تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 56

نام تاپيک: دنياي فتوشاپ ( آموزش 2 )

اگه نباشه جاش خالی می مونه فربد's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض روش watermark کردن

چه جوری میشه تو watermark photoshop کرد؟
    میشه بهم یاد بدین؟
    ممنون
    Last edited by فربد; 04-10-2005 at 11:29.

Super Moderator Shahin King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    گیلان

13 آموزش

سلام
    فردا آموزش اين كليد ساده . باز هم براي افراد مبتدي . منتظر باشيد .

قربانتان : شاهين كينگ

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    گیلان

13 کــــــــلید : سطح آموزش : مقدماتی

سلام
    این هم آموزشی که قولش رو داده بودم . ساخت کلیدهای رنگی .
    برای شروع یک سند جدید به اندازه دلخواه باز کنید . باریک و کشیده باشه مثل سند من بهتره .

خوب حالا باید با استفاده از ابزار Rounded Rectangle Tool یه نوار رسم کنید به طول سند . در ضمن Radius رو بزارین 20 باشه . ( با رنگ دلخواه )

حالا روی لایه اول تو پالت لایه ها دوبار کلیک کنید تا پنجره تنظیمات Layer Style گشوده بشه —- تنظیمات زیر رو اجرا کنید و بعد OK .

بعد از اجرای تنظیمات و ایجاد جلوه . طرح شما باید به شکل زیر در آمده باشد .

حالا لایه ها رو به هم بچسبونین . بعد از این کار نوبت به رسم کلید ها میرسه . دوباره همون ابزار Rounded Rectangle Tool رو انتخاب کنین و با یک رنگ
    دیگر و دلخواه یک بیضی کوچک در دل این نوار رسم کنید . مشل شکل زیر .

بعد از رسم کلید روی لایه اول در پالت لایه ها دوبار کیلک کنید تا پنجره Layer Style گشوده بشه . تنظیمات رو مطابق شکل اجرا کنید .

بعد از تنظیمات کلید شما این شکلی میشه .

حالا با همین روش چند تا کلید دیگه با رنگ های مختلف درست کنین . تموم شد .

خیلی ساده بود .

قربانتان : شاهین کینگ

حـــــرفـه ای arash_irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

12

ممنون شاهين جان آموزشات حرف نداره ادامه بده كه اكه روزي يه بار سر نزنم روزم روز نميشه
    يا حق

داره خودمونی میشه samand1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است (قم)

پيش فرض

اقا شاهین ساخت تصاویر متحرک نیست میشه اینجا بزارید

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    گیلان

13

با سلام

به زودي آموزش رنگي كردن عكس سياه و سفيد ----- كامل تر و با عكس . منتظر باشيد .
    __________________________________________________ ____________________
    ممنون شاهين جان آموزشات حرف نداره ادامه بده كه اكه روزي يه بار سر نزنم روزم روز نميشه
    عزیز جان این آموزش که خیلی ابتدایی بود .
    __________________________________________________ ____________________
    سمند جان پيداش كردم . اين يه پي دي اف هست كه چند تا از آموزش هاي من توشه . آموزش ستاره چشمك زن هم هست .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

11 آموزش ساخت آبشار

سلام دوستان
    اول از همه منو ببخشيد كه اگه يه بار هم ميخوام آموزش بزارم (آموزش كه نيست گزافه گوييه ) اينقدر ساده و به درد نخور هستش ولي گفتم شايد با بکار برده شدن این دو فیلتر بدرد بعضی هابخورهبه قول معروف که میگند کاچی به از هیچی در هر صورت منو ببخشید !!!

شما میتونید تصویر اصلی برای این کار رو به صورت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و به صورت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت کنید چون من خواستم که برای لود شدن صفحه وقت کمتری صرف بشه و اینم بگم که حجم فایل PSD 3.25MB هستش و حجم فایل JPG این تصویر 250Kb هست

خب برای اینکه ما بتونیم از تصویر زیر یه تصویر آبشاری (تقریبا البته) بسازیم کارهای پایین رو انجام بدید خیلی هم راحته::
    1-اول تصویر رو به درون فتوشاپ میبرید

2- Filter -> Distort -> Ocean Ripple
    با مقادیر تصویر:

3-Filter -> Distort -> Polar Coordinates
    با مقادیر تصویر:

خب تموم شد اینم نتیجه نهایی:

بازم معذرت میخوام
    امیدوارم که منو ببخشید
    یا حق

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    گیلان

13 آموزش : رنگي كردن عكس سياه و سفيد

سلام
    این هم آموزش رنگی کردن عکس سیاه و سفید
    یه نکته رو همین اول بگم این آموزش یکی از چندین روش برای رنگی کردن عکسهای سیاه و سفیده - خودم از این روش استفاده می کنم - دوستان و گرامیان عزیز تر از جان
    اگه روش بهتر ساده تر و حرفه ای تری بلد هستن آموزش بزارن هم بنده حقیر اون روش رو یاد می گیرم هم دوستان کاربر .
    1- خوب برای شروع به یک عکس سیاه و سفید نیاز داریم . من از این عکس که به همین صورت سیاه و سفید از اینترنت برداشتم . استفاده می کنم .

2- بعد از فراخوانی عکس کلید های CTRL + B رو همزمان بفشارید تا پنجره Color Balance گشوده بشه . اینقدر با لغزنده های این پنجره بازی کنید تا قرمز کم رنگی بر روی پوست این آقا پسر بشینه . این قسمت خیلی مهمه . این هم تصویر پنجره Color Balance . یه وقت تنظیمات این پنجره رو روی هر عکس سیاه و سفیدی اجرا نکنین اینو فقط واسه همین عکس تنظیم کردم .

3- بعد از نشاندن رنگ قرمز بر روی پوست ابزار History Brush Tool رو انتخاب کنید و با یک قلم نرم و مناسب رنگ های اضافی رو پاک کنین مثل مو - سفیدی چشم
    دندانها - لباس ها - بگراند و.... **** بعد از پاک کردن رنگهای اضافه ابزار Dodge Tool رو انتخاب کنید و با یک قلم دور نرم شروع کنین با حرکته ضربه ای رنگ پوست رو روشن کنید مثل شکل پایین .

4- همین عکس رو سیو کنید . دوباره فراخوانی کنید . حالا با ابزار Rectangular Marguee Tool محدوده موی آقا پسر رو انتخاب کنید مثل شکل پایین .

5- از چند روش می تونین برای رنگ دادن به مو و کلا رنگی کردن استفاده کنین یکیش که CTRL + B بود یکیش هم CTRL + U حالا با CTRL + U مو رو رنگش کنید . کلید های CTRL + U رو که زدین این پنجره گشوده میشه .

6- فقط یادتون نره که تیک Colorize رو بزنین . بعد از انتخاب رنگ مناسب OK کنید . بعد با ابزار History Brush Tool اضافات رو پاک کنید مثل تصویر پایین .

7- باز هم اینو سیوش کنید . دوباره فراخوانی کنید . حالا باز هم با ابزار Rectangular Marguee Tool لباسش رو انتخاب کنین . و با همون روش CTRL + U یه رنگ مناسب بهش بدین . دیگه تصویر نذاشتم خودتون درستش کنید من این رنگ رو دادم و اضافی هاشو پاک کردم .

8 - باز هم سیوش کنید - عکس رو فراخوانی کنین . CTRL + U یا CTRL + B رو بفشارین و یک رنگ دلخواه به کل عکس بدین . بعد کل چهره آقا پسر رو با ابزار History Brush Tool پاک کنین به طوری که رنگ انتخابی بره پشت چهره مثل عکس پایین .

9 - سیوش کنید و دوباره فراخوانی کنید . حالا لب رو انتخاب کنین و با همون روش های قبلی قرمز کم رنگی بهش بدین خیلی کم رنگ بعد اضافات رنگ رو پاک کنین برا چشم هم همین کار رو بکنین تا نتیجه نهایی حاصل بشه .

توجه داشته باشید من این اعمال رو خیلی سریع انجام دادم همزمان با نوشتن این مطالب پس اشکالات زیادی تو عکس ها و رنگی کردن عکس وجود داره که به بزرگواری خودتون می بخشید .

عکس نهایی

9. 9 کاربر از Shahin King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

11

شاهين جان سلام
    واقعا به خاطر آموزش هایی که میزاری دستت درد نكنه عزيز من میدونم چقدر زحمت میکشید بازم ممنونم:
    ميخواستم يه اجازه اي هم ازت بگيرم:::
    اگه اجازه بدي ميخوام آموزش هايي كه ميزاري به همين صورتي كه هست و بدون هيچ تغييري من به صورت Pdf درشون بیارم و یه جایی آپلود کنم در صورتی که موافق هستی همینجا بگو تا این کار رو انجام بدم البته قول نمیدم همشون رو اینکار بکنم ولی تا جایی که برام امکان داره این کار رو میکنم (این رو دارم میگم که بار مسوولیت از روی دوشم ورداشته بشه ولی سعی میکنم از این به بعد هر چی گذاشتی و به علاوه همین کابالا هست رو به صورت Pdf در بیارم و آپلودش کنم )
    و محض امتحان که نمونه کار رو هم ببینی همین آموزش مربوط به رنگی کردن عکس سیاه و سفید رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلودش کردم که میتونی ببینی رمز عبور هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش.
    منتظر خبرت هستم
    یا حق
    Last edited by arash_irani; 09-10-2005 at 13:36.

حـــــرفـه ای mehdi87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    87

پيش فرض

رنگي كردن تصاوير يك روش ديگه هم داره و يه مقدار مشكل تر از اين روش هست و مزاياي اين روش اينه كه طبيعي تر نشون ميده ! اگر زنده بودم آموزش رو ميزارم ! تا كامپيوترم درست نشه نيمتونم ! بزارم !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •