تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 14 اولاول ... 41011121314
نمايش نتايج 131 به 140 از 140

نام تاپيک: :: کلاهبرداری به شیوه ایرانسل ::

پروفشنال jackhammer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

استقبال از سیم کارت های ایرانسل کاهش یافته است
    موبنا - به رغم تبلیغات گسترده ایرانسل در جذب مشترکان و وعده هدایای مختلف برای استفاده بیشتر کاربران از این شبکه،فعالان بازار، از کاهش استقبال از سیم کارت های این اپراتور خبر می دهند.
    به گزارش خبرنگار "موبنا" بنا به اظهار عرضه کنندگان سیم کارت، ورود همراه اول اعتباری به بازار باعث شده تا رونق سیم کارت های اپراتور دوم تلفن همراه کاهش یابد.
    فعالان بازار تلفن همراه در عین حال معتقدند که با توجه به قیمت سیم کارت های اعتباری ایرانسل نسبت به سیم کارت های دائمی این اپراتور، باید استقبال از این سیم کارت ها بیشتر باشد.با این وجود هم اکنون متقاضیان خرید این نوع سیم کارت ها در بازار کاهش یافته اند.
    منابع بازاری می گویند با وجودی که واگذاری سیم کارت های اعتباری ثبت نام شده اپراتور اول با تاخیر همراه است و قیمت این سیم کارت ها نیز در شرایط فعلی بیشتر از قیمت اصلی آن است با این حال ایرانسل نتوانسته سهم مناسبی از بازار سیم کارت های اعتباری را به خود اختصاص دهد.
    گفتنی است شبکه تلفن همراه اپراتور دوم طبق قرارداد باید در سال اول فعالیت خود 238 شهر کشور را تحت پوشش قرار دهد که هنوز جامه عمل نپوشیده است.
    قیمت سیم کارت های اعتباری ایرانسل 25هزار تومان و نرخ سیم کارت های دائمی آن 150 هزار تومان است.
    1-این خبر گزاری موبنا با ایرانسل پدر کشتگی داره!خودتون بقیقه خبراشو دیدید که "مکالمه رایگان باعث ایجاد فساد میشه" و ...
    2-این خبر گزاریی که هنوز نمیدونه قیمت سیم کارت اعتباری ایرانسل چنده در مورد ایرانسل نظرم میده؟
    3-ایرانسل باید توی سال اول 248 شهرو پوشش بده نه 238 شهر
    4-مهم تر از همه اینکه با اینکه سیم کارت اعتباری دولتی ثبت نام شده بود ایرانسل توی 1 ماه 1 میلیون مشترک جذب کرد!این کاهش متقاضیه؟
    5-هنوز 1 ماه به پایان سال اول فعالیت مونده و ایرانسل بیش از 220 شهر تحت پوشش داره!هچین گفت جامه ی عمل نپوشیده که انگار 2 سال از فعالیتش گذشته!
    من فکر نکنم بتونه 28 تا شهرو توی 1 ماه ببره زیر پوشش...
    پس در نتیجه این خبر جزو اون چرت و پرت های موبنا حساب میشه.

خلاصه اگه کسی فهمید که این موبنا پرا اینقدر با ایرانسل مشکل داره ما رو هم بی خبر نذاره.

من موندم پرا با اینهمه چرت و پرتی که برای ایرانسل مینویسه ایرانسل ازش شکایت نمیکنه؟

فکر کنم جناب متالیکا از این موبنا خیلی خوشش بیاد چون همه ی خبراش باب طبع ایشونه.

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

متالیکای عزیز فکر کنم این تیکه رو اشتباه نوشتی.
    من ننوشتم دوست عزیز...

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

1-این خبر گزاری موبنا با ایرانسل پدر کشتگی داره!خودتون بقیقه خبراشو دیدید که "مکالمه رایگان باعث ایجاد فساد میشه" و ...
    2-این خبر گزاریی که هنوز نمیدونه قیمت سیم کارت اعتباری ایرانسل چنده در مورد ایرانسل نظرم میده؟
    3-ایرانسل باید توی سال اول 248 شهرو پوشش بده نه 238 شهر
    4-مهم تر از همه اینکه با اینکه سیم کارت اعتباری دولتی ثبت نام شده بود ایرانسل توی 1 ماه 1 میلیون مشترک جذب کرد!این کاهش متقاضیه؟
    5-هنوز 1 ماه به پایان سال اول فعالیت مونده و ایرانسل بیش از 220 شهر تحت پوشش داره!هچین گفت جامه ی عمل نپوشیده که انگار 2 سال از فعالیتش گذشته!
    من فکر نکنم بتونه 28 تا شهرو توی 1 ماه ببره زیر پوشش...
    پس در نتیجه این خبر جزو اون چرت و پرت های موبنا حساب میشه.

خلاصه اگه کسی فهمید که این موبنا پرا اینقدر با ایرانسل مشکل داره ما رو هم بی خبر نذاره.

من موندم پرا با اینهمه چرت و پرتی که برای ایرانسل مینویسه ایرانسل ازش شکایت نمیکنه؟

فکر کنم جناب متالیکا از این موبنا خیلی خوشش بیاد چون همه ی خبراش باب طبع ایشونه.
    فکر کنم نعوذ بالله پیغمبر هم بیاد از ایرانسل بد بگه شما زیر بار نری.

حالا خداییش خط اینترنتی که بهت دادن چند کیلوبیت سرعت داره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

هيچي 5 كيلوبايت در دقيقه

من خودم از اينترنت ايرانسل استفاده كردم. اوايل كه به طرز زيادي افتضاح بود. حداقل دو و نيم دقيقه طول مي كشيد تا به اينترنت متصل بشه و براي اينكه فقط يك سايت گوگل را باز كند ، 4 دقيقه زمان مي برد.
    والا حضرت ايوب هم از اين اينترنت ايران خز ، ببخشيد ايرانسل (اين فقط يك شوخي براي خنده بود. اميدوارم كه طرفداران ايرانسل ناراحت نشوند) خسته شد.
    اين قضيه كه مال دو ماه پيش بود كه با ايرانسل كار كردم. حالا هنوز هم كانت شدنش 2 دقيقه طول مي ده يا نه؟

پروفشنال jackhammer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اولا پیامبر بیاد به ایرانسل بد بگه و حرفش حساب باشه(که مطمئینا هست) ما نوکرشم هستیم.
    ولی این موبنا کدوم حرفش حسابه؟چرت و پرت خالی مینویسه!

ثانیا من دیروز گوشیمو وصل کردم به کامپیوتر و میزان زیادی هم با خود گوشی توی اینترنت گشتم.
    و فقط برای اطلاع جناب عالی جایی که آنتن دهیش افتضاح بود سرعتش 2 کیلوبایت در ثانیه و سرعت معمولیش 5.5 کیلوبایت درثانیه بود.
    برای اندازه گیری سرعت میتونید به سایت های مختلف توی اینترنت مراجعه کنید...فکر کنم من دیشب از speedtest.com استفاده کردم(فکر کنم آدرسش همین بود).
    دیروز 10 مگابایت استفاده کردم.2 تا mp3 و کلی گشت و گزار توی اینترنت توی نیم ساعت!

پروفشنال BIKHIAL_ALL_75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مانشت(ماد نشین)

پيش فرض

من وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر,با سرعت 10 کیلو بایت در ثانیه دانلود میکنم

پروفشنال CD-RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خب همین شماهایید که با دانلود و اضافه بار پهنای باند رو اشغال میکنید و به بقیه چیزی نمیرسه . بابا اینطوری استفاده نکنید بذارید مخالفا سرعت واقعی رو ببینن .
    -----------------
    ولش کن هویجوری نوشتم .
    جدای از شوخی سرعت خوبی داره , برای چک کردن ایمیل , گزارش هواشناسی , خوندن 4 تا جک و ... دیگه برای دانلود mp3 یه ذره بی انصافیه .

پروفشنال BIKHIAL_ALL_75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مانشت(ماد نشین)

پيش فرض

خب همین شماهایید که با دانلود و اضافه بار پهنای باند رو اشغال میکنید و به بقیه چیزی نمیرسه . بابا اینطوری استفاده نکنید بذارید مخالفا سرعت واقعی رو ببینن .
    -----------------
    ولش کن هویجوری نوشتم .
    جدای از شوخی سرعت خوبی داره , برای چک کردن ایمیل , گزارش هواشناسی , خوندن 4 تا جک و ... دیگه برای دانلود mp3 یه ذره بی انصافیه .
    باشه cd جون
    دیگه دانلود نمیکنیم تا بقیه بفهمند ایرانسل چه شرکت برتریه

ایول به ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

به نظر من باید حداقل 2 تا3 سال بهش فرصت داد تا به شرایط مطلوب برسه ولی اون وقت اگر نرسید می تونی گله ذاشته باشی.این انصاف نیست که ما شبکه مخابرات 14 ساله رو با شبکه ایرانسل 1 ساله از نظر کیفی مقایسه کنیم.

داره خودمونی میشه sadegh2x's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سرعتش عاليه !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •