تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظرتون مطالب تاپیک چه طوریه؟

راي دهنده
121. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • آموزنده و خوب

118 97.52%
  • بیهوده و بد

3 2.48%
صفحه 62 از 69 اولاول ... 1252585960616263646566 ... آخرآخر
نمايش نتايج 611 به 620 از 688

نام تاپيک: عکس های طراحی با مداد ( اسکاچ )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

این عکسا اگه کار خودته و تازه کاری خیلی توپ کار کردی حتما ادامه بده

2. این کاربر از H @ di بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

سلام

با کسب اجازه از اساتید محترم من هم می خواستم طراحی هامو بذارم و یه سوال بپرسم.

راستش من حدودا خرداد ماه سال گذشته بود که این تاپیک رو دیدم، دلیلش هم این بود که به خاطر یک سری مسائل روحی به پیشنهاد یکی از دوستان بری آرامش بیشتر تصمیم گرفتم طراحی رو شروع کنم. این بود که سرچ کردم توی اینترنت ببینم چه خبره و به این تاپیک رسیدم.

از بچگی علاقه زیادی به نقاشی داشتم و به گفته دیگران در نقاشی استعداد دارم. ولی بعد از کلاس های هنری که توی دوره راهنمایی توی مدرسه داشتیم هیچ وقت طراحی نکردم تا اینکه بعد از هفت هشت سال، سال گذشته این سه تا طرح و چند طرح دیگه رو کشیدم ولی بازم دیگه ادامه ندادم تا الان.

الان علاقه دارم ادامه بدم و دوست دارم این کارو در محضر یک استاد خوب به صورت حرفه ای ادامه بدم.

می خواستم بپرسم از دوستان کسی هست که یک استاد خوب و ترجیحا صاحب نام در این زمینه بشناسه که بتونم بهش مراجعه کنم؟

ظاهرا به علت پست های کمی که دارم نمی تونم فایل ها رو Attach کنم به همین خاطر توی deviantart آپلود می کنم.
    باید ببخشید که کیفیت عکس ها کمه اسکنر دم دستم نبود عکس گرفتم D:

با اتود از نگارگری استاد آقا میری :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با مداد B5 از نگارگری استاد آقا میری :

کد:
    یادم نیست با چی بود D: از عکس خانم نیکی کریمی :

کد:
    شاد و موفق باشید
    سلام
    طراحی های خوبین برای کارهای اول ولی خیلی خطیه ، اصولا یک طراحی کامل نباید خط های راهنماش مشخص باشه ، مثل خط مرز صورت یا بینی . برای نشون دادن مرز بین اجزائء صورت فقط باید از سایه ها استفاده کنید

یک نکته ی دیگه که باید توی کار انجام بدین ، داشتن سطح های سیاه و سفید هست ، که توی کار شما کلا این دو رنگ خیلی کم دیده میشه ، بیشتر خاکستری هستن ، چیزی که باعث میشه کار طبیعی بشه وجود درجات خاکستری همراه با مشکی و سفیده

+

پیشنهاد میکنم از نگارگری برای طراحی استفاده نکنید چون اصولا طراحی پایه از اشیاء و انسان های طبیعی کشیده میشن ، ولی نگار گری یا مینیاتور یک سبک خاص از نقاشیه که به هیچ وجه هم با مداد کشیده نمیشه!

موفق باشید

4. 4 کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

این عکسا اگه کار خودته و تازه کاری خیلی توپ کار کردی حتما ادامه بده
    دلیلی وجود نداره اگر کاره خودم نباشه بذارم اینجا و بگم ماله خودمه.

سلام
    طراحی های خوبین برای کارهای اول ولی خیلی خطیه ، اصولا یک طراحی کامل نباید خط های راهنماش مشخص باشه ، مثل خط مرز صورت یا بینی . برای نشون دادن مرز بین اجزائء صورت فقط باید از سایه ها استفاده کنید

یک نکته ی دیگه که باید توی کار انجام بدین ، داشتن سطح های سیاه و سفید هست ، که توی کار شما کلا این دو رنگ خیلی کم دیده میشه ، بیشتر خاکستری هستن ، چیزی که باعث میشه کار طبیعی بشه وجود درجات خاکستری همراه با مشکی و سفیده

+

پیشنهاد میکنم از نگارگری برای طراحی استفاده نکنید چون اصولا طراحی پایه از اشیاء و انسان های طبیعی کشیده میشن ، ولی نگار گری یا مینیاتور یک سبک خاص از نقاشیه که به هیچ وجه هم با مداد کشیده نمیشه!

موفق باشید
    خیلی ممنونم از راهنمایی تون. رستش خودم هم احساس میکنم که توی سایه زدن خیلی مشکل دارم. دلیلش هم اینه که تمرین ندارم و کلا دوست ندارم که اینجور چیزا رو تمرین کنم. یه کم عجله دارم انگار
    دوست دارم یهو برم پورتره بکشم که خب کاره اشتباهیه و باید ابتدا اصول رو یاد گرفت.

بازم ممنون از راهنمایی. واقعا مفید بود برام.

6. این کاربر از wolfskin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دلیلی وجود نداره اگر کاره خودم نباشه بذارم اینجا و بگم ماله خودمه.

خیلی ممنونم از راهنمایی تون. رستش خودم هم احساس میکنم که توی سایه زدن خیلی مشکل دارم. دلیلش هم اینه که تمرین ندارم و کلا دوست ندارم که اینجور چیزا رو تمرین کنم. یه کم عجله دارم انگار
    دوست دارم یهو برم پورتره بکشم که خب کاره اشتباهیه و باید ابتدا اصول رو یاد گرفت.

بازم ممنون از راهنمایی. واقعا مفید بود برام.
    خب عجله نشونه ی خوبیه ، یعنی به طراحی علاقه دارید ، ولی چیز خوبی نیست ، یکی از سختی های طراحی صورت اینه که اطرافیان منتظرن تا یک ایراد از توی کارتون در بیارن! مخصوصا اگر چهره ی یک آشنا رو بکشید ، در این مواقع شما باید در یک سطح خاصی پیش رفته باشید و کاملا انتقاد پذیر باشید وگرنه ممکنه دلسرد بشید

پیشنهاد میکنم اول سایه زدن رو خوب یاد بگیرید بعد سراق چهره برید

8. 3 کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه b.zemiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مرضیه جان کارا خیلی عالی هستن، کار بقیه دوستان هم خوبه
    راستش من از همون بچگی به طراحی مخصوصا طراحی صورت علاقه داشتم همینکه کتابامو وا میکردم جلوم چشم و ابرو میکشیدم تمام کتابای درسیم پر بود.
    بعدش هم کاریکاتور کار کردم ولی توی طراحی کاراکتر با مشکل برخورد کردم و ادامه ندادم. هیچ کلاسی نرفتم و فقط یه مقدار از روی کتابهای مختلف آناتومی کار کردم. البته الان خیلی وقته به خاطر مشغله دیگه دست به طراحی نزدم.
    این تاپیک یه مقدار ترغیبم کرده که کار کنم. فقط یه مشکلی هست که سایه زدن برام خیلی مشکله
    با مداد اتود چطور سایه میزنید به صورت دایره ای یا خط صاف؟ چون معمولا مداد رو که به صورت دایره ای بکشید مرزهاش نا مشخصتر میشه

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

مرضیه جان کارا خیلی عالی هستن، کار بقیه دوستان هم خوبه
    راستش من از همون بچگی به طراحی مخصوصا طراحی صورت علاقه داشتم همینکه کتابامو وا میکردم جلوم چشم و ابرو میکشیدم تمام کتابای درسیم پر بود.
    بعدش هم کاریکاتور کار کردم ولی توی طراحی کاراکتر با مشکل برخورد کردم و ادامه ندادم. هیچ کلاسی نرفتم و فقط یه مقدار از روی کتابهای مختلف آناتومی کار کردم. البته الان خیلی وقته به خاطر مشغله دیگه دست به طراحی نزدم.
    این تاپیک یه مقدار ترغیبم کرده که کار کنم. فقط یه مشکلی هست که سایه زدن برام خیلی مشکله
    با مداد اتود چطور سایه میزنید به صورت دایره ای یا خط صاف؟ چون معمولا مداد رو که به صورت دایره ای بکشید مرزهاش نا مشخصتر میشه
    برای سایه زدن با اتود باید از خط های صاف و کوتاه استفاده کنید
    +
    دستتون رو خیلی روی کاغذ فشار ندید

11. 2 کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه giumartan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کارای Iain McCaig تو طراحی چهره و شخصیت از همه عالی تره کسی طراحی های جدیدشو داره؟

13. این کاربر از giumartan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

اقا یه سوال تخصصی:
    چطوری انواع مختلف بافت رو بایس بوجود آورد؟
    مثلا" پارچه یا فلز(غیر صیغلی) یا پوست یا استخون و...
    آخه هر چی سعی می کنم با سایه زدن اینا رو مشخص کنم در نهایت همه صفحه سیاه می شه و فرقی بین اینا احساس نمی شه:|
    یه چیز دیگه: ریش سفید رو حتما باید سایه زد؟
    Last edited by *Necromancer; 06-02-2010 at 22:19.

پروفشنال .SA33D.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

Maggy_P واقعا بهتون تبریک میگم.شما یه معجزه ای.قدر خودتون و مخصوصا انگشتاتون رو بدونید.

16. این کاربر از .SA33D. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

اقا یه سوال تخصصی:
    چطوری انواع مختلف بافت رو بایس بوجود آورد؟
    مثلا" پارچه یا فلز(غیر صیغلی) یا پوست یا استخون و...
    آخه هر چی سعی می کنم با سایه زدن اینا رو مشخص کنم در نهایت همه صفحه سیاه می شه و فرقی بین اینا احساس نمی شه:|
    یه چیز دیگه: ریش سفید رو حتما باید سایه زد؟
    بافت رو کلا یا با مداد باید بدست بیارید یا با پاک کن
    مثلا همین ریش سفید رو شما میتونید کمی مغز مداد رو پودر کنید و ریش رو با اون پودر آروم خاکستری کنید و بعد قسمت های روشن ریش رو با یک پاک کن نازک بدست بیارید

18. 2 کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •