تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 53 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 529

نام تاپيک: آخرین انیمیشنی که دیدم

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آخرین انیمیشنی که دیدم فیلم هورتون بود .و آخرین کارتون هم رویای زیبای من بود.

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

آخرین کارتونی که دیدم یکی از اپیزودای انیمیشن بی نظیر Family Guy بود.(S06E08)
    این انیمیشن یه هجویه بی نظیر از زندگی آمریکاییه، البته شاید بشه اونو به بقیه جوامع هم تعمیم داد. ( فکر می کنم اگر کسی با همین آزادی میتونست همچین انیمیشنی درباره ایران بسازه خیلی خنده دارتر میشد )
    همچنین چون قسمت های مختلف این انیمیشن به مرور ساخته میشه خیلی به روزه و موضوعات سیاسی و اجتماعی توش زیاده.
    در پایان هم بگم که این انیمیشن به نظر من از دو کار قبلی شبکه Fox یعنی stone age و The Simpsons بهتره. حتما توصیه میکنم ببینین
    امتیاز من 9.9 از 10

3. 4 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

اخرین انیمیشنی که دیدم «پاندا کونگفو کار » بود که تونسته بودم دوبله فارسیشو رو نت گیر بیارم و دانلود و سپس تماشا کنم

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اخرین انیمیشنی که دیدم «پاندا کونگفو کار » بود که تونسته بودم دوبله فارسیشو رو نت گیر بیارم و دانلود و سپس تماشا کنم
    مگه توی تلویزیون پخش شده ؟

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام آخرین انیمی ک دیدم Help I am a fish بود ک به نظرم قشنگم بود

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Robots

یه انیمیشن خوب و خیلی خوش ساخت که برای بار دوم دیدمش.

در مورد روبوتیه که تازه متولد میشه و از همون بچگی همش دنبال اختراع کردن و اینا بوده. باباش ظرف شوره و این پسره هم خیلی دوست داره یه وسیله اختراع کنه که به باباش کمک کنه. خلاصه اختراع میکنه و یه چیز خوبی هم از آب در میاد.
    از طرفی هم یه شرکت بزرگ مال اختراعها هست که رئیسش یه روبوت چاق و گندس که خیلی با مردم خوبه.
    این روبوت خودمون میخواد بره پیش رئیس این شرکته و اختراعش رو نشون اون بده اما...

خیلی خوش ساخته و برای هیچ لحظش کم نذاشته. خیلی عالیه.

8. 5 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز gog2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض راتاتويل

اطلاعات فيلم : راتاتويل
    موضوع : كمدي / انيميشن / خانوادگي
    زمان فيلم : 110 دقيقه
    رزوليشن : 352x240/ 23.976 fps
    ويدئو :
    NTSC MPEG-1

اخيرا اين انميشن زيبا رو ديدم كه بسيار جالب بود
    فيلم انيميشن و كمدي "راتاتويل"2007

يك موش جوان كه در ديوارهاي يك رستوران مشهور پاريسي زندگي مي‌كند آرزو دارد كه يك سرآشپز بشود اما بدبيني‌هاي خانواده‌اش مانع رسيدن او به آرزويش هستند. مواجهه او با يك آشپز خنگ و دست و پا چلفتي او را به اين رويا نزديك مي‌كند

اسمش رو اين گذاشتن؟ اگه تو بخواي براي يه غذا اسم بذاري بايد اسمي بذاري كه خوشمزه به نظر برسه. راتاتويي خوشمزه به نظر نمي‌آد. مثل "رت" و "پاتوتي" به نظر مي‌آد. "رت-پاتوتي" خوشمزه به نظر نمي‌آد. - فيلم در صحنه‌هايي يادآور اين فيلم‌هاي تاريخ سينما است : راكي (1976 جان جي آويلدسون)، ماپت‌ها منهتن را تصرف مي‌كنند (1984)، وقتي هري با سالي ملاقات كرد (1989)، باورنكردني‌ها (2004)، ماشين‌ها (2006) - يك مستند درباره پشت صحنه فيلم هم براي تلويزيون ساخته شده است. - پيكساري‌ها پس از سفر به دنياي ابرقهرمان‌ها، ماشين‌ها، ماهي‌ها، هيولاها و اسباب‌بازي‌ها اين بار و در هشتمين انيميشن‌شان با ورود به يك آشپزخانه 5 ستاره فرانسوي و موش‌ها به دنياي كاملا تازه‌اي وارد شده‌ا

كي از چالش‌هاي مهم فيلمسازان اين بود كه غذاهاي كارتوني ساخته شود كه به نطر خوشمزه بيايند بنابراين افراد زيادي به عنوان مشاور انتخاب شدند و انيماتورها در چندين كلاس شركت كردند. يك كارمند پيكسار كه قبلا يك سرآشپز حرفه‌اي بود به شكل مداوم مشاوره مي‌كرد. براي صحنه اوج فيلم هم يك غذاي جديد و غيرواقعي ساخته شد. - آن طور كه تبليغات فيلم نشان مي‌دهد اين كلمه به شكل rat-a-too-ee تلفظ مي‌شود كه اين با كلمه اصلي كه به صورت ra-ta-touille يا ra-ta-tou-ille تلفظ مي‌شود متفاوت است. خود برد هم مي‌گويد كه راتاتويل براي تلفظ كلمه سختي بوده اما كلمه ديگري نبوده كه بتوان آن را به شكل قدرتمندي تجاري كرد. - پيش از فيلم راتاتويي فيلم كوتاه نامزد جايزه اسكار پيكسار «مسروقه» و تبليغ فيلم آينده پيكسار WALL-E نمايش داده مي‌شود. فيلم‌هاي بالا (2009) و داستان اسباب‌بازي 3 (2010) پروژه‌هاي بعدي پيكسار هستند. - فيلم با 47 ميليون دلار فروش در هفته اول پايين‌ترين فروش افتتاحيه را از زمان «زندگي يك حشره» داشته اما اين كمبود را با يك حفظ فروش استثنايي در هفته دوم جبران كرد. فيلم در هفته دوم از مرز صد ميليون دلار گذشت
    بعنوان پرفروشترين فيلم سينماهاي خانگي

10. 3 کاربر از gog2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

کارتون گربه های اشرافی یا The AristoCats

درباره یه گربه مادست که با بچه هاش ( سه تا بچه داره دوتا پسر و یه دختر این دختره خیلی باحاله یه صحنه هست میرقصه خیلی خوشگل ) صاحب یه ارثی میشن ولی نوکر خونه حسودی میکنه میندازتشون توی یه مزرعه و کنار یه رودخونه بعد با یه گربه نر لات آشنا میشن و .....

persiantools ©

خیلی عالی بود
    تقریبا 40 سال پیش ساخته شده

7.5

12. 6 کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

روایتی از یک شاهکار به سبک مانگا

AKIRA

اطلاعات تکمیلی :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کارگردان : کاتسوشیرو اتومو
    نویسندگان : کاتسوشیرو اتومو , ایزو هاشیموتو
    تهیه کننده : ریوهی سوزوکی , شنزو کاتو
    موزیک : شوجی یاماشیتو

داستان :
    دنیا بر اثر انفجار اتمی نابود شده ... یک پسر تو سری و خور و ناتوان به نام تتسوئو که در جریان یک حادثه در هنگام یک نزاع خیابانی بین دسته های اوباش موتور سوار (تصادف با بچه ای که ظاهر یک پیرمرد رو داره) قدرت خدایگانی )آکـیرا) به اون القا میشه اما نه به صورت کامل بلکه به صورت ناقص ...
    او به سرعت تحت آزمایش های مختلف توسط ارتش قرار میگیره و در این بین دوستانش از جمله کاندا که از بچگی با تتسوئو بزرگ شده به دنبال نجات اون هستند.
    تتسوئو با قدرتی که پیدا کرده دو راه پیش روی خودش میبینه : انتقام بگیره یا فروتنی پیشه کنه و انتخاب اون ...

یادداشت های من :
    انیمه ی خوبی بود با توجه به سال ساخت و امکانات اون زمان در حد شاهکار به حساب میاد.
    اصلی ترین موضوعی که در این انیمه به اون پرداخته شده ظهور منجی انسان هاست که البته با نگاهی کاملا باطل و نادرست به اون پرداخته شده که به دلیل اختلافات عقیده ای از تحلیل اون صرف نظر میکنم.
    میل به جاودانگی و قدرت بی حد و حصر از جمله دیگر موارد مهم در این انیمه است.
    در این اثر جهان به بدترین وضع ترسیم شده و یک وضعیت آخر الزمانی را برای دنیا مجسم کرده است.
    شورش های خیابانی و همه در انتظار یه نفر ...

یک منجی ... یک پیام آور صلح ... AKIRA

این نام که نام فیلم هم هست چنین کسی در ذهن بیننده ترسیم میشه اما به مرور بیننده در میابه که این خود انسان هست که سرنوشت خودش و دنیا رو رقم میزنه و انسان های منتظر رو مغروق در یک دور باطل نشون میده ...

این فیلم آینده ی بشریت رو با دیدی کوتاه و سطحی به تصویر کشیده ( به نظرم ) چرا که تمام وقایع با مرکزیت کشو ژاپن اتفاق میفته و در واقع به نوعی اون جا رو سرزمین موعود نشون میده که تمام تصمیمیات اصلی در اون جا اتخاذ شده و برای کل دنیا به اجرا گذاشته میشه.
    این تک قطبی بودن کمی در تمام فیلم آزاردهنده به نظر میرسه.

واقعا جا داره از موسیقی این اثر هم حرفی گفته بشه که واقعا مطابق با ضرباهنگ فیلم و رویداد ها پیش میرفت و عالی بود.
    گرافیک و جلوه های ویژه با محدودیت های موجود در این سبک واقعا عالی بود.
    دیالوگ ها کاملا سنجیده و به موقع ادا میشد.
    در کل کار قابل تحسینی بود اما نه خالی از اشکال...

امتیاز ها :
    صدا پیشگان : 8.5
    گرافیک و جلوه های تصویری : 7.8
    دیالوگ نویسی : 9.5
    فیلم نامه : 7.5

امتیاز کلی : 8.5

14. 5 کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

آخرین چیزی که من دیدم Madagascar 2 بود.که خیلی جالب نبود.یعنی در برابر قسمت اولش چیز خاصی نداشت.البته من زبان انگلیسی دیدم شاید اگه دوبله بشه و اون جماه های مسخره رو بشنوید یه کم جذاب بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •