تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ((کمـــــــــک فوري ))درخواست درايور مودم اکسترنال Acorp مدل A-56EMS External

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض ((کمـــــــــک فوري ))درخواست درايور مودم اکسترنال Acorp مدل A-56EMS External

با سلام خدمت مديران و کاربران محترم اين بخش!

دوستان بنده شديداً به درايور مودم اکسترنال Acorp مدل A-56EMS External براي سيستم عاملهاي XP , ويندوز 98 لازم دارم اگر لطف کنيد ((لينک دانلود درايور مودم اکسترنال)) فوق را بطور جداگانه براي هر يک از سيستم عاملها برايم در اين بخش قرار دهيد بسيار ممنون خواهم شد .

تاريخ عضويت
    Oct 2006

11 کمک بي نهايت فوري

؟؟؟؟؟؟ بــــــــــــــابــــــــ ـــــــــا اي ول يعني کسي در اين بخش پيدا نميشه که به سوال بنده پاسخ بده دوستان از شما سروران بيشتر از اين انتظار داشتم.....

اميدورام کسي هم اکنون به درد بنده مرحمي بخشد چون شديداً به اين درايور نياز دارم.....

باتــــــــــــــــــــــ ـشکر ازحــــــــــــــــــسن همــــــــــــــــــکاريت ان

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2006

11 عدم دانلود فايل

با سلام دوست عزيز

بابا اين سايت اعصاب مرا خرد و کلافه کرده با اينکه چندين بار ثبت نام کردم و مراحل ثبت نام را تا آخر کامل کردم و درست بود باز هم وقتي وارد صفحه
    کد:
    ميشم و بر روي گزينه Download this file کليک مي کنم با پيغام شما بايستي بقيه مراحل login شدن را ادامه دهي مواجه ميشم و اين در حالي هست که بنده تمامي مراحل ذکر شده را عيناً انجام دادم :

متن پيغام :
    NOTE: You MUST complete ALL steps of the signup process in order to access the site. You will know
    you have completed the ENTIRE signup when you see the page titled "Welcome to DriverGuide." Each step of the signup process has a progress meter indicating how much of the signup process is left before you are done.

حال مي خواستم از شما خواهش کنم اگر ممکن شما در اين سايت ثبت نام کنيد و ببيند به هنگام دانلود فايل با چنين مشکلي مواجه ميشيد يا اگر امکان دارد يک لينک ديگه به بنده معرفي کنيد که در آن علاوه بر درايورهاي ويندز 98 درايورهاي ويندوز XP هم وجود داشته باشد .
    با تشکر فراوان...

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

لینک دانلود برای ویندوز 98 :
    کد:
    برای XP پیدا نکردم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •