تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 54 از 1635 اولاول ... 444505152535455565758641041545541054 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

اگه نباشه جاش خالی می مونه r4deon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ادرس سایت دوربین میخوام با بهترین قیمت و گارانتی
    سلام دوست عزیز...بگو چه برندی میخوای بخری تا بهترین سایت با بهترین گارانتی با بهترین قیمتو بهت معرفی کنم..

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

جالبه!از بس به همه توضیح دادم مگا یکسل تو کیفیت عکس تاثیر نداره بهم تلقین شده بود که مگا پیکسل بالای 8 کیفیتو پایین میاره(مث افزایش دیجیتال مگا پیکسل که اغلب گوشی ها همینجورین)امروز یه مطلبی دیدم فک کنم جالب باشه!مگا پیکسل بالاتر برای دوربینای کامپکت کیفیتو کم میکنه!
    prophotocom.com/photography/sensor-size.asp
    اینو بخونید
    راستی یه فرمول برای محاسبه ی قیمت دوربین در ایران ...
    اگر در یه سای مث آمازون دیدید قیمت نوشته 250 دلار برای محاسبه ی قیمت ایران اینکارو کنید...
    خب میدونی که 250 دلار میشه حدود230 هزارتومن!خب شما به جای اینکه مثلا 20 تومن کم کنید 20 اضافه کنید!
    یا به عبارتی دیگر
    اون قیمت سایت آمازون رو تومان در نظر بگیرید وبعد تبدیل کنید به دلار..عددی که بدست اومد قیمتش به تومان تو ایرانه!
    مثلا 250 دلار رو 250 هزارتومن در نظر میگیرم!به دلار تبدیل میکنیم میشه حدود 280 دلارحالا این 280 دلار میشه 280 تومان تو ایران!چقد من باهوشم!
    واسه این گفتم که قیمت اصلی بتونید تخمین بزنید!
    Last edited by r4deon; 21-08-2008 at 15:15.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

در مورد بهترین سایت های فروش:
    جامع ترین سایت سایت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    که قیمتهاش کمی گرونه!
    یکی از گارانتی های معتبر برای همه ی دوربینا نورنگاره که سایتش اینه قیمتاش هم عالیه!
    یکی دیگه گارانتی امیدان رهجو اه!که سایتش اینه قیمتش مناسب:
    اما فک کنم هر برند با گارانتی اصل خودش بهتر باشه!
    سونی با گارانتی بازرگانی ایران که چند تا سایت دارن که یکیش اینه:فک کنم جامع باشه!
    برای کنون هم گارانتی آفومار یکی از معتبرترین گارانتیهاست اینم سایتش:
    پاناسونیک هم بهترین گارانتیش بانیان اکتریکه که سایتشو نمیدونم!
    Last edited by r4deon; 21-08-2008 at 17:28. دليل: اشکال در لینک ها

آخر فروم باز dark fear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    میشه یه دوربین پاناسونیک خوب بهم معرفی کنید ؟
    فقط کیفیت عکس برام مهمه نه اندازه ی lcd نه تشخیص چهره و ... کلا اینا برام
    مهم نیستن فقط یه دوربین پاناسونیک که کیفیت خیلی خوبی تو عکس و ترجیحا فیلم داشته باشه

درضمن منم 100% موافقم مگاپیکسل فقط تا یه حدی رو کیفیت تاثیر داره و به هیچ وجه معیار اصلی
    نیست مثلا ما اصلا نمیتونیم بگیم 100% یه دوربین 12 مگا پیکسل سونی از 8 مگای کنون بهتره حتی
    تو یه برند هم همین طوره

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    میشه یه دوربین پاناسونیک خوب بهم معرفی کنید ؟
    فقط کیفیت عکس برام مهمه نه اندازه ی lcd نه تشخیص چهره و ... کلا اینا برام
    مهم نیستن فقط یه دوربین پاناسونیک که کیفیت خیلی خوبی تو عکس و ترجیحا فیلم داشته باشه

درضمن منم 100% موافقم مگاپیکسل فقط تا یه حدی رو کیفیت تاثیر داره و به هیچ وجه معیار اصلی
    نیست مثلا ما اصلا نمیتونیم بگیم 100% یه دوربین 12 مگا پیکسل سونی از 8 مگای کنون بهتره حتی
    تو یه برند هم همین طوره
    درود دوست عزیز... بدیهیه ولی برعکسشم ممکنه!البته سونی یه اشکالی که داره هنوز داره مسابقه ی مگا پیکسلو کشش میده!چه لزومی داره یه دوربین کامپکت 13.6 مگا پیکسل باشه!
    در مورد دوربین پاناسونیک هم DMC FX10 , DMC FX12 رو توصیه میکنم که دقیقا یک دوربینن با این تفاوت که FX12 یک مگاپیکسل بیشتره!به نظر من نمیارزه 30-40 تومن اضافه بدی برای یک مگاپیکسل بیشتر!
    fx10 با گارانتی بانیان 200 تومن هستش 6 مگا پیکسل!fx12 هم 230تومن 7 مگا پیکسل!کیفیت عکسش عالی عالیه!face detector و اینا نداره!لرزشگیرشم اپتیکاله!خیلی هم عالی عمل میکنه!!!این توصیه ی من!

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVP77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

راستش من تا حالا از کنون استفاده میکردم اما دوست دارم سونی رو هم تجربه کنم مخصوصا H50

با این دوستمون هم کاملا موافقم در مورد اینکه اصلا یک دوربین که مگاپیکسل بالاتری داره دلیل بر این نمیشه که کیفیتش بالاتر باشه وقتی که یک دوربین از مگاپیکسل بالاتری برخورداره اون دوربین میتونه یک عکس با ابعاد بالایی رو بگیره و فقط عکسهای ابعاد بزرگ هم برای تبلیغات که از سایزهای بالا بهره میبره کاربرد داره و برای یک کاربر مبتدی و نیمه حرفه ای فکر نمیکنم یکبار هم کاربرد داشته باشه

در ضمن هر چه قدر یک عکس رو با بالاترین رزولوشن (مگاپیکسل) گرفته بشه ، حجم عکس خیلی زیاد میشه و این باعث میشه که یک مموری کارت با حجم بالا خریداری بشه باسه دوربین

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

دوستان من میخوام یه دوربین کامپکت بگیرم. نظرم هم T300 هست. حالا راهنمایی کنید که چه گزینه ای میتونه برام بهتر باشه تو این رنج.
    کمتر باشه بهتره ولی بیشترش نکنید خواهشا!
    درضمن نگید که یه دوربین advanced amateur بگیر که کیفیتش بهتره، قیمتشم کمتره. من دانشجو هستم نمیتونم هلکو تلک یه H50 بکشونم با خودم اینور اونور!
    قیمت دقیقشم اگه دارید بگید لطفا
    ممنون
    Last edited by SAEED_BARCELONA; 22-08-2008 at 21:04.

داره خودمونی میشه reza_top60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    اصفهان( اما اراک رو عشقه )

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه دوربین میخوام بخرم که فقط از برند کانن باشه و قیمتش نیز زیر 300 باشه خودم ازبین Sx100 و Ixus 950 موندم کدوم رو انتخاب کنم.هر کسی یه چیزی میگه مثلا فروشنده میگه Sx 100 ارزش خریدن نداره.لطفا منو راهنمایی کنید
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان من میخوام یه دوربین کامپکت بگیرم. نظرم هم T300 هست. حالا راهنمایی کنید که چه گزینه ای میتونه برام بهتر باشه تو این رنج.
    کمتر باشه بهتره ولی بیشترش نکنید خواهشا!
    درضمن نگید که یه دوربین advanced amateur بگیر که کیفیتش بهتره، قیمتشم کمتره. من دانشجو هستم نمیتونم هلکو تلک یه H50 بکشونم با خودم اینور اونور!
    قیمت دقیقشم اگه دارید بگید لطفا
    ممنون
    سلام دوست عزیز...به نظر من سری Tبه درد لای جرز هم نمیخوره!یه دوربین لوکس و اولترا کامپکت که کیفیتی افتضاحی هم داره!من با سری t یه بار یکی از دوستان داشت یه عکس گرفتم خیلی جالب نبود!رنگ ها مرده و خیلی شارپ نبوده!با همون رزولوشن بالا هم عکساش سافته!اصلا نمیشه تو دست گرفتش!خوش دست نیست چون به شدت کوچیکه!اندازه ی یه کارت اعتباری!البته امکانات خارق العاده به علاوه ی ال سی دی تاچ اسکرین از مزیتهاشه که نمیشه ازشون چشم پوشید!
    پیشنهاد من سری w سونیه!مثلا w150 !تو جیب پیرهنت به راحتی جا میگیره!قیمتش هم مناسبتره با کیفیت عالی عالی!قویترین دوربین سری t نمیتونه با ضعیفترین دوربین سری w رقابت کنه!w 300هم میتونه گزینه ی خوبی باشه!قیمتش در حد همون t300 ولی تنها مزیتش نسبت به w150 رزولوشن بیشتره که هیچ به صرفه نیست؟موفق باشی

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه دوربین میخوام بخرم که فقط از برند کانن باشه و قیمتش نیز زیر 300 باشه خودم ازبین Sx100 و Ixus 950 موندم کدوم رو انتخاب کنم.هر کسی یه چیزی میگه مثلا فروشنده میگه Sx 100 ارزش خریدن نداره.لطفا منو راهنمایی کنید
    با تشکر
    من ابتدا میخواستم کنون بخرم ولی منصرف شدم!بین مدل های کامپکتش خیلی تفاوتی نیست!از نظر کیفیت به نظر من این مدل به خاطر لنز واید انگل 28 م.م از همه بهتره! Canon Sd 860(ixus 870)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •