تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: ساخت exe برنامه در c#

داره خودمونی میشه f_talebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض ساخت exe برنامه در c#

سلام
    چطور باید فایل exe برنامه را در c# درست کرد.

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من هم خوشحال میشم اگه دوستان در این زمینه راهنمایی کنند

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

سلام
    چطور باید فایل exe برنامه را در c# درست کرد.

ممنون
    سلام
    اگر منظورت اینه که بشه یک فایل exe درست کرد که کد نویسی اون رو خودت انجام بدی به این صورت عمل کن:
    1:از منوی File->New->Project رو انتخاب کن.
    2:در پنجره ی باز شده در قسمت Project types بیاید و Visual C# رو انتخاب کنید ودر زیر مجموعه ی آن Windows رو انتخاب کنید
    3:در قسمت Template همان پنجره Windows Applicatins رو در حالت انتخاب قرار داده و در قسمت Name یک اسم قرار داده وبر روی OK کلیک کنید.
    4:حالا شما در محیطی هستید که می توانید برنامه ی خود را در آن طراحی کنید. برای طراحی Button و... می توانید.از قسمت Toolbox در سمت چپ برنامه استفاده کنید.
    5:بعد از اینکه برنامه درست کردید. از منوی Build بر روی Build Sulotion کلیک کنید تا برنامه ی شما ساخته شود.
    6:و بعد از وقتی که برنامه ی شما به درستی کامپایل (ترجمه) شد.می توانید برای امتحان برنامه کلید F5 را زده تا برنامه ی شما اجرا شود.
    7:برای اینکه فایل درست شده ی خودت رو بتونی ببینی به آدرسی برو که برنامه در اونجا ساخته شده(در پنجره ای که قسمت 2 توضیح داده شد قسمت Location آدرس آن به صورت واضح نشان داده شده است)

البته در Visual C#.Net 2005 اینجوری هست.

داره خودمونی میشه f_talebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

منظورم این است که بعد از نوشتن برنامه ، چطور بایر exe برنامه را درست کرد طوریکه دیگه به هیچ عنوان کد برنامه قابل دیدن نباشد و فقط اجرای برنامه قابل استفاده باشد و حتی اگر c# نصب نباشد اجرا شود.

پروفشنال Gladiator King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

برای این کار باید یک بار برنامه خودت رو ران کنی (F5) بعد میتونی
    exe رو توی فولدری که سورس اونجاست ببین
    توی فولدر Bin->Debug
    در ضمن برای اجرای برنامه توی کامپیوتر دیگه باید فرم ورک نصب باشه
    و اگر کسی بخوات سورس برنامه تو رو ببینه میتونه چون فایل تو به کد های IL تبدیل شده

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

سلام.

ببینید شما خوب دقت نکردید قسمتهای 6و7 کاملا واضح است فقط کافی بود کمی درون پوشه ها رو می گشتید تا پیداش می کردید همون طور که آقای Gladiator King توضیح دادن قسمت Bin->Debug در آنجا قرار گرفته است.

بله آقای Gladiator King درست می گن و چون .NET یک فریم ورک هست نیاز به فریم ورک داره.
    و در مورد IL هم این توضیح رو اضافه کنم که چون هر برنامه ی EXE که در .نت نوشته می شه درونش کدهای IL قرار می گیره. و کدهای IL رو به سادگی می شه تماشا کرد.( با استفاده از نرم افزاری که درون ویژوال است با نام ILDASM به راحتی کدهاتون دیده می شه) برای اینکه کدها تون تا حدودی رمز نگاری بشه چند راه وجود داره

1: استفاده از ابزار Obfuscator: برای دسترسی به این نرم افزار در منوی Start->All Programs->Visual Studio->Visual Studio .NET Tools->Dotfuscator رو انتخاب کنید.

2: استفاده از روشهای Cryptography: برای استفاده از این روش می تونید از این تکنیک برنامه نو یسی در .نت استفاده کنی System.Security.Cryptography می تونید عملیاتی مانند رمز نگاری و رمز گشایی انجام بدید.

که این روشها تا حدودی کار ساز هستند. البته روشهای دیگه ای هم هست که فعلا وقت نمی کنم توضیح بدم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    كسي از دوستان اطلاع داره توي #C چطوري ميشه exe stand alone ساخت؟
    يعني زمان اجرا به هيچ فايل ديگه اي از جمله dll, lib, ocx, pkg,... نيازس نداشته باشه؟
    مثلا داخل borland C++ builder ميشه اين كار رو داخل project options انجام داد ولي من توي #C نتونستم جايي پيدا كنم كه فايل كامپايل شده به run time library نيازي نداشته باشه.
    اگه كسي بتونه كمك كنه ممنون ميشم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه emra228's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    توی فکرش

پيش فرض

با اینکه من تازه با برنامه نویسی آشنا شدم ولی فکر کنم راه دیگه از جلوگیری بدست آوردن سرس، اجرا کردن این برنامه ای که ساختی در قالب یه قالب EXE دیگه مثلا با Multimedia Building هست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام
    اگه دوستان با دلفي آشنايي داشته باشند ميدونن كه در دلفي برنامه اي هست به نام install shield البته بعضي ديگه از زبانها هم دارن كه با اون ميشه برنامه رو به صورت نصبي در آورد مي خواستم ببينم در سي شارپ چجوذيه؟
    با تشكر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •