تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1634 از 1635 اولاول ... 6341134153415841624163016311632163316341635 آخرآخر
نمايش نتايج 16,331 به 16,340 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض مشاوره برای خرید دوربین کامپکت با کیفیت تا 1 و 200 میلیون

سلام
    دوستانی که در این زمینه اطلاعات و تجربه خرید موفق دارن لطفا راهنمایی کنن
    تا یک میلیون و دویست هزار تومن
    کامپکت از اونایی که تو جیب شلوار جا بشه
    کیفیت عکس از فیلم برداری مهم تره
    ترجیحا سونی نباشه
    lCD قابل خمیدگی باشه و اگه بشه از جلو دید خیلی خوب می شه

نمونه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Persianhb; 10-04-2016 at 18:19.

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام
    من یک دوربین کانن پاورشات SX230 HS دارم که از کیفیت عکساش و فیلمبرداریش راضیم منتها دوام باتری برای فیلمبرداری مداوم خیلی کمه. باطری جدید هم گرفتم منتها از باطری اورجینالش بدتر بود.
    حالا میخوام مدل جدیدتر اون رو که PowerShot SX700 HS هست بگیرم که کیفیت عکساش و فیلمبرداریش خیلی بهتره.
    کسی از دوستان در خصوص دوام باطری این مدل برای فیلمبرداری مداوم میدونه؟ بخاطر همین در انتخاب این دوربین و هندی کم مردد موندم. میخوام یک تیر و دو نشان باشه (هم کیفیت خوب عکس و هم کیفیت وب فیلمبرداری)
    یکی از آشناها که دوربین سونی داشت میگفت من راحت تا یکساعت مداوم فیلمبرداری میکنم. در مقابل کانن واقعا خوبه.
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما عزیزان

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی

بنده درخواست مشاوره دارم برای خرید یک دوربین با بودجه نهایت 300 تومن بیشتر برای فیلم برداری در یک اتاق برای آموزش
    البته کیفیت تصویر مناسبی هم داشته باشه ، نمیخوام خیلی کیفیت پایین باشه ، 90% دوربین برای فیلم برداری به صـــــورت
    ثابت خواهد بود. اگر مدلی هم تا 400 تومن بود باز بهم پیشنهاد بدید ممنون میشم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این دوربین چطوره ؟ کسی تستش کرده ؟ تعریفشو خیلی شنیدم تا 1.5 میلیون یه دوربین خوب میخوام فقط فقط هم عکاسیش عالی باشه فیلم برداریش اصلا مهم نیست .

Fujifilm X-A1 16-50mm F/3.5-5.6 OIS

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

دوستان گل، من 3 روزی میشه که دارم در مورد دوربین های کامپکت با کیفیت تحقیق میکنم و دیگه واقعا مخم داره سوت میکشه. کاربرد من برای عکاسی پرتره هستش و اصلا برام مهم نیست دوربین از منظره یا اشیاء چجوری عکس برداری میکنه. کاربردی که از دوربین انتظار دارم اینه که فقط در عکاسی پرتره یا همون چهره خودم و اطرافیانم در محیط بسته با نور مصنوعی عالی عمل کنه ولی قیمت هم مهمه. بین 4 دوربین SONY RX100 III و Samsung NX5000 و CANON G1X II و CANON G7X II موندم و میخوام وقتی از خودم یا بقیه عکس میگیرم، رنگ پوست ها کاملا طبیعی و با جزئیات عالی ثبت بشه ( بدون نویز ). همه چیزم در مورد اندازه سنسورها و رابطه مستقیمشون با کیفیت عکس و اینکه هر کدوم از اینایی که فرستادم چه سنسوری با چه اندازه ای هم دارن رو کامل میدونم ولی لطفا کسایی که با این 4تا دوربین یا حتی یکی از این 4تا دوربین کار کردن، من رو راهنمایی بفرمایند. خیلی خیلی ممنون میشم. نظر خودم رو CANON G7X II هستش. منتظر شنیدن راهنمایی های مفیدتون هستم. مرسی
    Last edited by OnlyRealMadrid; 24-10-2016 at 17:21.

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

این دوربین چطوره ؟ کسی تستش کرده ؟ تعریفشو خیلی شنیدم تا 1.5 میلیون یه دوربین خوب میخوام فقط فقط هم عکاسیش عالی باشه فیلم برداریش اصلا مهم نیست .

Fujifilm X-A1 16-50mm F/3.5-5.6 OIS
    این مدل قدیمیه و میگن مشکل فکوس و داینامیک رنج پایین داره. حالا که میخواید خرج کنید به نظرم دو مدل بالاترش یعنی A3 رو بخرید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

با سلام
    بنده قصد خرید گوشی s7 داشتم (اولویت برای عکاسی و بعد گوشی که برای بازی و غیره ...)
    یکی از دوستام میگه به جای اینکه s7 بگیری خب یه دوربین بخر با یه گوشی در حد 700 و 800 تومنی
    به نظر شما چطوره خوبه؟

دوربین گلگسی 7 در چه حد و اندازه دوربین های دیجیتالی؟ با چه دوربینی برابری میکنه؟
    در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

با سلام
    بنده قصد خرید گوشی s7 داشتم (اولویت برای عکاسی و بعد گوشی که برای بازی و غیره ...)
    یکی از دوستام میگه به جای اینکه s7 بگیری خب یه دوربین بخر با یه گوشی در حد 700 و 800 تومنی
    به نظر شما چطوره خوبه؟

دوربین گلگسی 7 در چه حد و اندازه دوربین های دیجیتالی؟ با چه دوربینی برابری میکنه؟
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

در حال حاضر بهترین دوربین موبایلی رو Google Pixel XL داره ولی S7 در نور کم عملکرد بهتری داره و ظاهرشم بسیار زیباتره. من که از دوربین S7 خیلی راضیم. سنسورهایی که در موبایل ها به کار میره کلا کوچیکه و قابل مقایسه با سنسور دوربین های کامپکت پیشرفته نیست ولی کامپکتی هم که سنسور 1 اینچی داشته باشه متاسفانه گرونه. همین قیمت باعث شد کلا بیخیال خرید دوربین کامپک پیشرفته بشم. دوربین های کامپکت ارزون ترم سنسور کوچیکی دارن و خریدشون اصلا فایده نداره. پیشنهاد من همون خرید S7Edge که من شخصا خیلی راضیم ازش

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    بچه ها Canon Powershot N2 تو ایران هست؟.. چنده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •