تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 72 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 716

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه اينترميلان : F.C. Inter Milan News

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

عشق است اینتر میلان

در مورد خبر بالا هم بگم که چلسی ۸۰ میلیون یورو برای خرید رونالدینیو پیشنهاد کرده بود!!!!!!!!!!!

حرفی مونده ؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMANN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    برره

پيش فرض

سلام دادا
    رونالدينهو به ايتاليا مياد مطمئن باش.اينتر باچلسي خيلي فرق مي كنه خود روني هم ميدونه اگه به انگليس بره بازيش نابود ميشه!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

البته اگه بیاد ایتالیا میاد به شهر میلان.ولی میره تو دفتری که بالاش آرم میلان رو زدن نه اینترشنیدم تیمتون می خواد آدریانوشو با جیلاردینوی ما عوض کنه.

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

شنیدم تیمتون می خواد آدریانوشو با جیلاردینوی ما عوض کنه.
    اگه این اتفاق بیوفته شدیدا به نفع ما میشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

متاسفم ولی تابلوئه که به نفع ما میشه

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

صد در صد به نفع ما میشه.
    میلاااااااااااااااااااااا ااااااان

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    برره

پيش فرض

گفته میشه بالاک با ادریانو معاوضه خواهد شد.
    خدمت دوستان عرض کنم تو این چند سال اخیر اینتر میلان همیشه لیست خرید میلان رو خریده!!!!
    از جمله زلاتان-سوازو-ماکسول و....

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    برره

پيش فرض

تماس نرآتزوري‌ها با وكيل نصري

سران باشگاه اينتر ميلان با مدير برنامه‌هاي سمير نصري هافبك المپيك مارسي تماس گرفته‌اند.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ و به نقل از كوريره دلواسپورت نصري پيش از جوواني دوس سانتوس، جادوگر بارسلونا و فردي آدو بازيكن با آتيه آمريكا در صدر فهرست خريدهاي ماسيمو موراتي، رئيس اينتر جاي گرفته است.
    چنانچه طرف فرانسوي آمادگي‌اش براي فروش نصري را اعلام كند نرآتزوري‌ها بايد براي جذب اين بازيكن ارزنده با رئال مادريد رقابت كنند.

================================================== =============

"كوكو" بازيگر هاليوود مي‌شود!!

"فرانچسكو كوكو"، مدافع سابق اينتر ميلان قصد دارد براي هميشه كفش‌هايش را بياويزد و به يك بازيگر هاليوودي تبديل شود.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ كوكو كه انتظار آن مي‌رفت به يك لژيونر خارجي در ليگ فوتبال آمريكا (mls) بدل شود، يكشنبه گذشته اظهار داشت: قرار نيست در باشگاهي آمريكايي توپ بزنم بلكه هدفم از رفتن به اين كشور تبديل شدن به يك ستاره درهاليوود است.
    هميشه دوست داشتم يك بازيگر مشهور و حرفه‌اي باشم. حال كه تصميم به خداحافظي از فوتبال گرفته‌ام، مي‌توانم به راحتي به تعقيب آرزوهايم پرداخته و در دنياي سينما شروع به كار كنم.
    ================================================== =========

«آدريانو» به تركيب اصلي اينتر بر مي گردد

«آدريانو» مهاجم برزيلي تيم اينتر ميلان هفته آينده در مسابقات اسكودتو در تركيب اصلي تيم اينتر قرار خواهد گرفت.
    به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبري اسپورت نيوز؛ منابع آگاه از بازگشت "آدريانو" مهاجم برزيلي تيم اينتر به تركيب اصلي اين تيم خبر داد و اعلام كردند كه اين بازيكن در بازي مقابل كاتانيا در هفته اينده در تركيب اصلي تيم قرار خواهد گرفت.
    وي در تمرينات تيمي بسيار موفق ظاهر شده و توانسته است بخوبي نظر مساعد" روبرتو مانچيني" سرمربي اينتر را جلب كند.
    منابع خبري مدعي شده اند كه اگر شرايط به همين منوال پيش برود او بزودي در مسابقات ليگ قهرمانان اروپا حضور خواهد يافت.///

"ماتراتزي" اكتبر به ميادين باز مي گردد

به گفته پزشك اينتر، " ماركو ماتراتزي" تا پايان ماه اكتبر (مهر ماه) مي تواند به تركيب تيم بازگشته و تيم ملي ايتاليا و اينتر را همراهي كند.
    پزشك تيم اينتر با اعلام بهبودي زود هنگام "ماركو ماتراتزي" گفت: ورم ران پاي "ماتراتزي " از بين رفته است و او در شرايط بسيار خوبي بسر مي برد اگر وضعيت جسماني او همينطور سريع رو به بهبودي رود تا پايان ماه اكتبر مي تواند در شرايط ايده آل و صد در صد در زمين مسابقه حاضر شده و تيم ملي و اينتر را همراهي كند

================================================== ===========

مردم ميلان از دومنش نفرت دارند

آنتونيو ماتاراسي رئيس ليگ فوتبال ايتاليا علت ماجراي سوت زدن مردم ميلان در استاديوم سن سيرو را نفرت آنها از دومنش سرمربي تيم ملي فوتبال فرانسه دانست.
    ماتاراسي درخصوص سوت زدن مردم ميلان در باشگاه سن سيرو هنگام پخش سرود ملي فرانسه در شنبه(17 شهريور) در چارچوب مسابقات يورو 2008 گفت: اظهارات دومنش سرمربي تيم ملي فوتبال فرانسه در هفته هاي اخير باعث ناراحتي مردم ايتاليا شد و آنها هم منتظر بودند تا نفرت خود را از وي نشان دهند به همين علت وقتي كه سرود ملي فرانسه پخش شد آنها با سوت زدنشان در واقع وي را تحقير كردند./

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    برره

پيش فرض

كاكا: اينتر استعدادهاي آدريانو را هدر مي‌دهد

كاكا، ستاره ميلان به مقامات باشگاه اينتر گفته است، آنها با كنار گذاشتن آدريانو به سادگي استعدادهاي وي را در فوتبال هدر مي‌دهند.

به گزارش سرويس فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ هافبك برزيلي سن‌سيرو در مصاحبه‌اي با خبرنگاران درباره رويكرد نرآتزوري‌ها نسبت به آدريانو گفت:" نمي‌دانم آدريانو در داخل و يا خارج رختكن چگونه رفتار مي‌كند، اما مي‌دانم هميشه بايد بازي كند، زيرا سبك بازي وي باعث غني و پربار شدن فوتبال مي‌شود.
    دوست ندارم آدريانو را نيمكت‌نشين ببينم زيرا اين كار استعدادهاي او را بر باد خواهد داد."

================================================== ==========

اینتر٬تیمی که قراره جشن صدسالگی شو روز ۹ مارس ۲۰۰۸ جشن بگیره٬توسط باشگاه شفیلد٬ قدیمی ترین باشگاه از نظر فیفا٬به جشن ۱۵۰ سالگی شون دعوت شده.
    این دو تیم قراره روز چهرشنبه ۷ نوامبر در قدیمی ترین ورزشگاه جهان(oldest major ) با هم بازی کنن.

ماتراتزي: زيدان! مرا ببخش

ماركو ماتراتزي بالاخره متوجه اشتباهاتش شد و پس از گذشت يك سال و چند ماه از واقعه فينال جام جهاني 2006 آلمان و ايجاد حواشي‌هاي مختلف درخصوص زيدان، از اين اسطوره فوتبال عذرخواهي كرد.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ ماركو ماترازي كه پيش از اين بارها از زيدان بد گفته بود و قصد داشت باز هم وي را تحريك كند، حتي كتابي درخصوص صحبت‌هاي رد و بدل شده ميان خودش و اسطوره خروس‌ها در ديدار فينال جام هجدهم منتشر ساخت و هر بار به نحوي تلاش كرد سر صحبت را باز زي‌زو باز كند كه در پايان موفق هم نشد.
    حال ماتراتزي كه سابقه درخشاني در تحريك فوتباليست‌ها و ايجاد جنجال دارد، در گفت‌وگو با خبرنگاران روزنامه‌هاي اسپانيايي جملاتي را به نشان پوزش بر زبان رانده تا به گوش زي‌زو برسد.
    وي در اين ميان گفت:" مي‌خواهم از زيدان عذرخواهي كنم. او نماد محبوبيت در فوتبال است. البته با عذرخواهي نمي‌توان جبران گذشته را نمود، اما اين تنها كاري است كه مي‌توانم انجام دهم.
    من در لحظات پس از فينال متوجه نشدم چرا دومه‌نش مرا مرد ميدان لقب داد. شايد او منتظر چنين روزي بود. او واقعاً سرمربي باهوشي است. نمي‌خواهم براي خودم دشمن تراشي كنم و به همين دليل بايد بگويم از رفتارهاي گذشته‌ام پشيمان هستم. درباره ابراهيموويچ نيز مرتكب چنين خطايي شدم. گاتازو نيز از دست زبان من مصون نبود. او همچون برادر من است."

================================================== ===========

نارضايتي ويرا از مسوولان اينتر

پاتريك ويرا به مسوولان باشگاه اينتر ميلان گفته كه از صحبت درباره‌ي وضعيت او در رسانه‌ها خودداري كنند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، چندي پيش باشگاه اينتر در اظهار نظري اعلام كرده بود كه اميدوار است تا اين بازيكن فرانسوي در رقابت‌هاي مقدماتي يورو 2008 برابر اسكاتلند به ميدان نرود.

ماركو برانكا، مدير باشگاه اينتر در گفت‌وگو با پايگاه اينترنتي اكيپ گفت كه ويرا با خطر آسيب ديدگي روبروست، به اين دليل او تازه از مصدوميت كشاله‌ي ران رهايي يافته است.

قهرمان سري A باشگاه‌هاي ايتاليا، نگراني خود را از وضعيت پاتريك ويرا پس از تساوي بدون گل فرانسه برابر ايتاليا كه در آن كاپيتان فرانسه 90 دقيقه بازي كرد را اعلام كرد

اما، ويرا روز گذشته (سه‌شنبه) در نشست خبري در‌باره‌ي اظهارنظر مسوولان باشگاه اينتر گفت: من هرگز بين باشگاه و تيم‌ ملي يكي را انتخاب نمي‌كنم. اگر از وضعيت خوبي برخوردار باشم براي هر دو بازي خواهم كرد.

وي ادامه داد: اين كه مسوولان باشگاه قصد دارند تا از طريق رسانه‌ها با من گفت‌وگو كنند تا اين كه بگويند چگونه فكر مي‌كنند، مشكل خودشان است و من معمولا در خصوص اين چيزها در رسانه‌ها صحبت نمي‌كنم .

هفت بازیکن از باشگاه اینتر در بازیهای مختلف ملی حضور دارن:

International duty for seven

MILAN - Seven Inter players represent their national teams in friendly matches and Euro 2008 qualifiers tonight. Here's the fixture schedule:
    First team
    Julio Cesar, Maicon: Brazil v Mexico (friendly, Boston)
    Cristian Chivu: Germany v Romania (friendly, Cologne)
    Dejan Stankovic: Portugal v Serbia (Euro 2008 qualifier, Lisbon)
    David Suazo: Honduras v Ecuador (friendly, San Pedro Sula)
    Patrick Vieira: France v Scotland (Euro 2008 qualifier, Paris)
    Primavera
    Attila Filkor: Turkey v Hungary (Euro 2008 qualifier, Istanbul)

نوولينو: تحقير سرود ملي فرانسه به جا بود

والتر نوولينو، سرمربي تورينو معتقد است كه هواداران ايتاليا حق داشتند روز شنبه سرود ملي فرانسه را تحقير كنند.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ نوولينو درباره ديدار تيم ملي ايتاليا مقابل فرانسه گفت:" فكر مي‌كنم بايد كمي تعصب به خرج بدهم و از رفتار هواداران ايتاليا به ويژه در اين بازي دفاع كنم. به نظر من آنها حق داشتند كه هنگام نواخته شدن سرود ملي فرانسه هو كنند. زيرا من يك شهروند ايتاليايي هستم احساس مي‌كنم رايموند دومنش با اظهاراتش به ما بي‌احترامي كرد و در واقع هدف اصلي هواداران او بوده نه سرود ملي فرانسه."

================================================== ============

سران اينتر نگران وضعيت ويرا هستند

ماركو برانکا، يكي از سران باشگاه اينتر اميدوار است كه مربي تيم ملي فوتبال فرانسه از پاتريك ويرا هافبك مصدوم اين تيم در مسابقات يورو 2008 استفاده نكند.
    به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پايگاه خبري اسپورت نيوز؛ ماركو برانكا يكي از سران ارشد باشگاه اينتر گفت: "پاتريك ويرا" بازيكن مهمي براي ما محسوب مي شود و من اميدوار هستم كه دومنش سرمربي تيم ملي فوتبال اين كشور از وي در مسابقات يورو 2008 استفاده نكند.
    وي ادامه داد: "ويرا" دوران مصدوميت خود را پشت سر مي گذارد و در شرايط ايده آلي نيست و اگر در تركيب اصلي تيم ملي فرانسه حاضر شود احتمال اينكه سلامتي اش با خطر جدي مواجه شود زياد است كه سران باشگاه اينتر هم نگران وضعيت "ويرا " هستند. //

ماتراتزي:
    دوست دارم به فعاليت خود در اينتر ادامه دهم
    ماركو ماتراتزي مدافع ملي پوش اينتر ميلان اميدوار است كه بتواند به مدت طولاني به فعاليت خود در جمع نراتزوريها ادامه دهد.
    به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پايگاه خبري اسپورت نيوز؛ ماركو ماتراتزي مدافع ملي پوش اينتر گفت: اميدوارم كه بتوانم به فعاليت خود در تيم اينتر به مدت طولاني ادامه دهم اينتر تيم برتر حاضر در اسكودتو است و همه به خوبي از اين موضوع مطلع هستند اما به خوبي مي دانم كه اگر بخواهم در تيم بزرگي چون اينتر به فعاليت طولاني مدت خود ادامه دهم بايد تمرينات مستمري داشته باشم و هر روز بر قواي بدني خود بيافزايم.
    وي افزود: اميدوار هستم كه سران اينتر هم با حضور من در اين تيم به مدت طولاني موافق باشند.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    برره

پيش فرض

اخبار فوق از سایت parsfootball.com گرفته میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •