تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: راهنمایی برای آموزش زبان یک مبتدی

داره خودمونی میشه sadafroohi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض راهنمایی برای آموزش زبان یک مبتدی

درود
    من بسیار مبتدی هستم و تصمیم گرفتم زبان انگلیسی را یاد بگیرم در سطحی که بتونم یک فیلم یا اخبار انگلیسی را ببینم و متوجه بشوم.
    گرفتن مدرک تافل یا ایلتس اصلا برام مهم نیست.
    چیزی که برام خیلی مهمه خواندن روزنامه، مطالب انگلیسی و وبسایتهای خارجی و فهم ان است. خواندن و درک مطلب خیلی برام مهمه.
    لطفا راهنمایی کنید از کجا و چگونه شروع به اموزش زبان کنم؟
    واقعا گیج شدم بین این همه روشهای مختلف اموزش زبان ( که تبلیغات میکنند و هرکس ادعا میکنه روش ما از همه بهتره) کدوم روش یا کدوم کتاب یا کدوم موسسه را انتخاب کنم؟ کدوم سی دی را بخرم و گوش کنم؟ اصلا به صورت خوداموز در خانه میشه یادگرفت یا نه؟
    سپاسگزارم اگه دقیق راهنمایی کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

شما باید دایره لغاتت رو ببری بالا. برای شروع از کتاب "504 واژه ضروری" استفاده کن.

3. این کاربر از amin_947 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

شما باید دایره لغاتت رو ببری بالا. برای شروع از کتاب "504 واژه ضروری" استفاده کن.
    ممنونم. گرامر هم باید همزمان بخونم؟
    ببخشید سوالهای ابتدایی میپرسم چون واقعا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم. فیلم و سی دی هم باید گوش بدم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ممنونم. گرامر هم باید همزمان بخونم؟
    ببخشید سوالهای ابتدایی میپرسم چون واقعا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم. فیلم و سی دی هم باید گوش بدم؟

گرامر در مراحل ابتدایی یادگیری مهم نیست. بیشتر به درد نوشتن می خوره تا گوش کردن.
    با توجه به هدفی که دارید در گام اول بهتره تعداد لغات رو بالا ببرید. در کنارش می تونید فیلم زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی (تأیید می کنم زیرنویس انگلیسی) نگاه کنید تا گوشتون به تلفظ لغات هم یواش یواش عادت کنه.
    در نهایت فکر اینکه یه شبه بخواید ره صد ساله رو برید رو هم بذارید کنار. زبان فقط تکرار و تکرار و تکرار هست. با صبر و حوصله برید جلو و گول این مؤسساتی که میگن 3 ماهه زبانتون میشه خدا رو هم نخورید!

6. این کاربر از amin_947 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

گرامر در مراحل ابتدایی یادگیری مهم نیست. بیشتر به درد نوشتن می خوره تا گوش کردن.
    با توجه به هدفی که دارید در گام اول بهتره تعداد لغات رو بالا ببرید. در کنارش می تونید فیلم زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی (تأیید می کنم زیرنویس انگلیسی) نگاه کنید تا گوشتون به تلفظ لغات هم یواش یواش عادت کنه.
    در نهایت فکر اینکه یه شبه بخواید ره صد ساله رو برید رو هم بذارید کنار. زبان فقط تکرار و تکرار و تکرار هست. با صبر و حوصله برید جلو و گول این مؤسساتی که میگن 3 ماهه زبانتون میشه خدا رو هم نخورید!
    چشم، عجله ندارم میخوام سه چهار سال وقت بذارم. شما در ابتدا چه مجموعه ی اموزشی را پیشنهاد میکنید که بخرم برای گوش دادن؟ چون تلفظ لغات را بلد نیستم.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

چشم، عجله ندارم میخوام سه چهار سال وقت بذارم. شما در ابتدا چه مجموعه ی اموزشی را پیشنهاد میکنید که بخرم برای گوش دادن؟ چون تلفظ لغات را بلد نیستم.

همون کتاب 504 که گفتم همراه با سی دی هستش که می تونید ازش استفاده کنید.

9. این کاربر از amin_947 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

بنظر من کتاب ۵۰۴ برای شروع خوب نیست. سنگینه ‌و ادم رو زده میکنه. این زده شدن رو تو دوستان دیدم.
    بنظر من اگه کلاس برین خوبه و برای خوداموزی من ویدیوهای اموزشی رو پیشنهاد میکنم. به یکی از دوستان پیشنهاد کردم و خیلی راضی بود. فکر کنم اسمش این بود:
    English for you
    تو نت برای دانلود پیدا میشه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

11. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بنظر من کتاب ۵۰۴ برای شروع خوب نیست. سنگینه ‌و ادم رو زده میکنه. این زده شدن رو تو دوستان دیدم.
    بنظر من اگه کلاس برین خوبه و برای خوداموزی من ویدیوهای اموزشی رو پیشنهاد میکنم. به یکی از دوستان پیشنهاد کردم و خیلی راضی بود. فکر کنم اسمش این بود:
    English for you
    تو نت برای دانلود پیدا میشه

مرسی از راهنماییتون. این فیلم اموزشی English for you زیر نویس هم داره؟ کتاب هم همراهش داره؟ بدون زیر نویس نمیفهمم چی میگن چون تلفظ لغات به گوشم اشنا نیست.

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

نه زیرنویس نداره
    از خیلی مبتدی شروع میکنه. سخت نیست فهمیدنش. میتونین قسمت اولش رو دانلود کنین و ببینین
    کتاب هم نداره

14. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت hivva's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

با اینکه کتاب 504 کتاب خوبی است اما من با خوندن آن مخصوصا برای کسی که تازه زبان رو شروع کرده زیاد موافق نیستم به این دلیل

در سالهای اخیر به کمک کامپیوتر تحلیل های آماری زیادی روی ده ها هزار کتاب و هزاران تلویزیونی و.. که در مجموع 300-400 میلیون کلمه بوده انجام شده و یکی از نتایج این تحقیقات این بوده که الان میدونیم چه کلماتی کاربردی تر و رایج تر هستند.
    پس بهترین روش برای خوندن کلمات انگلیسی این هست که کلمات رو بر اساس فراوانی و رایج بودن بخونیم. کتاب 504 با abandon شروع میشه که حتی جز چند هزار کلمه اول انگلیسی نیست. چرا زبان رو با کلمات ساده ای که در زندگی روزمره به کار میان شروع نکنیم؟
    هزار کلمه اول زبان انگلیسی حدود سه چهارم تمام گفتارها و نوشتارها (کتاب و فیلم و تلویزیون و..) رو پوشش میشدن. در حالیکه چند صدهزار کلمه بعدی در مجموع یک چهارم بقیه رو پوشش میدن.

نکته دیگه اینکه بهتره زیاد سخت نگیریم و هر کلمه رو در قالب یک جمله یاد بگیریم. 504 برای هر کلمه چندین جمله پیشنهاد میده و این یه مبتدی رو گیج میکنه و کلا از نظر استراتژیک هم درست نیست به این معنی که بهتره به جای یادگیری کامل و 100% کلمه ای مثل abandon در قالب چند جمله و یادگیری معناهای مختلف اون، بهتره سه چهار کلمه رو هرکدوم با یک معنی رایجش یاد بگیریم.

البته این نظر من هست. به نظرم مفیدتره مخصوصا برای شروع کار.

16. 2 کاربر از hivva بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •