تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1625 از 1635 اولاول ... 6251125152515751615162116221623162416251626162716281629 ... آخرآخر
نمايش نتايج 16,241 به 16,250 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خیلی ممنون از توضیحاتتون پیشنهاد شما تو محدوده قیمت این دوتا جیه؟
    شما چه قدر می خوایید هزیه کنید؟ قیمت hs300 و sx520 تا جاییکه می دونم توی یه رنج نیستن هرچند قیمتهای جدید رو هم ندارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

من تا 800تومن میتونم هزینه کنم بهترین گزینه در این محدوده قیمت کدوم دوربین هستش

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من تا 800تومن میتونم هزینه کنم بهترین گزینه در این محدوده قیمت کدوم دوربین هستش
    اگر می تونید بودجه رو افزایش بدید dslr هاانتخاب بهتری هستن تا 1100 می تونید d3100 از نیکون یا 1200d کانن رو بخرید دنبال دوربین جم وجور تری هستید g16 کانن . g15 هم دوربین خوبی بود ولی نمی دونم قیمتش چنده و موجود هست یا نه. mx1 پنتاکس هم گزینه ی در حدود 850 هست و s110 هم که حدود 810 قیمت داره . اگر تو بازار مدل دیگه هم پیشنهاد دادن و دوست داشتید می تونید قبل از خرید اینجا مطرح کنید و نظر دوستان رو بپرسید.

برای این دوربینها یه سری لوازم جانبی مورد نیاز هست که دست کم 50 تا 70 ممکنه به هزینه ها تون اضافه کنه مثل کیف محافظ صفحه نمایش کارت حافظه و مثلا فیلتر uv و محافظ لنز dslr ها

در ضمن کیفیت فیلم و عکس در الویت بوده نه مثلا زوم اپتیکال و این لیست با توجه به نوع خواستها و الویت بندی شما می تونه تغیییر کنه.
    Last edited by naamre; 18-06-2015 at 12:34.

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

یه دوربین جی 16 کنون سفارش دادم تا از دوبی بیارن. دوستم خریده اما کمی به این دوربین شک دارم و نمیدونم تعویضش کنم یا نه.
    من عکاس نیستم. فقط عکس باکیفیت میخوام که جزئیات رو خوب ثبت کنه. داخل اتاق و در تاریکی هم خوب باشه. لرزه گیر خوبی داشته باشه. شاید تنظیمات ابتدایی هم کم کم یاد بگیرم.
    مخصوصا که عکسها عمق خوبی داشته باشه که عاشق همچین تصاویری هستم. مهم کیفیت عکس هست.
    بنظرتون جی 16 خوبه یا بگم عوضش کنه g1xmark2 بگیره ؟

پروفشنال Amir rza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    اگه گفتی!!!؟ D:

پيش فرض

G16 Sample images
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یه دوربین جی 16 کنون سفارش دادم تا از دوبی بیارن. دوستم خریده اما کمی به این دوربین شک دارم و نمیدونم تعویضش کنم یا نه.
    من عکاس نیستم. فقط عکس باکیفیت میخوام که جزئیات رو خوب ثبت کنه. داخل اتاق و در تاریکی هم خوب باشه. لرزه گیر خوبی داشته باشه. شاید تنظیمات ابتدایی هم کم کم یاد بگیرم.
    مخصوصا که عکسها عمق خوبی داشته باشه که عاشق همچین تصاویری هستم. مهم کیفیت عکس هست.
    بنظرتون جی 16 خوبه یا بگم عوضش کنه g1xmark2 بگیره ؟
    اگر بین ای دو تا شک دارید مسلما G1X کیفیت عکس بالاتری داره و انتخاب بهتریه واگر بوکه و بلور شدن پس زمینه رو دوست دارید بهتر یه نیم نگاهی به اس آرها داشته باشید. ولی چرا از امارات. یقینا از اینجا گرونتره. من یه مدتی اونجا زندگی کردم از چه فروشگاهی می خوان بخرن؟
    فقط یه منطقه ای هست که بهش می گن بر دبی که جنسای بدون گارانتی و تقریبا REFURBISHED شده می فروشه که ممکنه کمی ارزون تر بخرید. الان هم قیمتها رو توی فروشگاهای آنلاین اونجا چک کردم در حالیکه اینجا G16 زیر 1100 قیمت داره اونجا 1485 در میاد درست روش مثلا یه کیس و کارت حافظه ی 4 گیگ می دن ولی کل قیمت اونها هم مگه چه قدر می شه. اگر دوست داشتید خودتونم چک کنید یکی از علتها گارانتی خیلی خوبیه که میدن یادم سال 87 یه گوشی خریدم که یه سال گارانت تعویض داشت و حدودا 300000 تومنم از ایران گرونتر بود.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اگر بین ای دو تا شک دارید مسلما G1X کیفیت عکس بالاتری داره و انتخاب بهتریه واگر بوکه و بلور شدن پس زمینه رو دوست دارید بهتر یه نیم نگاهی به اس آرها داشته باشید. ولی چرا از امارات. یقینا از اینجا گرونتره. من یه مدتی اونجا زندگی کردم از چه فروشگاهی می خوان بخرن؟
    فقط یه منطقه ای هست که بهش می گن بر دبی که جنسای بدون گارانتی و تقریبا REFURBISHED شده می فروشه که ممکنه کمی ارزون تر بخرید. الان هم قیمتها رو توی فروشگاهای آنلاین اونجا چک کردم در حالیکه اینجا G16 زیر 1100 قیمت داره اونجا 1485 در میاد درست روش مثلا یه کیس و کارت حافظه ی 4 گیگ می دن ولی کل قیمت اونها هم مگه چه قدر می شه. اگر دوست داشتید خودتونم چک کنید یکی از علتها گارانتی خیلی خوبیه که میدن یادم سال 87 یه گوشی خریدم که یه سال گارانت تعویض داشت و حدودا 300000 تومنم از ایران گرونتر بود.
    من همانطور که گفتم انتخابم خانگی است اما کیفیت خوبی هم داشته باشه.
    خب من فکر میکردم دوبی بهتره. چون رفیقم دوبی هست و همین روزها میاد البته مثل اینکه جی 16 رو خریده. اینم عکسش

قیمتش تقریبا 1100 فکر کنم در میاد.
    بنظرت عکسهای خوبی میگیره یا اینکه عوضش کنم بگم مارک2 بگیره؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من همانطور که گفتم انتخابم خانگی است اما کیفیت خوبی هم داشته باشه.
    خب من فکر میکردم دوبی بهتره. چون رفیقم دوبی هست و همین روزها میاد البته مثل اینکه جی 16 رو خریده. اینم عکسش

قیمتش تقریبا 1100 فکر کنم در میاد.
    بنظرت عکسهای خوبی میگیره یا اینکه عوضش کنم بگم مارک2 بگیره؟

انتخاب با خودتونه

راست G16 و چپ G1X MARK II

ایزو 100 نور مناسب

ایزو 1600 برای گرفتن عکس در در نور کم مناسب تره

بقیه عکسها رو می تونید تو سایت زیر مقایسه کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دیدم و به وضوح معلوم بود که جی1 مارک قویتره.
    بهرحال من جی 16 خریدم و قیمت جی 1 مارک دوبرابر بیشتره. آیا این دوبرابر ارزشش رو داره برای استفاده های خانوادگی ؟
    و در ضمن کیفیت جی 16 نسبت به فوجی فیلم ایکس 20 و کنون s120 در چه وضعیتی است؟ عکسهاشون رو دیدم اما انگار جی 16 ضعیفتره. اگر ضعیفتر باشه با این هیکل گندش من اشتباه انتخاب کردم.
    قیمتش هم حدود 320 دلار شده.
    Last edited by Highbury; 19-06-2015 at 12:43.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دیدم و به وضوح معلوم بود که جی1 مارک قویتره.
    بهرحال من جی 16 خریدم و قیمت جی 1 مارک دوبرابر بیشتره. آیا این دوبرابر ارزشش رو داره برای استفاده های خانوادگی ؟
    و در ضمن کیفیت جی 16 نسبت به فوجی فیلم ایکس 20 و کنون s120 در چه وضعیتی است؟ عکسهاشون رو دیدم اما انگار جی 16 ضعیفتره. اگر ضعیفتر باشه با این هیکل گندش من اشتباه انتخاب کردم.
    قیمتش هم حدود 320 دلار شده.
    کانن G16 دوربین خوبیه ولی به خوبی G1X نیست (:

خارج از شوخی به این خاطر کم میاره که چیپ تصویر کوچیکی داره وکانن s120 از همون سنسور استفاده می کنه فوجی فیلم X20 هم سسنسورش چندان تفاوت نمی کنه. اگر فقط این دو گزینه رو در نظر بگیریم شاید نه ارزش دو برابر قیمت واسه عکاسی خونگی رو نداشته باشه ولی شما مجموعه ای از انتخابها رو داشتید.اگر اس ال آر می خواستید می تونستید مثلا 1200D کانن رو با همین قیمت یا دوربینهای 24 مگاپیکسلی D3300 یا D5200 v رو با 300 تا 400 اختلاف داشته باشید.یا اگر نظرتون به دوربینهای جم و جورتر بود از سری دوربینهای بدون آینه سونی و یا المپوس و نیکون می تونستید انتخاب کنید. در ضمن g1x کانن هم که مدل قدیمی تر ه این دوربینه اینجا 300 یا 400 گرونتره. G7X کانن هم انتخاب خوبیه از X20 هم کیفیت عکس بهتری داره هم قیمت فوجیه. یکی نمی خواد هزینه کنه دنبال دوربین کامپکت با کیفیت نسبتا خوب و امکانات پیشرفته می گرده براش G16 می تونه گزینه خوبی باشه ولی چون شما محدودیت بودجه نداشتید می تونستید انتخاب بهتری هم داشته باشید البته برای کسی هم که کامپکت بودن ضروری نیست هم G16 با توجه به کیفیت عکسش گرونه. شکل زیر مقایسه ی سایز سنسور دوربینها با هم هست. g16 سنسور 1/1.7 اینچی داره و مثلا g1x سنسور 1.5 اینچی داره . اس ال آرهای کانن هم APS-C هستن. هر چه سایز سسنسور بزرگتر باشه انتظار کیفیت عکس بهتری باید داشت.

Last edited by naamre; 19-06-2015 at 18:02.

11. 4 کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •