تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 40 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 399

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه آرسنال: Arsenal F.C. News

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض آرسن ونگر: آرسنال در حال شكوفایی است

"آرسن ونگر" بعد از پيروزي 3 بر يك تيم‌اش مقابل تاتنهام به خبرنگاران گفت: هنوز زود است كه درباره‌ي قهرماني صحبت كنيم اما، ما ثابت قدم و محكم هستيم كه تماشايش خوشايند است.
    سرمربي آرسنال ادامه داد: "ما هرگز تيري آنري را فراموش نخواهيم كرد اما، نشان داديم كه تيم در حال رشد و شكوفايي است."
    آرسن ونگر كيفيت و توانايي ذهني تيم‌اش را تحريك كننده خواند.
    اما، در آن سوي ميدان "مارتين يول" سرمربي تاتنهام درباره‌ي باخت 3 بر يك تيمش گفت: "تفاوت بين ما و آرسنال تنها در پايان خونسردانه آنها بود."
    او ادامه داد: "ما مي‌توانستيم بعد از تساوي يك بر يك نتيجه را عوض كنيم اما، اعتماد به نفس كافي براي بردن آرسنال را نداشتيم."

پس از پايان بازي ليورپول و پورتسموث نيز "رافا بنيتس" به خبرنگاران گفت:« زماني كه «جرارد» و «تورس» به ميدان آمدند، در حمله خلاقانه‌تر كار كرديم.»
    او ادامه داد: "ما 18 بازيكن ملي داريم كه هفته گذشته براي تيم‌هايشان به ميدان رفتند و فكر مي‌كنم اگر از ابتدا از آنها استفاده مي‌كرديم تغييري در نتيجه به دست نمي‌آمد."

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض ونگر:والکات فصل حساسی در پیش دارد

به نظر تئو و ونگر این بهترین فصل برای موفقیت این بازیکن ۱۹ ساله است.

این بازیکن وقتی از ساوت همتون در January 2006 به آرسنال بیوست تا الان
    ۳۵ بازی برای این تیم انجام داده.دعوت شدن به ترکیب تیم انگلستان در جام جهانی
    و بازی با تیم جدید باعث بیشرفت روز افزون او شد .

وقتی قبل از تعطیلات برسیده شد آیا والکات برای بازی کردن آماده است ونگر با هوشیاری از او حمایت کرد و صراحتا گفت من هنوز مطمئن نیستم که جواب بده.میشه گفت نه و میشه گفت آره.نه چون او اینقدر بازی کرده که بتونه و آره چون هنوز جوونه.او به من گفته بود که این برای او خیلی مهم است.
    من میدونم که تیمی که در جام جهانی ۹۸ فرانسه قهرمان شد همه بازیکناش از ۱۸ سالگی شروع کرده بودند اگه شما شک دارید که یک تیم با بازیکنان ۱۸یا ۱۹ یا ۲۰ شروع میکنه.او در سنی است که شما ازش توقع دارید خودشو در یک بازی بزرگ نشون بده.گرچه جوون به نظر به نظر میرسه ولی وقتشه که به یک بازیکن واقعی تبدیل بشه

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

بازي با سويا بسيار زيبا بود .

عجيبه كه چرا سويا اينقدر ضعيف كار كرد .

آخر فروم باز R10MessiEtoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

بازي با سويا بسيار زيبا بود .

عجيبه كه چرا سويا اينقدر ضعيف كار كرد .
    جدي بازي رو ديدي؟

كدوم شبكه نشون داد؟

كيا خوب بازي كردند؟

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

من بازي رو نديدم . چون نشون نداد . در اخبار ورزشي گلها رو ديدم .

بد جوري گل خوردن .

آخر فروم باز ramyar.v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    bavaria

پيش فرض

من بازي رو نديدم . چون نشون نداد . در اخبار ورزشي گلها رو ديدم .

بد جوري گل خوردن .
    یعنی شما از روی گل ها میتونین کل بازی رو حدس بزنین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با این که منچستریم ولی میگم اگه من یو قهرمان نشد ایشالا آرسنال میشه
    من یو که حتما" قهرمانه ولی منم موافقم بعد از من یو ارسنال قهرمان بشه

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض ونگر:جدایی "آنری" قمار بزرگی بود كه در آن برنده نشدم

آرسن ونگر "سرمربی آرسنال ادامه مسير بدون "تيری آنری" را قمار دانست اما، از آمادگی كامل تيمش در رقابت‌های آتی اطمينان خاطر دارد.
    بازيكنان جوان ونگر با چهار پيروزی و يك تساوي از 5 بازي در صدر جدول ليگ برتر انگليس قرار دارند؛ و با اين حال سرمربي آرسنال باور دارد كه راه زيادي پيش از توزيع جام نقره‌اي مانده است.
    آرسن ونگر درمورد جدايي آنري گفت: "جدايي آنري براي من قمار بزرگي بود كه هنوز در آن برنده نشده‌ام، چون ما تنها 5 بازي انجام داده‌ايم و اين چيزي نيست."
    ونگر كه با نارضايتي اجازه داد ستاره تيم‌اش به بارسلونا بپيوندد، ادامه داد: "مي‌دانم كه با از دست دادن آنري ريسك بزرگي انجام دادم اما، نمي‌توانيد از امانوئل آدبايور بگذريد. در دوره او شما مجبور به بازي دادن‌اش هستيد."
    سرمربي آرسنال با اشاره به شروع موفقيت آميز تيم‌اش در ليگ برتر گفت: "من از شروع خوب تيم شگفت‌زده نشده‌ام؛ اما، آنها آرزوهاي مرا تقويت كردند. آنها باور مرا كه اين تيم مي‌تواند خوب كار كند را محكم‌تر كردند ولي مجبوريد كه اين باور را در زمين بازي نشان دهيد."
    كولوتوره دفاع 26 ساله آرسنال كه يكي از بازيكنان تاثيرگذار در اين فصل ليگ برتر بوده درباره جدايي آنري گفت: "تيري آنري بازيكن ارزشمندي براي ما بود، ولي نمي‌توانيد از ديگر بازيكنان انتظار داشته باشيد تا مانند او باشند."
    او ادامه داد: مي‌توانيد ببنيد كه هر كس مسووليت خود را دارد. در حال حاضر ما از هر جاي زمين مي‌توانيم گلزني كنيم و براي يك تيم كه بخواهد از گلزني تيم جلوگيري كند بسيار سخت است ،چون با بازيكناني مثل سس فابرگاس، الكساندر هلب، فان پرسي، روسيچكي و آدبايور خطر از هر جايي مي‌آيد كه اين تفاوت تيم ما در اين فصل است."

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض هلب و سندروس در گروه مصدومان

آرسن ونگر مربی آرسنال در بازی شنبه مقابل دربی کانتی فقط میتواند از ۱۱ بازیکن اصلی تیمش فقط ۶ نفر از آنها را استفاده کند زیرا در این روزها آمار مصدومان افزایش داشته است.

گروه ۴ نفره مصدومان آرسنال عبارت اند از ینس لمان دروازه بان - امانوئل ابوئه دفاع و ویلیام گالاس هافبک که مدتی است بازی نکرده اند.در بازی دیشب مقابل سویا که ۳:۰ به نفع آرسنال تمام شد توماس روسیچکی در نیمه اول مصدوم شد.

به گزارش تلویزیون آرسنال(Arsenal TV) در چهارشنبه , آرسن ونگر به احتمال زیاد ۲ نفر دیگر را هم به گروه چهارتایی مصدومان اضافه میکند.این دو بازیکن کسانی نیستند جز فیلیپ سندروس از ناحیه مفصل ران و الکسندر هلب از ناحیه زانو که در بازی چهار شنبه دچار مصدومیت شدند

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض مدير آرسنال: اين باشگاه نيازي به سرمايه‌هاي كلان خارجي ندارد

كيت ادلمن، مدير باشگاه آرسنال فكر مي‌كند اين باشگاه براي اينكه مدعي قهرماني باشد نيازي به هزينه كردن بيليون‌ها پوند سرمايه ندارد.

به گزارش ايپنا؛ به رغم اينكه ماه‌هاست كه در مورد روي آوردن سرمايه‌گذاران خارجي به باشگاه آرسنال شايعه پراكني مي‌شود و هفته پيش نيز گزارش ‌شده علي شير عثمانف، بيليونر روسي با خريد سهام ديويد دين، نايب رئيس سابق آرسنال علاقه‌مندي‌اش را به خريد بخش عمده سهام اين باشگاه نشان داده است، اما ادلمن تاكيده كرده نيازي به سرمايه‌هاي كلان خارجي‌ها ندارند و توپچي‌ها در بهترين شرايط قرار دارند و مي‌توانند جزو مدعيان قهرماني ليگ برتر امسال باشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •