تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کمک ..گرفتن عکس پورتره Portrait با کانن A570 IS

داره خودمونی میشه parhamsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    ما بین دوربین های مداربسته

13 کمک ..گرفتن عکس پورتره Portrait با کانن A570 IS

سلام دوستان من یک دوربین کانن A570 IS دارم می خواهم عکس پورتره بگیرم اما نمیشه .... یعنی وقتی حالت عکاسی رو روی Portrait می گذارم و عکس را می گیرم عکس فرد مورد نظر خوب می افتد اما مثل عکس های پورتره که background بلور می شود و سوژه اصلی شفاف می شود نیست.یعنی background هم شفاف هست.یه چیزائی تو سایت های انگلیسی خوندم در موردش که در مورد Face Detection نوشته بود نفهمیدم که گفته بود تشخیص چهره روشن باشه یا نه ... یا اصا شایدم ربطی نداشت به اون.
    خواهشن کمک کنید لازم دارم...
    البته امروز با کانن پایتخت تماس گرفتم و گفت که این دوربین ها مثل SLR ها نیست که پشت رو بلور کنه گفت که تصویر صورت رو شفاف و خوب می اندازد و البته گفت میشه در حالت Manual با دیاف باز عکس بگیری و در اون صورت پشت زمنیه رو مات کنی ...

ارادتمند : از طرفداران پروپاقرص پی سی ورد (پرهام) کرج
    Last edited by parhamsoft; 06-09-2007 at 13:54.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت

7 دست خوش ... از P30world بعید بود ...!!!

انتظار داشتم زودتر از اینها جواب تو پی سی ورد جواب بگیرم .... از پی سی ورد آدم انتظارات دیگه ای داره ....
    مثل اینکه این قسمت فقط شده مخصوص تبلیغ و فروش کالا و احتمالا بعضی ها این قسمت رو با قسمت تبلیغات و فروش کالا و .... اشتباه گرفته اند.

حداقل می که چندین چندین وقت است پی سی وردی هستم انتظار داشتم جوابم رو زودتر از اینها بگیرم ...
    مسئله ام رو تو فروم سایت دیگه ای مطرح کردم. زحمت نباشه

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوربینت تنظیمات manual داره دوست من ؟

واسه blur کردن پس زمینه باید aperture رو بیاری پایین (همون AV)

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت

12 کانن A570IS تنظیمات manual دارد ... !!!

سلام ممنون از جوابتون آره manual داره اگه میشه یه کم راهنمائی کنید چون من در این زمینه آماتور هستم
    و البته از وجود ارزشمند شما باید استفاده کنم.
    در حالت Manual چزینه های مختلفی وجود دارد که تقریبا آنها رو می شناسم(مانند ایزو و AWB و ...) اما دو گزینه که میشه تغیرشون داد
    دو عدد هست که یکی مثلا این طوری هست : F5.0 و بغلش 3"0 که هر دوشون تغییر می کننه ... !
    خواهشن کمک کنید seymour عزیز.

با سپاس
    پرهام مونس یار
    Last edited by parhamsoft; 07-09-2007 at 18:20.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام ممنون از جوابتون آره manual داره اگه میشه یه کم راهنمائی کنید چون من در این زمینه آماتور هستم
    و البته از وجود ارزشمند شما باید استفاده کنم.
    در حالت Manual چزینه های مختلفی وجود دارد که تقریبا آنها رو می شناسم(مانند ایزو و AWB و ...) اما دو گزینه که میشه تغیرشون داد
    دو عدد هست که یکی مثلا این طوری هست : F5.0 و بغلش 3"0 که هر دوشون تغییر می کننه ... !
    خواهشن کمک کنید seymour عزیز.

با سپاس
    پرهام مونس یار
    اون 3"0 که شاتر باید باشه و اون F5.0 هم ، همون چیزیه که مورد نظر ماست ... هرچی این عدد F بزرگتر باشه ، دامنه وسیع تری از میدان دید (از پیش زمینه تا پس زمینه) فوکوس میشه ... در عوض ، هر چی این عدد کوچکتر باشه ، پس زمینه blur میشه و در نتیجه برای گرفتن عکس پرتره مناسب تره ..

بنابراین شما باید این عدد F رو بیاری پایین ... احتمالا F2.8 پایین ترین باید باشه ... (به شاتر هم دست نزن ، خودش باید با توجه به عدد F ، بطور اتوماتیک تغییر کنه)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •