تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 241 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2401

نام تاپيک: آموزش نحوه آپگرید گوشیهای نوکیا

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيــراز

پيش فرض

ممنون ممل خان
    من یکی که اصلا از نحوه آپگرید چیزی نمیدونستم و خیلی هم لازم داشتم !!

2. این کاربر از Mr.K2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ.Mamal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Nokia Blog

پيش فرض

ممنون ممل خان
    من یکی که اصلا از نحوه آپگرید چیزی نمیدونستم و خیلی هم لازم داشتم !!
    خواهش میکنم..
    واقعا جای این تاپیک تو کلوپ نوکیا خالی بود

4. این کاربر از DJ.Mamal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه lobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ببخشيد ميشه فريم ور رو از كافينت يا هر جايه ديگه دانلود كرد و بعد اونو آوورد خونه وبا ديال آپ خونه مرحله آخر كه آپديت گوشه رو انجام داد

اينو بخاطر اين ميگم كه تو موبايلستان لينك فريم ور رو گذاشته بود

6. این کاربر از lobia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamidrezaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    T*E*H*R*A*N

پيش فرض

ببخشيد ميشه فريم ور رو از كافينت يا هر جايه ديگه دانلود كرد و بعد اونو آوورد خونه وبا ديال آپ خونه مرحله آخر كه آپديت گوشه رو انجام داد

اينو بخاطر اين ميگم كه تو موبايلستان لينك فريم ور رو گذاشته بود
    دوست عزیز همیچن چیزی امکان نداره که بشه فریم ویر رو به صورت جدا دانلود کرد چون وقتی داری با برنامه NSU اپدیت وقتی فایل اپدیت رو کامپیوتر میریزه بعد از اتمام آپدیت اون فایل به صورت اتوماتیک پاک میشه و نمیشه SAve اش کرد و به خاطر این امکان نداره کسی بتونه توی اینترنت بزاره اونی های رو هایی که میبینی رو Cd میفروشن نسخه های غیر رسمی و قابل اعتماد نیست اونی که شما دیدی لینک دانلودش رو گذاشتن مربوط به برنامه NSU بوده نه فریمور

8. این کاربر از hamidrezaaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من گوشیم نوکیا نیست ولی DJ.Mamal به خاطر این تاپیکی که درست کردی ازت ممنونم واقعآ به قول خودت جای همچین چیزی تو این کلوپ خالی بود.
    فقط یه سوال داشتم ازت داشتم قبل از اینکه به سایت نوکیا می خوای بری باید گوشیت به کامپیوتر وصل باشه دیگه نه؟چون همینطوری وقتی کد رو وارد کنی صفحه جدیدی باز نمی شه
    بازم ازت ممنونم

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Nokia Blog

پيش فرض

من گوشیم نوکیا نیست ولی DJ.Mamal به خاطر این تاپیکی که درست کردی ازت ممنونم واقعآ به قول خودت جای همچین چیزی تو این کلوپ خالی بود.
    فقط یه سوال داشتم ازت داشتم قبل از اینکه به سایت نوکیا می خوای بری باید گوشیت به کامپیوتر وصل باشه دیگه نه؟چون همینطوری وقتی کد رو وارد کنی صفحه جدیدی باز نمی شه
    بازم ازت ممنونم
    نه لازم نیست گوشی متصل باشه...در صورتی که کد درست باشه بعد از وارد کردنش Enter بزن..صفحه جدید باز نمیشه بلکه تو همون صفحه و زیر کادری که کد رو وارد کردی ورژن آخرین نسخه موجود رو می نویسه

چنین چیزی ممکن نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آقابابت آموزش خوبتون دست شما درد نکنه یه توضیح درمورد اینکه بعد از اپدیت چه امکاناتی به گوشی اضافه میشه هم بدین یعنی جه فایده ای داره؟

آخر فروم باز hamidrezaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    T*E*H*R*A*N

پيش فرض

آقابابت آموزش خوبتون دست شما درد نکنه یه توضیح درمورد اینکه بعد از اپدیت چه امکاناتی به گوشی اضافه میشه هم بدین یعنی جه فایده ای داره؟
    با اجازه ممل خان من یک توضیح مختصری بدم ببین دوست عزیز اپدیت گوشی فایدش اینه که سرعت گوشی بالا میره بعضی از باگها که در فریمور قبلی بوده ترمیم میشه در بعضی موارد صدای گوشی وهمچنین کیفیت عکس برداری و فیلمبرداری بالا میره اشکالات فریمور قبلی برطرف میشه این رو هم بگم که آپدیت فریمور مطمعن باش که خیلی توی گوشیت تاثیر مثبت داره و به آپدیت کردنش میارزه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيــراز

پيش فرض

با اجازه ممل خان من یک توضیح مختصری بدم ببین دوست عزیز اپدیت گوشی فایدش اینه که سرعت گوشی بالا میره بعضی از باگها که در فریمور قبلی بوده ترمیم میشه در بعضی موارد صدای گوشی وهمچنین کیفیت عکس برداری و فیلمبرداری بالا میره اشکالات فریمور قبلی برطرف میشه این رو هم بگم که آپدیت فریمور مطمعن باش که خیلی توی گوشیت تاثیر مثبت داره و به آپدیت کردنش میارزه
    درسته ..
    من که خیلی منتظر این هستم...

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Nokia Blog

پيش فرض

درسته
    در واقع فیرم ور جدیدتر بهتر از سخت افزار گوشی کار میکشه...البته در برخی موارد قسمتهایی هم به منوهای گوشی اضافه میشه که کمتر دیده شده..
    در کل خیلی موثره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •