تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 76 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 755

نام تاپيک: بحث درباره المپیاد نجوم

پروفشنال Parnyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Black Hole

پيش فرض

همه میتونن شرکت کنن راستی نمیخوام منصرفت کنم ولی اگه سمپادی نیستی شرکت نکنی بهتره
    پس من چه غلطی کنم ؟؟؟ من که نه سمپادیم نه... یعنی نمی تونم ؟؟؟ وقتمو تلف کردم اگه بخونم ....من که به اندازه ی کافی نا امیدم شما هم بیا ....

اگه نباشه جاش خالی می مونه Pouriaqazvin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

من که نه سمپادیم نه... یعنی نمی تونم
    چرا دوست عزیز همه میتونند ولی بیا با خودت رو راست باش در سال های اخیر در تمام زمینه های المپیادی بچه های سمپاد تقریبا همیشه رتبه های اول رو به خودشون اختصاص دادن ایا با همه این ها و میخواهی شرکت کنی؟؟
    به نظر من شما دختر کوشایی هستی ولی هوش و استعداد چیزی ذاتییه
    یا حق

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Black Hole

پيش فرض

چرا دوست عزیز همه میتونند ولی بیا با خودت رو راست باش در سال های اخیر در تمام زمینه های المپیادی بچه های سمپاد تقریبا همیشه رتبه های اول رو به خودشون اختصاص دادن ایا با همه این ها و میخواهی شرکت کنی؟؟
    به نظر من شما دختر کوشایی هستی ولی هوش و استعداد چیزی ذاتییه
    یا حق
    درسته
    می دونم من نمی خوام خودمو گول بزنم که ! وقتی کسایی اونقد باهاشون کار می شه و خودشون مغز شو دارن بعد من که حتی تو مدرسه مون زمانه برگزاریه المپیاد هم اعلام نمی شه و... باید بیام اول شم ؟؟
    آخه من می خوام ببینم اگه خودمو بکشم تا حده مرگ بخونم از مدرسه هم اومدم فقط بشینم بخونم باز چی می تونم 3وم شم یا نه ؟
    فک کنم تو این مملکت به جز سمپادیا بقیه برن بمیرن بهتره

خیلیییییییییییی نا امید شدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.Shaibow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اولین اشتباه من که برنز شدم اینه که وسطه دوره نا امید شدم بابا ایول شما که اول کار ناراحت شدی دیگه تا آخرش معلوم نیست بعدشم تو مرحله اول قبول شدن خیلیه یعنی اگه شما با همین کتابا مرحله اول قبول شی یعنی نمره ی کارت 20 ه اگه هم می خوای نجومو واسه المپاد بخونی بهتره اول با مدرسه 1 صحبتی بکنی که یه وقتایی یه تخفیف هایی واست قائل شن اگه قبول کردن که خیلی خوبه اگه نه که ناراحت نکن خودتو اگه بخوای می تونی "اینم بگم که منو وسط کاره مرحله دوم از کلاسا انداختن بیرون ولی خودمو جمع و جرو کرد رسوندم خودمو " همه چی به خودت بر می گرده اگه می بینیی که می تونی قبول شی حتما می تونی واسه کلاسا هم می تونی بری رصد خونه زعفرانیه اون جا کلاسای خوبی می زارن یا بری تو کلاسای مجله نجوم "هر کدومو خواستی واست ردیف می کنم فقط باید بخوای "تو سم÷ادم خبری نیست فکر نکن خوده بچه ها می خونن 2 دو تا دبیر بیشتر ندارن که اونا هم می پیچوننشون ولی علامه بازم می گم تو شیمی کامپیوتر و نجوم ترکونده اینقدر سمپاد که می گن ماله گذشتس الان برگ برگشته

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

راستی سایتی که دادم ماله باشگاه دانش پژوهان جوانه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینجا المپیاد ها رو برگزالر می کنه می توونی از اینجا پیگیره کار باشی
    اگه هم می خوای کتاب بخری برو پاتیتخت طبقه ی 2 مغازه ی پرشیا توی مغازه که بشی آخرش آسمان شب بزرگترین فروشگاه نجومه ولی یه کم بی انصافه ها
    لیسته کتابا هم ایناست :
    1-نجوم دینامیکی
    2-ساختار ستارگان و کهکشان ها
    3-حکایت خلقت عالم پی از نخستین 3 دقیقه "اینو نخوندی هم نخوندی"
    4- فصل 1 و 2 ی کتاب نجوم کروی نوشته ی ویلیام مارشال اسمارت "از اینجا فقظ مساله می دن "
    5- آشنایی با اخترفیزیک ستاره ای جلد 1
    6-شناخت مقدماتی ستارگان
    از ما به تو گفتن که تا مهر سعی کن همه ی فصل های دینامیکی رو خونده باشی "شبو روزت نجوم باشه همه چی تعطیل حتی خواب صبح این پشتکارت رو همه می تونه تاثیر یزاره و نظرشونو در مورد نجوم خوندنت برگردوونه " بعدشم اگه نشد تا آخر مهر دیگه سعی کن که تمومش کنی اونقدر هم سخت نیست فصل آخرشم نخوندی نخوندی بعد برو کروی بخون با اختر فیزیک البته کتاب شناخته مقدماتی ستارگان خوب ترجمه نشده ولی خوندش لازمه اونم پراکنده بخون دیگه اگه سوال داشتی من معمولا هستم

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Black Hole

پيش فرض

اولین اشتباه من که برنز شدم اینه که وسطه دوره نا امید شدم بابا ایول شما که اول کار ناراحت شدی دیگه تا آخرش معلوم نیست بعدشم تو مرحله اول قبول شدن خیلیه یعنی اگه شما با همین کتابا مرحله اول قبول شی یعنی نمره ی کارت 20 ه اگه هم می خوای نجومو واسه المپاد بخونی بهتره اول با مدرسه 1 صحبتی بکنی که یه وقتایی یه تخفیف هایی واست قائل شن اگه قبول کردن که خیلی خوبه اگه نه که ناراحت نکن خودتو اگه بخوای می تونی "اینم بگم که منو وسط کاره مرحله دوم از کلاسا انداختن بیرون ولی خودمو جمع و جرو کرد رسوندم خودمو " همه چی به خودت بر می گرده اگه می بینیی که می تونی قبول شی حتما می تونی واسه کلاسا هم می تونی بری رصد خونه زعفرانیه اون جا کلاسای خوبی می زارن یا بری تو کلاسای مجله نجوم "هر کدومو خواستی واست ردیف می کنم فقط باید بخوای "تو سم÷ادم خبری نیست فکر نکن خوده بچه ها می خونن 2 دو تا دبیر بیشتر ندارن که اونا هم می پیچوننشون ولی علامه بازم می گم تو شیمی کامپیوتر و نجوم ترکونده اینقدر سمپاد که می گن ماله گذشتس الان برگ برگشته
    ببینید اینقد لطف کنید جلویه من حرفه علامه و... رو نزنید
    دلتون خوشه هااا من اصلا مامان بابام نمی زارن من برم کلاس نجوم یا... همش بهم می گن الافیه و ... ولی خودم خیلی دوس دارم بخونم .حالا اون هیچی خودم می شینم می خونم برام مهم نیست مدرسه رام ندن فقط دوس دارم اقلا 3وم بشم ولی از این می ترسم که مثله کارایه دیگم بشه هو نه به این برسم و نه به مدرسه بعد کی باید ....تحویل بگیره

بچه ها تورو خدا این قد ناامیدم نکنین

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اینم باز می گم المپیاد یه جور زندگیه اگه واردش شی و بعد ازش خارج شی بزرگترین ضربه رو به خودت زدی این تجربه ی 1 سال کار کردن من با نجومه پس تصمیم بگیر و یه ندا به ما بده ...
    فعلا ...

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

3 ومی در نجوم نیست مدال ها به این صورت پخش می شه :
    زیر 15 سال : 6 طلا نصف نقره و نصف برنز
    زیر 17 سال : 4 طلا و // // // // //
    من نمی فهمم چرا می گی 3وم شم یعنی چی ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بعدشم اونا اگه ببینن که تو علاقه داری حتما اجازه می دن یه کم برای خواسته هات بجنگ همه مثل تو این مشکلو دارن همه ها نه فقظ یکی دو تا همه ی بچه هایی که شروع می کنن نجوم رو ولی بعد اونقدر راحته که نگو همه چی خوب می شه مثل الان

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Black Hole

پيش فرض

بعدشم اونا اگه ببینن که تو علاقه داری حتما اجازه می دن یه کم برای خواسته هات بجنگ همه مثل تو این مشکلو دارن همه ها نه فقظ یکی دو تا همه ی بچه هایی که شروع می کنن نجوم رو ولی بعد اونقدر راحته که نگو همه چی خوب می شه مثل الان
    اونا منظورت مامان بابام نیسته که ؟؟؟
    دیگه قرار نیست که برا المپیاد هم نزارن ؟ اصلا بی خیال
    اونقدا هم آسون نیستاااا من که خودمو می کشم هر کاری می کنم که این اسم ا و یه سری عدد ... رو حفظ کنم نمی تونم ؟ به نظرت چه کار کنم؟
    راستی یه سواله دیگه فصله اوله کتابه نجوم دینامیکی که درباره ی تا ریخچه و ... هست اون اسم اختر شناسا مهمه چرا اون طورین اصلا نمی شه یاد گرفت!!!
    بهم می گین شما چه کار می کردین اونارو یاد می گرفتین جوری که 2 زور بعد فراموششون نمی کردین ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •