تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: مقابله با Netsupport Manager

پروفشنال Yazz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Nordic

پيش فرض مقابله با Netsupport Manager

سلا دوستان
    در محل كار من بر روي تمام سيستم‌ها اين نرم افزار نصب شده تا ادمين از طريق سرور بر كار تمامي كلاينتها نظارت داشته باشه.
    يكي از همكاران توانسته روشي براي مقابله با اين نرم افزار ياد بگيرد ولي به سايرين ياد نمي‌دهد. به گفته خود ادمين، اين نرم‌افزار باگ‌هايي داره كه مي‌شه از طريق اونها به برنامه نفوذ كرد، از اونجا كه من نمي تونم از در دسترس بودن اينترنت پر سرعت براي دانلود صرفنظر كنم، دوستان آيا راهي براي مقابله با اين برنامه دارند.
    لازم به ذكر است كه طرز كار اين برنامه مانند Sub seven است.

متشكرم از كمكتان

همين

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منم میخوام بدونم

پروفشنال Yazz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Nordic

پيش فرض

فعلاً كه كسي از دوستان متخصص و مديران آگاه سري به اينجا نزده، شايد در آينده‌اي نزديك...

متشكرم
    همين

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز. نرم افزار Netsupport Manager مثل سایر نرم افزارهای ریموت کنترل شبکه (IA , Netsupport School) بر روی کلاینت مورد نظر یک Process ایجاد میکند. مثلا در مورد IA یک Process به نام VNC ایجاد می شود که در صورتیکه کاربر کلاینت مزبور این پروسه را End Process کند ارتباط ادمین شبکه با ان کلاینت قطع می شود. پس شما بر روی Taskbar کلیک راست بزن و Taskmanager رو انتخاب کن.در لیست Process به دنبال پروسه ای غیر متعارف که کمتر به چشمت خورده بگرد و اون رو End کن .(من با این نرم افزار کار نکردم و نام پروسه رو نمی دونم.شاید سرچ کنی یه چیزی پیدا کنی) میشه لیست Process رو با کامپیوتر همکارت مقایسه کنی و ببینی در زمانی که ادمین در حال یررسی سیستمت هست چه پروسه ای به این لیست اضافه میشه. ضمن اینکه با فعال کردن Firewall سیستم کلاینت اکثر این برنامه ها توانایی برقراری ارتباط به کلاینت مزبور رو از دست میدن.

پروفشنال Yazz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Nordic

پيش فرض

دستت درد نكنه، حالا شايد ساير دوستان بتونن در اون موردي كه شما نمي‌دونستيد كمكمون كنند...

همين

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به کار من که خیلی اومد .
    امیدوارم بتونی ازش استفاده کنی ( علاوه بر اینترنت ، در شبکه هم کار می کنه چون اساس کارش پروتکل های TCP و UDP هست ) :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تا بعد ...

پروفشنال Yazz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Nordic

پيش فرض

نايتمر جان سلام
    من اصلاً با اين نرم افزار تو بعد شبكه مشكل دارم. بعد هم اينكه دسترسي به فايروال براي محدود كردن ندارم و در ضمن task مورد نظر دوستمون رو هم در ليسن Process پيدا نكردم.

پس يعني براي من هنوز هيچي...

همين

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نام Proccess این برنامه فکر می کنم client32.exe هست توی Task Manager .

ضمن اینکه شما از طریق :

Start -> Run -> services.msc

وارد سرویس های ویندوز شو و سرویس client32 رو Disable یا Stop کن .

توی اون برنامه هم که معرفی کردم ، اول آدرس فایل client32.exe رو در درایو ویندوزت پیدا کن و اون فایل رو تو اون برنامه Add و Deny کن .

امیدوارم پیداش کنی .

تا بعد ...

پروفشنال Yazz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Nordic

پيش فرض

هم روش ويندوز سرويسز رو امتحان كردم و هم پاك كردي دستي از توي تسك منيجر، Access Denied مي‌ده. در مورد برنامه پيشنهاديتون هم بايد بگم كه سيستم من فوق‌العاده محدود شده و نمي‌تونم برنامه نصب كنم. اونقدر محدود كه حتي به فايروال هم دسترسي ندارم.

كسي راهه ديگه‌اي نداره؟
    حتي اگر بشه چتش رو فعال كنم هم براي من كافيه، فقط مي‌خوام انقدر دست و پا بسته نباشم...

همين
    Last edited by Yazz; 09-09-2007 at 16:29.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله راه دیگه هم داره و عذر می خوام بابت اینکه من فکر کردم یوزر شما دسترسی های لازم رو داره و گرنه قبل از اون راه ها بهت می گفتم چه جوری دسترسی خودت رو افزایش بدی ...

اول [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود کن .

( Extract که کردی توی یه عکس مراحل کارش توضیح داده شده و اینم بگم که این قبلا توسط یکی از بچه های گل P30 تهیه شده )

بعد از اینکه به کمک اون فایل Limited رو از بین بردی و برای خودت دسترسی به اکانت قدرتمند ایجاد کردی ، LogOff کن و با اون اکانت بیا تو و طبق پست های قبلی که توضیح دادم کاری رو که میخوای انجام بده .

تا بعد ...

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •