تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 52 از 1635 اولاول ... 242484950515253545556621021525521052 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوستان اگه میشه فوری قیمت فعلی این چند دوربین رو در دوبی یگین سونی H50 و canon s5is , وPanasonic FZ18
    مخصوصا سونی H50

داره خودمونی میشه Hossein_murderer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان اگه میشه فوری قیمت فعلی این چند دوربین رو در دوبی یگین سونی H50 و canon s5is , وPanasonic FZ18
    مخصوصا سونی H50
    H50 اگه به صفحه ی قبل نگاه کنین دوستمون گفتن دوروبر 430 هزار تومن

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

مخصوصا سونی H50
    من گفتم قیمت فعلی این چند دوربین رو در دوبی یگین سونی H50 و canon s5is , وPanasonic FZ18 این 420 مال ایران هست برای سونی h50 من مال دوبی رو میخوام فیمتهای ابران رو دارم

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

ممنون از کمکتون!
    یک سوال:شما از sony cybershot dsc-H50 راضی هستین؟ چه انتظاری از دوربینتون دارین؟
    من از دوربینم تا اینجا راضی هستم .... انتظارت از دوربین باید این باشه که تو موقعیت های مختلف همراهت باشه ... من هم کیفیت و امکانات رو کنار هم میخواستم ... گرچه هیچکس از لنز سونی تعریف نمیکنه اما امکانات این دوربین ادم رو جذب خودش میکنه ... زوم بالا ... شاتر خیلی سریع برای مود های ورزشی ... نور دهی خوب ... قابلیت های جانبی مثل روتوش داخلی (یه فتوشاپ داخلش کار گذاشتن) ... کنترل از راه دور ... در کل دوربین خوبیه .. اما باید بیشتر وایسیم تا سونی گارانتی اصلیش رو وارد ایران کنه تا قیمتش تثبیت بشه و بیاد پائین ... من چون عجله ای بود زود گرفتم ...

داره خودمونی میشه Hossein_murderer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من از دوربینم تا اینجا راضی هستم .... انتظارت از دوربین باید این باشه که تو موقعیت های مختلف همراهت باشه ... من هم کیفیت و امکانات رو کنار هم میخواستم ... گرچه هیچکس از لنز سونی تعریف نمیکنه اما امکانات این دوربین ادم رو جذب خودش میکنه ... زوم بالا ... شاتر خیلی سریع برای مود های ورزشی ... نور دهی خوب ... قابلیت های جانبی مثل روتوش داخلی (یه فتوشاپ داخلش کار گذاشتن) ... کنترل از راه دور ... در کل دوربین خوبیه .. اما باید بیشتر وایسیم تا سونی گارانتی اصلیش رو وارد ایران کنه تا قیمتش تثبیت بشه و بیاد پائین ... من چون عجله ای بود زود گرفتم ...
    تا کی باید صبر کنم تا با گارانتیش بیاد؟ گارانتیش چند سالست؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

من گفتم قیمت فعلی این چند دوربین رو در دوبی یگین سونی H50 و canon s5is , وPanasonic FZ18 این 420 مال ایران هست برای سونی h50 من مال دوبی رو میخوام فیمتهای ابران رو دارم
    کسی قیمتهای دوبی رو نداره

داره خودمونی میشه UnKnOwN_MaX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

و سونی اچ 50 که دوربین خودم هم هست و یه هفته هم نمیشه خریدمش هم 430 تومن هست (البته هنوز گارانتی اصلی سونی وارد بازار نشده و این قیمت مال گارنتی های متفرقه هست . )

به هر حال من اینجا در خدمتت هستم ....
    محمد جان مبارک باشه عزیز انتخاب بنده هم به احتمال زیاد همین H50 هست اما مدل P80 نیکون هم هست که دارم در موردش سرچ میکنم .

اگه میشه یه چند تا عکس با حالتهای مختلف در حالت Auto در روز و شب و با فلاش تو این تاپیک بزار متاسفانه نمیشه به نمونه عکسهای خارجی اعتماد کرد .

فقط اگر تونستی و از اینترنت پرسرعت بهره میبری حجم عکسها رو کم نکن تا بشه کیفیت واقعی رو ملاحظه کرد.

چند تا سوال هم دارم :
    1- وقتی تو حالت زوم و با فلاش عکس میگیری چند ثانیه طول میکشه تا دوربین برای گرفتن عکس بعدی آماده بشه ؟ (با آخرین پیکسل)
    2- باطری این دوربین چطوریه ؟ یعنی چند تا عکس میشه با فلاش (آخرین پیکسل) با این دوربین گرفت‌؟
    3- کیفیت فیلمبرداریش چطوره ؟ آیا با 30 فریم که فیلم میگیری حالت Slow (تیکه تکیه) توش وجود داره یا خیر ؟
    4- ضبط فیلمبرداریش که پیوسته هست دیگه درسته ؟
    5- ساپورت مموریش چقدر هست‌ ؟ یعنی تا چند گیگ میشه روش مموری انداخت ؟

ببخشید سوالام زیاد شد .شرمنده

سپاسگزارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه r4deon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام به همه دوستان...من میخوام یه دوربین بخرم ولی عین.تو گل گیر کردم...300 تومن میخوام بدم حداکثر...به نظر شما بین مدلای زیر کدوم بهترن!؟اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم...sony h10canon sx 100,sony w150,canon ixus 950,canon ixus 85,canon powershot a650بعد کلی جستجو به نظرم sony h10بهتر از همه میومد.میخواستم نظرتونو بدونم.اول میخواستم کنون بگیرم ولی مدل های خوب کنون مث a650 , sx100باتری قلمی میخورن که من حال وحوصلشو ندارم...نمونه ی عکس های همه ی سایت هارو دیدم ...کنون حتی تو ایزو 100 نویز داره.سونی عکساش خیلی شارپتره ولی همه میگن کنون بهتره!خلاصه میخواستم بین w150 و h10 , ixus 85 یکی رو انتخاب کنم.از کنون خوشم نمیاد چون خیلی طراحیشون ناجوره!دوربین دیگه ای تو رنج سراغ دارید ترجیحا سونی وکنون!سراغ پاناسونیک نمیرم چون لنزشون اصل نیست.دوربین های با لنز اصل لایکا از 1000000 کمتر نیستن!البه شاید کارل زایس هم نباشه ولی فک کنم کارل زایس اینجوری نباشه چون خیلی بهتر کار میکنه!بین w150 sony , h10 کدومو پیشنهاد میکنید!من h10 رو میپسندم ولی w150 یه مزیتی داره اینه که جمع وجوره و لنزش واید 30-150ولی h10 38ح.راستی یه چیزی منو بدجور گیج کرده در مورد قیمت h10.......تو چند تا از سایت ها از جمله digikala قیمتش 360000-370000..........ولی من تو سایت های دیگه رفتم با گارانتی های معتبر ارزونتر بود!.....مثلا تو سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با گارانتی نورنگار که از دیجی کالا معتبر تره نوشته 298000...تو یه فروشگاه دیگه h10 با گارانتی بازرگانی ایران به همراه یک رم 1 گیگ...307000....تو یه فروشگاه دیگه با گارانتی متفرقه 290000....حالا من موندم دلیل 70000-80000 هزارتومن اختلاف قیمت چیههههههههههههههه؟راستی الان h50 با گارانتی بازرگانی ایران 428000تومنه mpeg جان...اگه میشه راهنمایی کنید چی بخرم چون قبلا بدون تحقیق گرفتم بدجور ÷شیمون شدم خودتونم میدونید وقتی یه عکس بی کیفیت میندازه چه ضد حالیه!

کسی جواب نمیده؟mpeg جان ram عزیز...کسی نیست.........بدجوری گیر کردم..canon sx 100 یا sony h10 یا sony w150 یا canon ixus 950ya 80?کدوممممممممم...sx 100 یهخ مزییتی که داری تقدم شاتر ویافراگمه ولی باتری قلمی.............راستی کسایی که میخوان باتری بخرن...ni-mh قلمی..........من بیش از 10نوع باتری رو امتحان کردم سونی اصل پاناسونیک اصل... انرژایزر(نمیدونم اصل) با شارژرهاشون!همشونو امتحان کردم ولی یه بار رفتم یه برند نا معروف گرفتم4-5 برابر سونی وپانسونیک اینا کار کرد ...دو سال پیش با شارژر 4 تا باتری قلمی و دوتا نیم قلمی گرفتم 25 تومن......هیچ باتری مثشون ندیدم!امتحان کنید میشه 200 عکس با فلاش گرفت با منوها هم ناجور ور رفت...هیچوقت هم تخلیه نمیشه!اسمش بود unirous...آنیروس!ولی کلا باتری قلمی دردسره!اینو گفتم چون دیدم همه راهنمایی میکنن!منم گفتم راهنمایی کنم

کسی نیومد!من درست نمیتونم تشخیص بدم!یکی بگی این دو عکس کدومشون نویزشون بیشتره!
    sony h3.ایزو 400(تازه من بین h10 و sx 100 شک دارم که h10 ارتقا یافته ی هستش)
    هردو عکس با ایزو 400 گرفته شده
    sony h3:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    canon sx100 is:
    خواهشا بی تعصب وتلقین بگید کدوم نویزش بیشتره ..کدوم بهتره!مرسی

کسی نیومد!من درست نمیتونم تشخیص بدم!یکی بگی این دو عکس کدومشون نویزشون بیشتره!
    sony h3.ایزو 400(تازه من بین h10 و sx 100 شک دارم که h10 ارتقا یافته ی هستش)
    هردو عکس با ایزو 400 گرفته شده
    sony h3:

canon sx100 is:

خواهشا بی تعصب وتلقین بگید کدوم نویزش بیشتره ..کدوم بهتره!مرسی

اینم عکساشون تو ایزوی 1600:فک کنم h3 بهتره!نه؟

canon sx 100 is:

sony h3:

پس به ظرتون من برم sony h10 رو بگیرم...نیومدید این شد خودم دارم واسه خودم نتیجه میگیریم...

-------------

لطفا از ارسال پستهای پشت سر هم در یک یک تاپیک خود داری کنید.
    Stream

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

تا کی باید صبر کنم تا با گارانتیش بیاد؟ گارانتیش چند سالست؟
    والا فکر نکنم دیگه چیزی مونده باشه ... شایدم تا الان اومده باشه . اگه بخوای شما شهرتون رو بگید تا من شماره نمایندگی سونی شهرتون رو بهتون بدم و برید سوال کنید . اینجا که من چند وقت پیش سوال کردم گفتن یکی دو هفته بعد ( من هفته پیش پرسیدم )

احتمالا باید گارانتی 2 ساله یا 1 ساله داشته باشه .

کسی قیمتهای دوبی رو نداره
    شما قیمت گارانتی دار سونی میخواید خوب زنگ بزنید نمایندگی سونی تو دبی و بپرسید . وگرنه اگه بخواید جدا و خارج از سونی بگیرید که وضعش فرق میکنه . من متاسفانه اطلاعاتی در این زمینه ندارم .

محمد جان مبارک باشه عزیز انتخاب بنده هم به احتمال زیاد همین H50 هست اما مدل P80 نیکون هم هست که دارم در موردش سرچ میکنم .

اگه میشه یه چند تا عکس با حالتهای مختلف در حالت Auto در روز و شب و با فلاش تو این تاپیک بزار متاسفانه نمیشه به نمونه عکسهای خارجی اعتماد کرد .

فقط اگر تونستی و از اینترنت پرسرعت بهره میبری حجم عکسها رو کم نکن تا بشه کیفیت واقعی رو ملاحظه کرد.

چند تا سوال هم دارم :
    1- وقتی تو حالت زوم و با فلاش عکس میگیری چند ثانیه طول میکشه تا دوربین برای گرفتن عکس بعدی آماده بشه ؟ (با آخرین پیکسل)
    2- باطری این دوربین چطوریه ؟ یعنی چند تا عکس میشه با فلاش (آخرین پیکسل) با این دوربین گرفت‌؟
    3- کیفیت فیلمبرداریش چطوره ؟ آیا با 30 فریم که فیلم میگیری حالت Slow (تیکه تکیه) توش وجود داره یا خیر ؟
    4- ضبط فیلمبرداریش که پیوسته هست دیگه درسته ؟
    5- ساپورت مموریش چقدر هست‌ ؟ یعنی تا چند گیگ میشه روش مموری انداخت ؟

ببخشید سوالام زیاد شد .شرمنده

سپاسگزارم
    ممنون ...
    در مورد نیکون ... این مدل کول پیکس هست و در کل در مورد مدلهای کول پیکس نیکون بد تعریف میکنن . اما تو این مدل هم من خیلی شک کردم . لنز واقعا تله ای داره (18 برابر) . در کل هم نیکون لنز های با کیفیت تری میسازه اما بین این دوتا مدل پیشنهادهای کلی روی سونی هست . به نظر من انتخاب بین ایندوتا سخته و اگه میخوای یکم کمتر پول خرج کنی نیکون بهتره . من نیکون رو خودم از نزدیک ندیدم . اما به نظرم باید خوب باشه و اگه شما هر کدوم رو بگیری نسبت به پولی که دادی ضرر نمی کنی .

من سعی میکنم چندتا عکس برات بزارم . اما متاسفانه باید حجمشون رو کم کنم چون اینترنتم ذغالیه . اما کیفیتش کم نمیشه . خودم هم در موردشون توضیح میدم بهت .

در مورد سوالات :

1 . کلا عکس که میگیری در حالت عادی و با فلاش خیلی سریع برمیگرده به حالت عکاسی . کمتر از یک ثانیه . حدود 1/2 ثانیه و شایدم کمتر . بدون حساب شارژ دوباره ی فلاش . با شارژ به حدود 2 ثانیه میکشه . اگه درجه ی فلاش بالا باشه 3 ثانیه .

2. باطریش خیلی پرظرفیت نیست . دیر هم شارزر میشه تقریبا . برای شارژ کامل این باطری باید حدود 4 ساعت وقت بزاری . شارژ معمولیش هم حدود 2 ساعت و خرده هی نزدیک سه ساعته هم بدرد نمی خوره . چون زود تموم میشه . شارژ کامل بهتره . تو دفترچه دوربین نوشته در حالت عادی تا 300 عکس معموله . اما با فلاش مطمئنا تا نصف هم شاید بیاد . شاید 200 تا اخرش باشه . فلاشش شدیدا قویه و باطری خور . ال سی دیش هم قویه و بزرگ . البته اون مدل نیکون هم میگن از این ضعیفتره و حداکثر در حالت عادی 250 تا عکس میگیره .

3 . فیلمبرداریش هم سه مد داره . یکی ضعیفه که مخصوص وب و .. هست . اون که بخیال . یکی هم معمولیه با 25 فریم و با سایز 640 در 480 که من اونو تست کردم . تیکه توش ندیدم . خیلی روون بود . یه مد Fine داره که 30 فریمه و با همون سایز که خیلی درجه کیفیتش بالا هست و حتما عالیه . البته برای گرفتن این نوع فیلم (fine) باید مموری مخصوص رو داشته باشید . یعنی Memory Stick PRO Duo . که پرسرعته و خیلی هم گرون . من هم هنوز مموری براش نگرفتم هنوز به اونصورت تستش نکردم .

4. بله فیلمبرداریش تا ظرفیت اخر موری هست . فقط اگه برای فیلم برداری هم دوربین رو میگیری نباید کمتر از 2 گیگ رم داشته باشی و اگر هم میخوای اون درجه بالا رو فیلم بگیری حتما 4 گیگ به پائین نگیر که بدردت نمیخوره . چون با یه رم یه گیگ فقط 12 دقیقه میتونی تو مد fine فیلم بگیری . حالا خودت فرض کن چقدر رم میخواد و چقدر با کیفیته .

5 . من جایی نخوندم که چقدر محدودیت داره . تا 16 گیگ رو میدونم میخونه . شایدم بیشتر بره .
    خواهش میکنم .

سلام به همه دوستان...من میخوام یه دوربین بخرم ولی عین.تو گل گیر کردم...300 تومن میخوام بدم حداکثر...به نظر شما بین مدلای زیر کدوم بهترن!؟اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم...sony h10canon sx 100,sony w150,canon ixus 950,canon ixus 85,canon powershot a650بعد کلی جستجو به نظرم sony h10بهتر از همه میومد.میخواستم نظرتونو بدونم.اول میخواستم کنون بگیرم ولی مدل های خوب کنون مث a650 , sx100باتری قلمی میخورن که من حال وحوصلشو ندارم...نمونه ی عکس های همه ی سایت هارو دیدم ...کنون حتی تو ایزو 100 نویز داره.سونی عکساش خیلی شارپتره ولی همه میگن کنون بهتره!خلاصه میخواستم بین w150 و h10 , ixus 85 یکی رو انتخاب کنم.از کنون خوشم نمیاد چون خیلی طراحیشون ناجوره!دوربین دیگه ای تو رنج سراغ دارید ترجیحا سونی وکنون!سراغ پاناسونیک نمیرم چون لنزشون اصل نیست.دوربین های با لنز اصل لایکا از 1000000 کمتر نیستن!البه شاید کارل زایس هم نباشه ولی فک کنم کارل زایس اینجوری نباشه چون خیلی بهتر کار میکنه!بین w150 sony , h10 کدومو پیشنهاد میکنید!من h10 رو میپسندم ولی w150 یه مزیتی داره اینه که جمع وجوره و لنزش واید 30-150ولی h10 38ح.راستی یه چیزی منو بدجور گیج کرده در مورد قیمت h10.......تو چند تا از سایت ها از جمله digikala قیمتش 360000-370000..........ولی من تو سایت های دیگه رفتم با گارانتی های معتبر ارزونتر بود!.....مثلا تو سایت
    کد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با گارانتی نورنگار که از دیجی کالا معتبر تره نوشته 298000...تو یه فروشگاه دیگه h10 با گارانتی بازرگانی ایران به همراه یک رم 1 گیگ...307000....تو یه فروشگاه دیگه با گارانتی متفرقه 290000....حالا من موندم دلیل 70000-80000 هزارتومن اختلاف قیمت چیههههههههههههههه؟راستی الان h50 با گارانتی بازرگانی ایران 428000تومنه mpeg جان...اگه میشه راهنمایی کنید چی بخرم چون قبلا بدون تحقیق گرفتم بدجور ÷شیمون شدم خودتونم میدونید وقتی یه عکس بی کیفیت میندازه چه ضد حالیه!
    سلام دوست عزیز .
    به نظر من اشتباه میکنید که سونی رو به کانن ترجیه میدید . چون لنز های کنون خیلی بهتره و اصلا قابل مقایسه با سونی نیست . کیفیت عکس یه دوربین 70 درصد به لنز 30 درصد به امکانات و سیستم پردازش عکس دوربینه .
    کانن ها باطریشون بدک نیست . میتونی باطریهای NiHM قابل شارژ بزاری روش و خوب هم کار میکنه . اما من خودم در کل پیشنهاد میکنم از 300 بالاتر پول بدی و اولین انتخاب من بالای 300 تومن فقط Canon PowerShot S5IS هست . تو رنج های پائین 300 کانن دوربیناش زیاد از نظر کیفیت با هم فرق ندارن . تو اون مدلها Canon A720 رو هم اضافه کن . از A650 که خیلی بهتره و من هم باهاش کار کردم . Canon PowerShot SX100 IS هم خوبه ... فقط یه خورده قیمتش بالاتر از a720 هست که بخاطر لنز واید و شایدن کیفیت بالاتر هست .

اما من میگم سونی H5 رو هم باهاش کار کردم اگه گیر بیاد بدک نیست . وگرنه h7 و h9 رو اصلا نگیر . h10 رو من کار نکردم دقیقا خبر ندارم . h50 هم که مال خودمه و عالیه اما قیمتش خیلی بالاتر از بودجتونه .

الان که میبینم h10 امکاناتش بد نیست ...اما در مورد عکساش خیلی بد تعریف میکنن ... سرعت پائین ... کیفیت پائین ... من هیچ پیشنهادی در موردش ندارم .

همون کانن اس 5 بهترین انتخاب .

10. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه r4deon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوست من...ممنون از توضیحاتتون!فک کنم لنزهای سونی انقد هم بد نباشه که نتونه رقابت کنه!لنزهای خود وسونی رو قبول دارم مالی نیست ولی لنزای کارل زایسشون فک کنم از کانن بهتر باشن!سنسورشونم یه سنسور معمولی نیست مال سونی super had ccd ولی کنون سنسورش معمولیه ولی هر کاری میکنکم نمیتونم از کنون دل بکنم!...من میخوام یه دوربین کامپکت بخرم یه چیزی که راحت تو یه دست جا بشه!کنون تو slr و dslr بهتر از سونیه ولی تو کامپکتا نه!تا اونجایی که به من گفتن!s5is خیلی سنگینه...نیم کیلو .مدل های دیگش مث a720 باتری قلمی میخورن که من حوصلشو ندارم ولی از کیفتشون نمیشه صرفنظر کرد!دوربینای اولترا کامپکت سری آیزوس(ایکسوس) هم کیفیتشون به سری power shot نمیرسه!اگه کنون زحمت میکشید یه باتری لیتیوم رو دوربیناش میذاشت مجبور نبودیم دو برابر قیمت دوربین پول کارت بدیم بیام فروم گردی بگذریم ممنون از لطفتون ولی شکم بیشتر شد!در کل نمونه عکسایی که از سونی دیدم بهتر از کنون بوده...بدجوری دو دلم!</p>
    Last edited by r4deon; 20-08-2008 at 18:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •