تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: کمک در مورد یادگیری مکس

اگه نباشه جاش خالی می مونه famile dur !'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    دور !!!

14 کمک در مورد یادگیری مکس

سلام به همه ی دوستان عزیز.

من تا الآن هیچ کلاس آموزشی برای یادگیری نرم افزاری نرفتم و هر چی بلدم بصورت تجربی یاد گرفتم. حتّی نرم افزارایی مثل افتر افکت و پریمیر رو در حدّ معمولی و فوتوشاپ رو در حدّ حرفه ای بصورت تجربی فرا گرفتم!

حالا قصد دارم 3Ds max کار کنم امّا وقتی مکس 2011 رو نصب میکنم و باهاش کار میکنم و ازدحام منوهاش رو میبینم؛ از زندگی سیر میشم و ◄چقده سخته خدایا►.

◄◄◄ حالا شما بگید چیکار کنم که بتونم بصورت تجربی تری دی مکس رو در حدّ متوسّط یاد بگیرم؟؟؟؟ و آیا برای یادگیری استفاده از ورژنهای قبلیش میتونه مؤثّر تر باشه؟؟؟؟

ممنون از پاسخاتون

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

در نگاه اول همین طور هست ولی به نظر از اینترنت چند تا مطلب آموزشی ساده بخوانید تا با دستور العمل ها آشنا بشوید . بعد هم می توانید تجربی کار کنید.

همیشه هدف شما را وادار به یادگیری می کنه پس بهتر هدف داشته باشید منظورم اینه که سعی نکنید همینطوری وارد نرم افزار شوید و با ابزار کار کنید.
    Last edited by far2009; 14-07-2011 at 10:37.

3. 4 کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام به دوست عزیز

من 5 سالی میشه مکس کار می کنم ولی اصلا به شما پیشنهاد نمی کنم که بصورت تجربی یاد بگیرید چون خیلی طول می کشه وبهتر برای شروع پیش یه استاد برید (مراکز اموزشی ) بعد از اینکه شما را با استاندار مکس اشنا کرد و بقول معروف راه وچاه کار را به شما یاد داد حالا می تونید با استفاده از سی دی های اموزش بیشتر یاد بگیرید . ازتون هم خواهش می کنم برای پیشرفت هرچه بهتر خود یک رشته در تردی مکس را انتخاب کنید و ادامه دهید مانند :مدل سازی یا متریال خلاصه تردی مکس مثل یه استدیو می مونه که تقریبا شبیه دنیای واقعی هستش و یه نفری نمی تونه همه ی کار هارو به عهده بگیره امید وارم که موفق بشین

5. 2 کاربر از hassan ebadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    دور !!!

پيش فرض

ممنون از راهنمایی همه ی دوستان عزیز

پروفشنال Vahidking.75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

سلام .... من خودم زیاد حرفه ای نیستم ولی بازم این پیشنهادات رو از من داشته باش ...

اول اینکه بهترین راه برای شروع رفتن مراجع آموزشی هست اما اگر کلاس آموزشیه قوی نمیشناسین و یا هزینه ها بالا باشه من مجموعه های آموزشی زیر رو پیشنهاد میدم :

فارسی : مجموعه ماناسافت واقعا چیز معرکه ای هست و فوق العاده کاربردی هست به این دلیل کها متد تدریسش دقیقا شبیه به کلاس های آموزشی هست .

در رده دوم هم به نظرم محصولات پارسان خیلی خوبه ولی متدش ، متد معمول آموزش های ایرانی هست ( یه خانوم به زبان فارسی معیار از روی یه متن میخونه که من کلا پیشنهاد نمیدم نسبت به ماناسافت )

انگلیسی : میتونید از همین p30world سفارش بدین اما پیشنهاد من اینه که یه مجموعه فارسی و بعدش انگلیسی سفارش بدین .

8. 2 کاربر از Vahidking.75 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    دور !!!

پيش فرض

ممنونم از راهنماییت دوست عزیز

10. این کاربر از famile dur ! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ســــــلام

دقیقا منم ترمی که گذشت مشکل شما رو داشتم.این ترم تری دی مکس رو به طور مبتدی داشتیم تا ترم های آتی که به پیشرفته و ساخت یه انیمیشن برسیم.

من به شخصه بعد این همه کار با فتوشاپ و کرل و چند تا برنامه دیگه اولین برنامه ای بود که نتونستم خوب از پسش بر بیام.

با اینکه هم سر کلاس رفتم هم کتاب داشتم اما تا راه افتادن اساسی کلی تمرین لازمه.مخصوصا اینکه یکی ار دوستام از بچه های صدا و سیماست که کارهاشون حرف نداره.کار اونارو میدیم میگفتم کار من 0 هم میگیره.

بازم خدا رو شکر درس و پاس کردم

کلاس و کتاب و هر اموزش دیگه + تمرین+تمرین+تمرین....تری دی فقط تمرین میطلبه

12. این کاربر از part gah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    دور !!!

پيش فرض

ســــــلام

دقیقا منم ترمی که گذشت مشکل شما رو داشتم.این ترم تری دی مکس رو به طور مبتدی داشتیم تا ترم های آتی که به پیشرفته و ساخت یه انیمیشن برسیم.

من به شخصه بعد این همه کار با فتوشاپ و کرل و چند تا برنامه دیگه اولین برنامه ای بود که نتونستم خوب از پسش بر بیام.

با اینکه هم سر کلاس رفتم هم کتاب داشتم اما تا راه افتادن اساسی کلی تمرین لازمه.مخصوصا اینکه یکی ار دوستام از بچه های صدا و سیماست که کارهاشون حرف نداره.کار اونارو میدیم میگفتم کار من 0 هم میگیره.

بازم خدا رو شکر درس و پاس کردم

کلاس و کتاب و هر اموزش دیگه + تمرین+تمرین+تمرین....تری دی فقط تمرین میطلبه
    باهات موافقم دوست عزیز. ممنونم از توضیحاتت.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •