تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: مشکل کجاست ؟ مدتیه که سی پی یوی Athlon 64 X2 4000 گرفــــتم....

اگه نباشه جاش خالی می مونه m_a_h_n_o's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جای ثابتی ندارم

پيش فرض

با تشکــر از همه دوستـــان با معرفت...
    همه کارهای بالا رو با اینکه چندین بار انجـــام داده بودم ، دوباره برای خندش انجام دادم ، نشــد در ضمن 3 نوع sp2 متفاوت نصب کردم بازم همون وقفه ایجاد میشـــه !!! یکی نیس بگه بابا بیخیال این sp2 مگه نه؟؟؟ مهدی جان اون درایورهایی که گذاشتی رو قبلا نصب کرده بودم ولی با این حال بازم نصبشون کــردم.جدیدترین بایوسم (920) آپدیت کــردم ،مشکلم حل نشــد. از بایوس هـــم نبود.جدیدترین درایور صدای اچ دی 1.73 هم نتونست کاری بکنــه ! درایو چیپستام رو هــم اپدیت کردم از اونا هــم نبود. ...بازم ممنون.دستتون درد نکنه ..فکــر کنم دیگه آخـــر خطــه !!!

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جای ثابتی ندارم

پيش فرض

راستــی کسی نیست که این مادربوردو با X2 بستــــه باشــه ؟
    اگه هست لطف کنیدو اسمشو بدین تا ببینـــم همه مثل من بدشــانسن ؟؟؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من سیستم دومم Abit Kn9 sli دارم و AMD 4200+ . همچین مشکلی تا حالا نداشتم. فکر کنم فقط خودت بدشانس باشی!

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جای ثابتی ندارم

پيش فرض

من سیستم دومم Abit Kn9 sli دارم و AMD 4200+ . همچین مشکلی تا حالا نداشتم. فکر کنم فقط خودت بدشانس باشی!

دوست عزیز ---سلام.....فکر نمیکنی از سی پی یوم باشــه آخه مال من 65 نانومتزیه و مال شما 90 نانو متری ؟؟؟!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

میتونی یه کارت صدا بندازی روی کامپیوترت از کارت صدا استفتده کنی ببین درست نمیشه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جای ثابتی ندارم

پيش فرض

میتونی یه کارت صدا بندازی روی کامپیوترت از کارت صدا استفتده کنی ببین درست نمیشه؟
    من عادت دارم تمام مشاهداتمو روی کاغـــذ میارم....خداییــش اینی که گفتی رو میخواستـــم در لیست راه حـــل ها بنویسم ولی نمیدونم چی شـــد ننوشتـــم ..بعدا هـــم هر چی فکر کردم که چی بود که میخواستـــم بنویسم،یادم نیــومد..بعدش ی سردرد عجیب ....دمت گرم ..باو کن ی کارایی برای رفع این مشکل کردم که اگه بگم باور کن یا میخندی یا (ببخشیدا اینطور واضح..) یا بالا میاری...بگذریــم..کجا بودیم...ها...میـــدونــی؟؟؟ اصولا من سیخ ریاد میکنم این سیستــم بدبخت چه گناهی داره ؟؟؟؟!!!
    در کل ممنون رفیق

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

کارت گرافیکت رو از حالت Sli در بیار ببین بازم مشکل هست؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جای ثابتی ندارم

پيش فرض

کارت گرافیکت رو از حالت Sli در بیار ببین بازم مشکل هست؟

Virgil جان منظورم این بود که گرافیـــکم اس ال آی ساپورت هستـــش...ببخشید.. نباید اونجوری مینوشتـــم
    مین شما kn9 sli هست ولی مال من مدل Ultra هستــش..البته از لحاظ فنی یکی هستــن...الان ویستا home premium اونم 32 بیتی رو نصب کردم ..اون مشکل تاخیر زمانی اینجا نیست...ولی اون اعصاب خرابم هست ...این اعصاب قلبمه البته قبل از سکته (ولی خداییش مادربورده ها ) من قبلا Epox mf4 Ultra-3 داشتم بنا به دلایلی از خونه انداختمش بیرون ، بعدش یک M2n-e اومد خونمون..بد خلقی میکـــرد خودش رفت خونشون ولی با kn9 U جــــــــــــــــون ساختــم میدونــی؟ آخه نونو نمک همدیگرو خوردیم....مرثی. راستی در2 حالت مشکل رخ نــمیـده ==> 1- تاخیر زمانی وقتی که یه آهنگــی چیزی گوش میدم نیست ها...قبلا هم اشاره کردم..فقط وقتی آهنگو close میکنم اون مشکل هست 2- همونطور که قبلا گفتم وقتی کلا ویندوز صدا نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه keuo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Sin City

پيش فرض

ببین در حال حاضر از چند تا هارد دیسک استفاده میکنی ؟ این مشکل برای من پیش اومذه قبلا، اگه از دو تا هارد دیسک استفاده میکنی ممکن اینجوری بشه ببین شما یبار دیگه ویندوز زو تصب کن ولی کاری که میگم انجام بده(البته بازم بگم اگه از دوتا هارد دیسک استفاده میکنی این کارا رو انجام بده) موقع نصب ویندوز یکی از هارد دیسکها رو بیرون بیار بعد که نصبش کردی یه هارد دیگم هم بهش وصل کن مشکلت حل میشه

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جای ثابتی ندارم

پيش فرض

دوستـــان متن اولیه تاپیک رو ویرایش کردم یا بهتر بگــم تصحیح کردم....بی زحمت دوباره تاپیکمو بخونین شاید فرجی شد.....متن فبلی گنگ بود
    Last edited by m_a_h_n_o; 04-09-2007 at 04:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •