تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 98

نام تاپيک: Extension های فایرفاکس

داره خودمونی میشه patrician1989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Open Source (انجمن P30 World)

11 Organize Status Bar

با نصب هر افزونه در استاتوس بار فايرفاكستان آيكون مخصوص آن افزونه اضافه گرديده كه با نصب بيش از حد اكستنشن هاي گوناگون استاتوس بار بسيار شلوغ خواهد شد براي حل اين مشكل افزونه Organize Status Bar را به شما پيشنهاد مي كنم اين افزونه به شما كمك خواهد كرد تا آيكون هايي را كه مد نظرتان است در قسمت استاتوس بار فايرفاكس خود قرار دهيد و يا آن ها را جابه جا كنيد . مطمئنا با نصب اين افزونه استاتوس بار مرورگرتان سروساماني خواهد يافت و از يك استاتوس بار خلوت در پايين فايرفاكس خود لذت خواهيد برد .

دریافت از سایت موزیلا ----------------------->

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by patrician1989; 20-02-2008 at 19:47.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت

11 More Tools Menu

پس از نصب اكستنشن هاي فايرفاكس اين افزونه ها به روش هاي مختلفي در دسترس كاربران قرار مي گيرند ، يا از طريق راست كليك كردن و دسترسي به منوي مربوط به افزونه مورد نظر يا از طريق افزودن ايكون آن در قسمت تولبار .كه اين خود در برخي موارد ( به خصوص در مواقعي كه افزونه هاي زيادي براي فايرفاكس نصب كرده ايد ) كمي كاربر را با مشكل مواجه مي كند ، پيشنهاد من براي حل اين مشكل More Tools Menu است .
    More Tools Menu افزونه اي است كه با نصب آن در تولبار فايرفاكس منويي تحت عنوان More Tools ايجاد مي شود كه
    منوي تمامي افزونه هاي نصب شده و فعال فايرفاكس را به نمايش مي كذارد و به اين ترتيب دسترسي به آن ها بسيار آسان خواهد شد.

دانلود از سایت موزیلا ------------>

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2413

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت

11 Wordpress.com Sidebar

چنانچه شما وبلاگ نويسيد وبا سيستم مديريت وبلاگ ورد پرس كار مي كنيد مي توانيد به كمك اكستنشني ( فايل الحاقيه ) كه براي فاير فاكس تهيه شده به آساني به كنترل پنل خود دسترسي داشته باشيد ، مطلب ارسال نماييد و وبلاگ خود را مديريت كنيد. پس از نصب فايل مورد نظر آيكون wordpress در نوار مرورگر شما ظاهر مي شود كه با كليك بر روي آن در سايد بار مرورگر خود مي توانيد كنترل پنل وبلاگ خود را مشاهده كرده و پس از لوگين شدن آن را مديريت كنيد.

دانلود از سایت موزیلا --------------->

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

دوست عزیز patrician1989
    واقعا خسته نباشید، و موفق

پروفشنال Ceramic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

آیا اکستنشی سراغ دارید که سنگین شدن فایر فاکس رو بر اثر نصب اکستنشن های دیگه خنثی کنه ؟ الان شده مثل تراکتور !!

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون دوست عزیز به دردم خورد ولی راهی هست که سنگینی FF رو بعد از نصب اینا کم کرد البته من تازگیا دارم از Flock استفاده میکنم که عین FF هست ولی قیافه و امکانات بیشتر ...

پروفشنال Ceramic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    همین جا !!

پيش فرض

ممنون دوست عزیز به دردم خورد ولی راهی هست که سنگینی FF رو بعد از نصب اینا کم کرد البته من تازگیا دارم از Flock استفاده میکنم که عین FF هست ولی قیافه و امکانات بیشتر ...

Flock که خودش از FF سنگین تره دوست عزیز !

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

Flock که خودش از FF سنگین تره دوست عزیز !
    مشکل من سنگینی این نیست مشکل من سنگینیه ایجاد شده توسط پلاگین هاست ... راسیت چطور پلاگین ها رو پاک کنم ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

واقعا خسته نباشید، و موفق
    یعنی موفق هم نباشه ؟
    برای مدیریت پلاگین ها پلاگینی موجود هست که مثلا بشه پاک کردشون و مثلا جاشونو تغییر داد تو Status Bar ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت

11 سرعت firefox

آیا اکستنشی سراغ دارید که سنگین شدن فایر فاکس رو بر اثر نصب اکستنشن های دیگه خنثی کنه ؟ الان شده مثل تراکتور !!
    دوستان برای این که فایرفاکس سریعی داشته باشید چند تا توصیه دارم :
    ۱. histoy رو هر هفته یک بار کاملا پاکسازی کنید .
    ۲ . دو تا برنامه ای که برای چک کردن ایمیلهاتون بود رو طوری پیکر بندی کنید که حداقل هر ۶ ساعت یک بار ایمیلهاتون رو چک کنن در حالت پیشفرض زمانشون ۵ و ۱۵ دقیقه هست .
    ۳ . سعی کنید به جای استفاده از ۲۰ تب در یک صفحه ۲۰ تا تب رو بین دو صفحه تقسیم کنید تا احتمال هنگ کردن پایین بیاد و سرعت حرکت بین تبها افزایش پیدا کنه .
    ۴ . از افزونه ای که برای مدیریت آیکونهای افزونه ها در استاتوس بار معرفی کردم حتما استفاده کنید . و سعی کنید تا حد امکان آیکون های استاتوس بار رو به حد اقل برسونید .
    کوکی های اضافی رو حتما از قسمت تنظیمات . تب privacy حذف کنید .
    ۵ . فایرفاکس رو مرورگر پیشفرض قرار بدید تا سرعت دسترسی سیستم بهش بیشتر بشه .
    نصب کردن افزونه ای که سنگینی فایرفاکس رو بر اثر نصب اکستنشن های دیگه خنثی کنه .مثل این میمونه که شما کلی نرم افزار روی سیستم عاملتون نصب کنین بعدش یه نرم افزار دیگه برای خنثی کردن کاهش سرعتی که به وجود اومده نصب کنید که این کار باعث اشغال شدن بیشتر منابع و حافظه سیستمتون میشه .
    بهترین کار پیکربندی
    و مدیریت صحیح افزونه ها هست .
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •