fantasia محصول 1940 ، يك اركستر اين وظيفه رو انجام داده . موسيقي كاملا همراه با سكانس هاست و جزء جدايي ناپذيري از اون هست ، حتي وقتي با صداي خواننده همراه ميشه چيزي الحاقي به نظر نميرسه بلكه لازمه ي اين روايت هست . اين همراهي در چند قسمت كه با صداي پيانو و ويلن به اوج ميرسه واقعا لذتبخش ميشه .

از آخرين باري كه اين انيميشن رو ديدم سالها گذشته بود ، بيش از ده سال . از تلويزيون خودمون هر سال همين روزها پخش ميشد البته با حذف چندين صحنه كه بهترينش يك رقصه كه خب حداقل آهنگش رو در تيتراژ كارتون هايدي شنيديم ! آدم برفي واقعا خاطره ي قشنگي است ، بارها مرورش كردم .

15. 8 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

فیلم ها و انمیشن های زیادی در مورد عشق و دوست داشتن در زندگیم دیدم ولی هیچ کدام اینقدر مرا تحت تاثیر نذاشته بود که UP این کار رو کرد.
    قبل از اینکه این انمیشن رو ببینیم با توجه به تبلیغات و شات انمیشن احساس می کردم که شاید مثل بقیه انمیشنها یک ماجرای تکراری از دردسرهایی که بر سر یک پیرمرد و اطرافیان می افتد هستش و همچین جالب نخواهد بود. اما درست بعد از یک دقیقه نگاه کردن محو این انمیشن شدم و واقعا از دیدن ان لذت بردم. ..
    داستان در مورد یک رویای بی حدونهایت دوران کودکی یک پسر و دختر هست که در کودکی وقتی در اولین نگاه با همدیگه اشنا میشن تفاهم های بسیاری در بین خود میبینند و این باعث وقوع یک زندگی زیبا و شیرین می شود. تا روزی که متوجه میشوند رویایی که در سر داشتند برای دیدن یک ابشار بزرگ و باشکوه دارد به فراموشی می رود و این می شود که تلاش برای رفتن و شکوفا کردن ان رویا شروع می شود....اما.............
    بهترین قسمت این انمیشت جایی بود که یک زندگی رو در عرض 5 دقیقه به تصویر می کشند ...طوری که اشک در چشمام جاری شد و مهمترین حسی که به انسان می رسد نام زیبای عشق خواهد بود.

17. 5 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه carter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

من انیمیشن bolt رو دیدم
    بد نبود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •