تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: Bluetooth Remote Control ( با موبایل کنترل کامپیوتر را در دست بگیرید )

آخر فروم باز K A R I M I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض Bluetooth Remote Control ( با موبایل کنترل کامپیوتر را در دست بگیرید )

سلام
    طبق گفته سایت سازنده این برنامه روی اکثر گوشی های نوکیا ، سونی اریکسون ، زیمنس ، موتورلا و ... کار میکند .
    تنها گوشی های معدودی با این برنامه سازگاری ندارد که میتوانید به سایت سازندش مراجعه کنید و ببینید ...

برنامه به همراه کرک :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوستان ویندوز من مشکل داره و من به طور کامل نمیتونم بلوتوث رو رو سیستمم نصب کنم . لطف کنید و این برنامه رو دانلود کنید و ببینید که آیا میتونید باهاش کار کنید ( 100% کار میکنه ، کافیه که به فروم سایت سازندش سر بزنید ) من نصف و نیمه باهاش کار کردم ولی نتیجه نگرفتم فعلا حسش نیست ویندوزم رو عوض کنم !
    دوستان عزیز بالاخره منم ویندوزم رو عوض کردم و بلوتوث رو به صورت کامل نصب کردم . واقعا برنامه جالبی هست !
    چند تا عکس هم گرفتم تا دوستان دیگر هم بیشتر مشتاق این برنامه بشند !

در ضمن باید 1.NET framework 1. یا نسخه بالاتر رو روی سیستم خودتون داشته باشید ...
    اگر در رابطه با کار کردن با برنامه مشکلی داشتید اینجا مطرح کنید تا با کمک هم حلش کنیم ...
    Last edited by K A R I M I; 03-01-2008 at 00:22.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام من امتحان کردم برنامه رو . واقعا جالب هست و بسیار کامل . دستت درد نکنه من که خیلی خوشم اومد.
    از قابلیت مشاهده desktop و کنترل برنامه هایی مثل media player/realplayer/winamp/acrobat/powerpoint/خاموش و شات داون کردن کامپیوتر و بسیاری از کارهای دیگر ، در ضمن برای کانکت شدن حتما تو تنظیمات برنامه موبایل در قسمت port ، connect setting رو انتخاب کنین و در برنامه ویندوز در قسمت general حتما پورتی که بلوتوث شما به عنوان سریال پورت می شناسه رو انتخاب کنین معمولا com8 .

داره خودمونی میشه زهرا2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من با برنامه BlueSoleil هم همين كار رو انجام ميدم..
    كار با اين برنامه خيلي راحته

آخر فروم باز Alishmas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

يه مقداری قديميه !

داره خودمونی میشه white star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

این برنامه که exe نیست چجوری رو pc نسب میشه ؟ لطفا یه توضیح کوچکی بدید. ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

دوست عزیز اون فایل با پسوند Jar رو شما باید روی موبایل خود نصب کنید ...

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

اقا چطوری اینو کرک کنم؟
    بعد وقتی من دارم صفحه رو نگا میکنم خیلی ریز نشون میده.واسه شما خیلی بزرگه
    Last edited by B L A S T E R; 05-01-2008 at 22:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdidll's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    لينوكس

پيش فرض

ُسلام
    ممنون بابت معرفی برنامه ولی میشه طرز کارش رو هم بگید من برنامه رو رو ویندوز و همچنین فایل jar رو رو گوشی
    نصب کردم ولی متاسفانه کار نمیده میشه یه راهنمایی کامل بکنید گوشی من k750 هستش
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

اقا چطوری اینو کرک کنم؟
    بعد وقتی من دارم صفحه رو نگا میکنم خیلی ریز نشون میده.واسه شما خیلی بزرگه
    برای کرک کردن برنامه رو به طور کامل بسته و فایل regme رو اجرا کنید .
    برای بزرگ کردن صفحه در گوشی نیز میتونید برنامه رو اجرا کرده ( روی کامپیوتر ) و در تب Settings و در قسمتDesktop size on phone عدد مربوطه را روی 100% تنظیم کنید ، در ضمن عدد 7 زوم میکنه و عدد 9 زوم بک میکنه !
    ُسلام
    ممنون بابت معرفی برنامه ولی میشه طرز کارش رو هم بگید من برنامه رو رو ویندوز و همچنین فایل jar رو رو گوشی
    نصب کردم ولی متاسفانه کار نمیده میشه یه راهنمایی کامل بکنید گوشی من k750 هستش
    ممنونم
    سلام
    ابتدا بلوتوث کامپیوتر رو نصب کنید ( هم سخت افزاری و هم نرم افزاری )
    بعد برنامه بلوتوث ریموت کنترل رو روی کامپیوتر نصب کنید .
    سپس فایل جار رو روی گوشی نصب کنید.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    خوب شما باید بعد از برقراری ارتباط با بلوتوث توسط Bluesoleil ( برای این کار ابتدا بلوتوث گوشی رو روشن کنید سپس بر روی اون کره وسط برنامه کلیک کنید تا گوشی شما پیدا شود ) باید در قسمت سرویس ها ببینید که با چه پورتی وصل شده اید ، برای این منظور مطابق شکل عمل کنید :

همان طوری که در شکل دیدید من با پورت com8 وصل شده ام ( به صورت پیشفرض در اکثر گوشی ها همین پورت هست ) خوب دیگه کار تمام هست شما باید در جلوی سریال پورت A یه پورت را ببینید ، همین ! که این پورت به صورت پیشفرض همون com8 هست ...
    در این مرحله شما باید گوشی را با برنامه Bluesoleil شناسایی می کردید و پورت ارتباطی خود را میدیدید .
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    در مرحله بعد شما بلوتوث ریموت کنترل رو اجرا کنید و پورتی را که در قسمت قبل مشاهده کردید رو وارد کنید و OK کنید مطابق شکل :

و در مرحله آخر شما باید در گوشی برنامه بلوتوث آر ُی رو اجرا کنید و در قسمت تنظیمات ComPort رو انتخاب کنید و بعد سرچ رو بزنید تا کامپیوتر پیدا شود و بقیه ماجرا ...

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

نمیشه بدون اینکه موس رو حرکت بدی تو صفحه جابجا بشی؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •