تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 53 اولاول ... 1925262728293031323339 ... آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

The Road To El Dorado

در مورد دوتا برادره که به شهر El Dorado میرن و اونجا کارهای جالبی میکنن.

مثل بقیه والت دیسنی ها، خیلی قشنگ و خوب ساخته شده. داستانش هم جالبه.

امتیاز به داستان: 5
    امتیاز به ساخت کارتون: 10

امتیاز کل: 7.5

Pocahontas

در مورد دختر سرخ پوستیه که داره زندگیشو میکنه ها، اما وقتی مهاجرای انگلیسی برای طلا و زندگی میان توی کشور اینا، این دختره عاشق یکیشون میشه و ...

اینم باز چون مال والت دیسنیه، حرفی روی کیفیتش نمیشه زد! داستانشم که فکر کنم یه داستان قدیمی باشه.

امتیاز به داستان: 6
    امتیاز به ساخت کارتون: 10

امتیاز کل: 8

2. 2 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

ICE AGE 3

خب این قسمتش به نسبت قسمت های قبلی ضعیف تر بود ولی خب ارزش یک بار دیدن رو داره!

داستانش هم از این قرار بود که مندی و الی دارن به زودی صاحب بچه میشن ، سید هم از اینکه خانواده نداره و تنها هست ناراحته که یک روز به طور اتفاقی سه تا تخم اژدها پیدا میکنه و تصمیم میگیره که مادرشون بشه ولی ...

من به این انیمه 7 از 10 میدم

UP

این انیمه واقعا زیبا بود من که ازش لذت بردم!
      محتوای مخفی: داستان 
    داستانش در مورد فردی به نام آقای فردریکسن هست که از کودکیش نشون میده که با دختری به نام الی دوست میشه که هر دوشون عاشق ماجراجویی و طرفدار ماجراجویی به نام چارلز مانتس بودن. الی همیشه آرزو داشته که خونش رو بالای آبشار بهشت بسازه بعدا که بزرگ میشن با هم ازدواج میکنن و زمان به سرعت سپری میشه ولی اونها صاحب بچه نمیشن و بعد از هفتاد سال الی میمیره و آقای فردریکسن تصمیم میگیره آرزوی الی رو برآورده کنه برای همین یک عالمه بادکنک به خونش وصل میکنه تا به آمریکای جنوبی و آبشار بهشت بره . قبل از این هم با پسر بچه ای به نام راسل آشنا میشه که میخواد مدال افتخار کمک به سالمندان رو داشته باشه و میاد موی دماغش میشه! و ...

4. 3 کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

سلام
    پارتی کلودی رو دیدم!

در مورد لک لک هایی که بچه ها رو از آسمون به زمین میارن و ...

دیگه تعریف و تمجید کردن از کارای پیکسار بیش از حد بی معنی شده!
    شاهکاره دیگه! کاریش نمیشه کرد ...

6. این کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز محمد88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

11 Muhammad The Last Prophet

نام انیمیشن : ( Muhammad The Last Prophet ( 2002
    داستان : خب داستانش معلومه دیگه : دی
    داستان زندگی حضرت رسول ( ص ) هستش...از زمانیکه در غار حرا حضرت جبرئیل بر ایشون نازل میشه...تا اسلام آوردن
    بلال حبشی و حمزه و... و شهادت سمیه ( س ) به عنوان اولین بانوی شهید اسلام...
    از اونطرف هم هجرت مسلمانان به حبشه تا به جای پیامبر زیر تیغ نامسلمونا خوابیدن حضرت علی و خلاصه تقریبا تمام حوادث مهم صدر اسلام
    رو به زبانی انسان پسندانه و اسلام ناب گونه بیان کرده...

توضیحات :
    1- خب واقعا یک نکته ای که باعث شد من از دیدن این انیمیشن مشعوف شم ، تاریخی بودن اونه...
    یعنی میشه به عنوان یک اثر تاریخی-مذهبی بهش اشاره کرد...
    البته من خودم بیشتر تمایل دارم که اینجور کارا تماما جنبه ی تاریخی داشته باشن ، چون وقتی که مذهب به یک اثری تزریق میشه
    خواه یا ناخواه کار جانب دارانه میشه...چون غیر از این اصلا امکان نداره که مثلا یه مسلمون یه کار مذهبی ( توجه کنید که مذهبی و نه تاریخی ) در مورد
    دین محبوبش بسازه و توش سعی در طرفداری نداشته باشه...
    این کار کم و بیش این خواسته ی من رو ارضا کرد...اینکه از همرکابی ابوبکر از یک جهت صحبت کرد و از خوابیدن علی ابن ابی طالب به جای پیغمبر در زیر شمشیرهای کافران
    از سویی دیگر و نشون داد که در اوایل ظهور اسلام همه ی این اشخاص زحمت کشیدن و حجاب سنی و شیعه رو در نظر نگرفت
    یکجورایی با اعتقادات من همخونی داشت...
    2-نکته ی جالب دیگر...نمیدونم آقای Richard Rich کارگردان این کار خارجیه مسلمون هستن یا خارجی مسیحی ، ولی هرچه و هرکه هستند
    تو این کارشون یکبار هم چهره های پیامبر و حضرت علی و حتی حمزه عموی پیغمبر رو نه نورانی کرد ( که خود نمادی از خورشید پرستی باستان هست)
    و نه نشون داد...ولیکن ماها که کباده ی اسلام میکشیم تو کوچه بازارمون چهره ی تک تک این بزرگوار ها رو بر اساس سلیقه ی شخصیمون نقاشی میکنیم.
    3-جدای از این حرفا ، از نظر هنری واقعا میشد یه حرکتایه جالبتری توش انجام داد...یه همچین داستان نابی ، بیش از اینها جای مانور داشت.

کارگردان : Richard Rich
    نمره ی من : 7.5

لینک :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 6 کاربر از محمد88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 251251's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پیش عمو مارتین و دایی فینچر

پيش فرض

ICE AGE 3
    عصر یخبندان 3 : طلوع دایناسورها

داستان فیلم در مورد فیل مهربون ما هستش که در شرف بابا شدنه و باقی ماجرا ...

انیمیشن باحالی بود . شوخی های تپلی هم توش با همدیگه میکردن . صداگذاریش هم خوب بود
    در کل یک انیمیشن سرگرم کننده که دیدنش رو توصیه میکنم ... همین !!!

امتیاز من 7 از 10

10. 2 کاربر از 251251 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز farryad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

father and dauther

یک انیمیشن کوتاه زیبا و تاثیر گذار

داستان از جایی شروع میشه که پدر به دریا میره و دیگه بر نمیگرده و دختر هر روز یه کنار دریا میره و انتظار پدرش رو میکشه.....

گذر عمر در این انیمیشن 8 دقیقه ای به شکل فوق العاده ای به نمایش گذاشته میشه.
    رنگ آمیزی صحنه ها هم واقعا حس عجیب و غمناکی رو به آدم میده.
    در ضمن جایزه ی بهترین انیمیشن کوتاه سال 2001 رو هم به دست آورده.
    imdb:8
    خودم:8،5

12. 9 کاربر از farryad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 251251's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پیش عمو مارتین و دایی فینچر

پيش فرض

MONSTERS VS ALIENS
    هیولاها بر علیه بیگانگان
    2009
    انیمیشن . اکشن . کمدی

داستان این انیمیشن در مورد یک دختر جیگری هستش که در روز عروسی اش به یک شهاب سنگ عظیم برخورد میکنه
    و تبدیل به یک موجود فوق العاده بزرگ میشه و دولت آمریکا وی رو به اسارت میگیره تا اینکه ... !

انیمیشن جالبی بود ولی نه اونقدر که بتوانیم با انیمیشن های بزرگ مقایسه اش کنیم . روند انیمیشن یک مقدار کش دار و خسته کننده بودش و اگر یه مقدار قابل توجهی ! از دیالوگ های خام و خسته کننده ی انیمیشن زده میشد و مدت زمانش کوتاه تر میتونست جالب توجه تر باشه . موقعیت های طنز و باحال نسبتا زیادی در انیمیشن پیدا میشه . کارگردانی انیمیشن روون و خوب بود و ایرادی به جز همون زمان نسبتا طولانی ( با اینکه فقط 90 دقیقه بود ! ) برای این داستان نسبتا ساده نداشت . صداگذاری ها بسیار خوب بود و خیلی به کاراکترهای انیمیشن میومد . در کل یه انیمیشن سرگرم کننده ای هستش که دیدنش رو توصیه میکنم .

امتیاز من 7 از 10

14. 5 کاربر از 251251 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

12 Au Bout du Monde

Au Bout du Monde

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یک انیمشین به ظاهر ساده اما فقط در ظاهر ...

محصول فرانسه به سال 1999 به کارگردانی آقای کنستانتین برونزیت ...
    مفاهیم زیادی در حین 7 دقیقه ی کل انیمیشن به تصویر کشیده میشه .
    به نوعی کلبه ی این خانوم و آقا ! لب مرز هست و هر کی می خواد از مرز رد بشه باید از داخل این خونیه معلق (که نماد بی ثباتی هست) باید رد بشه البته با پرداخت رشوه! مثلا چوپانی که میبینیم با پرداخت گوسفند! اجازه ی بردن بقیه ی گوسفند هاش به اون ور مرز رو میگیره و کلی هم سود میکنه!
    شخصیت گاو که به ظاهر خنثی است و بدون منطق عمل میکنه!! در پایان نا خواسته باعث تغییری میشه و یه جورایی مرز رو جا به جا میکنه که معانی سیاسی میتونه داشته باشه
    پرنده ای که هر از چندگاهی از بالای سر اون ها رد میشه و فقط نظاره گر کار های این افراد هست (نهاد های مسئول بین المللی) در آخر قربانی ندانم کاری همون افراد میشه!

خلاصه برداشت ها متفاوته در کل لذت بردم ...

اتمیاز به این انیمیشن کوتاه : 7.5

16. 8 کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خدا لعنتت کنه پیکسار . خدا می دونه که چقدر بعد از تماشای این کارتون افسرده شدم .

هلیوم یا آپ

کارل پسری گوشه گیر و تنها که در دنیای تخیلیه ماجراجویانه اش شخصیت افسانه ای بنام "چارلز مونتس" را تحسین می کند با دختر بچه ی شلوغ و خونگرمی روبرو می شه که او هم در آرزوهایش دنیای ماجراجویانه ای را بر فراز آبشارهای امریکای جنوبی تصور می ند .

چرخ روزگار آرزوهای دو کودک را تا کهنسالی از دستانشان دور می کند هر چند که عشق را جایگزینش می کند . روزگاری پس از درگذشت "الی" پیرمرد در تنها یادگار او بسختی با ساخت و ساز های جدید مقاومت می کند . در آخرین راه ، دل به دریا می زند و با هزاران بالون کوچک بهمراه کودکی یتیم که دوره ی پیشاهنگی را می گذارند به دنیای بکر طبیعت امریکای جنوب گام بر می دارد .

داستان فیلم تحسین بر انگیزه . 10 دقیقه ای صامت فیلم که شامل زندگی الی و کارل می شه . فوق العادست . وقتی این 10 دقیقه رو می دیدم . وقتی با خانه ی پیرمرد به آسمان رفتم مثل کودکی های از دست رفته در میان خاطرات تلخ و ماجراجویانه از میان ابرهای سفید رد شدم . با نماد بادکنک خردسالی .
    برای منی که روزی بر فراز قله های آبشار ایستاده بودم . در میان تپه های شسته ی امریکا کنجکاوانه و حیرت زده قدم زده بودم . چه حس همزاد پنداریه تلخی بود . گویا صد ها سال از عمرم می گذشت و این تجربه ی کودکانه با رنگهای اغراق شده خوابهای شبانه ای خوش از ماجرای جنگ با سگ های سخن گو . پرواز در هزاران ارتفاع ، نبردی هیجان انگیز در آنسوی ابرها ... وَه !

فیلم "هلیوم" داستانی زیبا و حضوری شگفت انگیز از روح سرکوب شده کودکان هر نسل دارد . تمام اجزای داستان فیلم از چهره های نقاشی شده ، شوخی ها کمتر از 3 ثانیه ای ، دقت در جزئیات سفر و داستان سفر ، پرهیز از قهرمان پروری ، حذف جزئیات زائدی چون بازگشت پیرمرد و کودک ، انتخاب سوژه آموزشی و پیام غیر شفاهی ، شخصیت پردازی بسیار هوشمندانه و ... کار می کنند تا بگویم یک شاهکار زیبا از کمپانی پیکسار دیدم .

سخن ، کوتاه :

سینماتوگرافی سه بعدی : 8 و نیم
    پلن : 9 و نیم
    اسکریپت : 9
    تدوین : 8
    شخصیت پردازی :نزدیک به 10
    شخصیت پردازی گرافیکی + نمایش احساسات : 9 و اندی
    آرت دایرکشن : 9
    ارزش سرگرمی : 10

تک امتیاز : 10

18. 13 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

the girl who leapt throug time - 2006

دختری که در زمان سفر کرد

یه دختر مدرسه ای به اسم "ماکوتو" یه دفعه متوجه میشه می تونه توی زمان جلو و عقب بره
    کم کم با استفاده از این قابلیت شروع می کنه به تصحیح روابطش با دیگران، و حتی خودشو از مرگ نجات میده ...

انیمیشن جالبی بود
    یه توئیست غیر منتظره داره که اگه نبود این یه چیزی تو مایه های همین پنج خورشید خودمون میشد
    ولی به خاطر اون توئیست کلا داستان به طرز غیر منتظره ای پیش میره و تموم میشه
    طراحی جالب و بسیار شیکی (در حد انیمیشن مورد علاقه ی من "5 سانتی متر بر ثانیه") داره.

امتیاز حدود 6 الی 7
    Last edited by taghi_ramzi; 29-09-2009 at 12:19.

20. 7 کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •