تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 51 از 1635 اولاول ... 41474849505152535455611011515511051 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

اگه نباشه جاش خالی می مونه cd3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان من می خوام دوربین بخرم بین این دو مدل کدام بهتر Canon G9 یا Sony CyberShot DSC-H50 .

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام دوستان من می خوام دوربین بخرم بین این دو مدل کدام بهتر Canon G9 یا Sony CyberShot DSC-H50 .
    خوب دوست عزیز این انتخاب بستگی به خواسته های شما هم داره ... هر دوتا دوربین جزو بهترین ها و برگ های برنده ی دوتا شرکت حساب میشن ... من سعی میکنم یه مقایسه ی ساده بکنم و بعد پیشنهاد های دیگمو بهتون بدم و بعد شما با این تفاسیر و نیازهای خودتون انتخاب بهتری داشته باشید ...

اول از همه باید بگم طراحی و شکل و ظاهر سونی خیلی بهتره و کاربر پسند تره ...

اگه از عکسهاتون پرینت با ابعاد بزرگ میگیرید کانن بهتر عمل میکنه ...

اگه از فرمت RAW استفاده میکنید و براتون مهمه کانن این قابلیت خوب رو داره ...

لنز تله تر سونی اصلا با کانن قابل مقایسه نیست .... زوم 15 برابر برای سونی در مقابل 6 برابر کانن خیلی بهتره و یکی از بزرگترین مزیت هاست ...

رنج سرعت شاتر سونی بسیار بهتره ... مخصوصا برای عکاسی های ورزشی و کلا پر تحرک سونی گزینه ی بهتریه ... هم سرعت شاتر بالا داره و هم سرعت شاتر پائین ... برای سونی : 4000/1 تا 30 ثاني برای کانن : 1/2500 - 15 ثانيه

ایزوی بالاتر سونی گاهی اوقات کاربرد داره هرچند کم . و یه نکته اینکه سونی برای عکاسی در نور کم گزینه ی خیلی خیلی بهتریه ... مخصوصا با ابزار Night Shot که با مادون قرمز کار میکنه و ایزو ی بالا و فلاش قوی .

فلاش سونی خیلی قوی تره ... اگه با فلاش در فواصل زیاد کار میکنید حتما سونی کاآمد تره ...

ال.سی.دی سونی یکم کارآمد تره .... هر دوتا 3 اینچی دارن اما سونی قابلیت گردش به بالا رو داره تا بتونی زاویه ای هم عکس بگیری و همرا ضد خش روی ال سی دی و ضد بازتاب ...

سیستم کاهش نویز ... و یکسری قابلیت های جالب دیگه هم هست که تو سونی کار گذاشته شده که واقعا کارآمد و بهتره ...

اما در اخر باید بگم که ساخت لنز سونی اصلا قابل مقایسه با کانن نیست و چون کیفیت عکس رو تا 70 درصد لنز تعیین میکنه احتمالا مثل همیشه کانن در کیفیت عکس بالاتره ....

در کل اگه امکانات بالاتر میخوای سونی و اگه امکانات در حد معمولتر برات فرقی نمی کنه و کیفیت کار خوب میخوای کانن . البته کیفیت عکسای سونی تو این دوربین بهتره نسبت به مدلهای قدیمی ...

حتما یه سرچ تو نت بکن و نمونه عکسهای دوتا مدل رو گیر بیار و بشین همشونو نگاه کن ... توجه کن به میزان کیفیت ... میزان محو شدگی ...میزان نویز ... و حاشیه های بنفش و ... .

با توضیحات بنده شما باید بازم به نیاز خودت توجه کنی و بعد انتخاب کنی ...

تو این رنج قیمت دوربین های دیگه ای هم میتونید پیدا کنید ....

مثلا سری یولترا زوم المپیوس مثل این مدل : Olympus SP-570 Ultra Zoom

یا سری کول پیکس نیکون مثل این مدل : Nikon Coolpix P80

البته G9 یکم گرونتر از H50 هستش ... باید به بودجه ی خودتون هم توجه کنید .

در آخر نظر شخصی من Sony H50 هست که دوربین خودم هم خواهد بود ! دی:

3. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من می خاهم یک دوربین اخرین مدل را بگیرم دوست دارم یا سنی باشد یا کنون لطفا در انتخاب
    با لا ترین مدل به من کمک کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

من می خاهم یک دوربین اخرین مدل را بگیرم دوست دارم یا سنی باشد یا کنون لطفا در انتخاب
    با لا ترین مدل به من کمک کنید
    اینکه روی برند دوربین حساس باید خوب نیست ... مدلهای پناسونیک .. نیکون .... فوجی فیلم و... المپیوس و کداک هم خوب هستن ...

اما منظور شما از بالاترین چیه ؟

حتما باید یه حد قیمتی بدید ... وگرنه دوربین تا 10 میلیون و بیشتر هم هست ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

تا 600 هزار تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام

من یک سوالی برام پیش امده که مدل Canon PowerShot A710IS که 7 مگاپیکسل هست بهتره یا canon Ixus 85 IS که 10 مگاپیکسل هست؟؟؟؟؟؟/ یکیم power shot چه تفاوتی از نظر کیفیت عکس با Ixus دارن ؟؟؟؟؟؟ و اصولا کدوم براند بهتره برای عکس نیمه حرفه ای یا معمولی
    Last edited by amirlovely; 17-08-2008 at 00:31.

داره خودمونی میشه Hossein_murderer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

این دو مدل قیمتشون چنده؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من یه دوربین می خوام دوروبر 500 هزار تومن. اطلاعات زیادی هم ندارم!برام کیفیتش مهمه و در حد خودش امکانات!چه مدلایی
    خوبه!اون دو تا بالایی( Canon G9 یا Sony CyberShot DSC-H50 ) که دوستمون گفتن خوبه ! لطفا کمکم کنین!

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

تا 600 هزار تومان
    خوب دو تا سوال ...

اینکه تا چه حد در مورد دوربین دیجیتال و عکاسی دیجیتال اطلاعات دارید ؟

و اینکه کاربرداتون تو کجاست ؟ عکاسی خیلی حرفه ای یا عکاسی عمومی و یکم تفریحی و نیمه حرفه ای ؟

جوابمو بدید باز می تونم بهتر راهنمایی کنم ...

من یک سوالی برام پیش امده که مدل Canon PowerShot A710IS که 7 مگاپیکسل هست بهتره یا canon Ixus 85 IS که 10 مگاپیکسل هست؟؟؟؟؟؟/ یکیم power shot چه تفاوتی از نظر کیفیت عکس با Ixus دارن ؟؟؟؟؟؟ و اصولا کدوم براند بهتره برای عکس نیمه حرفه ای یا معمولی
    اول بگم که مگاپیکسل اصلا در کیفیت عکس تاثیری نداره ... فقط سایز خروجی رو تعیین میکنه و میزان زوم به جزئیات رو ...

اما اینکه کدوم سری بهتره و چه فرقی دارن رو من دقیقا خبر ندارم و زیاد هم با کانن کار نکردم ... احتمالا باید تو پردازنده ها و اینتر فیس یه تفاوتهایی باشه و توی یه سری از امکانات ... مثلا تو لنز ... و ...

من یه دوربین می خوام دوروبر 500 هزار تومن. اطلاعات زیادی هم ندارم!برام کیفیتش مهمه و در حد خودش امکانات!چه مدلایی
    خوبه!اون دو تا بالایی( Canon G9 یا Sony CyberShot DSC-H50 ) که دوستمون گفتن خوبه ! لطفا کمکم کنین!
    کانن جی 9 در حدود 470 باید باشه (تقریبی گفتم ... یه ده تومن بالا و پائینتر احتمالا) .. و سونی اچ 50 که دوربین خودم هم هست و یه هفته هم نمیشه خریدمش هم 430 تومن هست (البته هنوز گارانتی اصلی سونی وارد بازار نشده و این قیمت مال گارنتی های متفرقه هست . )

اما با این قیمت شما و چیزی که ازش انتظار دارید این چندتا مدل زیر بدک نیستن ... می تونی تو اینترنت اطلاعات بیشتری در موردشون پیدا کنی ... اگه سوالی در مورد این مدلها و امکاناتشون داری من در خدمتم ...

Canon PowerShot G9
    Fujifilm FinePix S9600
    Olympus SP-560 Ultra Zoom
    Panasonic Lumix DMC-FZ18
    Sony CyberShot DSC-H50

و شاید چند مدل دیگه تو این رنج قیمت ... باید بگم انتخاب تو این رنج خیلی سخته ... و مدلهایی که گفتم تضمینی نیست ... باید خیلی در موردشون تحقیق کنی ...

به هر حال من اینجا در خدمتت هستم ....

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

کانن جی 9 در حدود 470 باید باشه (تقریبی گفتم ... یه ده تومن بالا و پائینتر احتمالا) .. و سونی اچ 50 که دوربین خودم هم هست و یه هفته هم نمیشه خریدمش هم 430 تومن هست (البته هنوز گارانتی اصلی سونی وارد بازار نشده و این قیمت مال گارنتی های متفرقه هست . )

اما با این قیمت شما و چیزی که ازش انتظار دارید این چندتا مدل زیر بدک نیستن ... می تونی تو اینترنت اطلاعات بیشتری در موردشون پیدا کنی ... اگه سوالی در مورد این مدلها و امکاناتشون داری من در خدمتم ...

Canon PowerShot G9
    Fujifilm FinePix S9600
    Olympus SP-560 Ultra Zoom
    Panasonic Lumix DMC-FZ18
    Sony CyberShot DSC-H50

و شاید چند مدل دیگه تو این رنج قیمت ... باید بگم انتخاب تو این رنج خیلی سخته ... و مدلهایی که گفتم تضمینی نیست ... باید خیلی در موردشون تحقیق کنی ...

به هر حال من اینجا در خدمتت هستم ....
    ممنون از کمکتون!
    یک سوال:شما از sony cybershot dsc-H50 راضی هستین؟ چه انتظاری از دوربینتون دارین؟
    Last edited by Hossein_murderer; 18-08-2008 at 17:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •