تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 241 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 2401

نام تاپيک: آموزش نحوه آپگرید گوشیهای نوکیا

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali111122223333's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    ......

پيش فرض

آره هستش
    Internet Edition

اینم کدش
    0539366
    یا
    0539364

گرچه هیچ فرقی با موزیک ادیشن نداره
    داره فرق داره فرقشم تو اون دکمه اس اخه اون دکمه واسه من خیلی مهمه یه جورایی ازش خوشم میاد
    در کل ممنون از راهنمایت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اگه با ايرانسل هم برم ميشه گوشيم رو update كنم ؟
    البته به كامپيوتر وصلش ميكنمااا ..
    آخه ايرانسل 5شنبه جمعه ها مجانيه سرعتشم خوبه
    ميشه ؟

آخر فروم باز DJ.Mamal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Nokia Blog

پيش فرض

اگه با ايرانسل هم برم ميشه گوشيم رو update كنم ؟
    البته به كامپيوتر وصلش ميكنمااا ..
    آخه ايرانسل 5شنبه جمعه ها مجانيه سرعتشم خوبه
    ميشه ؟
    من تا حالا به سیستم وصل نکردم ببینم چجوریه...اگه از اینترنتش مطمئنی که قطع و وصل نمیشه آپگرید کن

راستی میتونی بگی چجوری به سیستم وصل میکنی...من یکی دوبار تست کردم یهو ریست شد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من تا حالا به سیستم وصل نکردم ببینم چجوریه...اگه از اینترنتش مطمئنی که قطع و وصل نمیشه آپگرید کن

راستی میتونی بگی چجوری به سیستم وصل میکنی...من یکی دوبار تست کردم یهو ریست شد
    سلام من update رو شروع كردم يعني الان تو قسمت 78 مگ هست .
    كاري نداره وصل كردنش .pc suite رو نصب ميكني بعد اينكه گوشيتو شناخت توي منوي اول برنامه pc suite يه گزينه داره كه نوشته connect to the internet بعد از اينكه اين گزينه رو زدي يه پنجره باز ميشه به اسم
    one touch access تو اين پنجره دقت كن كه توي setting گوشيت رو شناخته باشه بعد هم connect رو ميزني 3سوت ميره تو اينترنت .از اين پنجره نبايد خارج شي آخه اينتر نتت قطع ميشه .
    موفق باشي ....

داره خودمونی میشه wrackful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام دوستان من ان70 خودمو اپدیت کردم البته قبلا هم اپدیت کرده بودم یکبار اون موقع بعد اپدیت گوشی من خیلی وضعیتش بهتر شد یک سری تغییرات چشمگیر کرده بود ولی دیروز که اپدیت کردم به نظر میاد تغییر انچنانی نکرده می خواستم بپرسم دوستان کسی اپدیت کرده تغییراتش بدونه؟ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Nokia Blog

پيش فرض

كاري نداره وصل كردنش .pc suite رو نصب ميكني بعد اينكه گوشيتو شناخت توي منوي اول برنامه pc suite يه گزينه داره كه نوشته connect to the internet بعد از اينكه اين گزينه رو زدي يه پنجره باز ميشه به اسم
    one touch access تو اين پنجره دقت كن كه توي setting گوشيت رو شناخته باشه بعد هم connect رو ميزني 3سوت ميره تو اينترنت .از اين پنجره نبايد خارج شي آخه اينتر نتت قطع ميشه .
    موفق باشي ....
    اینو امتحان کرده بودم اما نشد
    سلام دوستان من ان70 خودمو اپدیت کردم البته قبلا هم اپدیت کرده بودم یکبار اون موقع بعد اپدیت گوشی من خیلی وضعیتش بهتر شد یک سری تغییرات چشمگیر کرده بود ولی دیروز که اپدیت کردم به نظر میاد تغییر انچنانی نکرده می خواستم بپرسم دوستان کسی اپدیت کرده تغییراتش بدونه؟ممنون
    اون موقع ورژن گوشی پایین بوده و مشکلات فراوون
    اما آپگرید که کردی بهتر شده...معمولا تو ورژنهای نزدیک بهم زیاد نشون نمیده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام من وقتی #0000#* رو میزنم یه ورژن اول نشون میده به این صورت v03.27 آیا همین ورژن فریم منه بعد ممکنه بعد آپگرید مشکل گوشیم حل شه مشکل گوشیم اینه که موقعی که اینباکس رو رو ی رم میزارم نه اس ام اس رو نشون میده نه میفرسته اصلا error -20 میده کمک کنید
    آیا ورژن آپگرید من خیلی قدیمیه

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Nokia Blog

پيش فرض

سلام من وقتی #0000#* رو میزنم یه ورژن اول نشون میده به این صورت v03.27 آیا همین ورژن فریم منه بعد ممکنه بعد آپگرید مشکل گوشیم حل شه مشکل گوشیم اینه که موقعی که اینباکس رو رو ی رم میزارم نه اس ام اس رو نشون میده نه میفرسته اصلا error -20 میده کمک کنید
    آیا ورژن آپگرید من خیلی قدیمیه
    مشکل احتمالا از رم هستش
    یه بار فرمتش کن..گوشی رو هم یه بار با کد #7370#* ریست کن ببین درست میشه یا نه

گوشیت 5700
    اونم ورژن فیرم ورته 3.27
    الان ورژن 3.83.1 اومده یکم از باگهای گوشی رفع شده
    اگه با روشهای بالا درست نشد آپگریدش کن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

موفق باشي ....
    سلام
    يادم رفت بگم گاهي اوقات كه زياد شلوغ باشه نميره .البته اگه گير بدي ميره راستي من ننتونستم گوشيمو update كنم وسطش حالمو گرفت اينترنت قطع نشدا ولي error داد بيخيال ميرم كافي نتي جايي آپ ميكنم الان ميخوام يه بار با ديال آپ امتحان كنم خدا رو چه ديدي شايد شد ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام.من موقعی که میخوام اپدیت کنم نرم افزار nsu ورزن جدید رو نمی تونه تشخیص بده. گوشی من5700(3.27v).
    لطفا راهنمایی کنید تا بلکه بتونم اینو اپدیت کنم .ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •