تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 72 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 713

نام تاپيک: کلوپ 6300

داره خودمونی میشه arian_pboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض کلوپ 6300

در اینجا درباره نوکیا 6300 بحث میکنیم.
    امیدوارم کلوپ مفیدی برای علاقمندان این گوشی بشه.

2. این کاربر از arian_pboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه arian_pboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

مشخصات كلي 6300 :
    فرم ساده - دوربين 2 مگاپيكسل - صفحه نمايش 16000000 رنگ TFT با ابعاد 31*42 ميليمتر - مجهز به كارت حافظه microSD (TransFlash) - كارت حافظه همراه گوشي 128 مگابايت - حافظه داخلي 7.8 مگابايت - مجهز به درگاه بلوتوث - مجهز به درگاه USB - قابليت نصب نرم افزارهاي جاوا - ابعاد گوشي 106.4*43.6*11.7 ميليمتر - وزن 91 گرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mg74's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

5700

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    من چند روز پیش 6300 رو خریدم . زیاد در مورد برنامه های جاوا و سیمبین اطلاعات ندارم.
    ولی موقع گرفتن از سایت نوکیا و ... دیدم که نوشته سیستم عالم سیمبین اما برنامه های sis روی این گوشی نصب نمی شود.
    تکلیف چیست آیا برنامه مناسب برای این گوشی نیامده یا اینکه اصلا این گوشی قابلیت نصب برنامه های sis رو نداره .
    راستش من یک سری متن فارسی دارم که میشه آنها را PDF کرد یا TXT یا DOC ولی نتوانستم برنامه مناسب براش پیدا کنم.
    فعلا سعی کردم با روشی عجیب آنها رو در قسمت مسج ها (البته قسمی از آنها را ) ذخیره کرده ام که قابل خواندن باشند. روش دیگری به ذهن شما می رسد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ba salam.dostan man alan k750 daram mikhastam bedonam ke k750 behtare ya 6300 ?lotfan rahnamayeem konid

Banned kiarash3500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تو قلب خداي مهربون

پيش فرض

سلام
    من چند روز پیش 6300 رو خریدم . زیاد در مورد برنامه های جاوا و سیمبین اطلاعات ندارم.
    ولی موقع گرفتن از سایت نوکیا و ... دیدم که نوشته سیستم عالم سیمبین اما برنامه های sis روی این گوشی نصب نمی شود.
    تکلیف چیست آیا برنامه مناسب برای این گوشی نیامده یا اینکه اصلا این گوشی قابلیت نصب برنامه های sis رو نداره .
    راستش من یک سری متن فارسی دارم که میشه آنها را PDF کرد یا TXT یا DOC ولی نتوانستم برنامه مناسب براش پیدا کنم.
    فعلا سعی کردم با روشی عجیب آنها رو در قسمت مسج ها (البته قسمی از آنها را ) ذخیره کرده ام که قابل خواندن باشند. روش دیگری به ذهن شما می رسد؟
    دوست عزیز این گوشی جاواست و فرمت sis رو نمیخونه

داره خودمونی میشه Nabakhsho0de's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان کسی از کیفیت صدا و قیمت فعلی این گوشی خبری داره ؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان من ميخواستم اين كوشي رو براي بابام بكيرم لطفا هر كسي كه اين كوشي رو داره راهنمايي راجع به خوب يا بى بودنش رو از من دريغ نكنه
    مرسي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

كسي با اين كوشي كار نكرده ؟؟؟؟؟
    نبود؟؟؟

داره خودمونی میشه reza khafang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان امروز 6300 دوستم رو ازنزدیک دیدم یه هفته پیش 240-50 تومن خریده بود حالا اینم نقدش اول دوربین یک دوربین 2 مگاپیکسلی متوسط که حتی فلاش هم نداره وکلا کیفیت عکساش در مقابل گوشی هایی مثله 810 رضایت بخش نیست دربخش صدا ازاسپیکر که انگار داره از ته چاه در میاد خیلی کمه ولی هدفوناش خوبه وصدای استریو خوبی داره تو هدفون صفحه نمایششم در مقابل 5700 وان73 واقعا کمه از نوکیا بیشتر انتظار داشتم کلا گوشی بدی نیست ولی خوب این دوستم علییرغم توصیه من 810 این گوشی رو خرید ولی خوب 810 خیلی ازاین بهتره البته در کنار بدی هاش واقعا گوشی زیباییه

صفحه 1 از 72 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •