تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 140

نام تاپيک: :: کلاهبرداری به شیوه ایرانسل ::

پروفشنال arman4459's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    در کشور عشق

پيش فرض

جناب متالیکا عزیز

شما میگی ایرانسل کلاهبردار جنایتکار و چپاولگر بیت المال.

شما خیلی منطقی به من جواب بدید بعد از 13 سال چرا

تو این مملکت ما هنوز نقاط کور داریم.چرا هنوز نمیشه مواقعی که ترافیک شبکه بالاست یک اس ام اس زد تو مخابرات

چرا مخابرات تا مدتها بابت مسیج های که فیل میشد از مردم پول می گرفت؟

چرا مخابرات بابت سرویس نمایشگر ماهی 500 تومن بی زبون میگیره.به این نمیگن کلاهبرداری.

چرا مخابرات بات سیم کارتی که هیچ استفاده ای ازش نمیشه ماهی 2400 آبونمان میگیره.

چرا بعد از 13 سال غیر از مکالمه و اس ام اس هیچ استفاده ای نمیشه از موبایل کرد.

چرا هیچگاه کنتور تماس و اس ام اس گوشی ها با قبض مخابرات همخونی نداره.

چرا مخابرات بابت دادن ریز مکالمات که حق طبیعی هر فرد صفحهای 200 تومن از مردم میگیره.

چرا مخابرات تو این همه سال حتی یک ثانیه مکالمه رایگان یا یک اس ام اس رایگان به مردم نداد.در صورتی که این روال همه اپراتورهای دنیاست الا مخابرات.

چرا هنوز که هنوز بازا سیاه دست از مخابرات بر نداشته؟

چرا هنوز که هنوز بعد از 13 سال مخابرات نمیتونه واگذاریهاش رو به روز کنه؟و به منسوخ ترین شیوه سیمکارت میده

و چرا هنوز باید بشنویم مشترک نظر در دسترس نست در شبکه نیست مقدور نیست و......

لپ کلام ایرانسل یک نوزاد 10 ماهه است ولی مخابرات یک بچه 13 ساله.که به هیچ عنوان توانایی رقابت نداره و به همین دلیل فقط بلد جرزنی بکنه.نمونه بارزش شکایت مخابرات از ایرانسل بابت ام ام اس .

در هر صورت باید به ایرانسل گفت دمت گرم که ظرف ده ماه اونم تو حدود 200 شهر تونسته 3 میلیون مشترک جذب کنه.و مخابرات با 14 سال قدمت تنها 20 میلیون مشترک داره.اونم تو 1016 شهر و 30000 کیلومتر جاده.

البته بگو که ایرانسل وحی منزل نیست و نمیشه بهش نمره بیست داد اونم دچار مشکلاتی که طبیعی چون تازه 10 ماهه که از کارش می گذره.
    گذر زمان همه چی رو معلوم می کنه.

ولی با این نکاتی گفتم خودتون وجدانا بگید کی کلاهبردار و سر مردم شیره مالیده.

آخر فروم باز hamidrezaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    T*E*H*R*A*N

پيش فرض

این ایرانسل کاری نکرده که بعضی ها طرفدارش شدن. اصلا مگه اپراتور تلفن همراه تیم فوتباله که طرفدار داشته باشه ؟ یکی از شیوه های تبلیغات اینه. یکی از آشناهای ما تو ایرانسل کار میکنه. یه خط اینترنت پرسرعت بهش دادن از طرف ایرانسل تا وقتهای بیکاری بیاد تو همین فروم ها مخصوصا فروم موبایلستان و تبلیغات کنه. شاید باورش براتون سخت باشه ولی یه چیزی بهتون میگم. الان سیم کارت من مثلا دولتیه. اگه یکی بیاد به مخابرات فحش هم بده من ناراحت نمیشم اصلا به من چه ربطی داره. من سیم کارتش رو گرفتم و دارم استفاده میکنم. در مورد ایرانسل هم همینطور... اونهایی که ایرانسل دارن واقعا از بحث این تاپیک ناراحت میشن . بهشون برمیخوره ؟ مطمئن باشید اینطور نیست. پس اونهایی که دارن حرص میخورن احتمالا همونایی هستن که بالا بهشون اشاره شد...
    دوست عزیز دقیقا باهات موافقم خوشم میاد میزنی تو خال

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

این ایرانسل کاری نکرده که بعضی ها طرفدارش شدن. اصلا مگه اپراتور تلفن همراه تیم فوتباله که طرفدار داشته باشه ؟ یکی از شیوه های تبلیغات اینه. یکی از آشناهای ما تو ایرانسل کار میکنه. یه خط اینترنت پرسرعت بهش دادن از طرف ایرانسل تا وقتهای بیکاری بیاد تو همین فروم ها مخصوصا فروم موبایلستان و تبلیغات کنه. شاید باورش براتون سخت باشه ولی یه چیزی بهتون میگم. الان سیم کارت من مثلا دولتیه. اگه یکی بیاد به مخابرات فحش هم بده من ناراحت نمیشم اصلا به من چه ربطی داره. من سیم کارتش رو گرفتم و دارم استفاده میکنم. در مورد ایرانسل هم همینطور... اونهایی که ایرانسل دارن واقعا از بحث این تاپیک ناراحت میشن . بهشون برمیخوره ؟ مطمئن باشید اینطور نیست. پس اونهایی که دارن حرص میخورن احتمالا همونایی هستن که بالا بهشون اشاره شد...
    اگه فکر می کنی من یکی حرص می خورم بابت طرز فکر بعضی هاست که اگه این فکرا نبود الان مملکت ما وضعش خیلی بهتر از این بود.حالا فرضا هم من کارمند و نون خور ایرانسلم گناه کردم ؟! نون حروم می خورم ؟! می دونستم کم میاری آخرش اینا می گی من و باش اولین پستما چقدر محترمانه دادم!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad_milad_milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

11

اگه فکر می کنی من یکی حرص می خورم بابت طرز فکر بعضی هاست که اگه این فکرا نبود الان مملکت ما وضعش خیلی بهتر از این بود.حالا فرضا هم من کارمند و نون خور ایرانسلم گناه کردم ؟! نون حروم می خورم ؟! می دونستم کم میاری آخرش اینا می گی من و باش اولین پستما چقدر محترمانه دادم!!!
    اقا شما خودتو ناراحت نکن! دوست عزیزی که طرز فکرش اینجوریه! ازش نمیشه انتظار بیشتری داشت!!

این بحث و جرو دعوای بین مخابرات و ایرانسل هر جا بوده به هیچ جایی نرسیده و آخرشم پاک شده!

والا من هرچی این مقاله رو خوندم نگرفتم دامپینگ چی چیه...شکستن قیمت!....فقط همین!
    شما اگه درست گزارشو میخوندید میدید که نوشته توی پروانه ایرانسل کف و سقفی برای تعرفه ها وجود نداره.

راستش مخابرات هیزم تر که خیلی به من فروخته...ماه اول که سیم داشتم 1000 تومن استفاده کرده بودم 5000 تومن قبضم بود!

این ایرانسلم همچین گلی به سر ما نزد...آنتن دهیش که تو شیراز بده...الان اس ام اسش مشکل داره و GPRS هم از صبح هی قطع و وصل میشه...هرکی بهم زنگ میزنه صداش نمیاد و اس ام اسا نمیرسن و ...

حالا من از کدوم طرفداری کنم؟
    از هیچکدوم!

من نمیدونم این ایرانسل چی کار کرده که بعضیا وحشتناک طرفدارشن...اگه بهش بد بگی سرتو میکنن!

خوشم میاد هر جا که پستاتو میبینم در حال غر زدنی! (شوخی!)

آخر فروم باز nima_949's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    توی یه دنیای دیگه

پيش فرض

ببین کلاهبردار تر از مخابرات تو این مملکت نیست البته نمیشه بگی کلاهبردار بگی زورگیر درستره
    اینا خیلی وقته اینطوری دزدی میکنن هیچکسم صداش درنمیاد الانم میبینی میخوان خدمات ویژه رو بردارن میخوان با ایرانسل رقابت کنن وگرنه تازه بیشترشم میکردند

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

هیچ کدومتون به من جواب قانع کننده ای ندادید. یا پای مخابرات رو کشیدید وسط یا اینکه شلوغ بازی در آوردید تا موضوع رو منحرف کنید. اگه دلتون از مخابرات پره... یه تاپیک جدا بزنید منم میام نظر میدم. من تو موبایلستان همچین تاپیکی رو زدم ولی admin سایت پاکش کرد. بعدا دیدم تو صفحه اول سایت تبلیغ ایرانسل هست. یعنی آزادی بیان = 0 ...

وقتی ما به یه اپراتور تلفن همراه نمیتونیم انتقاد کنیم دیگه چی میشه گفت ؟ بعد یکی میاد میگه .... بی خیال بابا..

پروفشنال CD-RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تازه داره بحث به جایی که حقشه میرسه , یه نگاه به عنوان تاپیک بندازید .
    متالیکا میگه : " ایرانسل دزد و کلاهبردار "
    دوباره توی چند صفحه بعد میگه : " میخوام جلوی کلاهبرداری رو بگیرم "
    بنده خدا از اول نیتش مشخص نبود , به جانبداری و قطبی بودن محکوم شد .
    ولی متالیکای عزیز شما نگران نباش , ایرانسل خودش به اندازه کافی زیر ذره بین هست که هیچ غلط اضافه نمیتونه بکنه , نمونه ای از سنگ اندازی های دولت , این وسط کسی نیست که علیه دولت اعتراض کنه ( همه فکر میکنند دولت ما دولت مهدی موعوده ( عج ) و هر کی اعتراض کنه سوسک میشه ) .
    1- تعرفه ثانیه ای 499 ریال که دولت مخالفت کرد , ایرانسل هم راه چاره اش رو پیدا کرد و مکالمات داخل شبکه رو با این تعرفه ارائه داد که " شاس " هیچ کار نمیتونست بکنه
    2- بالا بردن هزینه مکالمه همراه اول به ایرانسل از طرف خود همراه اول ( شاس ( شرکت ارتباطات سیار )) . که باعث بد بین شدن مردم نسبت به ایرانسل شد .
    3- تلاش در مورد یکی کردن تعرفه مکالمه استانی ( با یه ذره تحقیق خود دولت نفهممون هم فهمید که این یک اجحاف بزرگ در حق ملته )
    4- تبلیغات منفی در رسانه ها مبنی بر پوشش کل کشور ( توی شهرهای شلوغ , آنتن بده کل کشور پیش کش )
    و ...
    طرفداری نمیکنم ولی تا حالا مورد مستندی مبنی بر کلاهبرداری رسمی از ایرانسل ندیدم ( با اینکه غیر مستقیم باهاشون در ارتباط هستیم ) , تنها موردی که اینجا خیلی مشهوده افت کیفیت سرویس هست که باعث میشه بعضی ها خیالات واهی مبنی بر کلاهبرداری داشته باشند .
    باز هم میگم : اگه یه اپراتور بیاد و از ایرانسل سرویسهای بهتری بده میرم سیم کارت اون رو میگیرم , من طرفدار بهترین کیفیت شبکه هستم .
    خیلی تند رفتم از همه عذر میخوام .
    Last edited by CD-RW; 11-09-2007 at 10:32.

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

تازه داره بحث به جایی که حقشه میرسه , یه نگاه به عنوان تاپیک بندازید .
    متالیکا میگه : " ایرانسل دزد و کلاهبردار "
    دوباره توی چند صفحه بعد میگه : " میخوام جلوی کلاهبرداری رو بگیرم "
    بنده خدا از اول نیتش مشخص نبود , به جانبداری و قطبی بودن محکوم شد .
    ولی متالیکای عزیز شما نگران نباش , ایرانسل خودش به اندازه کافی زیر ذره بین هست که هیچ غلط اضافه نمیتونه بکنه , نمونه ای از سنگ اندازی های دولت , این وسط کسی نیست که علیه دولت اعتراض کنه ( همه فکر میکنند دولت ما دولت مهدی موعوده ( عج ) و هر کی اعتراض کنه سوسک میشه ) .
    1- تعرفه ثانیه ای 499 ریال که دولت مخالفت کرد , ایرانسل هم راه چاره اش رو پیدا کرد و مکالمات داخل شبکه رو با این تعرفه ارائه داد که " شاس " هیچ کار نمیتونست بکنه
    2- بالا بردن هزینه مکالمه همراه اول به ایرانسل از طرف خود همراه اول ( شاس ( شرکت ارتباطات سیار )) . که باعث بد بین شدن مردم نسبت به ایرانسل شد .
    3- تلاش در مورد یکی کردن تعرفه مکالمه استانی ( با یه ذره تحقیق خود دولت نفهممون هم فهمید که این یک اجحاف بزرگ در حق ملته )
    4- تبلیغات منفی در رسانه ها مبنی بر پوشش کل کشور ( توی شهرهای شلوغ , آنتن بده کل کشور پیش کش )
    و ...
    طرفداری نمیکنم ولی تا حالا مورد مستندی مبنی بر کلاهبرداری رسمی از ایرانسل ندیدم ( با اینکه غیر مستقیم باهاشون در ارتباط هستیم ) , تنها موردی که اینجا خیلی مشهوده افت کیفیت سرویس هست که باعث میشه بعضی ها خیالات واهی مبنی بر کلاهبرداری داشته باشند .
    باز هم میگم : اگه یه اپراتور بیاد و از ایرانسل سرویسهای بهتری بده میرم سیم کارت اون رو میگیرم , من طرفدار بهترین کیفیت شبکه هستم .
    خیلی تند رفتم از همه عذر میخوام .
    تمامی حرف ها کاملا صحیحه اصلا هم تند نرفتی سعید جان.چرا هر وقت کسی حرف حق می زنه باید محکوم به تند حرف زدن بشه ؟!؟!

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

اتفاقا خیلی هم تند رفت. واقعا براتون متاسفم که اینطوری فکر میکنید. چه قدر ملت ساده دل و مظلومی داریم. فکر میکنن ایرانسل یک شرکت ناجی و خیرخواهه که از آفریقای جنوبی پا شده اومده تو ایران هزینه کرده در مقابل مخابرات وایساده تا حق مردم ایران رو بگیره ولی مخابرات و دولت دارن سنگ میزنن بهش. آخی ... دلم کباب شد...

پسر خوب ایرانسل 51 درصد سهامش ماله دولته ... کجای کاری تو ؟ اینا هم تبلیغاته واسه سرکار گذاشتن من و شما که بگیم ایول ایرانسل بریم ایرانسل بخریم...

ببینید حرف منطقی نمیزنید. یکی بیاد بی طرف باشه این پستها رو بخونه. خودش میفهمه. فقط دارید بحث رو منحرف میکنید که آره ایرانسل میخواست تعرفه ارزون بده دولت نزاشت. ایرانسل میخواست mms بده دولت نزاشت... ایرانسل میخواست .... انگار ایرانسل و مخابرات دو رقیب کاملا جدا از هم هستن که رودر رو دارن مبارزه میکنن. نه عزیز من ... ایرانسل خودش زیرمجموعه ای از مخابراته...

پروفشنال TheMohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran, Iran موبایل:Nokia E65

پيش فرض

اتفاقا خیلی هم تند رفت. واقعا براتون متاسفم که اینطوری فکر میکنید. چه قدر ملت ساده دل و مظلومی داریم. فکر میکنن ایرانسل یک شرکت ناجی و خیرخواهه که از آفریقای جنوبی پا شده اومده تو ایران هزینه کرده در مقابل مخابرات وایساده تا حق مردم ایران رو بگیره ولی مخابرات و دولت دارن سنگ میزنن بهش. آخی ... دلم کباب شد...

پسر خوب ایرانسل 51 درصد سهامش ماله دولته ... کجای کاری تو ؟ اینا هم تبلیغاته واسه سرکار گذاشتن من و شما که بگیم ایول ایرانسل بریم ایرانسل بخریم...

ببینید حرف منطقی نمیزنید. یکی بیاد بی طرف باشه این پستها رو بخونه. خودش میفهمه. فقط دارید بحث رو منحرف میکنید که آره ایرانسل میخواست تعرفه ارزون بده دولت نزاشت. ایرانسل میخواست mms بده دولت نزاشت... ایرانسل میخواست .... انگار ایرانسل و مخابرات دو رقیب کاملا جدا از هم هستن که رودر رو دارن مبارزه میکنن. نه عزیز من ... ایرانسل خودش زیرمجموعه ای از مخابراته...
    اگه اینطوری که شما میگید حساب کنیم، همه چیز بلا استثنا دولتی هستن، دولت ما هم کمونیستی یا فاشیستی هستش که همه چیز رو برای خودش میخواد (البته بیراه هم نمیگین)
    ولی خب من نفهمیدم هدفتون از زدن این تاپیک چیه ؟ شفاف سازی یا تخریب اذهان عمومی!!!!! ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •