تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 53 از 1635 اولاول ... 343495051525354555657631031535531053 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

داره خودمونی میشه UnKnOwN_MaX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

ممنون ...
    در مورد نیکون ... این مدل کول پیکس هست و در کل در مورد مدلهای کول پیکس نیکون بد تعریف میکنن . اما تو این مدل هم من خیلی شک کردم . لنز واقعا تله ای داره (18 برابر) . در کل هم نیکون لنز های با کیفیت تری میسازه اما بین این دوتا مدل پیشنهادهای کلی روی سونی هست . به نظر من انتخاب بین ایندوتا سخته و اگه میخوای یکم کمتر پول خرج کنی نیکون بهتره . من نیکون رو خودم از نزدیک ندیدم . اما به نظرم باید خوب باشه و اگه شما هر کدوم رو بگیری نسبت به پولی که دادی ضرر نمی کنی .

من سعی میکنم چندتا عکس برات بزارم . اما متاسفانه باید حجمشون رو کم کنم چون اینترنتم ذغالیه . اما کیفیتش کم نمیشه . خودم هم در موردشون توضیح میدم بهت .

در مورد سوالات :

1 . کلا عکس که میگیری در حالت عادی و با فلاش خیلی سریع برمیگرده به حالت عکاسی . کمتر از یک ثانیه . حدود 1/2 ثانیه و شایدم کمتر . بدون حساب شارژ دوباره ی فلاش . با شارژ به حدود 2 ثانیه میکشه . اگه درجه ی فلاش بالا باشه 3 ثانیه .

2. باطریش خیلی پرظرفیت نیست . دیر هم شارزر میشه تقریبا . برای شارژ کامل این باطری باید حدود 4 ساعت وقت بزاری . شارژ معمولیش هم حدود 2 ساعت و خرده هی نزدیک سه ساعته هم بدرد نمی خوره . چون زود تموم میشه . شارژ کامل بهتره . تو دفترچه دوربین نوشته در حالت عادی تا 300 عکس معموله . اما با فلاش مطمئنا تا نصف هم شاید بیاد . شاید 200 تا اخرش باشه . فلاشش شدیدا قویه و باطری خور . ال سی دیش هم قویه و بزرگ . البته اون مدل نیکون هم میگن از این ضعیفتره و حداکثر در حالت عادی 250 تا عکس میگیره .

3 . فیلمبرداریش هم سه مد داره . یکی ضعیفه که مخصوص وب و .. هست . اون که بخیال . یکی هم معمولیه با 25 فریم و با سایز 640 در 480 که من اونو تست کردم . تیکه توش ندیدم . خیلی روون بود . یه مد Fine داره که 30 فریمه و با همون سایز که خیلی درجه کیفیتش بالا هست و حتما عالیه . البته برای گرفتن این نوع فیلم (fine) باید مموری مخصوص رو داشته باشید . یعنی Memory Stick PRO Duo . که پرسرعته و خیلی هم گرون . من هم هنوز مموری براش نگرفتم هنوز به اونصورت تستش نکردم .

4. بله فیلمبرداریش تا ظرفیت اخر موری هست . فقط اگه برای فیلم برداری هم دوربین رو میگیری نباید کمتر از 2 گیگ رم داشته باشی و اگر هم میخوای اون درجه بالا رو فیلم بگیری حتما 4 گیگ به پائین نگیر که بدردت نمیخوره . چون با یه رم یه گیگ فقط 12 دقیقه میتونی تو مد fine فیلم بگیری . حالا خودت فرض کن چقدر رم میخواد و چقدر با کیفیته .

5 . من جایی نخوندم که چقدر محدودیت داره . تا 16 گیگ رو میدونم میخونه . شایدم بیشتر بره .
    خواهش میکنم .
    آقا محمد خیلی خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتید و با حوصله جواب دادید بسیار تشکر میکنم دوست من
    جوابهاتون کاملا بنده رو متقاعد کرد که همین H50 بگیرم فقط یه سوال دیگه میمونه اونم اینکه آیا باطری دوربین برای شارژ روی شارژر سوار میشه (یعنی از دوربین جدا میشه ؟) یا اینکه رو خود دوربین باطری شارژ میشه‌ ؟

اگه بخوایم یه باطری یدک باسه دوربین خریداری کنیم چه قیمتی داره‌ ؟
    اگر هم قیمت نداری یه زحمت بکش مدل باطری رو کاملا برام زحمت بکش بنویس یه آمار از قیمتش بگیرم .

راستی منتظر نمونه عکسها هستم.
    سپاس

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام دوست من...ممنون از توضیحاتتون!فک کنم لنزهای سونی انقد هم بد نباشه که نتونه رقابت کنه!لنزهای خود وسونی رو قبول دارم مالی نیست ولی لنزای کارل زایسشون فک کنم از کانن بهتر باشن!سنسورشونم یه سنسور معمولی نیست مال سونی super had ccd ولی کنون سنسورش معمولیه ولی هر کاری میکنکم نمیتونم از کنون دل بکنم!...من میخوام یه دوربین کامپکت بخرم یه چیزی که راحت تو یه دست جا بشه!کنون تو slr و dslr بهتر از سونیه ولی تو کامپکتا نه!تا اونجایی که به من گفتن!s5is خیلی سنگینه...نیم کیلو .مدل های دیگش مث a720 باتری قلمی میخورن که من حوصلشو ندارم ولی از کیفتشون نمیشه صرفنظر کرد!دوربینای اولترا کامپکت سری آیزوس(ایکسوس) هم کیفیتشون به سری power shot نمیرسه!اگه کنون زحمت میکشید یه باتری لیتیوم رو دوربیناش میذاشت مجبور نبودیم دو برابر قیمت دوربین پول کارت بدیم بیام فروم گردی بگذریم ممنون از لطفتون ولی شکم بیشتر شد!در کل نمونه عکسایی که از سونی دیدم بهتر از کنون بوده...بدجوری دو دلم!</p>
    این دودلی برای همه هست
    اما باید بگم اینطوری نیست . کانن تو کامپکت هاش خیلی خیلی خیلی بهتر از سونی هست . سونی فقط تو dslr و slr شاید یه حرفایی بزنه . برای همین میگم کامپکت فقط کانن . در مورد باطری کانن هم گفتم میتونی باطری قابل شارژ بزاری روش . لنز سونی هم حتی کارل زایس هم هیچ حرفی باری گفتن نداره . نه اینکه بد باشه . بقیه ی دوربین ها معمولا بهترن بجز اینکه قیمت اون دوربین کمتر از مدل سونی باشه .

آقا محمد خیلی خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتید و با حوصله جواب دادید بسیار تشکر میکنم دوست من
    جوابهاتون کاملا بنده رو متقاعد کرد که همین H50 بگیرم فقط یه سوال دیگه میمونه اونم اینکه آیا باطری دوربین برای شارژ روی شارژر سوار میشه (یعنی از دوربین جدا میشه ؟) یا اینکه رو خود دوربین باطری شارژ میشه‌ ؟

اگر هم قیمت نداری یه زحمت بکش مدل باطری رو کاملا برام زحمت بکش بنویس یه آمار از قیمتش بگیرم .

سپاس
    فقط امیدوارم از خریدتون راضی باشید تا ما شرمنده نشیم ... اگه هنوز کامل تحقیق نکردی بیشتر تحقیق کن ...
    مثلا اچ 50 پانوراما نداره ...

نمونه عکسایی که خودم گرفتم رو اینجا گذاشتم . فقط من هنوز تو همه ی موقعیت ها ازش استفاده نکردم . اما به نظر من دوربین خوبیه . تنها مشکلش قیمت یه خورده بالاست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه r4deon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

این دودلی برای همه هست
    اما باید بگم اینطوری نیست . کانن تو کامپکت هاش خیلی خیلی خیلی بهتر از سونی هست . سونی فقط تو dslr و slr شاید یه حرفایی بزنه . برای همین میگم کامپکت فقط کانن . در مورد باطری کانن هم گفتم میتونی باطری قابل شارژ بزاری روش . لنز سونی هم حتی کارل زایس هم هیچ حرفی باری گفتن نداره . نه اینکه بد باشه . بقیه ی دوربین ها معمولا بهترن بجز اینکه قیمت اون دوربین کمتر از مدل سونی باشه .
    درورد دوست عزیز.ممنونم که انقد وقت میزاری.تقریبا متقاعد شدم کنون بگیرم ولی گفتم از باتری قلمی خوشم نمیاد!حتی شارژی...الان از باتری قلمی شارژی استفاده میکنم!ولی کلا حوصلشو ندارم!!!خود به خود باید برم سراغ مدل های ixus کنون! میشه بفرمایید بین مدل های زیر کدومو بخرم!من خیلی از کنون خبر ندارم:
    1-canon sd 770(ixus 85),
    2-Canon sd850 (ixus 950),
    3-sd 870 (ixus 860)...

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سپاس
    سلام دوست من!باتری همه ی دوربین های سونی باتری قدرتمند استامیناست با 970 mah قدرت که با آداپتور مخصوص شارژ میشه یعنی از دوربین جدا میشه.مدل این باتری NP-BG1 هستش که فک کنم اگه بخوای یدک بخری حول وحوش 30000 تومنه!

داره خودمونی میشه Hossein_murderer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

والا فکر نکنم دیگه چیزی مونده باشه ... شایدم تا الان اومده باشه . اگه بخوای شما شهرتون رو بگید تا من شماره نمایندگی سونی شهرتون رو بهتون بدم و برید سوال کنید . اینجا که من چند وقت پیش سوال کردم گفتن یکی دو هفته بعد ( من هفته پیش پرسیدم )

احتمالا باید گارانتی 2 ساله یا 1 ساله داشته باشه .
    من تو بابلم ولی دستت دردنکنه شمارشو خودم پیدا می کنم !
    ممنون از کمکتون!
    ولی باز دودلم بین سونی و کانن!

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

من چند سوال از دوستام دارم
    اول Mohammad Hosseyn جان کی گفته کنون تو دوربین های کامپکت خیلی خیلی از سونی بهتره الان همه میدونن سونی تو دوربین های کامپکت جیبی حرف اول رو میزنه پیشنهاد میکنم این نظرتون رو تو forum سایت akkasee مطرح کنید ببینید اونجا دوربین بازهای چی مگن مثلا به نظر شما سری ixus کنون از سری w و t بهتره؟
    بعد کی گفته لنز سونی هم حتی کارل زایس هم هیچ حرفی باری گفتن نداره بقیه ی دوربین ها معمولا بهترن این رو شما به چه دلیلی میگین همه میدونن کارل زایس 1 کی از یهتربین ها تو در زمینه لنز دوربین هست بازم میتونی تو سایتی که معرفی کردم اینو مطرح کنی
    دوست من میشه با دلیل دلیل اینا رو بگی من هم یاد بگیرم

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من چند سوال از دوستام دارم
    اول Mohammad Hosseyn جان کی گفته کنون تو دوربین های کامپکت خیلی خیلی از سونی بهتره الان همه میدونن سونی تو دوربین های کامپکت جیبی حرف اول رو میزنه پیشنهاد میکنم این نظرتون رو تو forum سایت akkasee مطرح کنید ببینید اونجا دوربین بازهای چی مگن مثلا به نظر شما سری ixus کنون از سری w و t بهتره؟
    بعد کی گفته لنز سونی هم حتی کارل زایس هم هیچ حرفی باری گفتن نداره بقیه ی دوربین ها معمولا بهترن این رو شما به چه دلیلی میگین همه میدونن کارل زایس 1 کی از یهتربین ها تو در زمینه لنز دوربین هست بازم میتونی تو سایتی که معرفی کردم اینو مطرح کنی
    دوست من میشه با دلیل دلیل اینا رو بگی من هم یاد بگیرم
    سلام mpeg جان...نمیدونم پاک گیج شدم!من خودم اول میخواستم سونی بگیرم ولی نظرم رو کنون عوض شد!ولی حالا شما میگی نمیدونم!لنزهای سونی به درد نمیخوره(منظورم لنزای خود سونی رو دوربینای سری s) ولی لنز کارل زایسشون عالیه!دوستان اگه میشه یه نتیجه گیری کلی کنید بدون تعصب!
    بین مدلای زیر کدومو بخرم
    1-canon sd 770(ixus 85),
    2-Canon sd850 (ixus 950),
    3-sd 870 (ixus 860)... (لنز واید انگل UA)
    4-sony h10
    5-sony w150(لنز واید انگل CARL ZEISS)
    ولی نمیدونم چرا امکانات سونی وکیفیت ساختش انقد آدمو مجذوب میکنه!من کیفیت عکس سونی وکنونو دیدم ولی نمیشه اطمینان کرد گذاشتم شما ببینید ولی کسی نظر نداد!
    mpeg جان اگه میشه لنز تاپیکی که گفتی بدی ممنون میشممرسی
    Last edited by r4deon; 21-08-2008 at 13:30.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

نمیدونم ولی فک کنم خودم تحقیق کنم بهتره!محمد حسین جان من در هر دو مورد تحقیق کردم در مورد کامپکت ها تو سایت های ایرانی نه!تو خارجی ها!من دلایل خودمو میگم شما هم دلایل خودتون بگید!من یکی از سونی ها رو انتخاب میکنم با قیمت 280000..تومن بازرگانی ایران!دوربین w150:
    به نظر من بهتر از کنونه!شما هم یه مدل معرفی کنید با دلیل بگید تا به نتیجه برسیم!امروز میخواستم کنون بگیرم ولی خوب شد بیشتر تحقیق کردم!
    اول از لنز شروع میکنم!
    لنز واید انگل کارل زایس با سنسور super HAD CCD(در مقابل لنز نه چندان معروف وسنسور معمولی کنون)
    30-150 mm با زوم اپتیک 5 مگا پیکسل(از لنزای کنون هم بزرگتر به نظر میرسه)
    فناوری های تشخیص لبخند-تشخیص چهره و تشخیص چهره بزرگسال از خرد سال(شاید خیلی کاربرد نداشته باشه)ولی نشون دهنده ی قدرت سونی تو دوربینای کامپکته!و همچنین دقتش!
    HDTVبرای نمایش بزرک عکس...
    فناوری دو گانه لرزشگیری اپتیکال...
    Sony Double Anti-Blur Solution
    Super SteadyShot® Optical Image Stabilization
    تکنولوژی تشخیص هوشمند صحنه iSCAN

بهینه سازی محدوده دینامیکی DRO واسه برگرداندن جزییات تصویر، مثلا جزییات مربوط به نقاط بسیار درخشان یا بسیار تیره و سایه‌ها؛ فوکوس نیمه دستی که امکان میده بسته به محل قرارگیری سوژه، فاصله فوکوس روانتخاب کنه؛ سیستم بهبود یافته فوکوس اتوماتیک که محدوده‌های ماکرو رو شامل میشه.
    به طور کلی کنون برای یه عکاسی منوال گزینه ی خوبی نیست...
    ایزوی 3200
    عکس های شارپتر با نویز کمتر که اینو میتونی تو سایت dpreview ببینید!ولی کنون تو ایزو پایین هم نویز داره!

محمد حسین جان گفتی که سونی تو dslr حرفایی واسه گفتن دارن!!!!دوربینای کامپکت سونی از پردازشگری که تو دوربین های dslr سونی استفاده میشه استفاده میکنند!پردازگر Bionz که گفتم مخصوص دوربینای حرفه ه ولی سونی تو کامپکت ها هم استفاده کرد که به مراتب قویتر از پردازشگرای کنونه!
    در کل طراحی سونی خیلی زیباتر وجالب تر از کنونه!من کنونو هم الان تحقیق کردم ولی چیزی ندیدم توش!میشه دلایلتونو بگید؟
    Last edited by r4deon; 21-08-2008 at 14:37.

در آغاز فعالیت vaylorkid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

14

سلام دوستان کی میتونه کمکم کنه؟
    Last edited by vaylorkid; 21-08-2008 at 14:46.

در آغاز فعالیت vaylorkid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ادرس سایت دوربین میخوام با بهترین قیمت و گارانتی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •